Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Parti Sofrası

için 16,319 sonuç bulundu.

Parti Sofrası

Parti sofrası konukların görme duyusuna ve sindirim sistemine hitap ederek partinizin mükemmel olmasına katkıda bulunur. Düşündüğünüz temaya göre parti sofrasını süslemede kullanılabilecek aksesuarların neler olduğunu ve onları nasıl kullanacağınızı biliyor musunuz?

Parti Sofrası İçin Gerekenler

Parti Sofrası İçin Gerekenler

Parti sofrası, aslında birçok özel davet sofrasında olduğu gibi takım halinde hazırlanır. Elbette parti olduğu için sofra çok daha canlı renklerle ve desenlerle donatılır. Birincisi, sofrayı kurmadan önce, masaların masa eteği ile süslenmesi gerekir. Masa eteği genelde masa örtüsüne takılan bir parçadır ama bazı masa örtüleri de bu modelde olabilir. İkincisi, parti tabak bardak setidir. Bu setlerdeki kağıt parti tabakları ile plastik bardaklar ve çatal bıçaklar takım halinde olduğu için sizi sizi tek tek ürün seçmekten kurtarır. Kızlar ve erkekler için ayrı setler kadar üniseks setler de bulunmakta. Bu setlerde peçete ve benzeri tamamlayıcı ürünler de yer alabilir. Partiyi evde düzenliyorsanız ve daha sonra da kullanabileceğiniz ürünler arıyorsanız şık bir sofra seti de önerilebilir.

Eğlenceli Birkaç Fikir

Eğlenceli Birkaç Fikir

Elbette partiler, süslenmiş bir mekanın içinde bir masanın başında yemek yemekten ibaret olmamalıdır. Eğlenceli birkaç fikirle partinize renk katabilirsiniz. Pinyata özellikle çocuk partileri ve yıl başı partileri için ideal. Pinyataların genelde dışı satışa sunulur. Pinyata içi olarak konukların sevebileceği paketli şeker ve çikolatalar kullanabilirsiniz. Konuklar (belki de sadece doğum günü çocuğu) pinyataya gözü kapalı şekilde sopalarla vurur ve içinden dökülenleri herkes paylaşır. Romantik bir partide konfeti her zaman iyi bir fikirdir. Bunlar kısa borular halinde satılır ve düğmeye basınca basınçla birlikte kağıt parçaları etrafa saçılır. İki kişilik bir kutlamaysa sofrada kalp şekilli mumlar, gül yaprakları ve kokulu mumlar kullanılabilir. Hatta gül yapraklarıyla isimlerinizin baş harflerini de yazabilirsiniz.

Parti Sofrası Fiyatları

Parti Sofrası Fiyatları

Parti sofrası fiyatları nasıl bir ürün baktığınıza göre değişiklik gösterir. Kağıt ve plastik sofra takımları genelde oldukça ekonomiktir ve epey sayıda parçayı barındırır. Evlilik teklifi setleri de yine ekonomik bir seçenektir. Boş pinyata fiyat açısından bütçenizi yormaz. İçine dolduracağınız şeker ve çikolataları kendiniz seçebilirsiniz. Konfeti de oldukça düşük fiyatlı bir ürün. O yüzden tek bir taneyle yetinmenize de gerek yok. Avengers, Angry Birds, Balon Evi, Beşiktaş, İpek Böceği, Fenerbahçe, Galatasaray, Marvel, Roll-Up ve daha birçok markanın parti sofra aksesuarları arasından seçim yapmanız mümkün. Parti sofrası aksesuarlarının yanı sıra konukları partiye çağırmanız için gereken parti davetiyesi, temaya uygun giyinmeyi sağlayan kostümleri, iç veya dış mekanı süslemek için gereken balonları ve diğer aksesuarları da Parti Malzemeleri kategorimizde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

4M (2)
Abra (4)
Air Hogs (2)
Air Ocean (2)
Balon Evi (193)
Burpak (9)
Cars (6)
Disney (261)
(1602)
Dolphin (10)
Frozen (4)
Lette (2)
NBA (1)
Partijet (102)
Roll-Up (148)
Spiderman (5)
SusleBaby (62)
Vardem (1)
Xpeed (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Unisex (719)
Kız (168)
Erkek (118)
Başka bir kelime deneyin

Yaş

(436)
(41)
(7)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(699)
ve üzeri (886)
ve üzeri (975)
ve üzeri (1,000)
ve üzeri (1,069)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL