TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sarkıt

için 1,553 sonuç bulundu.

Sarkıt

Evlerde odaların genel aydınlatmasında avize ve sarkıt modelleri kullanılır. Avizeler genelde çok fazla ayrıntı içerirken sarkıtlar daha sadedir. Bu nedenle çocuk odası aydınlatmasında sıklıkla sarkıtlar tercih edilir.

Çocuk Odası Sarkıt Modelleri

Çocuk Odası Sarkıt Modelleri

Sarkıt lamba, aslında modernize edilmiş avize olarak düşünülebilir. Avizeden model dışındaki diğer farkı da bağlantı şeklidir. Genelde tavandan bir kablo aracılığıyla sarkıtılır ama tavandaki bir elektrik sistemine bağlı birkaç lamba şeklinde de olabilir. Bunlar sarkıt armatür diye de geçer. Sarkıtlar çocuk odaları için idealdir çünkü tam onların renkli ruhuna uygun birçok modeli bulunur. Sarkıtların aynı abajur başlığı gibi başlıkları olabilir. Bu başlıklar genelde plastikten dairelerdir ama üstlerinde Frozen, Cars ve Disney gibi çok çeşitli çizgi karakterlerin lisanslı görselleri yer alır. Çizgi karakterler dışında mantar, yıldız veya başka figürlerin şekillerine sahip çok sevimli sarkıtlar bulmanız da mümkün. Dilerseniz tercihinizi tamamen sadelikten yana da kullanabilirsiniz ama çocuğunuzun onayını almak kaydıyla...

Çocuk Odası Sarkıt Dekorasyon İpuçları

Çocuk Odası Sarkıt Dekorasyon İpuçları

Çocuk odası aydınlatma ürünleri arasında dekorasyona en fazla etki edebilecek ürünlerin başında sarkıtlar gelir. Çocuk abajur veya çocuk gece lambası modelleri geçici aydınlatma sağlar ve hatta kullanılmadığında kaldırılabilir. Oysa çocuk sarkıt tavandaki konumu hep korur. O yüzden çocuğunuzla birlikte hem sevimli hem de şık bir modelde karar kılmaya çalışın. Tek bir lambaya veya tek bir fikre bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Mesela, renk renk kağıt lambalardan birkaç farklı boyutta tavana bağlayıp balon izlenimi yaratabilirsiniz. Sarkıtla masa lambası, abajur veya gece lambası takımı yapıp dengeli bir görüntü yaratmak da elinizde. Sarkıtın rengi ve verdiği ışığın duvar rengi ve perdeyle uyumluluğunu da göz önünde bulundurun.

Çocuk Sarkıt Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Çocuk Sarkıt Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Çocuk sarkıt fiyatları için net bir şey söylemek zor çünkü fiyatlar modeller ve desenler kadar çeşitli. Çocuk odası için sarkıt aydınlatma seçerken çocuğunuzun istekleriyle kendi zevklerinizi aynı potada birleştirmeye çalışın. Çizgi film karakterleri olan sarkıtlar ile yetişkinlere hitap eden sarkıtlar arasında sayısız model var ki bunlardan bazıları siz kendi yatak odanız için de düşünebilirsiniz. Sarkıtı genel aydınlatma için düşünüyorsanız ışığı dışarı iyi veren açık modeller daha iyi olur. Ayrıca, sarkıtın kablo uzunluğunu da dengede tutmanız önemli. Görev aydınlatması ve daha loş ışık için davul sarkıtlar daha uygundur. Kategorinin gözdelerinden olan Philips Kingston sarkıtın yanı sıra Disney, Avonni ve daha birçok markanın metal, ahşap, cam, kumaş, plastik ve alüminyum çocuk sarkıt modellerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Materyal

Kumaş (738)
Metal (309)
Aliminyum (78)
Plastik (50)
Cam (11)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

2 Stories (7)
2M (11)
30X60 (1)
85x85 (1)
Cata (3)
D.L. & Co (1)
DİSNEY (21)
Disney (5)
(457)
(380)
Egelight (45)
Eglo (1)
Evperest (46)
Lambadar (1)
LambaLed (1)
Nisa Luce (1)
Onay Avize (23)
Philips (9)
PM (41)
Tek-İş (4)
Trio (355)
YKC (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(123)
ve üzeri (187)
ve üzeri (210)
ve üzeri (221)
ve üzeri (228)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL