ERKEK YAĞMURLUK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Erkek Yağmurluk

Hava durumuna uygun olması gereken giyimler sağlık için oldukça önemlidir. Sıcak, soğuk ve yağışlı günlerde konforunuzu arttırmak için mevsime uygun giyinmek önemlidir. Genellikle yağışlı geçen bahar günleri için uygun olan yağmurluk modelleri terletmeden sizi yağmurdan korur. Su geçirmemesi en büyük özelliği olmasının yanı sıra erkek mont gibi kalın olmaması da oldukça önemlidir. Dışarıdaki ıslaklıktan sizi korurken vücudunuzdaki nemi de arttırmaması gereken yağmurlukların üretildiği tekstil malzemesi önem arz etmektedir. Her zevke uygun renk ve modelleri ile tarzınızı tamamlayan yağmurluk seçenekleri bahar günlerinin en önemli giyim ürünüdür. Tarzınıza uygun tercih edeceğiniz model sayesinde modaya ayak uydurmanın yanı sıra sağlığınızı da koruyabileceksiniz. Giysilerinizin ve sizin ıslanmanızı önleyen erkek yağmurluk modelleri çeşitlilik göstermektedir. Bunların arasında uzun, kısa, fermuarlı ve kanguru modelleri sıralanabilir. Kullanım alanına göre tercih yapabileceğiniz bu modeller arasından fiziğinize uygun olanı bulmanız oldukça önemlidir. En çok tercih edilen erkek dış giyim ürünlerinden bir olan bu modelin en önemli özelliği su geçirmez olmasıdır. Fiziğinize uygun modeli tercih etmenizin yanı sıra yağmurluk için kullanılan kumaşın özelliği de sizin için önem arz etmektedir. En zorlu şartlarda dahi su geçirmez özelliği sayesinde vücut sıcaklığınızı koruyacak olan ürünler, elbiselerinize denk düşen kısımların da ıslanmasını önleyecektir. Diğer yandan satın alacağınız yağmurluğun tam olarak hangi amaçla satın alındığını da belirlemeniz gerekmektedir. Çünkü ihtiyaçlara göre tasarlanmış oldukça büyük bir çeşitlilikte ürün yelpazesi bulunmaktadır.

Erkek Yağmurluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek Yağmurluk Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Üçe ayrılan kumaş seçenekleri su geçirmez ve nefes alabilme özelliğiyle bağlantılıdır. Erkek yağmurluk fiyatları üzerinde de önemli bir etkiye sahip olan kumaş özellikleri arasından en çok tercih edileni su geçirmez ve nefes alabilen olanlarıdır. Diğer kumaş seçenekleri ise su geçirmez ve nefes almaz, suya dayanıklı ve nefes alabilir kumaşlardır. Ürünün fiyatında belirleyici olan kumaş özelliklerinden ihtiyacınıza ve bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz. Son yıllarda hızla popülerleşen erkek yağmurluk modelleri arasında kanguru modeli öne çıkmaktadır. Kanguru modelinin sunduğu birçok avantaj vardır. Bu avantajlardan birisi karın bölgesinde geniş bir cep alanının olmasıdır. Küçük ceplere nazaran daha büyük eşyaları koyabileceğiniz kanguru ceplerinin kullanımı oldukça pratiktir. Bunun yanı sıra ürünün rengi ve tarzı da kullanıcılar için bir ölçüt oluşturmaktadır. Yoğun yağmur yağışlarında kullanmak için dış giyim bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız erkek yağmurluk uzun etekli modelleri inceleyebilirsiniz. Bu modeller dizlere kadar uzanan etekleri sayesinde bacaklarınızı da yağmurdan korur. Uzun modelleri kendinize yakıştıramıyor ve vücudunuzun tamamını yağmurdan korumak istiyorsanız erkek yağmurluk takım serisi sizin ihtiyacınızı karşılayabilecek donanıma sahiptir. İhtiyacınıza göre belirleyeceğiniz ürün modelinin dışında zevkinize uygun renk seçimi yapabilirsiniz. Her zaman klasik giyinmeyi tercih ediyorsanız düz kesimli siyah modeller size hitap edebilir. Diğer yandan geçmiş dönemin moda anlayışına uygun giyinmeyi seviyorsanız erkek yağmurluk vintage modellerini inceleyebilirsiniz. Giysilerinizde renkli ve canlı renk kullanımından hoşlanıyor iseniz yağmurluklarınıza bu zevkinizi yansıtabilirsiniz. Beyaz, sarı ve kırmızı gibi kendini gösteren hareketli renkler gün geçtikçe popülerliği artan tercihleri oluşturmaktadır.

Korunaklı Erkek Yağmurluk Modelleri

Korunaklı Erkek Yağmurluk Modelleri

Yağmurdan korunmak için giyebileceğiniz balıkçı yağmurluğu, tek kullanımlık yağmurluk, spor yağmurluk ve işçi yağmurluğu gibi ürünler mevcuttur. Yağmurluk fiyatları modellerine göre farklılık göstermekle birlikte uzun ömürlülük bakımından da iyi tablolar sunar. Koyu renkli ürün modelleri erkekler tarafından çokça tercih edilmelerinin yanı sıra renkli modelleri de satın alınmaktadır. Farklı modellerde ve tasarımdaki ürünler arasından zevkinize ve giyim tarzınıza uygun olan bir modeli muhakkak bulabilirsiniz. Erkek yağmurluk siyah, beyaz, turuncu, gri ve daha pek çok rengi bulabilir, kesimlerine ve uzunluğuna göre tercihlerinizi şekillendirebilirsiniz. Satın alarak daimi bir ürün kullanabileceğiniz gibi sadece ani bastıran hava koşullarına adapte olabilmek için tek kullanımlık olan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Erkek yağmurluk yarım fermuarlı, tam fermuarlı ve fermuarsız çeşitleri ile kullanıcılarının karşısına çıkmakta ve beğeni ile kullanılmaktadır. Erkek yağmurluk modelleri ve fiyatları incelenerek en doğru ve en uygun sonuçlara ulaşılabilir. İncelemeleriniz sonucunda en beğendiğiniz ve size en çok yakışacağınız düşündüğünüz ürünü seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kullanım amacınıza göre yapacağınız seçimler uzun ömürlü bir kullanım için oldukça önemlidir. Yürüyüşleriniz, koşularınız, bisiklet sürme aktiviteleriniz ya da dağ kayakçılığınız için satın alacağınız ürün nefes alabilen tarzda olmalıdır. Uzun saatler boyu içerisinde bulunacağınız için bedeninizin nefes alabilmesi oldukça önemlidir. Diğer yandan balıkçılık ile uğraşıyor iseniz ya da tırmanma gibi hobileriniz varsa yine nefes alabilen tarzdaki ürün gruplarından tercihlerinizi yapmalısınız. Seçeceğiniz erkek yağmurluk renkli olabileceği gibi siyah gibi keskin bir renge de sahip olabilir. Yaşam stilinize ve genel olarak giydiğiniz kıyafetlere göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Nefes alabilen ürünlerin yanı sıra çok katmanlı ürün gruplarını da diğer koşullarda kullanabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse kışın yapacağınız spor etkinliklerinde çok katmanlı yağmurluk çeşitlerinden birini edinmeniz gerekebilir. Bu arada erkek deri mont çeşitleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Her Stile Uygun Erkek Yağmurluk

Her Stile Uygun Erkek Yağmurluk

Erkek yağmurluk sarı, turuncu, yeşil, lacivert, mavi ve gri gibi pek çok seçeneklere sahiptir. Kişiliğinize uygun düşen renkteki ürünü satın alarak görünümünüzü iyileştirebilir ve zorlu hava koşullarına en iyi şekilde adapte olabilirsiniz. Diğer yandan, nefes alabilen ve çok katmanlı olanların dışında, nefes alamayan ürün tasarımları da mevcuttur. Nefes alamayan ürün modelleri genel olarak hareket etmeden sabit olarak durmak gereken etkinlikler için kullanılabilir. Örneğin bir spor müsabakasında izleyici olabilirsiniz ya da olta ile balık tutuyor olabilirsiniz. Vahşi hayat gözlemciliği yapıyor ya da uzun süre doğada oturarak vakit geçirmek istiyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda nefes almayan yağmurluk erkek modellerini tercih etmeniz gerekecektir. Bu ürün grubundaki tasarımlar acil durumlarda ve hafif, efor sarf ettirmeyen etkinliklerde kullanılabilir. Dışarıya hava vermemesi, vücut sıcaklığınızı korumak için oldukça önemli bir ayrıntıdır. Sürekli kullanacağınız ürünlerin yanı sıra ani bastıran hava koşullarında kullanmak için tek kullanımlık ürünleri de tercih edebilirsiniz. Yapacağınız seçimlerde kıyafetlerinizle uyumun, tarzınızı tamamlamanın yanı sıra ihtiyaçlarınızı da göz önünde bulundurmalısınız. Diğer yandan kapüşonsuz ve kapüşonlu yağmurluk erkek çeşitlerini de inceleyebilir, kafanızı korumak adına da böyle bir seçimde bulunabilirsiniz. Eğer tekne sporlarıyla ilgileniyor iseniz ve yelkenliye binmek gibi bir hobiniz varsa rüzgâr ve su geçirmeyen tasarımları tercih etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. Yüksek hızla denizde ilerleyeceğiniz için üzerinize sertçe çarpacak olan rüzgârı kesmeniz ve deniz tarafından ıslatılmamanız gerekecektir. Aksi takdirde vücut sıcaklığınızı koruyamayabilir ve bu yüzden hasta olabilirsiniz. Bu bakımdan erkek genç yağmurluk çeşitlerinden rüzgâr ve su geçirmeyenleri tercih etmeniz daha faydalı olur. Yumuşak astarlı, bol cepli ve kapüşonlu olan ürün modelleri oldukça kullanışlı olmakla beraber çokça da tercih edilir. Maksimum düzeyde bir koruma arıyorsanız bu ürün gruplarındaki modeller tam size göredir. Tek kullanımlık olan ürünlere kıyasla çok daha sağlamdır. Uzun yıllar kullanabilir ve vücut sıcaklığınızı her koşulda dahi koruyabilirsiniz. Hem terlemeden hem de soğuğa maruz kalmadan erkek yağmurluk spor çeşitleri arasından seçimlerinizi yapabilirsiniz.

Her Renkte Erkek Yağmurluk Modeli

Her Renkte Erkek Yağmurluk Modeli

Erkek renkli yağmurluk çeşitleri arasından dilediğiniz renkteki ürünü seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. İster siyah ister yeşil ister mavi renkte bir yağmurluk arıyor olun, her türden renkteki ürüne rahatça ulaşabilirsiniz. Yapacağınız uzun soluklu ve hareketli sporlarda su geçirmeyen ve nefes alabilen ürün modellerini tercih etmeniz gerekir. Diğer yandan daha durağan, efor sarf etmediğiniz ya da izleyici olarak katıldığınız etkinliklerde ise su geçirmeyen ve nefes alamayan ürün modellerini satın almalısınız. Çok hareket edeceğiniz etkinliklerde vücudunuzdan çıkacak sıcaklık ile dışarısının sıcaklığını dengede tutabilmek için nefes alabilen ürünleri kullanmak oldukça önemlidir. Erkek yağmurluk kanguru seçeneği ile açık havadaki etkinliklerinize katılabilir ve vücut sıcaklığınızı rahatça koruyabilirsiniz. İsteğinize göre cepsiz, cepli, fermuarsız ve fermuarlı olarak seçimlerinizi yapabileceğiniz ürünler uzun vadeli kullanımlarınız için oldukça uygundur. Ancak seçimlerinizi yaparken tam olarak hangi amaç için kullanacağınızı da belirlemeniz büyük önem arz etmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda yapılacak olan seçim, ürününüzden tam verim alabilmeniz için oldukça önemlidir. Diğer yandan erkek yağmurluk kırmızı, siyah, sarı, mavi ve yeşil gibi seçenekleri ile de kullanıcılarının ihtiyaçlarına cevap verebilir. Hem yapacağınız açık hava etkinliğinin içeriğine hem de giyim tarzınıza göre seçimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bol hareket içeren, efor sarf edeceğiniz koşu gibi spor esnasında bedeninizin nefes alabilmesini sağlamak ve terlemesini önlemek için nefes alabilen ürünleri tercih etmeniz gerekecektir. Ancak daha durağan bir etkinlikte yer alacaksanız, vücut sıcaklığınızı dışarıya aktarmadan korumak için nefes alamayan tarzdaki ürünleri tercih etmeniz daha faydalı olacaktır. Seçimlerinizi yaparken yapacağınız sporun içeriğine göre de seçimlerinizi yapabilirsiniz. Örneğin erkek futbol yağmurluk çeşitlerini futbol müsabakalarınız esnasında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Hem sizi bunaltmayacak, terletmeyecek hem soğuk hava şartlarından sizi koruyacak hem de içeriye yağmur damlalarını sızdırmayacaktır. Yapacağınız etkinliğin niteliğine ve içeriğine göre yapacağınız seçimleri sizi en doğru şekilde koruyacaktır. Kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretilmiş ürünler için sayfamızı inceleyebilir ve çeşitli ürünler arasından en uygununu seçebilirsiniz.

Terletmeyen Üşütmeyen Erkek Yağmurluk Çeşitleri

Terletmeyen Üşütmeyen Erkek Yağmurluk Çeşitleri

Outdoor aktivitelerinizde sizi soğuk havalardan ve yağışlardan koruyacak olan yağmurluklar pek çok farklı renk ve desen seçeneğine sahiptir. Erkek yağmurluk desenli ve desensiz modelleri kullanıcılar tarafından beğeniyle takip edilmekte ve kullanılmaktadır. Rüzgâr, çamur, yağmur, kar gibi faktörlerden sizi etkin bir şekilde koruyacak olan bu ürünleri sonbahar, ilkbahar ve kış mevsimlerinde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. İster basit bir iş için dışarı çıkacak olun, ister bir spor müsabakasında seyirci olarak bulunun, ister futbol maçında oyuncu olun her türden aktivitelerinizde vücudunuzu etkin bir şekilde koruyacak olan yağmurluk modellerini edinebilirsiniz. Erkek yağmurluk beyaz, siyah gibi keskin renklere sahip olabileceği gibi mavi, yeşil, sarı gibi daha canlı renklere de sahip olabilir. İhtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak yapacağınız seçimlerde renk seçimlerini de yapabilirsiniz. Yapacağınız renk seçimleri ile giyimlerinizi tamamlayabilirsiniz. Pantolonunuzun ya da ayakkabınızın rengine göre seçebileceğiniz yağmurluklar hem şık görünmenizi sağlayacak hem de sizi olumsuz hava şartlarından etkin bir biçimde koruyacaktır. Balıkçılıkla uğraşanların, bisikletçilerin, koşucuların, kayakçıların ve tırmanışçıların sıkça tercih ettiği nefes alabilen ve su geçirmez yağmurluk çeşitlerini siz de tercih edebilirsiniz. Bu tarz hareketli ve efor gerektiren bir spor ile uğraşıyorsanız nefes alabilen tarzda bir ürün seçiminde bulunmanız gerekecektir. Seçiminizin teknik açıdan doğru olmasının yanı sıra renk açısından da sizi yansıtması gerekir. Beyaz, yeşil, gri ve sarı yağmurluk erkek modelleri arasından en beğendiğinizi seçebilir ve bütçenize göre satın alabilirsiniz. Birbirinden şık olarak tasarlanmış modelleri satın aldıktan sonra uzun yıllar boyu outdoor etkinliklerinizde güvenle giyebilirsiniz. Sizi çamur, kar, yağmur ve rüzgârdan etkin bir biçimde koruyacak kolan bu ürünleri halı saha maçlarınızda ya da hafta sonu arkadaşlarınızla yapacağınız basketbol müsabakalarında rahatlıkla giyebilirsiniz. Yine hareket gerektiren spor etkinliklerinin dışında işe gelip giderken, market alışverişleriniz için ya da hafta sonu gezmeleriniz için erkek anorak yağmurluk modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Ayrıca erkek kaban modellerine de bakmayı unutmayın!

Erkek Yağmurluk Nasıl Seçilir?

Sizin için uygun olan modeli araştırırken düşünmeniz gereken başlıca konular şunlardır: işlev, rahatlık, dayanıklılık, görünüm ve fiyat. İhtiyacınız ve bütçenize uygun ürünü bu kriterlere göre kolayca belirleyebilirsiniz. Bir yağmurluktan beklenen ıslaklıktan ve sudan bedeni korumasıdır. Su geçirmezlik özelliğine güvenebileceğiniz ürünleri tercih etmelisiniz. Bunun yanı sıra kullanım sırasındaki rahatlığı da önemlidir. Ürünün sahip olduğu ergonomik yapı tercih edilebilirliğini arttırmaktadır. Hareketlerinizi kısıtlamayan ürünleri tercih ederseniz gün içindeki hayat kalitenizi arttırmış olursunuz. Yağmurdan sizi koruyabilmesinin yanı sıra terletmeyen bir kumaştan üretilmiş olması da oldukça önemlidir. Hafif ve terletmeyen kumaşları tercih ederek konforlu bir kullanıma sahip olabilirsiniz. sahip olduğu özelliklere göre değişiklik gösteren fiyatları baz alarak da bütçenize uygun ürünü bulabilirsiniz.

Erkek Yağmurluk Kumaşı Nasıl Olur?

Yağmurluk kumaşları genellikle üç tür olarak karşınıza çıkar: su geçirmez ve nefes alabilen, su geçirmez ve nefes almayan, suya dayanıklı ve nefes alabilir. Su geçirmez ve nefes alabilen modeller ile nefes alamayan modeller arasında belirli oranda bir fiyat farkı vardır. Bir yağmurluktan beklenen su geçirmezlik ve nefes alabilirlik özellikleri için kullanılan kumaş türlerinin başında softshell gelmektedir. Suyu üzerinden tutmadan kaydırabilir özellikte olmasının yanı sıra başka bir özelliği de suya dayanıklı olmasıdır. Şiddetli yağmur ve rüzgârdan korunmak amacıyla gore-tex ürünler tercih edilebilir. Yapacağınız aktiviteye göre de yağmurluk modelleri ve kumaş türü değişiklik göstermektedir. Ürünün naylon ya da polyesterden üretilmiş naylonu su geçirmezlik özelliği için önemlidir.

Erkek Yağmurluk Çeşitleri Nelerdir?

Spor amaçlı kullanılan modellerin yanı sıra klasik kesim, günlük modeller de mevcuttur. Tarzınıza göre değişiklik gösteren modellerin yanı sıra geniş renk yelpazesi de farklı alternatifler oluşturmaktadır. Uzun, kısa, fermuarlı ve kanguru modelleri en çok tercih edilenler arasındadır. Sıra dışı giyinmeyi sevenler için ise panço model oldukça dikkat çekicidir. Uzun olanlar vücudun daha çok bölümünü yağmurdan korurken kısa modellerin günlük kullanımı oldukça rahattır. Bunun yanı sıra pratik olarak giyilip çıkarılabilen kanguru modelleri modayı takip edenler için ilgi çekicidir.

Erkek Yağmurluk Boyu Nasıl Olmalıdır?

Tercih edeceğiniz modelin boyu kullanım alanınıza göre değişmektir. Belirli bir ideal boy olmamasının yanı sıra yapacağınız aktiviteye göre çeşitlenmektedir. Bisiklet sürerken kullanmak için bir yağmurluğa ihtiyacınız var ise uzun modelleri tercih etmek bacaklarınızı korumak için uygun olacaktır. Bunun yanı sıra günlük hayat için kısa modeller ihtiyacınız için yeterli olacaktır. Yağmurluk boyu için kişinin boy uzunluğu da değerlendirilmesi gereken bir husustur. Yoğun bir suya maruz kalacaklar ise takım ürünleri tercih etmelidir. Alt ve üst olarak iki parçadan oluşan bu ürünlerin suya dayanıklılığı oldukça güçlüdür. Balıkçı modeli olarak bilinen ürünler ise diz altına kadar uzanan eteğe sahiptir.