Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Cata (259)
ŞANLI (74)
Horoz (130)
JUPİTER (68)
ZİTA (5)
Philips (19)
Fullreyon (146)
Şanlı (143)
Osram (111)
Fonelight (98)
Zita (54)
Zerpa (38)
Mutlusan (36)
Apliqa (26)
Helios (24)
Ucuz Geldi (20)
1001Hediye (17)
CBY (17)
izlight (15)
Asz (14)
Goldx (14)
Bestar (12)
D-Light (12)
Goya (11)
Jupiter (11)
İzlight (11)
Ack (10)
Erkled (10)
XX (10)
LambaLed (9)
Sirrac (9)
2M (8)
Best (8)
Sge (8)
100X30 (7)
Akviva (7)
Eglo (7)
AKVIVA (6)
Buffer (6)
Ycl (6)
Ledvance (5)
Massive (5)
Noas (5)
10En (4)
Armapol (4)
Bahçe (4)
Korçam (4)
Pelsan (4)
Petrix (4)
sekatech (4)
20X30 (3)
2Y (3)
3M (3)
Jüpiter (3)
Klaus (3)
Micron (3)
Police (3)
Tomshine (3)
YCL (3)
10n5y (2)
Ak-Öz (2)
Atlas (2)
Cactus (2)
Cby (2)
ED-SON (2)
Fujika (2)
Gürbüz (2)
Hlite (2)
Kess (2)
Lightson (2)
MAG-MA (2)
Noas Led (2)
Osaka (2)
Pm (2)
Rem (2)
Vito (2)
Yumatu (2)
Şanli (2)
10EN (1)
1A Sanat (1)
1A sanat (1)
3D Wall (1)
4S (1)
Aec (1)
Ahwall (1)
Alles (1)
Arsel (1)
Avonni (1)
Bahçem (1)
Bdy (1)
Begüsa (1)
Bigem (1)
Daytona (1)
Doğan (1)
EAE (1)
EDSON (1)
Elbi (1)
Entes (1)
Etipar (1)
EvinModa (1)
Exeo (1)
General (1)
Izlight (1)
KLT (1)
Lambadar (1)
Lambam (1)
Ledpanel (1)
Light212 (1)
Lumenn (1)
Luna (1)
Mahya (1)
Marketcik (1)
Modalight (1)
Ni-Sa (1)
Nİ-SA (1)
Oem (1)
Panther (1)
Perium (1)
Piithalat (1)
Prcs (1)
Schulzz (1)
Selda (1)
Sensa (1)
Uzlight (1)
Vitali (1)
Watton (1)
Zonled (1)
easyled (1)
Çetsan (1)
İTHAL (1)
Şark (1)
(1330)
(504)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Tasarrufu

(1329)
(676)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (231)
4 yıldız ve üzeri (359)
3 yıldız ve üzeri (408)
2 yıldız ve üzeri (419)
1 yıldız ve üzeri (438)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bahçe Aydınlatma

için 3,778 sonuç bulundu.

Bahçe Aydınlatmaları

Eve ait bir alan olan bahçeler, teraslar ve balkonlar iç mekânda olduğu gibi dış mekânda da aydınlatmanın gerekli olduğu alanlardandır. Bahçe aydınlatmaları hem dekorasyon hem de aydınlatma işlevi ile bahçelerde kullanılan bir aksesuar çeşididir. Bu aksesuarlar, bahçenizin dekorasyonunuzda uyumlu bir görüntü oluşturmanıza yardımcı olarak hem bitkilerinizi hem de bahçe içindeki oturma alanlarınızı aydınlatmaya yardımcı olur. bahçe aydınlatma aksesuarları bahçelerde duvarları, bahçe kapılarını, bahçe havuzlarını, çiçekleri ve çeşitli yemek masalarını da aydınlatmak için tasarlanmıştır. Doğru alana yerleştirilen doğru ışık ayarındaki aydınlatmalar, bahçeler için hem işlevsel hem de dekorasyon amacıyla kullanılabilir. Bu aydınlatmaları, sık kullandığınız alanlara ve daha az güvenlik amacıyla yerleştirdiğiniz alanlarda kullanarak bahçenizi yeterli şekilde aydınlatmanızı sağlar. Dış etkilere dayanıklı malzemelerle yapılan aydınlatmalar, bahçe düzenine dâhil olarak uzun vadede kullanıma uygun halde bulunabilir. Bahçe aplikleri, duvara monte edilerek dekor sağlanma amacıyla kullanılmaktadır. Bahçelerde çeşitli dekorasyon ürünü sağlama amacıyla aplikler ve bahçe aydınlatma armatörleri kullanılmaktadır. Ürün sayfasından bahçenize uygun farklı alternatiflerde bahçe aydınlatmalarına ulaşabilir ve bahçe işlerinizi gerçekleştirirken çeşitli renklerde aydınlatma kullanabilirsiniz.

Bahçe Aydınlatma Aksesuarları Nelerdir?

Bahçe Aydınlatma Aksesuarları Nelerdir?

Bahçe aydınlatma ürünleri LED ve diğer elektrikli modeller olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. LED lambalar, merdiven basamağı yürüyüşler gibi birçok alanda kullanılabilen vurgu ve tonlama sağlama amacıyla kullanılmaktadır. Bahçe aydınlatmaları, bahçelerde dekor sağlamak ve aydınlatma sağlamak amacıyla kullanılmaktadır. Bu aydınlatmalar bahçe kapılarında, bahçe duvarlarında yer alabilmektedir. Bahçe aydınlatma direği bahçe yolunu aydınlatmak amacıyla kullanılmaktadır. Bahçenizde yürüyüş yolu bulunuyorsa bahçe aydınlatma direkleri, ışık yeterliliği sağlayarak çeşitli renklerde bahçenizi aydınlatır. Bu aydınlatmalar daha düşük ışıklar sağlayarak enerji tasarrufu sağlamakta ve gerekli ışığı bahçenize sunmaktadır. Bahçe aydınlatma apliği iç ve dış mekânlarda bahçeyi aydınlatma için gerekli olan donanımı sağlayarak dekoratif bir görünüm sağlamak için kullanılmaktadır. Gerek işlevsel gerekse dekoratif kullanımları olan aydınlatma aplikleri, bahçe duvarlarını renklendirmeye, bahçe dekorasyonunu tamamlamaya yardımcı olur. Duvar apliği olarak bilinen bahçe duvarındaki dekorasyon ürünleri, bahçe duvarını çeşitli renklerdeki LED’ler ile aydınlatmayı sağlar. Bu aydınlatma sağlanırken dekor oluşturmaktadır. Çimleri ışıklandırmayı veya bahçenizdeki merdiven basamaklarını aydınlatmayı sağlayan yerden aydınlatmalar, düşük enerjilerle doğrudan görmek istediğiniz alanı vurgulayarak bahçeyi kullanmanızı sağlar. Bahçe aydınlatma LED lambaları çeşitli modellerde bulunur ve bu modeller bahçenin farklı alanlarında farklı ışıklandırma sistemleri kullanılarak aydınlatma sağlanabilir. Bahçe estetiğini sağlamak ve şık bir görüntü ortaya çıkarmak için kullanılan aydınlatmaların arasında LED’li küçük lambalar yer almaktadır. Yemek yenilecek alanı renklendiren ve toplu yemekleri, sıcak havalarda akşam yemeklerini yemek için aydınlatma görevi üstlenen bu lambalar, göze hitap ederek ortama hareketlilik kazandırıyor. Renkli LED ampuller kullanarak ortamınıza göz yormayan çeşitli renklerle hareketlilik kazandırabilirsiniz. Ağaç fenerlerine bahçenizde yer vererek renkli ağaç görünümleri elde edebilirsiniz.

 Bahçe Aydınlatması Modelleri

Bahçe Aydınlatması Modelleri

Bahçenizde bulunan saksıları aydınlatmak ve eğer bir yemek masanız bulunuyorsa tepeden ışıklandırma sağlamak amacıyla aydınlatmalar kullanılmaktadır. Bahçe aydınlatma lambası kullanırken her alanda farklı düzeyde ışık kullanımı sağlamaya özen göstermelisiniz. Sık kullanmadığınız alanları aydınlatma amacıyla daha az ışık seviyesinde aydınlatmalar kullanabilirken, net ve parlak ışık gerektiren oturma alanlarınızı da yüksek düzeyde ışıklandırabilirsiniz. Bahçe aydınlatmaları için çeşitli fikirlere ihtiyaç duyuyorsanız bahçenizdeki alanları belirleyerek aydınlatma için hangi modelde lambayı tercih edebileceğinizi belirleyebilirsiniz. Bahçenizdeki renkli alanları canlı bir görüntü ile buluşturmak ve oturma alanlarınız bulunuyorsa koltuklarınızı da farklı renklerde ışıklarla aydınlatmak için bahçe apliklerini inceleyebilirsiniz. Bahçenizde süs havuzları bulunuyorsa, havuz kenarındaki süslemeleri aydınlatmak için kullanabilirsiniz. Bahçe zeminlerini aydınlatmak amacıyla yerden ışıklandırmalar kullanılarak basılan basamakların da net görünmesini sağlamaktadır. Bahçe fenerleri, solar aydınlatmalar gibi çeşitli aydınlatmalar da bahçenizi aydınlatma yolunda size yardımcı olacak dekorasyon ürünleridir. Özel günlerde yılbaşı ışıkları ve pilli LED lambalar kullanabilirsiniz. Ortama hareketlilik kazandıran aydınlatmalar, çeşitli apliklerle ve bahçe armatürleri ile dekorasyon tarzı oluşturabilirsiniz. Kendi tarzınızı bahçeye yansıtmanızı sağlayacak aydınlatmalar, farklı modellerde üretilmeye devam etmektedir. Bunların arasında yer alan ağaç aydınlatmaları da ağaçları aydınlatarak ortamınızı renklendirmenizi sağlamaktadır. Plastik, alüminyum, metal, cam, krom gibi çeşitli malzemelerden yapılan aydınlatmalar bulunmaktadır. Ortamınıza uygun malzemeden yapılmış aydınlatmaları kullanarak aydınlatma işlevini gerçekleştirebilirsiniz. Bahçe masanızda kullanacağınız aydınlatmaların göz yormayan ışıklar olmasına dikkat etmelisiniz. Masa üstü aydınlatma fitilli gaz lambaları, farklı bir dekoratif görünüm sağlayarak nostaljik görünüm kazandırmanıza yardımcı olur. Tavana asılan ve tavan aydınlatması olarak dekoratif ve işlevsel özellikleri bulunan aydınlatmalar da bulunmaktadır. Bu ürünleri seçerken ölçüsünü, alanınızın genişliğini de dikkate almalısınız.

 Alternatif Enerji ile Çalışan Bahçe Aydınlatmaları

Alternatif Enerji ile Çalışan Bahçe Aydınlatmaları

Bahçe aydınlatmaları, akşamları kullanıldığı için gündüz güneşten enerji alarak akşamları çalışır şekilde de seçilebilmektedir. Bunlar güneş enerjisi ile çalışan aydınlatmalardır. bahçe aydınlatma güneş enerjili aksesuarlar, gün içerisinde güneş ışığını almaya ve akşam, gece vakti bunu kullanmaya yarayan cihazlardır. Bu cihazları bahçenizde yerleştirirken hava durumunu dikkate alarak yağmur, rüzgâr ve kar gibi etkenlerden uzak duracak bir alanda bulundurmalısınız. Ayrıca güneş ışığının daha az olduğu kış günlerinde diğer aydınlatma araçlarını kullanabilirsiniz. Solar aydınlatmalar böyle zamanlarda kullanılarak güneş enerjisinin az olduğu zamanlarda aydınlatma amacıyla kullanılabilir. Dört mevsim kullanıma uygun olan solar aydınlatma modelleri, şarjlı olarak çalışmaktadır. Eğer prize ulaşmanız zor ise, solar aydınlatma tercih edebilirsiniz. Yazlık ve kışlık bahçe aydınlatmaları bulunmakta ve bunlar bahçe ortamına göre değişiklik göstermektedir. Kışlık bahçe aydınlatmaları kullanılırken kardan ve yağmurdan etkilenmeyecek malzemelerden yapılan aydınlatmaları tercih ederek uzun vadede kullanım sağlayabilirsiniz. Bahçe aydınlatma solar lambaları hem enerjiden tasarruf sağlarken hem de kış günleri için kullanıma uygun olan aydınlatma modellerindendir. Bahçede kullanılan bu aydınlatıcıların uzun ömürlü olmasına ve montajlandığı alanda iyi tutunup tutunmadığına dikkat edilmesi gerekir. Bu montaj işleminin sağlamlığı da düşme, kırılma gibi doğal faktörlerden de korumayı sağlar. Ahşap malzemeleri yeterli özeni göstererek kullanırsanız, uzun süre bahçe aydınlatmalarınız arasında yerini alabilir. Aynı zamanda bahçenizdeki oturma alanları ve diğer kısımların da genişliğini dikkate alarak aydınlatma tercihinde bulunabilirsiniz. Hareketlerinizi algılayan sensörleri de kullanarak hem enerji tasarrufu sağlamak hem de kapı giriş ve çıkışlarını güvenlik amacıyla aydınlatmak için sensörlü lambalar kullanabilirsiniz. Avize aydınlatmaları, çeşitli ipe dizilen lamba aydınlatmaları da bahçeniz için dekorasyon amaçlı yer verebileceğiniz aydınlatmalar arasında yer almaktadır. Görüldüğü gibi aydınlatmalar oldukça fazla sayıda ve modelde bulunmaktadır. Kendi bahçenizi ve kişisel tercihlerinizi dikkate alarak aydınlatma modellerini seçebilirsiniz. Hemen siz de bahçe aydınlatma modelleri ve fiyatlarını ürün sayfamıza göz atarak daha detaylı inceleyebilir ve bahçeniz için uygun dekorasyon ürünlerini satın alabilirsiniz.