Parti Sofrası

Çocuğunuzun doğum günü partisini eğlenceli kılmak için parti sofrası malzemelerini kullanabilirsiniz. Parti sofrası malzemeleri arasında; desenli bardak ve tabaklar, şekilli çatal ve bıçaklar bulunuyor. Bu ürünler sayesinde parti alanını eğlenceli hale getirebilirsiniz. Özellikle çocuğunuzun sevdiği çizgi film karakterlerinin baskısının bulunduğu parti bardaklarından alarak onu daha da mutlu edebilirsiniz. Erkek çocuğunuz için, erkek çocuklarının sevdiği çizgi film karakterlerini tercih edebilirken; kız çocuğunuz için de Barbie desenli ürünleri tercih edebilirsiniz. Yine çocuğunuzun cinsiyetine göre sofra malzemelerinin rengine karar verebilirsiniz.

Çocuğunuzun partisi nerede olursa olsun, kategorimizde yer alan parti ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. Birçok parti malzemesi kağıt malzemeden üretildiği için kullan at yapıdadır. Böylece etrafın kirlenmesini engelleyecek ve parti sonrası bulaşık oluşmasının önüne geçebileceksiniz. Parti alanında, içecekleri Disney Planes baskılı plastik bardakları kullanarak tüketebilir ve sonrasında birçok bardak yıkamak zorunda kalmazsınız. Üstelik sıradan plastik bardak tasarımında olmadığı için kullanımı çok keyiflidir.

Çocuğunuzun parti masasını eğlenceli ve keyifli hale getirmek için masa örtüsünü, üzerinde Disney kahramanlarının bulunduğu örtü çeşitlerinden seçebilirsiniz. Çocuklar tarafından en çok sevilen parti masa örtüsü çeşidi Mickey Mouse karakterlerinin renkli baskısının bulunduğu masa örtüsüdür. Sarı zemin üzerinde Mickey Mouse ve Minnie Mouse baskılarının bulunduğu masa örtüsü, parti alanının havasını değiştirecek. Çocuğunuz için düzenlediğiniz partide sıradan ve klişe sofra ürünleri kullanmak fazlasıyla sıkıcıdır. Ortamı parti havasına sokmak için parti sofrası ürünlerini kullanmak iyi bir seçenek olacaktır.

Hem kız çocukları hem de erkek çocukları şirinler karakterlerini çok sever. Şirinler karakterlerinin içinde; Şirine, Şirin Baba, Uykucu Şirin ve Tembel Şirin en çok sevilenlerdendir. Çocuğunuzun eğlence alanını süslemek için Şirinler karakterlerinin basılı olduğu parti sofrası ürünlerini kullanabilirsiniz. Uykucu Şirin baskılı plastik bardak çeşitleri, parti masasını fazlasıyla renklendirecek ve neşelendirecek. Erkek çocukları futbola fazlasıyla meraklıdır. Çocuğunuzun tuttuğu takımın renklerinin bulunduğu bardak çeşitlerini tercih ederek yine parti masasını renklendirebilirsiniz.

Parti Sofrası

için 13,037 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Kids (6)
4M (13)
(1)
(1)
(1)
(1)
Balon Evi (97)
(1)
(1)
Disney (281)
(3153)
Dolphin (12)
(2)
Frozen (7)
(1)
(1)
(1)
(2)
(3)
(3)
Roll-Up (166)
(4)
(1)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
ZipBin (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (1369)
Kız (552)
Erkek (434)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(1551)
(30)
(15)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(634)
ve üzeri (781)
ve üzeri (842)
ve üzeri (870)
ve üzeri (904)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL