KLASİK GÖMLEK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Klasik Gömlek

Erkek modasının temelini oluşturan parçalar arasında yer alan gömlekler, birçok kıyafet ve aksesuarla birlikte uyumlu bir kullanım sunmaktadır. Klasik kesime sahip gömlekler, kumaş pantolonların ve takım elbiselerin vazgeçilmez tamamlayıcısıdır. İş ortamında klasik tarzı benimseyenlerin en favori seçenekleri olan klasik gömlek çeşitleri, farklı renk ve desenlerde beğeninize sunulmaktadır.

Klasik Erkek Gömlek Modelleri

Klasik Erkek Gömlek Modelleri

İster çalışma hayatındaki iş kombinlerinizde, isterseniz de günlük casual kombinlerinizin kilit bir parçası olan klasik gömlekler, erkek modasında stile yön veren bir konumdadır. Her zevke uygun tasarım çeşitliliğine sahip erkek gömlek modelleri, erkeklere birbirinden farklı kombin seçenekleri sunmaktadır. Klasik erkek gömlek modelleri, düz renklerde ve desenli renklerde tasarlanmaktadır. Takım elbise içine giyilecek gömlek seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta takım elbise ve gömlek uyumudur. Koyu renk takım elbiseler içine düz, sade ve açık renk gömlek tercih edebilirsiniz. Beyaz gömlek ve açık mavi gömlek çeşitleri koyu renk takımlarda modern ve şık bir kombin sağlar. Vücuda tam oturan slim fit gömlekler de klasik klasik gömlek modelleri arasında en çok tercih edilen giyim ürünlerindendir. Şıklığın yanı sıra rahat ve konforlu bir kullanım elde etmek için pamuklu gömlek modellerini tercih edebilirsiniz. Pamuk kumaştan üretilmiş gömlekler, vücudunuzun hava almasını sağlayarak terleme yapmaz.

Yaka Modellerine Göre Klasik Erkek Gömlekleri

Yaka Modellerine Göre Klasik Erkek Gömlekleri

Gömlek satın alırken yaka modelinin yüz şeklinize ve boynunuza uygun olmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Uzun ve ince boyunlu iseniz boynunuzu daha kısa gösterecek yaka kuşağı kalın ve geniş yakaları tercih edebilirsiniz. Kısa boyunluysanız yaka kuşağı ile mümkün olduğu kadar küçük yakaları tercih etmeniz gerekmektedir. Yaka modelleri de kendi içlerinde farklı tasarımlara sahiptir. Klasik erkek giyiminde en çok tercih edilen zamansız klasik yaka tipinde, yaka uçları tamamen birleşir ve kravatın üst kısmının tamamen kapatır. Şık ve modern bir görünüm sunan İtalyan yakalar, büyük kravat düğmeleri için uygundur. Uçları sivri bir klasik gömleğin iki yaka açıklığının daha geniş olduğu İtalyan yaka gömlekler, ince yüzlü veya kemikli erkeklerde uyumlu bir kullanım sunmaktadır. Düz dar noktalı yakalarda ise yaka noktalarının arasındaki küçük açıklık kravat boşluğunun azalması ile vurgulanmaktadır. Bu yaka çeşidi ise yüzü daha uzun gösterdiğinden daha çok yuvarlak ya da oval yüzlü erkekler için idealdir.

Erkek Klasik Gömlek Fiyatları

Erkek Klasik Gömlek Fiyatları

İş ortamında ve özel hayatında klasik giyinmeyi tercih edenler için tasarlanan erkek klasik gömlek modelleri farklı fiyat seçeneklerinde satışa sunulmaktadır. Takım elbiselerin en önemli parçası klasik gömlek fiyatları, ürünün markasına, modeline, üretildiği malzemeye ve kalitesine göre değişiklik gösterebilir. Klasik ve casual tarzın vazgeçilmezi klasik gömlekler ile girdiğiniz her ortamda şıklığınızı konuşturabilirsiniz. Ceket ve mont gibi dış giyim ürünlerinin içinde rahatlıkla kullanılabilen klasik gömlekler, modası hiçbir zaman geçmeyen bir giyim ürünüdür. Klasik erkek gömlek modellerini kol düğmeleri ile birlikte de kullanabilirsiniz. Başta Pierre Cardin, Kiğılı ve Hatemoğlu olmak üzere daha pek çok markaya ait geniş ürün yelpazesine Erkek Giyim & Aksesuar kategorimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.