TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Masa Lambası

için 5.113 sonuç bulundu.

Masa Lambası

Masa başında oldukça fazla geçirenlerin olmazsa olmaz ekipmanları arasında masa lambası yer alır. Birçok çalışan yetiştirmesi gereken işleri için masa başında saatlerini geçirirken bu cihaza ihtiyaç duyar. Öğrenciler ise özellikle sınav dönemleri sırasında masa başında neredeyse hiç kalkmaz. Çalışmaların gece gecenin geç saatlerine kadar uzaması ise odanın tavanından yapılan aydınlatma yeterli olmayabilir. Çalışma ortamının ve masasının yeterli aydınlatılmaması daha çabuk yorulmaya neden olurken çalışma verimini de olumsuz etkiler. Bu gibi durumların önüne geçmek için tasarlanan masa lambası çeşitleri, ihtiyacınız olan aydınlatma seviyesini sağlayarak daha uzun saatler çalışabilmenize katkı sağlar. Hayatınızı kolaylaştıran masa lambası modelleri içerisinde gereksinimlerinizi karşılayan bir ürüne sahip olarak gözünüzü yormayan aydınlık bir çalışma ortamının keyfini çıkarabilirsiniz.

Verimliliğinizi Artıran Masa Lambası Modelleri

Verimliliğinizi Artıran Masa Lambası Modelleri

Masa lambası çeşitleri, sadece masalarınızı aydınlatmak ile kalmaz çalışma verimliliğinize de katkı sağlar. Gelişen teknoloji ile tasarlanan masa lambası çeşitleri, markalar tarafından her geçen gün daha fonksiyonel hale getirilmektedir. Masanızın tasarımına veya boyutuna göre tercih edeceğiniz model, odanızın dekorasyonuna da en iyi şekilde uyum sağlar. Farklı renk, boyut, tasarım ve teknolojiler ile imal edilen çeşitler, kullanıcıların beklentilerini en iyi şekilde karşılamayı hedefler. Öte yandan ürün kategorileri, ürünlerin hangi enerji kaynağıyla aydınlatma sağladıklarına, imal edildikleri maddelere ve aydınlatmada sisteminde kullanılan ışık kaynaklarına göre belirlenir. Masa lambası elektrikli modeller, siz kapatmadığınız sürece ışık sağlamaya devam eder. Masa lambalarının tasarımında genellikle elektrik prizine takılarak çalışan aydınlatma sistemleri kullanılır. Ancak bazı markaların ürün yelpazesinin içerisinde pille çalışan veya şarjlı modeller de vardır. Masa lambası pilli tasarımların enerjileri, kullanım süresine ve sıklığına göre belirli bir süre sonra biter ve biten pillerin yerine yenisinin takılması gerekir. Kablosuz yapıları ile ön plana çıkan bu modeller, prize uzak masalar için oldukça uygun ekipmanlardır. Bu modellerin aydınlatma süresi, üründe kullanılan pilin kalitesine göre de değişiklik gösterebilir. Bununla birlikte masa lambası şarjlı modeller de bataryalarının kapasitesine göre aydınlatma sağlar. Bu tür şarjlı ekipmanlar masa üzerinin yanı sıra dışa mekanlarda da kullanılabilir. Şarjlı modellerin arasında mum şeklinde olana dizaynlar da vardır. Dekoratif yapıları ile göz dolduran bu ekipmanlar, odanıza farklı bir hava katar. Kablosuz yapıya sahip bu ürünler, balkon ve bahçe gibi alanlarda da oldukça sık kullanılır. Ayrıca açık havada yiyeceğiniz akşam yemeklerinde de hoş bir dekorasyon ürünü olarak kullanabilirsiniz. Modelleri, kullanıcıların tercihlere karşılık vermek maksadıyla farklı ışık türleri kullanılarak tasarlanır. Gözlerinin daha az yorulması için beyaz ışık tercih eden kullanıcılar, LED ışıklı modellere yönelir. Masa lambası ledli tasarımlar, soğuk ve beyaz ışık ile aydınlatma sağlar. Bu kategoride yer alan ürünlerde kullanılan ışık kaynakları LED ışıklı ampul veya LED ışık olarak değişiklik gösterir. Sayfamızdan 20X30 masa lambası modellerine göz atabilirsiniz.

Masa Lambası Çeşitleri ile Işıksız Kalmayın

Masa Lambası Çeşitleri ile Işıksız Kalmayın

Yeni teknolojiler ile geliştirilen masa üstü lamba modelleri, kullanıcının ışığın şiddetini ayarlamasına olanak verir. Bu modeller sayesinde kişisel tercihinize, yorgunluk durumunuza veya bulunduğunuz ortamın ışık seviyesine göre şiddetini değiştirebilirsiniz. Sahip olduğunuz masanın büyüklüğüne göre ışığın şiddetini değiştirmenizi sağlayan modeller arasında lambanın yüksekliğini ayarlamanıza imkân tanıyan modeller de bulunur. Esnek gövdeli lambalar, ders çalışırken veya farklı bir iş için masa başında iken ışığı istediğiniz yükseklik almanızı mümkün kılar. Lambaların ayarlanabilir ayakları veya bükülebilen mandallı yapıları, yükseklik ayarlama işlemini oldukça kolaylaştırır. Başlık kısmının sahip olduğu esnek yapı sayesinde ışığı dilediğiniz açıdan almanızı da sağlayan lamba modelleri, pratik kullanım olanağı sunar. Gözlerinizi dinlendirmek veya üzerinde çalıştığınız nesneyi farklı açılardan incelemek istediğiniz lambanın başlığı döndürerek dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkan masa üstü lambası çeşitlerinin üretiminde plastik, metal ve ahşap gibi birçok farklı materyal kullanılır. Yetişkinler için dizayn edilen modeller daha çok sade tasarımları ve şık renkleri ile ön plana çıkarken, gençler ve çocuklar için üretilen modeller ise minimal tasarımları ve renkli yapıları ile dikkat çeker. Masa lambası küçük ebatlı ürünler, çocukların daha verimli çalışmasına yardımcı olurken rengarenk yapıları ile de göz hoş gelen bir görünün sağlıyor. Bununla birlikte modelleri içerisinde değerli eşyaların incelenmesinde kullanılan ekipmanlar da bulunur. Göze uygun şiddette sağladığı ışık sayesinde takı, mücevher, saat ve benzeri ürünlerin incelenmesi için imal edilen bu tür modeller büyüteçli yapıya sahiptir. Profesyonellerin tercih ettiği büyüteçli modelleri, yüksek ışık seviyesi ile uygun bir çalışma ortamı oluşturmanıza katkı sağlar. Yüzlerce farklı model halinde kullanıcılara sunulan masa lambaları hem öğrencilerin hem de profesyonellerin tüm gereksinimlerini karşılamayı hedefler. Profesyonel ve verimli bir çalışma oluşturmanıza yardımcı olan YLC masa lambası modellerinden birine sahip olarak karanlıkta ve yetersiz ışıkta zorlanmaktan hemen kurtulabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Masa Lambası Modelleri

Bütçenize Uygun Masa Lambası Modelleri

Herhangi bir iş ile uğraşırken veya ders çalışırken masanızı yeterli bir şekilde aydınlatarak daha iyi odaklanmanıza yardımcı olan çeşitler hem tasarımlarıyla hem de uygun fiyat seçenekleri ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlar. Masa lambası fiyatları ürünlerin tasarımlarına ve teknolojik özelliklerine bağlı olarak farklı seviyelerde piyasaya sürülür. Bununla birlikte ürünün estetik açıdan göze hitap edecek tasarıma sahip olması da doğrudan etkileyen unsurlar arasında yer alır. Yaratıcı ve modern tasarımlar halinde kullanıcılara sunulan masa lambası hediyelik modeller, farklı fiyat seviyelerine sahiptir. Ayrıca lambanın dizaynı sırasında harcanan emek ve zaman arttıkça fiyat seviyesi de doğru orantılı olarak yükseliş gösterir. Ofis ve ev dekorasyonunda büyük rol oynayan modelleri arasında sade tasarımlar ile birlikte oldukça gösterişli dizaynlar da rahatlıkla bulunabilir. Eğer orijinal ve farklı bir ürün arıyorsanız bu tür modellerin sade modellere göre daha yüksek fiyatlara satılacağı göz ardı etmeyin. Fiyatları ekipmanın küçük veya büyük olmasıyla doğru orantılı olmayabilir. Bazı masa lambası büyük model ürünler, küçük masa lambası ahşap, el yapımı tasarımlara göre çok daha uygun fiyatlı olabilir. Ürün tasarım açısından ne kadar komplike ise fiyat da o kadar yüksek olur. Bu kapsamda kişiselleştirilmiş çizgileri ile ön plana çıkan küçük masa lambaları, tasarım özellikleri nedeniyle beklenenin üstünde fiyat seviyeleri ile kullanıcılara sunulur. Ürünlerin fiyatlarındaki değişim nedenlerden bir diğeri de üretim aşamasında kullanılan malzemeler ile alakalıdır. Ürünün kalitesi, ürünün yapıldığı materyallere bağlı olarak değişkenlik gösterir. Kaliteli malzemeden yapılan ürünler hem duruşları hem de kullanım ömürleri ile ön plana çıkar. Söz konusu durum, neredeyse tüm ürünler için geçerlidir. Kullanım alanına göre farklılık gösteren modeller, bu nitelikleri nedeniyle malzeme açısından değişkenlik gösterir. Pratikliğin ön planda olduğu masa lambası akrobat modelleri, kolay taşınabilir özellikleri ile de dikkat çeker. Hafif ürünleri tercih eden kullanıcılar plastik malzemenin yoğun kullanıldığı tasarımlara yönelebilir.

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Masa Lambaları

Fonksiyonel Özelliklere Sahip Masa Lambaları

Masa lambası modelleri pratik tasarımları ile de farklı kullanım şekillerini destekler. Çalışma masanızın yüksek köşelerine tutturabileceğiniz masa lambası mandallı modeller, fonksiyonel kullanım olanağı sunar. Bu modellerin dizaynında bulunan mandal, lambası istediğiniz yere konumlandırmanızı mümkün kılar. Masa lambası kablolu ve mandallı modeller, çalışma masanızı herhangi bir karanlık nokta kalmayacak şekilde aydınlatır. Ayrıca zemin üzerinde oldukça az kaplayan mandallı modeller sayesinde daha geniş çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Masa lambası dokunmatik modeller, ışığın şiddetini ayarlamanıza olanak veren teknolojisi ile oldukça beğenilir. Öneri sayfalarında sıkça konu olan dokunmatik masa lambaları, dilediğiniz zaman güçlü ışıkta dilediğiniz zaman da yumuşak aydınlatma altında çalışmanıza imkân tanır. Bunula birlikte ışığın türünü ayarlama seçeneği sunan dokunmatik masa lambaları da vardır. Bu modeller sayesinde de çalışmanızın türüne göre farklı ışık renkleri eşliğinden işinize odaklanabilirsiniz. Daha verimli çalışmanıza yardımcı olan modeller şık ve modern tasarımları ile de göz doldurur. Yüksek performansınızı her zaman korumanızı hedefleyen masa lambası dekoratif seçenekler, kullanışlı oldukları kadar odanıza ve masanıza uyumlu renkleriyle de kullanıcıların görsel zevklerine hitap eder. En çok tercih edilen masa lambası beyaz ve siyah renkli ürünler, her mobilya çeşidi ile kolaylıkla uyum sağlar. Masa lambası siyah modeller zarif bir hava katarken, beyaz renkli tasarımları açık rengiyle daha ferah bir çalışma ortamı oluşturmanıza olanak verir. Bununla birlikte daha çok genç kullanıcıların tercih ettiği masa lambası pembe renkli ürünler de oldukça yaygındır. Eğer çalışma ortamınızda renklilikten yana iseniz masa lambası yeşil renkli modellere de göz atabilirsiniz. Özellikle gece çalışması sevenlerin vazgeçilmez aksesuarlarından biri olan masa lambası tasarımları, göz yorulmasının neden olduğu baş ağrısının oluşmasının engellenmesine yardımcı olur. Yetersiz ışık nedeni ile meydana gelen baş ağrısı çalışmanın bölünmesine neden olduğundan verimi de düşürür. Gözleri yormayan soğuk ışık teknolojisine sahip led masa lambası modelleri sayesinde çalışmalarınızın zorunlu olarak bölünmesine gerek kalmaz.

Doğru Masa Lambası Tercihi

Doğru Masa Lambası Tercihi

Doğru ürünü tercihi üründen alacağınız verimi ve çalışma performansınızı etkiler. Bu nedenle modelleri içerisinden seçiminizi yaparken bazı konulara dikkat etmeniz gerekir. Masa lambası çeşitleri içerisinden satın alacağınız ürüne karar verirken öncelikle estetik bir ihtiyaç için mi yoksa performans odaklı bir alım yapacağınıza karar vermelisiniz. Eğer dekoratif amaçlı bir ürün almayı düşünüyorsanız, lambanın kalitesi, kullanım ömrü ve tasarımında kullanılan malzeme sizin için önemli olabilir. Bu kapsamda ön plana çıkan 3D masa lambası modellerine göz atabilirsiniz. Ofis veya evde kullanmak üzere bir masa lambası bakıyorsanız daha ihtiyaca yönelik tasarımları tercih edebilirisiniz. Bu kapsamda fonksiyonel özellikleri ve kolay kullanım sağlayan yapıları ile ön plana çıkan ürünlere yönelebilirsiniz. Çalışacağınız ortamda gereksinim duyacağınız aydınlatma türü de karar vermeniz gereken noktalardan biridir. Bu sayede daha doğru bir ürün tercihi yapabilirsiniz. Çalışma ortamınızda verimlilikten yana iseniz led masa lambası modellerini satın alabilirsiniz. Işığın kuvvetini ayarlayabileceğiniz led lambalar, gözlerinizi de yormaz. Yaydığı doğal ve hafif renkli ışık ile gözleri zorlamayan aksesuarlar, masanızı oldukça iyi seviye de aydınlatmanıza imkân vererek tüm ayrıntıları yakalamanızı sağlar. Beyaz ışık veren modellerin yanı sıra sarı ışık yayan lamba çeşitleri de oldukça yaygındır. Masa lambası sarı ışık veren tasarımlar, güneş ışığı etkisi ile çalışmak isteyen profesyoneller için uygundur. Tercih ettiğiniz ışık türüne göre satın alacağınız model ile kendinizi yorgun hissetmeden uzun saatler çalışabileceğiniz bir ortam meydana getirebilirsiniz. Masa lambası kablosuz veya kablolu modelleriyle yeterli miktarda aydınlattığınız çalışma alanınızda daha fazla vakit geçirmek isteyeceksiniz. Bununla birlikte çalışma masanızın bulunduğu yere göre kablolu veya kablosuz modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Beraberiniz de taşıyabileceğiniz ve her yerde kullanabileceğiniz bir ürün istiyorsanız kablosuz şarjlı modeller sizin için daha uygundur.

Masa Lambası Nasıl Olmalı?

Tercih edeceğiniz masa lambasının kullanım amacınıza uyumlu olması gerekir. Çalışma masanızı daha aydınlık hale getirmek için seçtiğiniz ürünün led ampullü ve ışık seviyesi ayarlanabilir olması tavsiye edilir. Eğer dekoratif amaçlı bir masa lambası arıyorsanız, ürünü yerleştirmek istediğiniz odanın duvarları ve mobilyalarınızı göz önünde bulundurmalısınız.

Masa Lambası Kaç Watt Olmalı?

Masa lambası ampulünü seçerken gereksinimlerinizi göz önünde bulundurmalısınız. Parlak bir ışık kaynağına mı yoksa düşük voltajlı bir ürüne mi ihtiyacınız olduğuna karar vermelisiniz. Soft aydınlatma olarak da isimlendirilen düşük voltajlı masa lambaları tasarruf özellikleri ile de ön plan çıkar. LED ampullü ürünler ise sundukları verimli aydınlatma ile sık olarak tercih edilir. Eğer detayları yakalamanız gereken bir işiniz varsa yüksek voltajlı ürünlere yönelmelisiniz. Kitap okumak için kullanacaksanız 6W LED ampuller sizin için yeterli olur.

Masa Lambası Nasıl Kullanılmalı?

Kullanım amacına uygun olarak seçilen masa lambası kullanılırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. İlk olarak çevreyi değil aydınlatmak istediğiniz bölgeye odaklanması gerekir. Aydınlatma seviyesi de bulunduğunuz ortama göre ayarlanmalıdır. Bununla birlikte kablolu modelleri kullanırken elektrik prizine yeterli mesafe olmanız gerekir. Prize taktığınızda kablo gergin olmamalıdır. Bu tür durumlarda daha güvenli bir kullanım deneyimi için uzatma kablosu seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Masa Lambası Hangi Renk Olmalı?

Lambaların renk sıcaklığı kelvin cinsinden tespit edilir. Beyaz ışığın sarı tonu sıcaklığını, mavi tonu ise soğukluğunu açıklar. 2200 – 2700 K arası çok sıcak beyaz rengi olarak ifade edilirken, 2700 K – 3000 K arası ise sıcak beyaz olarak bilinir. 3500 K sıcaklık nötr renktir. 4100 K – 5500 K arası da soğuk beyaz ışıktır. 5600K – 6500K arası da gün ışığı olarak kabul edilir. Halojen lambalar genellikle 3000K renk sıcaklığına sahip olarak üretilir. LED lamba modellerinin sıcaklık değeri ise 2700K, 3000K ve 4500K olarak değişkenlik gösterir. Sıcak renkler yatıştırıcıdır ve hoş bir atmosfer oluşturmanıza yardımcı olur. Soğuk renkler ise beyni uyarıcı etki göstererek üretkenliği artırabilir. Bu kapsamda evinizdeki ürünler için 2700K – 3000K değerinde, ofis ortamlarında ise 3000K – 3500K renk seviyesindeki ürünleri tercih edebilirsiniz.

Masa Lambası Nerede Durmalı?

Masa lambasının konumu verimli bir çalışma alanı elde etmeniz için oldukça önemlidir. Bu nedenle masa lambanızı gözlerinizin dışında ve başınızın üstünde olmalıdır. Lambanın ışık kaynağını doğrudan görüş hattınıza gelecek şekilde konumlandırmamalısınız. Eğer cam zemine sahip iseniz camdan yansıyan ışığın gözünüze parlayacağını da hesaba katmalısınız. Ürünü doğru yere yerleştirdikten sonra lambanın kafasını 30 derecelik açı ile yerleştirin. Bu sayede görüş alanınızda sıcak nokta ve herhangi bir parlama meydana gelmez.

Masa Lambası Ne Kadar Elektrik Yakar?

Masa lambasının tükettiği enerji miktarını etkileyen unsur, lambada kullanılan ışık türüdür. Işık yayarken aynı zamanda bulunduğu ortama ısı da veren akkor lambalar diğer ampul türlerine göre daha fazla enerji harcar. Bununla birlikte kullanılan ampulün W değeri arttıkça tükettiği enerji miktarı da artış gösterir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Metal (348)
Plastik (281)
Cam (226)
Aliminyum (46)
Krom (33)
Kumaş (24)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (76)
100X30 (16)
125X60 (4)
1A sanat (15)
20X30 (26)
2M (2)
30X20 (1)
30X65 (1)
3M (2)
aadekor (1)
Adk (1)
Akelsan (1)
Alfemo (5)
alls (3)
Apliqa (1)
Apolena (1)
Asz (11)
Avec (213)
AVES (11)
Avonni (67)
Avrupa (1)
Ay Design (39)
B.A.S. (1)
Bahar (17)
Best (1)
Brilliant (2)
Buffer (14)
BY-LAMP (417)
CANDOL (1)
Cata (7)
D-Light (7)
D.L. & Co (1)
DecoHome (2)
Decostil (2)
DEKKOR (1)
Dekor (3)
Dekormar (1)
Denix (3)
DİA'S (2)
Dideko (1)
(2067)
(945)
Dlight (5)
DLX (1)
Eglo (28)
ehediyeci (10)
Ekilamp (2)
Eslim (2)
Evelle (3)
Fantech (1)
G7 DESIGN (1)
General (2)
GLOBAL (1)
GLOBO (1)
Globy (4)
Grafizm (4)
Helios (12)
Hiper (20)
Homemotto (1)
Horoz (22)
HOROZ (6)
Hünka (1)
Ikea (55)
İTHAL (1)
Işıldar (1)
JUPİTER (1)
JUSTLED (2)
K2 (1)
Kess (2)
Klaus (5)
Lambadar (6)
Lampbada (1)
LEDLİNE (9)
Lightson (1)
Loremob (1)
LUCEA (3)
Luzarana (57)
MasifArt (1)
Mavituna (1)
Micron (6)
Microwood (1)
Modelight (2)
Mudulight (10)
Nİ-SA (10)
Nisa Luce (8)
nisaluce (5)
Noas (21)
Noas Led (4)
Oem (2)
ONAS (8)
Osram (2)
Otantik (1)
Panther (13)
Pelsan (10)
Petrix (6)
Philips (15)
PLATOON (1)
PORIO (1)
Pratigo (1)
Prysmian (1)
R'STORE (1)
Regal (5)
Reoona (1)
Samsung (1)
Sarvonni (1)
SEYYAH (18)
ShuEv (1)
SimaAvize (2)
SNX (2)
Soico (1)
Suck Uk (1)
Tablo360 (1)
Tfa (1)
TLT Panel (4)
Trio (1)
Triolux (5)
UBI (3)
Vialicht (2)
VİTALE (1)
VITO (1)
volux (1)
Watton (24)
WOFI (13)
Xiaomi (4)
XL (5)
XX (4)
YCL (16)
ZİTA (23)
Zugazo (1)
Zücev (1)
Örgün (1)
ÖZCAN (5)
ÖZELL. (5)
Ünal (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(304)
ve üzeri (456)
ve üzeri (508)
ve üzeri (528)
ve üzeri (556)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL