Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Buhar Kazanlı Ütü

için 142 sonuç bulundu.
Maksimum Buhar Basıncı seçiniz

Philips Buhar Kazanlı Ütü

En eski ve köklü markalardan biri olan Philips yılların verdiği deneyimle en kaliteli ürünlere ulaşmak isteyen tüketicilerin buluşma noktasıdır. Günlük yaşantımızda önemli yer tutan ütüler de ürün ağının önemli bir kısmını oluşturur. Günümüz aile yapısında kadın ve erkeğin eşitliği göz önüne alarak paylaştığı ev işlerinde ütü en zorlu görevlerden biridir. Bu esnada kullanımı kolay, size fazla zaman harcamanıza sebep olmayacak ütü kullanımı hayati önem teşkil eder. Çünkü zaman çok önemlidir ve kimsenin yok yere vakit kaybedecek lüksü yoktur. Philips buhar kazanlı ütü bu konuda en büyük kurtarıcınız olur. Her tipten kullanıcı yapısına hitap eder ve geniş fiyat yelpazesi ve çeşitli seçenekleriyle herkesin evinde bir ter almaya hak kazanır.

Kumaşların Kalitesini Philips Buhar Kazanlı Ütü ile Gösterin

Kumaşların Kalitesini Philips Buhar Kazanlı Ütü ile Gösterin

Ütü insanların hayatındaki en önemli teknolojik aletlerden biridir. Çünkü günümüzde ilk izlenimin verdiği etkinin daha sonra değiştirilmesi zor bir yargı yarattığı bilinmektedir. Bu yüzden kıyafetlerinizin eski ya da yeni fark etmez, önemli olan temiz ve ütülü olmasıdır. Bu sizin ilk etkileşimde düzgün ve bakımlı bir algı yaratmanıza en çok katkı sağlayan etkendir. Bu yüzden düzgün buhar tanklı ütü kullanımı çok önemlidir. Kıyafetlerinizi ütülediğiniz zaman kullanırken düzgün ve temiz gözükmesini sağlarsınız. Ayrıca ütülenen kıyafetler daha geç kirlenir. Özellikle dışarıda kullanacağınız kıyafetlerinizi ütülendiğiniz zaman daha şık gözükerek kendinizi daha iyi ve özgüvenli hissetmenize yardımcı olur. Modaya uygun olmasına dikkat ederek aldığınız kıyafetlerinizin ütülenme kurallarına da uymanız gerekmektedir. Örneğin iş ortamında kullanacağınız pantolon ve gömlek kollarına ütü izi verilmesi ciddiyeti arttırırken, günlük aktivitelerde giydiğiniz kot pantolon, etek, elbise ya da tshirtlerde böyle bir ize gerek yoktur. Ama her ihtimalde ütüleyerek kıyafetlerinizin daha geç kirlenmesine katkıda bulunur, kumaşın dikilmiş olduğun şekilde saklanmasını sağlarsınız. Kıyafetlerinizin yanı sıra ev içinde kullandığınız tüm diğer kumaşlarda da ütü yapmanız gereklidir. Bu eşyalar içerisinde bulunan çarşaf, havlu, masa örtüsü, nevresim ve yastıklar ütülenerek daha temiz bir his bırakır. Ancak tüm bu ütü yükü standart bir ütü ile saatlerinizi alabilir. Halbuki Philips buhar kazanlı ütü modelleri sayesinde bu eşyaları ütülemek çok zaman harcamadan yapabileceğiniz bir eylem haline gelir. Çünkü buhar kazanlı ütüler yüksek performansları ve üstün teknolojileri sayesinde çok miktarda kıyafeti aynı anda ütüleyerek zamandan tasarruf etmenize yardımcı olur. Bu sayede ütülenecek kıyafetleriniz her ne kadar birikmiş olsa da ütünüzün gelişmiş özellikleriyle keyifli ve hızlı bir deneyim yaşarsınız. Böylece kol kaslarınızı kıyafet üstünde git gel yaparak yormaz, ütülerinizi tek hamlede kolayca bitirebilirsiniz. Standart ütülere kıyasla buhar kazanlı ütü yüksek buhar gücü sayesinde kırışıklıkları tek seferde açarak ütüye harcanan vakti yarıya indirir. Böylece ütülerinizi kısa sürede tamamlayıp kendinize ayıracak zamanınız kalır. Ayrıca ütüleriniz profesyonel ellerden çıkmış bir görüntüye sahip olur, bunun için ekstra bir para harcamanıza gerek kalmaz. Bu ütüler kolay kullanımları sayesinde her türden kişi profiline hitap eder. Kadın, erkek, genç, yaşlı zorlanmadan ve sıkılmadan kısa zamanda ihtiyaçlarını karşılayabilir, çünkü buhar kazanlı ütülerin kullanılması herhangi bir bilgi birikimine ihtiyaç duymaz.

Philips Buhar Kazanlı Ütü Kullanımı

Philips Buhar Kazanlı Ütü Kullanımı

Standart ütülerde genellikle kumaşlar az miktarda da olsa nemliyken ütülenmesi tercih edilir. Bunun nedeni tamamen kuruduğu takdirde kırışıklıkların daha zor açılması riskidir. Halbuki buhar kazanlı ütülerde böyle bir risk bulunmaz. Çünkü ütünüz çalıştığı her anda yüzeyinden buhar çıkartarak kumaşın nemlenmesini sağlar, sonrasında ütü tabanından verilen hava bu nemi kurutur ve devamında da uygulanan yüksek performanslı ısı sayesinde kumaş eşyalardaki kırışıklıklar kolayca açılır. Bu esnada bir diğer avantaj da su haznesi ile ilgilidir. Standart ütülerde su haznesinin sürekli doldurulması gerekmektedir. Ancak Philips buhar kazanlı ütülerde su haznesi bir kere doldurulur ve bu alan daha geniş olduğundan uzunca bir süre kullanılır. Böylece ütü yaparken buhar vermekten korkmanız gerekmez ve birkaç kere su haznesini doldurmak için musluk ile ütü arasında git gel yapmanıza gerek kalmaz. Hem zamandan tasarruf etmenize sebep olur hem de sudan. Çünkü ütünüz çalışır vaziyetteyken sürekli olarak yüksek ısıyla suyu buhara çevirme eğilimindedir ve sizin ütüyü çalışır halde bırakacağınız anlarda da bu işlem devam eder. Philips buhar kazanlı ütüler nasıl kullanılır konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta çabuk ısınmasıdır. Ütünüzü fişe taktıktan sonra beklemeye ihtiyaç duymadan bir iki dakika içinde ısınması kıyafetleri kolayca ütülemeye başlamanıza yardımcı olur. Philips buhar kazanlı ütüler aynı normal ütüler gibi yatay eksende bir ütü masası yardımıyla kullanılabileceği gibi tek başına dikey olarak da uygulanabilir. Bunun yapılmasını sağlayan ekstra buhar püskürtme teknolojisi sayesinde ütünüzü sadece fişe takıp dikey olarak kumaş yüzeye yaklaştırıp buhar vermeniz yeterlidir. Böylece halihazırda ütülenmiş ancak giyilme sonrası ya da dolapta uzun süre bekleme nedeniyle üzerinde kırışıklık oluşan kıyafetlerinizi hızlı kolayca ütüleyerek dışarı çıkmadan önce kıyafetlerinizde pürüzsüz bir yüzey elde edebilirsiniz. Bunu yapmanızı sağlayan özellik ütünüzü dikey tuttuğunuzda da ekstra buhar püskürtme özelliğine sahip olmasıdır. Böylece son anda pürüzsüz gözükmesini istediğiniz hassas kıyafetlerinizi ya da yünlü kumaştan olan giysilerinizi ütü masası kurmaya ihtiyaç duymadan çabucak giyilebilir hale getirebilirsiniz. Kıyafetlere ek olarak dikey buhar püskürtme teknolojisi perdelerde de çok kullanışlıdır. Yıkadığınız perdelerin kurumasını beklemeden asıp Philips buhar kazanlı ütünüz sayesinde dikey olarak ütüleyebilirsiniz. Tüm bu özellikler sayesinde kısa zamanda ütülediğiniz kıyafetler profesyonel ellerden çıkmış hissi bırakır.

Hem Güçlü Hem Şık Philips Buhar Kazanlı Ütüler

Hem Güçlü Hem Şık Philips Buhar Kazanlı Ütüler

Diğer ütülere kıyasla Philips buhar kazanlı ütü kullanımı ütünün kendi ağırlığının hafif olması nedeniyle kol kasları açısında kolay bir kullanıma sahiptir. Sürekli olarak tek kolunuzla gerçekleştireceğiniz ütüleme faaliyeti sırasında kolunuzun fazla yorulmaması için bu önemli bir özelliktir. Buhar kazanlı ütüler iki ayrı kütleden oluşur. Çünkü su haznesi diğer kazansız ütülerin aksine ütünün içerisinde değil ayrı bir yapıdadır. Bu sebeple ütünün kendisi çok hafif olup kullanımı kolaydır. Su tanklarının hacimleri ütünün modeline göre 1 ile 2 litre arasında değişmektedir. Bu modelleri sayfamızda inceleyerek hangi ütüyü istediğinize bütçenize göre kararını verebilirsiniz. Her ne kadar ütülerin su haznesinin hacmine göre genel ağırlıkları değişse de ütünün kendi ağırlığı yaklaşık 1 kg civarındadır ki kazansız ütülere göre bu çok düşüktür. Halk arasındaki ütü ne kadar ağır olursa kırışıkları o kadar rahat açacağı düşünülür. Bunun sebebi eski zamanlarda ütülerin demir dökümden yapılmasıydı. Teknolojinin gelişmesiyle her ne kadar bu inanış ortadan kalksa da kazansız ütülerde hala bu eğilim mevcuttur. Ancak bu yönelim buhar kazanlı ütüler için geçerli bir durum değildir. Çünkü buhar kazanlı ütüler çok hafif olmalarına rağmen yüksek basınçlı buhar sayesinde kırışıkları kolayca açar. Bu ütüyü kullanırken ergonomisinin rahat oluşu da ekstra bir avantaj sağlar. Hem eliniz ağrımaz hem de kol kaslarınız fazla yorulmaz. Ayrıca ütü yaparken bir başka sorun haline gelen kordonlar, Philips buhar kazanlı ütülerde problem yaratmaz. Çünkü uzun kordonları sayesinde rahat bir deneyim sunar. Ana gövdesi genellikle beyaz ya da siyah olan Philips buhar kazanlı ütülerin su haznesi zevkinize göre tercih edebileceğiniz saydam bir malzemeden olur. Bunun altında yatan sebep su miktarını rahatça görebilmenizdir. Böylece ütünüze ne zaman su doldurmanız gerektiği hakkında da ütünüz sizi uyarmadan da fikir sahibi olabilirsiniz. Çıkarılabilir su haznesinin üzerinde bulunan max çizgisi doldurmanız gereken en fazla miktardaki su seviyesini işaret ederken min çizgisi de sizi ütünüzün su haznesine ekleme yapmanız gerektiği konusunda uyarır. Ergonomik boyutlara sahip olan bu ütüleri kullanmadığınız zaman rahatça bir dolabın içerisinde saklayabilirsiniz. Evinizde bu boyutlarda bir saklama alanı yaratmak çok zor olmayacaktır. Ayrıca ütünüzün otomatik kilit özelliği sayesinde taşırken herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız. Sarılabilen kordon sayesinde de derli toplu bir şekilde ütünüzü muhafaza edebilirsiniz.

Philips Buhar Kazanlı Ütü Buhar Basıncı Hakkında

Philips Buhar Kazanlı Ütü Buhar Basıncı Hakkında

Tabanında yer alan gözenekler sayesinde Philips buhar tanklı ütü modelleri kumaşlara yüksek buhar salınımı yapar. Bu gözenekler sayıca normal ütülerden daha fazladır. Bunun sebebi de ütünün sahip olduğu su tankıdır. Taşıdığı yüksek buhar gücü özelliği bu şekilde kıyafetlere aktarır. Kireç önleyici özelliği bulunan bu üstün özellikli taban sayesinde tıkanma riski ile karşılaşmazsınız. Böylece ütünüzün tabanındaki deliklerin tıkanması ve kırışıklıkların düzgün açılmaması gibi bir problemle de karşılaşmazsınız. Ayrıca yapışmalara ve çizilmelere karşı dayanıklı olan bu taban sayesinde ütünüzü iç rahatlığıyla yapabilirsiniz Böylece yanlışlıkla düğmelere takılabilecek olan ütü tabanı için endişelenmeniz gerekmez. Yapışmayan tabanıyla da tüm yüzeylerde rahat bir ütüleme deneyimi yaşatır. Ütülerde buhar basıncını ölçmek için bar terimi kullanılır. 1 bar yaklaşık 10 metre yüksekliğindeki içi su dolu borunun en alt noktasına su tarafından uygulanan basınçtır. Yani Philips buhar kazanlı ütü 6 bar özelliğine sahip ütülerde hemen hemen 60 metre yüksekliğinde su depolanmış bir borunun uygulayacağı su basıncına denktir. Bu da azımsanmayacak derece bir basınç uygulaması anlamına denk gelir. Ütünüzün özellikleri arasında yer alan bar numarasının değeri arttıkça buhar gücü de artacağı anlamına gelir. Bununla orantılı olarak ütünün performansı ve kırışıklıkları açma gücü de artar. Çeşitli modeller içerisinde Philips buhar kazanlı ütü 8 bar seviyeleri de dahil aradığınız buhar gücünde ütü bulmanız mümkündür. Buhar kazanlı ütü seçenekleri içinde 5 bardan başlayarak yarım bar aralıklarıyla birçok sayıda modeli kıyaslayarak tercihinizi yapabilirsiniz. Sitemize göz atarak Philips buhar kazanlı ütü 5 bar fiyatları ve diğer özelliklerini inceleyebilirsiniz. Ütünüzün gücünü belirleyen bir diğer özellikle de watt değeridir. Bu değer ütünüzün çalışma esnasında harcayacağı enerji miktarını gösterir. Bu değer ne kadar yüksekse ütünüz o kadar güçlü demektir. Kırışıklıkları iyi açan bir ütü istiyorsanız 2000 watt değeri sizin için bir minimum olmalıdır. Bu değerden yukarılara çıkıldıkça ütünün gücü artar. Bu da demektir ki ütü için harcadığınız zaman kısalır. Philips buhar kazanlı ütü seçenekleri arasında 2100 watt başlangıç değeridir. Bu güç 2400, 2600, 2700 ve 3100 watt değerine kadar artar. Bütçenize ve ihtiyacınız olan kapasiteye göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Philips Buhar Kazanlı Ütü ile Hassas Kumaşlarda Bile Pürüzsüz Detaylar

Philips Buhar Kazanlı Ütü ile Hassas Kumaşlarda Bile Pürüzsüz Detaylar

Kumaşın tüm güzelliğini sergilemek için ütü en etkili araçtır. Bu yüzden ütünüzü seçerken farklı kumaşları ütüleyebilir olma özelliğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Ütülerde en ayırt edici nokta bir kumaşa temas ettiğinde verdiği tepkidir. Bir ütünün kumaşta leke bırakmaması, yakmaması ve pürüzsüzce ilerlemesi olmazsa olmazdır. Su damlama önleme özelliği Philips buhar kazanlı ütü tavsiye edilmesinde başlıca özelliklerden biridir. Aksi takdirde ütüden damlayan su kumaşlarda iz bırakır ve rahatsız edici bir görünüm yaratır. Su damlama önleme özelliği sayesinde ütüleme işlemi sırasında ütüden kumaşlara su damlaması yaşanmaz. Buna ek olarak ütülerinizi yaparken kumaşın türüne göre ısı ayarı yapmanıza gerek kalmaz. Bu teknolojiyi kullanmadan önce alıştığınız gibi ütünün kumaşı yakmasından korkmamalısınız. Örneğin ipekli kumaş ütülerken ütünün sıcaklığını ayarlamanıza ya da yünlü kumaşları ütülerken ütüyle kıyafet arasına nemli bir tülbent yerleştirmenize gerek yok. Bunlara ek olarak herhangi bir kıyafeti parlama riskine karşı korumak için tersten ütüleme zorunluluğunuz da yok. Philips buhar kazanlı ütüler ısı ayarını kumaşın cinsine göre otomatik yapar. Böylece kaşmir, ipek, polyester ve yün gibi en hassas dokulu kumaşlarda dahi direkt ütüleme yapabilirsiniz. Eskiden alıştığınız uygulamaları unutmanın tam zamanı! Akıllı sıcaklık belirleyen teknolojisi sayesinde Philips buhar kazanlı ütüler buhar ve ısı dengesini kumaşın cinsine göre belirler. Böylece farklı cinste kumaşları ardı ardına hiç bekleme yapmadan ya da ekstra bir çaba sarf etmeden hızlıca ütüleyebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek konu kıyafetlerinizin üzerinde yer alan uyarılardır. Bu etiketlerde o ürüne özel yıkama ve ütüleme işlemleri sırasında dikkat edilmesi gereken noktalar belirtilir. Eğer ürün etiketinde kumaşın ütülenebilir cinste bir kumaş olduğu belirtilmişse iç rahatlığıyla Philips buhar kazanlı ütünüzü ısı ayarı yapmaya gerek duymadan kullanabilirsiniz. Son olarak dikkat etmeniz gereken bir nokta ise kıyafetler üzerinde bulunan taş ve boncuk işlemeleridir. Bu tür aksesuarlar kıyafetin ütülenmesini zorlaştırır. Ayrıca hassas şekilde kumaşa iliştirilmiş olan bu işlemelerin ütü ev aleti darbelerine ne kadar dayanıklı olacağını bilmek zordur. Bu tür durumlarda yine Philips buhar kazanlı ütünüzü kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ütünüzü dikey konuma alarak kumaşa değdirmeden buhar uygulayabilirsiniz. Böylece yüksek buhar gücü sayesinde zor ütülenen kumaşlarınızda var olan kırışıklıkları rahatça açarsınız.

Philips Buhar Kazanlı Ütülerde Kireç Temizlemek Saniyelerle Ölçülür

Philips Buhar Kazanlı Ütülerde Kireç Temizlemek Saniyelerle Ölçülür

Ütünüzü sorunsuz bir şekilde yıllarca kullanmak için bakımına özen göstermeniz gerekmektedir. Kireç ütü bakımı konusunda en dikkat edilmesi gereken unsurdur. Suların içerinde var olan kireç zamanla ütünün tabanındaki gözeneklerin tıkanıp buhar vermemesine sebep olur. Ancak Philips bu sorunun önüne geçmek için kolay kireç temizleme teknolojisi geliştirmiştir. Bu sayede Philips buhar kazanlı ütülerin temizleme işlemi sadece birkaç dakika sürer. Kullanılan suların içerisindeki kirecin ütü tarafından bir yerde toplanması bu işlemi kolaylaştıran bir teknolojidir. Ütünün su haznesine ekleyeceğiniz su filtreden geçirilmesi ütünüzü daha geç aralıklarla temizlemeniz anlamına gelir. Ütünüzün üzerinde bulunan uyarı işareti kireç temizleme zamanını kullanıcıya hatırlatır. Bundan sonra yapmanız gereken tek şey kireç temizleme düğmesini çevirerek içindeki suyu dışarıya boşaltmanızdır. Bunu yaparken bir bardak kullanmanız tavsiye edilir. Ayrıca dikkat etmeniz bir noktada da kireç temizleme işlemi yaparken ütünüzün fişten çekilmiş ve soğuk olmasıdır. Bu temizleme ritüelini düzenli aralıkla yaptığınız takdirde ütünün kullanım ömrünü uzatmış olursunuz. Ayrıca Philips buhar kazanlı ütü güvenlik ve konfor şartları için de geliştirdiği teknolojiyle kullanıcılara hitap eder. Kendi kendine kapanma özelliğiyle ütüyü fişte unutma ihtimalinizi yangın riskine dönüştürmüyor. Ütünüzü dikey konumdayken bir süre hiç hareket ettirmediğiniz zaman kendi kendine kapanıyor. Böylece ev içinde en tehlikeli olaylardan biri olarak görülen yangın riskini ütü yaparken azaltıyorsunuz. Tüm bunlara ek olarak sessiz çalışma prensibiyle Philips buhar kazanlı ütüler konforlu bir deneyim vaat ediyor. Evde sizinle birlikte yaşayan diğer canlıları rahatsız etmeden işinizi bitirebilirsiniz. Örneğin, aynı evi paylaştığınız evcil hayvanınız normal ütülerin buhar verme sesinden korkup irkilebilecekken Philips buhar ütülerin sessiz çalışması sayesinde bu sorun ortadan kalkıyor. Birbirinden güçlü ve işlevsel Philips buhar kazanlı ütü fiyatları karşılaştırmak ve modellerin teknik detaylarını incelemek isterseniz sayfamıza göz atabilirsiniz. Ütü alırken tercihinizi Philips buhar kazanlı ütülerden yana kullandığınızda siz de aldığı üründen memnun kullanıcılar topluluğuna katılacaksınız. Philips buhar kazanlı ütüler sayesinde ütü yapma süreniz dörtte bir oranında azalacak, kumaşlarınızda var olan kırışıklıkları ısı ayarı yapmadan yüksek buhar teknolojisiyle kolaylıkla açacaksınız.

Arama Kriterleriniz

Philips
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Tefal (158)
Philips (142)
Silter (64)
Vestel (28)
Bosch (12)
Arzum (4)
Fakir (33)
Arçelik (4)
Altus (12)
Singer (9)
Laurastar (22)
Polti (18)
Gazzella (13)
Magma (11)
Beko (10)
Johnson (4)
Kiwi (3)
Conti (2)
Hasel (2)
Karcher (2)
Mehtap (1)
Profilo (1)
Xiaomi (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Güç (Watt)

(59)
(40)
(36)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Taban Özelliği

(57)
(57)
(16)
(6)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Şekli

(72)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(12)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL