Masa Lambası

için 4,197 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Masa Lambası

Pek çok öğrenci özellikle sınav dönemlerinde masa başında ders çalışarak sabahlayarak tüm ders eksiklerini kapatmayı hedefler. Yetişkinliğe erildiğinde de devam eden masa başında çalışmalar özellikle geç saatlerde yapıldığında üstten aydınlatılan masalar yeterince aydınlatılamayabilir. Bu durumları engellemek için tasarlanan masa lambası seçenekleri pek çok çalışkan öğrencinin ve gececi yetişkinin gece boyunca baş ağrısına yakalanmadan çalışmaya devam edebilmesini sağlıyor. Masanın üzerine koyulmak suretiyle kullanılan masa lambaları özellikle çalışan kişinin ışığı arkasına alarak çalışması gereken durumlarda oluşabilecek gölgeleri yok ederek çalışmayı zorlaştıran bir etkeni yok ediyor. Hayatınıza kolaylık katan ayaklı masa lambası seçenekleri sayesinde gözünüzü yormayan aydınlığın keyfini çıkarabilirsiniz.

Masa Lambası Modelleriyle Geleceğinizi Aydınlatın

Masa Lambası Modelleriyle Geleceğinizi Aydınlatın

Pek çok insan gece çalışmayı çok daha verimli bulur fakat sabaha kadar ampul veya florasan ışığı altında çalışmak hem göz yorulmasına hem de baş ağrısına sebep olduğu için sık sık çalışmaya ara vermek gerekebilir. Gözleri yormayan soğuk ışık teknolojisiyle tasarlanan led masa lambası çeşitleri sayesinde gerekenden fazla ara vermenize artık gerek kalmıyor. Yaydığı hafif ve doğal renkli ışıkla hem gözleri zorlamayan hem de baş ağrısına sebep olmayan LED ışıklı masa lambaları çalıştığınız alana yayılan ışığıyla en ufak ayrıntıları bile kaçırmadan çalışmanız için size yol gösteriyor. Özellikle sınav dönemindeki öğrencilerin masalarından eksik etmedikleri masa lambası çeşitleri ayarlanabilir gövdeleriyle masada dilenen bölgelerin aydınlatılmasını sağlarken odasını kardeşiyle paylaşan veya yurtta kalan öğrencilerin oda arkadaşlarını rahatsız etmeden çalışmasını sağlarken dinlenmek için ders çalışma alanlarından fazla uzaklaşmamalarını sağlaması açısından son derece kullanışlı ürünler oluyor. Yalnızca öğrenciler için değil hem evde hem de ofiste gece çalışmaktan hazzeden yetişkinler için de son derece kullanışlı olan masa lambaları şık tasarımlarıyla evin ya da ofisin görüntüsüne de katkıda bulunuyor. Profesyonel hayatın bir getirisi olan geç mesaide gözünüzü yormayan masa lambalarıyla performansınızı düşürmeden çalışmaya devam ederken zamanın nasıl geçtiğini anlamakta zorlanabilirsiniz. Hem uyku getirmeyecek kadar yüksek hem de gözü rahatsız etmeyecek kadar hafif bir ışık kaynağı olan masa lambaları ekstra bir ışık kaynağı olmaksızın çalışabilmeniz için yeterli bir ürün olurken ayarlanabilir parlaklığa sahip seçenekleriyle çalışırken ihtiyacınız olan ışığı kendiniz belirleyebilirsiniz. Çalışma masalarının yüksek köşelerine tutturulma özelliğiyle masa kenarlarının sebep olduğu karanlığı etkili bir şekilde bastıran mandallı masa lambası seçenekleri şekillendirilebilir gövdeye sahip seçenekleriyle çalıştığınız alanı tamamen aydınlatarak okuduğunuz veya incelediğiniz kaynağın görünürlüğünü artırmayı hedeflemektedir. LED ışık kullanılmayan modellerinde de yumuşak aydınlatma teknikleri kullanılarak çalışırken yüksek performansınızı daima korumanızı hedefleyen masa lambaları kullanışlı oldukları kadar dekoratif modelleriyle de siz kullanıcıların görsel zevklerine hitap ediyor. Pek çok farklı modeli bulunan masa lambası modelleri kullanılacağı alana uygun tasarımlarıyla dikkat çekerken okul veya iş hayatında başarıyı yakalamanız için yolunuzu aydınlatmak için yepyeni özellikleriyle siz kullanıcılarına sunuluyor. Dekorasyon & Aydınlatma seçenekleri arasında en minimal ve en pratik aydınlatma ürünleri arasında yer almaktadır.

Masa Lambası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Masa Lambası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yalnızca masalarınızı değil çalışma gücünüzü artıran pratik çözümleriyle geleceğinizi de aydınlatan masa lambaları her geçen gün gelişerek daha kullanışlı kılınmaya devam ediyor. Masanızın boyutuna ve tasarımına göre tercih edeceğiniz masa lambaları aynı zamanda son derece güzel birer dekorasyon ürünü olarak da dikkat çekiyor. Bu ürünü dekoratif masa lambası kılan özellikler renkleri, boyutları ve lambanın duruşu olarak gösterilebilir. Öte yandan masa lambası modellerini gruplandırırken hangi enerji kaynağıyla aydınlattıkları, yapıldıkları madde ve aydınlatmada kullanılan ışık kaynağı gibi unsurlara bakılabilir. Pek çok masa lambası elektrik enerjisiyle çalışarak siz kapatmadığınız sürece aydınlık sağlamaya devam etmektedir fakat bazı modeller şarjlı veya pilli olabiliyor. Pilli ve şarjlı modellerin enerjileri kullanım sıklığına ve süresine göre bitebilir veya yeniden yükleme gerekebilir fakat kablosuz oluşlarıyla bu modeller özellikle çalışma masalarının prize uzak olduğu odalarda kullanılabilir. Pilli modellerin aydınlatma süresi pilin markasına bağlı olarak değişse de kesintisiz olarak üç dört saat aydınlatma sağladığı iddia ediliyor. Öte yandan şarjlı modellerin tek şarjın ardından uzun süre aydınlatmaya devam eden modelleri de piyasada mevcuttur. Her ne kadar ismi masa lambası olsa da dış mekanlarda da kullanılabilen pilli ya da şarjlı masa lambası seçeneklerinin mum şeklinde olanlarına da rastlamak mümkündür. Mum şeklinde olan veya mum gibi bir zemin üzerine konularak aydınlatma sağlayan masa lambaları dekoratif açıdan da son derece şık olsa da bahçe veya balkonda yenilen akşam yemeklerinde veya dış mekanlarda yapılan etkinliklerde aydınlatmayı da yeterinde sağladıkları söylenebilir. Ders çalışma veya çalışma amaçlı kullanılan yüksek armatürlü, ayaklı veya mandallı seçenekleriyle belli bir yükseklikten çalışma alanını aydınlatan masa lambaları esnek ve yönlendirilebilir başlıklarıyla ışığın yönünü gözlerinizi dinlendirmek için veya masadaki farklı alanları da incelemek için değiştirmenize olanak vermektedir. Soğuk ve beyaz ışık kullanılarak gözlerinizin yorulmasının önüne geçilen masa lambalarının ışık kaynakları LED ışık veya LED ışıklı ampul olarak değişebilmektedir. Işığın şiddetini ayarlamanıza olanak veren lamba seçenekleriyle masanızın aydınlanma seviyesini kişisel tercihinize göre değiştirebilirsiniz. Masanızın büyüklüğüne göre lambanın yüksekliğini ve ışığın şiddetini değiştirmenizi sağlayan esnek gövdeli masa lambaları pek çok malzemenin birleşiminden oluşmakla birlikte plastik dış kaplama, metal dış kaplama ve ahşap gibi seçeneklerle kullanıcıya sunulmaktadır. Masa lambası fiyatları ürünlerin teknolojik özelliklerine ve tasarımlarına bağlı olarak birbirleri arasında farklılık göstermektedir.

Masa Lambası Modelleriyle Karanlığın Manasını Unutun

Masa Lambası Modelleriyle Karanlığın Manasını Unutun

Ders çalışırken veya işle ilgilenirken masanızı aydınlatarak yaptığınız işe daha iyi odaklanmanızı sağlayan masa lambaları hem sağlıklı oluşlarıyla hem de tasarımlarıyla evinizin dekorasyonuna uyum sağlamalarıyla son derece kullanışlı ürünler olarak size sunuluyor. Genellikle LED ışıklarla Aydınlatma sağlayan elektrikli, şarjlı ya da pilli masa lambası seçenekleri yalnızca evde ve işyerlerinde değil aynı zamanda dış mekanlarda da hem aydınlatma hem de ortamın ambiyansını güzelleştirme amacıyla kullanılabiliyor. Masanın büyüklüğüne bağlı olarak aydınlatma kapasitesi ve boyutları ayarlanabilen çeşitleri de bulunan masa lambaları şekil verilebilen ve uzatılıp kısaltılabilen armatürleriyle kullanıcının ihtiyaç duyduğu aydınlığı tam anlamıyla sağlamayı amaçlarken hem çocukların hem de yetişkinlerin kullanımına uygun lambalar geniş ürün yelpazesi içinde kolaylıkla bulunabiliyor. Yetişkinler için tasarlanan masa lambalarında genellikle sade tasarımlar ve şık renkler tercih edilirken çocuklar ve gençler için tasarlanan renkli ve minimal boyutlardaki masa lambaları hem çocukların derslerine daha iyi odaklanmaları için gerekli ortamı sağlıyor hem de odalarındaki diğer eşyalarla uyumlu gözüküyor. 6 woltluk ampüllerle göze uygun şiddette aydınlığı sağlayan, mücevher, tarihi eser ve benzeri ürünlerin incelenmesi için geliştirilen büyüteçli masa lambası seçenekleri masa lambasının kullanım alanlarının genişliği hakkında bir ipucu vermektedir. Yüzlerce modeliyle kullanıcıya sunulan masa lambaları hem öğrenciler hem de profesyonel çalışanlar için son derece kullanışlı ürünler olarak evlerdeki ve işyerlerindeki yerlerini alıyor. Karanlıkta sadece masanızı aydınlatarak çalışmayı mümkün kılan masa lambaları tavandan gelen ışığın gölge yaratarak gözü rahatsız ettiği durumlarda ihtiyaç duyulan aydınlığı sağlaması açısından son derece yararlı oluyor. Siz de masanızın yeterince aydınlanmamasından veya ampul ışığının gözünüzü rahatsız etmesinden şikayetçiyseniz masanızı aydınlatacak masa lambalarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Metal (443)
Cam (348)
Plastik (218)
Aliminyum (46)
Kumaş (22)
Krom (20)
Beton (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (93)
100X30 (2)
125X60 (2)
1A sanat (4)
20X30 (7)
2e Ahşap (1)
2M (3)
aadekor (2)
Action (3)
Adalin (1)
Adk (4)
AEC (1)
alfajr (1)
Anemom (1)
Apliqa (1)
Apolena (1)
Asz (12)
Atlas (2)
AUKES (3)
Avec (94)
Avonni (86)
Avrupa (1)
Ay Design (56)
Brilliant (2)
Buffer (3)
BY-LAMP (19)
CANDOL (7)
Cata (15)
D-Light (8)
Dekor (3)
Delux (4)
(1665)
(676)
Dlight (5)
Eglo (41)
Evelle (1)
G7 DESIGN (1)
General (3)
GLOBAL (1)
Globe (2)
GLOBO (2)
Goldx (1)
Helios (2)
HOROZ (11)
Ikea (32)
Jüpiter (1)
K2 (2)
Kanna (1)
Klaus (2)
Lambadar (3)
LEDLİNE (2)
Lightson (5)
Lumexx (21)
Massive (2)
Micron (1)
Microwood (1)
Moba Home (4)
Modelight (1)
Mudulight (12)
Nİ-SA (17)
Nisa Luce (23)
nisaluce (31)
Odalight (1)
ONAS (9)
Osram (2)
Otantik (1)
Panther (20)
PELSAN (13)
Petrix (10)
Philips (85)
PipeArt (4)
PORIO (6)
Pratigo (2)
Q Too (4)
Samsung (1)
SanRemo (1)
SEYYAH (39)
SimaAvize (2)
Soico (1)
Swarovski (1)
SYLVANİA (1)
T-Tray (1)
Tasarım (2)
TECHNOMAX (1)
TEKZEN (1)
TLT Panel (4)
Triolux (4)
VİTALE (7)
volux (2)
Watton (17)
WOFI (7)
Wovman (1)
Xiaomi (11)
XL (1)
YCL (20)
Yenice (4)
YU-ETT (1)
ZEON-EVX (1)
Zide Dekor (10)
ÖRGÜN (1)
ÖZCAN (30)
ÖZELL. (1)
Ünal (31)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(217)
ve üzeri (343)
ve üzeri (387)
ve üzeri (400)
ve üzeri (422)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL