Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Anne İçecekleri

için 234 sonuç bulundu.

Anne İçecekleri

Anne sütü bebeğin hem fiziksel hem de zihinsel gelişimi için oldukça önemlidir. Bebeklerin özellikle ilk 6 ay anne sütü ile beslenmeleri uzmanlar tarafından da tavsiye edilir. Ancak anne sütünün her zaman yeterli olmadığı durumlar da vardır. Bu gibi durumlarda annelerin süt arttırıcılar ile beslenmesi ve anne içecekleri tüketmesi gerekmektedir.

Anne Sütünü Arttırıcı İçecekler Nelerdir?

Anne Sütünü Arttırıcı İçecekler Nelerdir?

Anne sütünü arttırıcı içeceklerden bazıları; süt arttırıcı çaylar, damlalar, bitki çayları ve sütlü içeceklerdir. Lactamil anne sütü arttırıcı karışık bitki çayı içerisinde kuşburnu, rezene, anason, ısırganın yanı sıra 8 adet vitamin içermektedir. Emziren annelerin sıvı ihtiyacını karşılamaya yardımcı olan bu çay anne sütünün artmasını da sağlar. Bir başka anne sütü arttırıcı ürün olan Mummylac bitkisel damla doğal içeriğe sahip bir üründür. Roobios, Rezene, Mine Çiçeği, Hayıt, Keçi Sedef Otu, Çemenotu ve C vitamini barındıran bu damlayı gğnde 2-3 defa 1 su bardağı su, meyve suyu ya da süt içerisine 15 damla kadar damlatıp tüketebilirsiniz. Bir başka anne içeceği olan Humana çay ise; emziren anneler tarafından en çok tercih edilen içeceklerden biridir. İçerisinde galaktogog etkili bitkiler barındıran bu çay süt bezlerini uyararak süt yapımını hızlandırır.

Süt Arttırıcı İçeceklerin Faydaları Nelerdir?

Süt Arttırıcı İçeceklerin Faydaları Nelerdir?

Süt arttırıcı içeceklerin birçoğu içerisinde doğal içerikler barındırmaktadır. Bu nedenle pek çoğunun herhangi bir yan etkisi bulunmaktadır. Ancak yine de süt arttırıcı içecek kullanmadan önce doktorunuza başvurmanızda fayda var. Süt arttırıcı içecek ve süt arttırıcı besinlerin en bilinen faydası doğrudan süt bezlerinin uyarılarak süt artışının sağlanmasına yöneliktir. Süt arttırıcı içecekler emzirme döneminde düzenli olarak kullanıldığında sütünüzün artmasını sağlar. Anne sütünü arttıracak besin ve içeceklerin birçoğu aynı zamanda bağışıklık sitemini de güçlendirmektedir. Bunun yanı sıra anne içeceklerinin anneye enerji verme, protein desteği sağlama, vitamin desteği verme, annenin kaybettiği sıvı ihtiyacını karşılama gibi pek çok faydası bulunmaktadır. Sürt arttırıcı içecekleri emzirmeye başladığınız dönemden birkaç hafta içinde kullanmaya başlayabilirsiniz. Özellikle sütünüz yetmiyorsa sütünüzü doğal yöntemlerle arttırmak için bu içecekleri deneyebilirsiniz.

Süt Arttırıcı İçecekler Marka & Fiyatları

Süt Arttırıcı İçecekler Marka & Fiyatları

Süt arttırıcı içeceklerin fiyatları pek çok bitki çayı ve doğal karışımlardan oluşan içeceklerle kıyaslandığında benzerlik göstermektdir. Geniş fiyat yelpazesinde sunulan süt yapan içecekler her bütçeye uygundur ve alım kolaylığı sağlar. Süt yapan içecekleri tekli paketlerde satın alabileceğiniz gibi dilerseniz 2’li, 4’lü ya da daha çoklu setler halinde de alabilirsiniz. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen süt arttırıcı içecek markalarından bazıları; Humana, Galactago, Naturpry, Mummylac, Mamsel, Promalt, Hünnap, Lactamil gibi markalardır. Tüm bu markalara ve çok daha fazlasına sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu içeceklerin yanında beslenmenizi de güçlendirerek sütünüzün artmasını sağlayabilirsiniz. Süt yapan yiyecekler nelerdir diye merak ediyorsanız bu yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca emzirirken kullanabileceğiniz tüm ürünler Emzirme Ürünleri kategorimizde sizleri bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(91)
(50)
(22)
(10)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(50)
ve üzeri (63)
ve üzeri (64)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL