Anne İçecekleri

Anne sütü, bebeğin hem fiziksel gelişimi hem zihinsel gelişimi için son derece önemli bir besin kaynağıdır. Bu nedenle ilk 6 ay boyunca bebeklerin anne sütü ile beslenmesi önerilir. Bazı kadınların çevresel faktörlerden ya da genetik faktörlerden kaynaklı olarak sütü yetersiz gelmektedir. Böyle durumlarda anne sütü arttırıcılar kullanılarak süt oranının çoğalması sağlanır. Anne sütü üretimi, doğumun ilk haftalarında hormonal, sonrasında ise mekanik bir hal alır. Memelerin de bir zekası olduğunu söylemek mümkün. Memedeki sütü ne kadar çok boşaltırsanız, meme size o kadar hızlı süt verir. Eğer dolu kalırsa, fazlasına ihtiyaç olmadığını düşünerek üretimi durdurur. Süt üretimine katkıda bulunmak için annenin doğru ve sağlıklı beslenmesi gerekmektedir. Yani annenin salgıladığı süt aslında alınan besinlerin ürünüdür. Süt salgısı için annenin enerji, protein, yağ, vitamin, mineral ve sıvı tüketimini arttırması gerekmektedir.

Yoğun ve stresli hayatta yeterli ve dengeli beslenmek ne yazık ki pek mümkün değil. Özellikle emziren anneler hem sağlığını korumak hem de anne sütünü arttırmak için; Humana, Milupa, Milkway, Vitamalt gibi çeşitli markalar tarafından anne sütüne katkı sağlayan besinler tüketmelidir. Milupa Lactamil, emzirme döneminde annelerin bağışıklık sistemini korumakta, vücudunun ihtiyacı olan vitamin ve mineralleri sağlamaktadır. Emziren annelerin birçoğu süt arttırıcı olarak Humana Stil Tea kullanmayı tercih ediyor. Tamamen bitkisel olarak üretilen bu ürünün içinde: çemen otu, rezene, keçi sedefi otu, mine çiçeği, amber çiçeği, ağaç çiçeği, C vitamini gibi son derece yararlı ve gerekli şeyler vardır. Humana Stil Tea fiyatları için kategorimize göz atabilirsiniz.

Unutmayın, tıpkı hamileliğinizde olduğu gibi emzirme döneminizde de beslenmenize son derece dikkat etmeniz gerekecek. Süt arttırıcı ürünlerin maksimum etkisini görmek için sıvı tüketiminize ve sağlıklı beslenmenize dikkat etmeniz son derece önemlidir. Bebeğinizin sağlıklı gelişimi için bu dönemde kendinize çok iyi bakmanız gerekmektedir. Anne sütü, bebeğinizin bağışıklık sisteminin gelişmesi ve yeterli beslenmesi için en önemli besin kaynakları arasındadır. Az üretilen anne sütü, bebeğinizin doymamasına sebep olabilir. Bu nedenle süt arttırıcı besinler kullanarak süt üretimini hızlandırabilirsiniz. Kategorimizde yer alan süt arttırıcılarının fiyatlarını inceleyerek size en uygun olanını kolayca seçebilirsiniz.

Anne İçecekleri

için 527 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
(5)
(3)
(2)
(2)
(191)
(2)
(4)
Humana (124)
Lactamil (9)
Lansinoh (12)
milkway (13)
Milkway (10)
(1)
Milupa (61)
(1)
naturpy (35)
(2)
(3)
(1)
(2)
(1)
Vitamalt (18)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(95)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Set

(22)
(14)
(10)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(92)
ve üzeri (144)
ve üzeri (153)
ve üzeri (155)
ve üzeri (159)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL