Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Aksesuar ve Yedek Parça

için 639 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Aksesuar ve Yedek Parça

Oyuncak, bisiklet, scooter, akülü araba gibi ürünler için geliştirilen aksesuar ve yedek parça çeşitleri, tamirat işlemlerini çok daha kolay hale getirir. Çocukların ya da yetişkinlerin kullandığı çeşitli ürünlere özel olarak imal edilen aksesuar ve yedek parça modelleri, sorun yaşadığın nesnelerin çeşitli noktalarını düzeltmene yardımcı olur. Aksesuarlarla süsleme işlemlerini yerine getirerek eşyalarının daha estetik bir görünüm elde etmesini de sağlayabilirsin. Oyuncaklara ve bisikletlere özel olarak geliştirilen aksesuarların yanı sıra scooter modelleri için üretilen aksesuarlar da tercih edebileceğin ürünleri içerir. Evde ya da sokakta kullandığın birçok ürün için geliştirilen aksesuar ve yedek parça seçenekleri, işlerini kolaylaştırmana yardımcı olur. Bu ürünler arasında yer alan bisiklet yedek parça çeşitleri, sürüş esnasında güvenliğini artırmanı sağlar. Elcik modelleri, gidon bölümünü kavramanı kolaylaştırmak için geliştirilmiş aksesuar ve yedek parça çeşitlerini içerir. Elcikler yardımıyla ellerinin kaymasını engelleyebilir, aynı zamanda bisikletinin daha zarif bir görünüm kazanmasını sağlayabilirsin. Bisikletler için geliştirilen aksesuar ve yedek parça seçeneklerinin dışında, oyuncak arabalarda kullanılmak üzere imal edilen birçok ekipman da ulaşabileceğin ürünler arasındadır. Bunlar arasındaki şarj cihazları ve pil çeşitleri, akülü araba yedek parça çeşitlerinden bazılarıdır. Pille ya da aküyle çalışan oyuncak arabalar için uygun olan aksesuar ve yedek parça alternatiflerini inceledikten sonra tercihlerini yapabilirsin. Farklı voltajlara sahip piller ve şarj cihazları sayesinde aksesuar ve yedek parça çeşitleri arasından ihtiyaçlarına uygun çözümlere erişebilirsin. Öte yandan scooter kullanıcıları için üretilen birçok aksesuar ve yedek parça çeşidi de gereksinimlerine çözüm üretmene yardımcı olur. Scooter kullanırken konforunu artırmak için koltuk modellerinden yararlanabilirsin. Elektrik kaykay çeşitleri ile uyumlu olan koltuk aparatları, scooter yedek parça alternatifleri arasında yer alır. Bu aksesuarları kullanarak elektrikli kaykay ile eğlenceli şekilde zaman geçirebilirsin. Farklı boyutlara sahip koltuk aparatları, aksesuar ve yedek parça seçkisinde birçok opsiyonla birlikte bulunur. Elektrikli bisiklet yedek parça çeşitleri arasındaysa çamurluk, far, maşa ve kontak seti gibi birçok materyal bulunur. Elektrikli bisikletler için geliştirilen aksesuar ve yedek parça alternatifleri, güvenli bir şekilde yol alabilmene yardımcı olacak nesnelere toplu olarak göz atabilmene uygundur. Bunun yanı sıra akülü araba yedek parçaları sayfamızdaki zengin modelleri inceleyebilir, ihtiyacın olan farklı seçenekleri de değerlendirebilirsin.

Aksesuar ve Yedek Parça Ürünleri Nelerdir?

Aksesuar ve Yedek Parça Ürünleri Nelerdir?

Oldukça zengin bir seçki yaratan aksesuar ve yedek parça ürünleri; akülü arabalardan scooter modellerine, çocuk bisikletlerinden taşıma çantalarına kadar uzanan birçok nesneyi içerir. Bunların yanı sıra aksesuar ve yedek parça çeşitleri arasından branda modellerine de göz atabilirsin. Akülü arabalara ve bisiklet, scooter gibi taşıtlara uygun şekilde üretilen birçok branda bulunur. Güneşe, yağmura, tozlanmaya karşı koruma sağlayan aksesuar ve yedek parça modellerinden biri olan brandalar, dayanıklı yüzeyleriyle beğeni toplar. Hoverboard taşıma çantası çeşitleri de aksesuar ve yedek parça seçkisinin bir üyesidir. Hoverboard modellerinin boyutlarına uygun olarak tasarlanan bu çantalar, koruma sağlayan kumaşları ve taşıma kolaylığı yaratan tutacakları ile ön plana çıkar. Oyuncaklar için üretilen aksesuar ve yedek parça seçenekleri de inceleyebileceğin alternatifler arasında yer alır. Uzaktan kumanda modelleri, oyuncak arabaları metrelerce mesafeden kontrol edebilmeyi sağlayarak kullanıcılarına avantaj kazandırır. Çekim mesafeleri ve hangi tür oyuncaklarla uyumlu oldukları gibi detayları dikkate alarak aksesuar ve yedek parça çeşitleri arasından uzaktan kumanda seçimini yapabilirsin. Kaç voltluk pillerle çalıştıklarını ve hangi fonksiyonlara sahip olduklarını da inceledikten sonra uzaktan kumanda çeşitleri arasından tercihlerini yapabilirsin. Bunun yanı sıra direksiyon çeşitlerine akülü araba yedek parçaları arasından göz atabilirsin. Farklı modellere uygun akülü araba direksiyon çeşitleri, çocuğunun oyuncağını tamir etmene imkân tanır. Mevcut direksiyonun bozulması durumunda akülü araba için yeni bir parçaya ihtiyaç duyarsın. Bu parçayı aksesuar ve yedek parça seçkisinde bulabilir, boyutları ve özellikleri açısından çocuğunun akülü arabasıyla uyumlu olan nesnelere ulaşabilirsin. Akülü arabalar için geliştirilen aksesuar ve yedek parça ürünlerinden biri de kornadır. Farklı renklerle ve farklı boyutlarla üretilen kornaları inceleyip akülü araba yedek parça seçenekleri arasından dilediğini tercih edebilirsin. Ayna modelleri de aksesuar ve yedek parça çeşitlerinden bir diğeridir. Akülü arabaların yanı sıra bisikletler için de üretilen aynalar, daha güvenli bir sürüş deneyimi kazanmaya yardımcıdır. Arkada yer alan noktaları görmeye ve oyuncakların daha gerçekçi bir dış görünüm kazanmasına yardımcı olan aynalara Pilsan akülü araba yedek parça çeşitleri arasından erişebilirsin. Akülü araba motorları da aksesuar ve yedek parça alternatifleri arasında yer alır. Farklı kapasitelere sahip motorlar, bu oyuncakların daha verimli çalışmasına katkı sağlar. Akülü arabaların yanı sıra bisikletler için geliştirilen yedek parçalarla da verim elde edebilirsin. Aydınlatma lambaları ve farlar, çocuk bisikleti yedek parçaları arasındaki yararlı ürünlerdendir. Kullanıcılara sunulan çocuk bisikleti yedek parçaları sayfamızdaki ürünleri inceleyip tercihlerini kısa bir süre içinde yapabilirsin.

Aksesuar ve Yedek Parça Ürünleri Ne İşe Yarar?

Aksesuar ve Yedek Parça Ürünleri Ne İşe Yarar?

Oyuncakların, akülü arabaların ya da bisikletlerin daha verimli çalışması için kullanabileceğin aksesuar ve yedek parça çeşitleri, farklı sorunlara çözüm sağlar. Bunlardan biri olan ve bisikletlerin gidon bölümünde kullanılabilen telefon kılıfları, su geçirmezlik sağlar. Böylece telefon yardımıyla yol tarifi alırken bu cihazın ıslanmasını engelleyebilirsin. Aynı zamanda tozlara karşı da telefonunu korumak için aksesuar ve yedek parça seçenekleri arasındaki kılıflardan yararlanabilirsin. Bunun dışında, bisiklet sürücüleri için üretilen suluklar da aksesuar ve yedek parça alternatifleri arasında sana sunulur. Kapasiteleri bakımından birbirinden farklılaşan suluklar, içecek ihtiyacını kolayca karşılayarak bisiklet kullanabilmen için geliştirilmiştir. Bisikletlerde kullanılmak üzere üretilen havalı kornalar da yolculuklarında sana yardımcı olacak aksesuar ve yedek parça çeşitlerinden biridir. Yüksek desibelli ses çıkarabilen aksesuar ve yedek parça ürünlerinden biri olan havalı kornalar, diğer taşıtları ve yayaları uyarman için uygundur. Çocuk bisikletleri için üretilen aksesuar ve yedek parça çeşitleri de oldukça yararlı nesnelerden oluşur. Bunlar arasında bulunan yan tekerler, bisiklet sürmeyi öğrenme aşamasındaki çocukların işlerini kolaylaştırır. Farklı boyutlara sahip yan tekerlere aksesuar ve yedek parça seçeneklerini inceleyerek erişebilirsin. Akülü arabalarla uyumlu şekilde üretilen aksesuar ve yedek parça materyalleri de sana sunulan zengin seçkinin üyelerinden birdir. Bunlar arasında öne çıkan Pilsan akülü araba yedek parça direksiyon çeşitleri, çocuğunun sürüş yaparken konforunu artırır. Çocukların kolaylıkla kavrayabilmesi için özel şekilde tasarlanan akülü araba direksiyonları, kayma sorununu önlemeye yardımcı yüzeylere sahiptir. Müzik kutulu akülü araba direksiyonları da çocukların daha eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olur. Akülü araba yedek parça dişli ürünlerse oyuncakların çalışmasını sorunsuz şekilde devam etmesine yardımcıdır. Mevcut dişli parçalarda sorun yaşanması, akülü arabaların çalışma performansını olumsuz etkiler. Bunu aşmak için aksesuar ve yedek parça çeşitleri arasından çocuğunun oyuncağı ile uyumlu özelliklere sahip dişlileri seçebilirsin.

Akülü Araba Aksesuar ve Yedek Parça Çeşitleri

Akülü Araba Aksesuar ve Yedek Parça Çeşitleri

Voltajlarına göre birbirinden farklılaşan pillere ve bataryalara aksesuar ve yedek parça seçenekleri arasından göz atabilirsin. Çocuğunun kullandığı akülü arabanın teknik özelliklerini göz önüne alarak voltajları bu oyuncak için uygun olan pilleri ve bataryaları seçebilirsin. Oyuncakların uzun süreli şekilde çalıştırılabilmesini sağlayan 12 volt akülü araba yedek parça çeşitleri, çocukların eğlenceli zamanlar geçirmesine yardımcı olur. Akülü arabalar için üretilen aksesuar ve yedek parça modelleri arasında bu oyuncakların sorunsuz çalışmasına yardımcı birçok nesne yer alır. Bunlardan biri olan akülü araba motorları, farklı voltajlara ve farklı güç düzeylerine sahip yedek parçaları içerir. Çocuğunun kullandığı akülü arabanın modeline uygun yedek parçalar arasından motor seçimini yapabilirsin. İthal akülü araba yedek parça çeşitleri arasında da performanslarıyla beğeni toplayan birçok motor yer alır. Öte yandan aksesuar ve yedek parça alternatifleri arasından akülü araba şanzımanları için üretilen dişlilere de ulaşabilirsin. Hareketin ve güç aktarımının sorunsuz şekilde gerçekleşmesini sağlayan akülü araba aksesuar seçeneklerinden olan şanzıman dişlileri, sorunsuz çalışma desteği sağlar. Kaliteli malzemelerle imal edilen aksesuar ve yedek parça seçeneklerinden biri olan şanzıman dişlileri, baskıya ve ısı değişimlerine karşı dayanıklı yapılarıyla fark yaratır. Akülü araba aksesuar parçaları arasındaki kontak anahtarı ve şarj soketi gibi elemanlar da bu oyuncakları güvenli bir şekilde kullanmaya yardımcı olur. Akülü araba vitesi de aksesuar ve yedek parça alternatifleri arasında yer aldığı için oyuncakların vites değişimini gerçekleştirmek kolaylaşır. Gaz ve fren pedalı, kapı kolu gibi elemanları da çocuğunun akülü arabası için aksesuar ve yedek parça seçkisi üzerinden inceleyebilirsin. Uzun ömürlü bir kullanım desteği yaratmak için geliştirilen akülü araba aküsü de oldukça verimli sonuçlar almaya yardımcıdır. Isınmaya karşı dayanıklılık gösteren modeller, uzun süreli sürüş deneyimine katkı sağlar. Direksiyon şanzımanı da aksesuar ve yedek parça seçeneklerinden biridir. Akülü arabaların direksiyon kısmının sorunsuz şekilde sağa ve sola dönmesine yardımcı olan bu aksesuarlar, sürüş konforunu artırır. Akülü arabalar için üretilen yedek tekerleklerse mevcut parçalar eskidiğinde bunları yenileriyle kolayca değiştirebilmene imkân tanır. Tekerlek seçimi yaparken bu aksesuar ve yedek parça ürünlerinin boyutlarını inceleyebilir, üretim malzemesi detayına da göz atabilirsin.

Çocuk Bisikleti Aksesuar ve Yedek Parça Seçenekleri

Çocuk Bisikleti Aksesuar ve Yedek Parça Seçenekleri

Arka tekerlek bölümünü daha verimli kullanmaya yardımcı olan aktarıcılar, pedala uygulanan güç sonucunda oluşan enerjinin zincir bölümüne ulaşmasına yardımcı olur. Böylece arka aktarıcı vasıtasıyla bisiklet kullanırken harcanan enerji maksimum oranda verimliliğe ulaşır. Farklı bisiklet modelleri için geliştirilmiş çok sayıdaki arka aktarıcı aksesuarı, çocuğunun ya da kendi bisikletinin boyutlarına uygun parçaları seçebilmene imkân tanır. Bisiklet sürmeyi kolaylaştıran aksesuar ve yedek parça çeşitleri de yararlanabileceğin birçok nesneyi içerir. Bunlar arasındaki ön ve arka fren makaraları, güvenli bir şekilde frenleme yapabilmeyi sağlar. Seleler ise oturma konforunu artıran yumuşak yüzeyleriyle bisiklet kullanmayı daha keyifli hale getirmeyi başarır. Sele kelepçeleri ise boru kısmını daha kolay açıp kapatmaya yardımcı olur. Baskıya ve ağırlığa karşı dayanıklı sele kelepçeleri, güvenli bir kullanım yaşayarak bisiklet sürebilmene yardımcı olur. Mil somunu, orta mil civatası gibi ekipmanlar da aksesuar ve yedek parça seçenekleri arasındadır. Bisikletinin parçalarını güvenli bir şekilde açıp kapatmak, baskının yaratabileceği sorunların önüne geçmek için bu aparatları kullanabilirsin. Maşa, gidon ve jant gibi ekipmanlar da bisikletleri daha konforlu biçimde kullanmaya yardımcı yedek parçaları içerir. Paslanmaya karşı dayanıklı maşa, gidon, jant modelleri, aksesuar ve yedek parça alternatifleri arasında sana sunulur. Bisikletinin modeline ve ebatlarına uygun aksesuarları seçmeye dikkat etmen gerekir. Fren kolu ve aynakol modelleri de kullanıcılara sunulan önemli aksesuarlar arasındadır. Fren kolları, bisikleti durdurmak istediğinde işlerini kolaylaştırıp emniyetini artırır. Aynakol çeşitleri ise hareketi arka tekerlek bölümüne ulaştırmak üzere geliştirilmiş bir nesneleri içerir. Çamurluk aksesuarları ise bisikletlerin lastik bölümünden sıçrayabilecek çamurları önlemek üzere geliştirilmiştir. Sahip olduğun bisikletin lastiklerinin boyutlarını dikkate alarak çamurluk seçimi yapabilirsin. Karanlık ortamlarda sürüş yapmayı daha güvenli hale getiren aksesuar ve yedek parça çeşitleri de bulunur. Bunlardan biri olan reflektörler, bisiklet gövdesine monte edilebilir şekilde üretilir. Böylece karanlık yollarda sürüş yaparken trafikteki araçların sürücülerinin bisikletindeki reflektörlerin yaydığı ışığı fark etmesi kolaylaşır. Lastiklerin hava basıncını ayarlarken kullanabileceğin pompalar da bisiklet aksesuarları arasındadır. Boyutlarına göre farklılaşan çok sayıdaki pompa, bisiklet lastiklerini kısa bir süre içerisinde şişirebilmene yardımcı olur. Kask ve bisikletçi eldiveni gibi giyilebilir aksesuarlar da kullanıcı dostu ürünler arasında boy gösterir. Dirseklik aksesuarları da sürücülerin güvenliğini artırmaya yardımcıdır.

Aksesuar ve Yedek Parça Fiyatları

Aksesuar ve Yedek Parça Fiyatları

Farklı kullanım alanlarına sahip aksesuarları ve yedek parçaları incelerken bu ürünleri fiyatları bakımından gözden geçirmeye özen göstermen gerekir. Teknik özellikleri, işlevleri ve kullanım alanları açısından fiyatları farklılık gösteren çok sayıdaki aksesuar, bütçene uygun ürünlere ulaşmanı kolaylaştırır. Benzer şekilde, yedek parça çeşitleri de üretim özelliklerine ve fonksiyonlarına bağlı olarak değişen fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Çocuk oyuncakları için üretilmiş birçok aksesuarı ve yedek parçayı da bütçenle uyumlu şekilde seçebilirsin. Pervane ve tekerlek gibi oyuncak hobi yedek parça nesneleri, farklı özelliklere sahip ürünlere uyum gösterir. Vida ve bağlantı mili gibi oyuncak aksesuarları da çeşitli nesnelerin sorunsuz şekilde çalışmasına yardımcı olur. Oyuncaklara özel olarak geliştirilen araba yedek parçaları da bulunur. Lastik tekerlek modelleri, oyuncak araba yedek parça seçenekleri arasında önemli bir yere sahiptir. Farklı ebatlara sahip oyuncak araba lastiklerini fiyatlarına göre inceleyebilirsin. Bunun ardından çocuğunun oyuncak arabası ile uyumlu olan lastikler arasından tercihlerini kısa bir sürede yapabilirsin. Oyuncak arabaların yanı sıra scooter ve hoverboard modelleri için üretilmiş aksesuarlar da inceleyebileceğin birçok malzemeyi içerir. Bu malzemelerden olan kaykay aparatları, hoverboard modellerini daha keyifli bir şekilde kullanmaya yardımcı olur. Elektrikli kaykaylara eklenmek üzere imal edilen koltuklar, scooter ve hoverboard aksesuarları arasında sana sunulur. Bu koltukların kolay monte edilebilmesi, zaman ve konfor kazanarak elektrikli kaykayını daha kullanışlı hale getirmeni sağlar. Hoverboard çeşitleri için üretilen denge çubukları da yararlanabileceğin aksesuarlardan biridir. Denge çubuğu aksesuarı, inme ve binme işlemlerini kolaylaştırarak kullanıcılarına konfor kazandırır. Scooter ve hoverboard yedek parçaları ekonomik fiyatlı birçok nesneyi içerdiği için bunlar arasından bütçene uygun tercihleri kolayca yapabilirsin. Hesaplı şekilde ulaşabileceğin yedek parça alternatifleri arasında oyuncaklarla uyumlu birçok nesne de yer alır. Oyuncak yedek parça çeşitlerinden olan motorlar ve yaylar, bu nesneleri tamir ederken kullanabileceğin ürünlerdendir. Öte yandan uçurulabilir oyuncaklara özel olarak üretilen pervaneler de göz atabileceğin koleksiyonda yer alır. Farklı uzunluklara sahip pervaneler, oyuncak helikopter yedek parça seçenekleri arasında birçok opsiyonla beraber yer alır. Şarj edilebilir şekilde üretilen oyuncaklar için geliştirilen materyaller de inceleyebileceğin seçkidedir. Daha verimli bir kullanımı mümkün hale getiren şarj edilebilir oyuncak pili çeşitleri, uzun ömürlü bir deneyim için uygundur. Piller, pervaneler, tekerlekler gibi birbirinden özel çocuk oyuncakları yedek parça çeşitlerini detaylı olarak incelerken alternatif fiyatlara da göz atabilirsin. Fiyat alternatifleri açısından zengin olan scooter hoverboard yedek parçaları sayfamızdan da istediğin seçenekleri değerlendirebilir, sepete atabilirsin.