Filtreleri Temizle
Marka
Tutku

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Kom
Nbb
Bsm
Ltb
Cnt
Ten
Hmd
Ysf
Başka bir kelime deneyin

Beden

Başka bir kelime deneyin

İçerik

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Bel Yüksekliği

Başka bir kelime deneyin

Desen

Başka bir kelime deneyin

Ürün Detayı

Başka bir kelime deneyin

Sezon

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Erkek Boxer

için 326 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
  • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

Tutku Boxer & Slip & Külot

Giyimde tarz kazanmak için uzun bir zaman geçmesi gerekebilir. Dış giyim erkekler için de kadınlar için de özgün bir tarz yakalamaya yetecek kadar geniş seçeneklere sahip olsa da iç giyim için aynı durum geçerli olmayabiliyor. Özellikle erkek iç giyimi hem rahat hem şık hem de modern olma yolunda ilerlerken Tutku külot hem özgün tasarımları hem de kalitesiyle bu yolculuğun öncüleri arasındaki yerini sağlamlaştırıyor. Tutku iç çamaşırları hem diğer kıyafetlerinizle hem de vücudunuzla uyumlu oluyor. Tutku erkek külot seçenekleri boxer ve slip modellerden oluşurken her iki seçenek de sizin konforunuz için geliştirilmiştir.

”Tutku

Tutku Erkek Külot ile Klasikleşmiş Bir Rahatlık

Dış giyimde rahatlıktan ziyade şıklık aramak son derece normal olurken iç giyimde konfor hemen hemen her erkek için bir tercih sebebidir. Tutku erkek slip ve boxer seçenekleri size ihtiyaç duyduğunuz konforu vücuda hava aldıran pamuklu kumaşları, iz bırakmayan havlu lastikleri ve vücut ölçülerinize uyum sağlama garantili geniş beden tablosuyla sağlıyor. Doğal kumaşlardan yapılan Tutku erkek iç çamaşırlarının dış giyimde aradığınız klasik görünümlere uyum sağlayan tasarımları sayesinde klasikleşmiş bir görünüme kavuşurken yüzde yüz pamuğun verdiği güvenle gün boyunca rahat hissedersiniz. Tenle direkt olarak temas eden iç çamaşırları özellikle sentetik kumaşlardan yapıldığı taktirde son derece nahoş sonuçlar doğurabilir. Teninizi tahriş etmeyen kumaştan yapılmasının yanı sıra havlu lastiklerle sarılan Tutku erkek iç çamaşırları iz bırakmayan yapılarıyla gün boyunca konforunuzdan ödün vermeden kullanmanız için tasarlanıyor. Hem dar hem de bol boxer seçenekleriyle kullanıcıya sunulan Tutku erkek slip külot ve boxerlar kullanıcı ihtiyaçlarına tamamen etkin yanıtlar vermek adına geniş bir ürün yelpazesine sahip olmasıyla dikkat çekiyor.

Tutku Erkek Külot ile Kaliteye Alışın

Tutku Erkek Külot ile Kaliteye Alışın

Tutku erkek iç giyim ürünleri kullanıcı odaklı çalışmaların bir sonucu olarak kullanıcılarına maksimum konfor sağlamasının yanı sıra klasikleşmiş kesimleri ve yüksek kalite kumaş seçimleriyle pek çok insanın vazgeçilmezi haline geliyor. Tutku erkek külot beden ölçüleri ekstra küçük bedenlerden ekstra büyük bedene kadar geniş bir beden aralığıyla geniş kullanıcı kitlelerine yüzde yüz pamuklu iç çamaşırı deneyimi sunuyor. Geniş kesimli ve dar kesim boxerlarında yüksek bel, normal bel ve düşük bel gibi farklı tasarımlara yer vererek kullanıcıların en rahat ettiği iç çamaşırını edinmesini sağlayan Tutku ürettiği slip külot seçeneklerinde bedenin hem sarılmasını hem de nefes almasını sağlıyor. Genellikle tek renkli iç çamaşırlarını tercih edenler için üçlü, altılı ve dokuzlu paketler tasarlayarak alışverişlerinde alıştığı ürünlerden vazgeçmeyenleri düşünen markanın renkli ürünleri de mevcut. %100 pamuklu kumaşlarıyla beden sağlığını önemseyen markanın ürettiği Tutku erkek slip ve boxerlar ilk kullanımdan itibaren farkı hissettiren yüksek kalitede ürünlerdir.

Tutku Erkek Külot ile Uzun Ömürlü Konfor

Tutku Erkek Külot ile Uzun Ömürlü Konfor

Gün boyunca vücuda direkt olarak temas eden giyim ürünlerinden olan iç çamaşırların maksimum konfora sahip olması gerektiğinin bilinciyle tasarlanan Tutku erkek külot fiyatları farklı modeller arasında çeşitlilik gösterirken hem hijyen açısından hem de rahatlığı sağlamak adına beğendiğiniz külot seçeneklerinden birden fazla edinmek mantıklı oluyor. Doğru kullanıldığı ve yıkandığı taktirde yıpranması son derece zor olan Tutku erkek külotlarının otuz derece sıcaklıkta yıkanması öneriliyor. Kaliteyi gün boyunca hissetmenizi sağlayan Tutku erkek iç çamaşırlarının renklerinin solması, lastiklerinin gevşemesi veya kumaşın hasar görmesi uygun kullanım ve temizleme koşullarıyla kullanıldığı taktirde imkansız oluyor. Genellikle siyah, beyaz, gri ve lacivert gibi nötr renkleri tercih edilen Tutku erkek iç giyim ürünlerinin daha parlak renkli ve desenli seçenekleri de mevcuttur. Rahatlığa alışmanızı sağlayan boxer ve slip seçenekleriyle size yepyeni bir iç çamaşırı deneyimi sunan markanın tamamen pamuktan üretilen bu ürünleri kaliteli ipliklerle dokunmuştur. Tutku külot fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edinmek ve beğendiğiniz boxer veya slipleri edinmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.