Filtreleri Temizle
Marka
iRobot

Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Aşılabilir Engel

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

iRobot Robot Süpürge

için 2 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

iRobot Süpürge

Robot süpürgeler teknolojinin gelişimiyle birlikte akıllı temizliğin temsilcileri olarak öne çıkıyor. Engelleri ve odanın yapısını tanıyabilen akıllı süpürgeler şarj istasyonlarında şarj ediliyor ve insan müdahalesi olmadan yerleri temizleyebiliyorlar. Karanlıkta bile temizliğe devam edebilmesini sağlayan akıllı sensörlere sahip olan bu ürünler haritalama sistemi ile çalışıyor. Evin farklı odalarına kendini uyumlayabilen algoritması ile üstün performans sergiliyor. Ayrıca kendi kendine şarj edebilen iRobot Roomba serisi özel köşe fırçaları ile köşe ve kenarları detaylı bir şekilde kirden arındırıyor. Ayrıca akıllı sensörler ile evin en çok kullanılan ve kirlenen yerlerini algılayarak o alanlarda etkili bir çalışma gerçekleştiriyor. Ayrıca elektrikli süpürge ve yıkama ürünleri sessiz çalışması ile evdekileri rahatsız etmeden işini yapıyor.

iRobot Süpürge ile Yeni Nesil Temizlik

iRobot Süpürge ile Yeni Nesil Temizlik

Akıllı teknolojilerin günlük yaşama sunduğu en büyük faydalardan biri olan robot süpürge, insan gücüne ihtiyaç duymadan yüksek performanslı yeni nesil temizlik yapıyor. Özel fırçaları ile güçlü bir performans sergileyen bu ürünlerin şarjı azaldığında durumu algılayarak kendi kendini şarj istasyonuna yerleştirip şarj edebilme özelliği de bulunuyor. Şarj süresi 2 veya 3 saat kadar kısa iken 60 dakikadan 2 saate kadar çalışma süresi olan modelleri bulunuyor. Böylece kesintisiz ve kusursuz bir temizlik yapan iRobot süpürge üstün performansını gözler önüne seriyor. 27 derece açıyla ve özel fırçalarıyla zorlu kirlerin bile kolayca üstesinden geliyor. Çoklu yüzey fırçası ve yüzey fırçasına sahip olan ürünler, 2 santime kadar olan engelleri de aşarak evin içerisinde rahatça hareket edebiliyor ve halıdan zemine, zeminden halıya geçişlerde zorlanmıyor, takılmıyor. 2 santimetreden büyük engelleri de sensörler yardımı ile algılayarak yön değiştirebiliyor. Kuru emiş özelliğine sahip bu ürünler 500, 600 mililitre toz tutma kapasitesi ile evin temizliği için yeterli oluyor. Modele göre farklı modlara sahip olabilen ürünler saniyede 60’tan fazla karar verme yetisi ile bağımsız ve eksiksiz bir temizlik yapabiliyorlar. Akıllı süpürge çeşitlerinin bir diğeri olan iRobot paspas hem kuru hem de ıslak süpürme modlarına sahip olmasıyla tercih ediliyor. Mutfak gibi yağlı ve zorlu kirlere sahip alanlarda özel ıslak süpürme pedleri ile başarılı bir performans sergiliyor. Ayrıca bu model yıkanabilir ıslak ve kuru pedleri ile daima hijyenik bir çalışma yapıyor. Temizlik solüsyonu ve su eklenebilen paspas model zemin üzerinde hoş koku da bırakarak temizlik hissini artırıyor. Köşeli tasarımı sayesinde köşelere ve aralara rahatlıkla girerek detaylı bir çalışma gerçekleştiriyor. Akıllı teknolojisi sayesinde dışarıdayken bile telefonunuzla kontrol edebileceğiniz paspas, dilerseniz siz eve gelmeden temizliği bitirebiliyor. Sessiz çalışma özelliği ile ev halkını rahatsız etmeden çalışan bu modeller akıllı özellikleri ile konfor sağlıyorlar. iRobot fiyat açısından farklı bütçeler için farklı seçenekler sunuyor. Modellerin teknik ve donanım özelliklerine göre fiyatlar da değişkenlik gösterebiliyor.

iRobot Süpürge ile Konforlu Bir Yaşam

iRobot Süpürge ile Konforlu Bir Yaşam

Robot süpürge, süpürme işini tamamıyla unutturacak üstün profesyonel özellikleriyle konforlu bir yaşam sürebilmenize yardımcı oluyor. Elektrikli veya manuel süpürgelerle yapılacak temizlik zaman kaybettirdiği gibi hem bel hem de eklem sağlığınıza zarar verebiliyor ve yorgunluğa neden oluyor. Akıllı robot süpürgeler ise bu durumun oluşmasını önleyecek şekilde hiçbir insan müdahalesi gerekmeden üstün performanslı bir temizlik gerçekleştiriyor. Şarjı azaldığında otomatik olarak şarj ünitesine yerleşen modeller ile şarjını kontrol etmenize bile gerek kalmıyor. Ayrıca şarj süresinin oldukça kısa olması ve kesintisiz çalışma süresinin ise şarj süresine yakın olması ile sürekli temizliğe devam edebilen bu ürünler sürekli kirlenen evler için büyük rahatlık sağlıyor. iRobot robot süpürge modelleri köşeler ve kenarlar için özel tasarlanmış ürünler ve fırça özellikleri sunuyor. Bu ürünler köşe ve kenar fırçaları ile kirlerden ve tozlardan tüm yüzeyleri ideal biçimde arındırabiliyor. Geniş toz tutma kapasitesine sahip robot süpürge modelleri kuru emiş ile evin temizliği için yüksek performansla çalışıyorlar. Sahip olduğu güçlü çekiş, HEPA filtresi ve EPA filtresi gibi özellikleri ile evin zeminindeki alerjenleri tamamen toplayarak yaşam alanını daha sağlıklı hale getirebiliyorlar. Böylece alerjik rahatsızlıkların oluşmasını ve astım rahatsızlığının oluşması veya artması engellenebiliyor. Paspas robotlar ise hem kuru hem de ıslak süpürme işlemi yapabiliyor, solüsyon eklenerek evin havası ve kokusu temizlenebiliyor. Paspas modeller köşeli oluşuyla köşeler için ekstra bir çaba sarf etmeden temizleme işlemini gerçekleştirebiliyor. Robot süpürgeler evin haritalamasını yaparak eşyalar arasında, koltuk altlarında ve odalarda gezebiliyor. 2 santimetreye kadar olan halı gibi engellere takılmadan ilerleyebiliyor, köşeleri ve sabit eşyaları tanıyarak etrafından dönebiliyor. iRobot temizlik robotu modelleri farklı mod özellikleri ile çalıştırılabiliyor. Şarj süresi 2 ila 3 saat arasında değişen modellerin çalışma süresi ise 1 saat ile 2 saat arasında değişiklik gösteriyor. Ses düzeyi ise 58 ila 60 desibel civarında olan bu ürünler rahatsızlık vermeden her saat her vakit çalıştırılabiliyor. iRobot Roomba kullananlar ürünlerin konforu ve güçlü temizliğinden memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

iRobot Robot Süpürge Kusursuz Temizlik Sağlar

iRobot Robot Süpürge Kusursuz Temizlik Sağlar

Robot süpürgeler, akıllı sensörler ve algoritmalar ile çalıştığı için evin hiçbir bölümünü atlamadan kusursuz bir temizlik sağlıyor. Ayrıca 27 derece fırçaları ile köşelere ve kenarlara da kolayca ulaşabilen bu robotlar, akıllı navigasyon sistemi ile evinizin haritasını çıkararak ilerliyor. Böylece akıllı robotlar kusursuzlukları ile vazgeçilmez yardımcınız haline geliyor. Yoğun kirleri de tespit edebilen ileri teknoloji akıllı sensörler, süpürgenin bu alanda daha detaylı çalışmasını ve kirleri yok etmesini sağlıyor. Ayrıca süpürgenin şarjı bittiğinde otomatik olarak şarj yuvasına yerleşmesi ve daha sonra temizliğe kaldığı yerden devam etmesi de temizliğin kusursuzluğunu artıran nedenler arasında bulunuyor. iRobot akıllı süpürge modelleri ayrıca evde değilken bile cep telefonundan vereceğiniz komutlarla yönlendirilebiliyor. Böylece eve gelmeden evin temizliğini yaptırabilir, teknolojinin konforunu yaşayabilirsiniz. Engelleri, köşeleri ve kenarları algılayabilen sensörler sayesinde robot takılmadan ve sizin yönlendirmenize ihtiyaç duymadan tüm evin temizliğini kendi başına yapabiliyor. 2 santimetreye kadar olan engellerde hiç zorlanmadan çalışmasına devam edebiliyor. iRobot temizlik robotu modellerinin batarya kapasitesi, çalışma süresi, mod sayısı, şarj süresi ve toz kapasitesi modele göre değişiyor. EPA ve HEPA filtreli akıllı robot süpürge modelleri ile toz ve akarların tamamını yok ederek sağlıklı ve hijyenik bir ortama sahip olabilirsiniz. Bu sayede alerjenler ve astım rahatsızlığını artıran nedenleri de ortadan kaldırabilirsiniz. Paspas modelleri ile hem ıslak hem de kuru süpürme işlemi yapabilirsiniz. Yıkanabilen süpürme pedleri bulunan paspas modelleri hijyen sağlamada da başarılı sonuçlar veriyor. Ayrıca pedler üzerine ekleyebileceğiniz solüsyon ile zeminin ve evinizin kokusu değişiyor ve güzelleşiyor. Ayrıca bu ürünün su tankı 150 mililitre ve toz kapasitesi ise 450 mililitre olduğu için ideal bir performans sergiliyor. 40 desibel düşük ses seviyesi ile rahatsız etmez ve robotun çalıştığının farkında bile olmazsınız. iRobot süpürge fiyatları modele ve model özelliğine bağlı olarak değişkenlik gösterebiliyor. Robot süpürge modelleri, özellikleri ve fiyatları hakkında bilgi edinmek istiyorsanız ürün sayfasına göz atabilir ve beğendiğiniz iRobot ürünü inceleyerek satın alabilirsiniz.