TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sarkıt

için 3,922 sonuç bulundu.

Sarkıt

Birçok Ev & Yaşam alanında ve iş yerlerinde kullanılan sarkıt aydınlatma çeşitleri, kullanıcılarına havanın aydınlık olmadığı ve ışığın çok az olduğu durumlarda etkili aydınlatma araçları olarak yardımcı oluyor. Geniş ya da küçük olan tüm mekanları aydınlatabilen sarkıt avize çeşitleri, birçok farklı tasarım yapısı ile aynı zamanda ortam dekorasyonuna olan göze hoş katkılarıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Farklı malzeme yapısından ve tasarımdan üretilip karşınıza gelen sarkıt aydınlatma çeşitleri, yenilikçi ve modern çizgileri ile sizlerin memnuniyetini sağlıyor. Bulunduğunuz ortamı huzurlu bir yapıya kavuşturmak için seçebileceğiniz sarkıt aydınlatma çeşitleri, özgün ve birbirinden farklı model yapıları ile sizlerin ev ve iş yerlerinin mimarisine oldukça fazla katkıda bulunuyor.

Sarkıt Aydınlatma Çeşitlerinin Farklı Stili

Sarkıt Aydınlatma Çeşitlerinin Farklı Stili

Tasarruflu yapısı, farklı stillerdeki dekoratif tarz yapısı, sarı ve beyaz renkteki avize seçenekleri ile led sarkıt avize çeşitleri, birçok evin stil sahibi olmasını sağlıyor. Metal, taşlı ya da plastik şekillerde bulunabilen led sarkıt avizeler, güçlü ve paslanmaz sac yapıları ile uzun yıllar oturma, misafir ve yatak odalarınızı aydınlatmaları ile biliniyor. Evlerinize şıklığı, led yapısına sahip avize yapısı ile getirebilen modellere sahip olan sarkıt aydınlatma araçları, birbirinden şık sarkıt avize stilleri çağdaş ve yaratıcı modayı evlerinize getiriyor. Çalışma odaları ve ders çalışma odaları için son derece şık formlarda kullanıcıları ile buluşan sarkıt avize çeşitleri, sizlere huzurlu ortam ışığı sunmaları açısından önemli işleri hallediyor. Gösterişli, farkındalık yaratan ve birçok misafirin dikkatini fazlası ile çekebilecek sarkıt avize çeşitleri bulunduğu gibi, daha sade ve yaratıcı çizgileri bulunduran mütevazi stillerde sarkıt aydınlatma modelleri bulunuyor. Fırınlanmış ve çeşitli parlatıcılar ile yenilenerek karşınıza gelen ahşap sarkıt avize modelleri, bulunduğunuz ortama doğallığı getiren dizayn yapısına sahip sarkıt modelleri ile dikkatleri çekiyor. Farklı sarkıt tipleri ile sizlerin kullanımına sunulan ahşap sarkıt avizeler, ahşap malzemenin yoğunlukta kullanılarak elde edildiği aydınlatma araçları olarak görülüyor. Farklı ağaç kütüklerinden elde edilip, sizlere uygun tasarım yapıları ile şekillendirilerek sunulan ahşap sarkıt aydınlatma ürünleri, farklı sayıda lamba adetleri ile memnuniyet yaratıyor. Sarkıt avizeler, birçok farklı renk ve tasarım yapısı ile karşınıza çıkıyor. Oval, dikdörtgen ya da farklı geometrik şekillerde sizlerin ortam ışığını düzenleyen sarkıt aydınlatma modelleri arasındaki siyah sarkıt avize çeşitleri, tek sarkıttan oluşabildiği gibi farklı sayıda avize sarkıtlarından oluşabiliyor. Oval yapıda bulunan siyah sarkıt avizeler, bulunduğu ortama ışığını yayarak verdiği için, altında önemli toplantıların yapılabileceği çalışma odası sarkıt avizesi olarak da kullanılabiliyor. Nemli bezler ile kolaylıkla silinebilen aydınlatma sarkıtları, enerji tasarrufu yapan modellere sahip olmaları ile ön plana çıkıyor. Farklı yükseklik, çap, ebat ve dizaynlarda bulunabilen aydınlatma sarkıt modelleri, iç dekorasyon ürünleri olarak birçok kullanıcının ilgisini çeken hoş tasarımlı modeller olarak sizlerin beğenisine sunuluyor.

Sarkıt Aydınlatma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sarkıt Aydınlatma Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birçok farklı renk altrenatifi, malzeme yapısı ve tasarım stilinde sarkıt aydınlatma modeli bulunuyor. Plastik, metal,ahşap, taş gibi malzemelerin birleşimi ile farklı çeşitlerde sarkıt modelleri ortaya çıkıyor. Balyum tarzı ve paslanmaz yapılar gösteren metal sarkıt avize modelleri, siyah, gri, sarı, kırmızı ve beyaz renk modelleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Sokak lambası gibi retro tarz yapılarında modellere de sahip olan metal sarkıt avizeler, istenilen ev dekorasyonuna uygun model özellikleri ile memnuniyet yaratıyor. Dış gövdesi delikli olan avize modelleri ile ışık yapısınının oda içerisinde farklı modern esintileri sunmasını mümkün kılan avize çeşitlerine sahip olan metal avizeler, başarılı şekilde düzenlenmiş olan ev ve iş yeri dekorasyonuna son dokunuşu sağlıyor. Rustik tarza sahip olan halat sarkıt avize modelleri, farklı şekillerde bağlanmış ve sizlere tasarım harikası şeklinde sunulmuş olan güçlü halat yapısındaki avize modelleri ile birçok ev ve iş yeri sıra dışı avize yapısına sahip oluyor. Odalarınızın koyu tonlardaki duvar renklerine farklı bir hava vermeniz için tercih edebileceğiniz halat sarkıt avizesi modelleri, farklı bağcık yapısı ile bağlanmış modelleri de içeriisnde barındırıyor. Sadece halat ya da tahtaya bağlanmış farklı halat stilleri ile karşınıza gelebilen halat sarkıt modelleri, sizlere doğal ve rustik yaşam tarzını fazlası ile hissettiren model yapısını gösteriyor. İkili, üçlü, altılı, tekli sarkıt yapısına sahip olan sarkıt aydınlatma modelleri bulunuyor. Modern mobilyalarınıza, oda büyüklüklerinize, duvar renklerinize ve sizlerin kafasındaki tasarım ve beğeninize uygun birçok sarkıt Aydınlatma yapısında bulunan avizeler, istenildiğinde loş ışık ya da minik ışık hüzmeleri yaratan avize modelleriyle de dikkatlerinizi çekiyor. Sizlerin mistik ve farklı ortamlar yaratmasını mümkün kılan avizelere sahip olan sarkıt aydınlatma modelleri, 3 lü sarkıt avize yapısına sahip, daha büyük modellere de ev sahipliği yapmaları ile biliniyor. Metal yapıları ile sizlere parlaklık vadeden sarkıt aydınlatmalar, taşlı model seçenekleriyle de gösteriş sunuyor. Farklı sarkıt uzunluklarına sahip olan sarkıt aydınlatma modelleri, Led ışıklı ve desenli modelleri ile sizlere memnuniyet yaratıyor. İnce ya da kalın yapıya sahip olan sarkıt halatları ya da zincirleri ile farklı görsellik yaratan sarkıt aydınlatmalar, ortamlarınıza aydınlığı alternatif yapıları ile getiriyor.

Sarkıt Aydınlatma Çeşitleri Sizlere Güçlü Avizeler Sunuyor

Sarkıt Aydınlatma Çeşitleri

Sarkıt avize modelleri , açık ya da koyu renkli modelleriyle sizlerin farklı renk alternatifine sahip modelleri satın alabilmenizi sağlıyor. Net, loş ya da led yapısında ışık tarzlarını sarkıt avize modellerinde sunabilen sarkıt aydınlatma araçları, farklı boyuta sahip avize stilleri ile dikey ya da yatay olarak genişlik içerisinde karşınıza çıkabiliyor. Klasik ve geleneksel lamba stilleri dışında yenilikçi ve modern modelleri de kendisinde bulunduran sarkıt aydınlatma ürünleri, estetik görünümleri ile birçok kullanıcının ilgisini çekiyor. Her tür mutfakta ve odada kullanılabilen model yapısına sahip olabilen sarkıt aydınlatma çeşitleri, uzun yıllar rahatlık ile kullanılabilen dayanıklılıkta üretilip, sizlerin kullanımına sunuluyor. Birçok iç mimari faaliyet ile doğrudan ilişkide olan sarkıt lamba ve avizeler, her kullanıcının zevk ve beğenisine uygun yapıları ile memnuniyet uyandırıyor. Farklı büyüklükteki evleri, farklı sarkıt uzunluklarına ve farklı avize modellerine sahip olabilmesi ile aydınlatan sarkıt avizeler, otantik ve modern tarzların birleşiminden modellere sahip olmalarıyla da biliniyor. Evinize zarafet ve cazibe kazandıran birçok model yapısında bulunan sarkıt aydınlatmalar, ev içerisindeki enerjinizi de farklı ışık yapılarıyla düzenliyor. Ortam ışığı ve gövde yapısı ile sizlere dinlenme imkanı veren sarkıt aydınlatmalar, lambader modelleri ile de memnuniyet yaratıyor. Sarkıt lambader modelleri, her oda tipine uygun boyutları ile evlerinize ekstra lamba yapısı getiriyor. Evlerinizin normal ışıklarını kapatıp, sadece lambader modelinizin ışığını yakmanız durumunda, odalarınıza farklı dekoratif stilde ortam ışığı yapısı sunabilmeniz mümkün oluyor. Led ya da tasarruflu ampullerin kullanılabildiği sarkıt lambader modelleri, çerçeveli stillerde sarkıt lamabader yapısında bulunabildiği gibi, sadece sarkıt ve mini gövdeden oluşan modellerle de kullanıcılarının dikkatini çekebiliyor. Antik görünüme sahip ağaçlı yapıda bulunabilen sarkıt lambader modelleri, birçok kullanıcının en çok sahip olmak istediği doğal lambader modelini sizlerle paylaşıyor. Sarkıt aydınlatma araçları ve avizeler, kolaylıkla silinebilir ve temizlenebilir olabilmeleri ile memnuniyet yaratıyor. Dayanıklı boyaları ve desenleri ile uzun seneler ilk gün alındığı şekilde durabilen sarkıt aydınlatma modelleri, sağlığa zararlı hiçbir zararlı maddeden oluşturulmamaları ile biliniyor. Sarkıt Dekorasyon & Aydınlatma modelleri arasında bulunan birçok modeli daha iyi inceleyebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (1561)
Cam (195)
Aliminyum (140)
Plastik (115)
Kumaş (85)
Krom (38)
Beton (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(191)
ve üzeri (272)
ve üzeri (309)
ve üzeri (314)
ve üzeri (323)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL