KIZ ÇOCUK ŞORT

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kız Çocuk Şort

Şortlar yaz aylarının gelmesine günler kala yazlık kıyafetlerin arasından öne çıkmaktadırlar. İlkbahar, yaz ve sonbahar mevsimlerinde çocuk giyiminde kullanılan kız çocuk şort parçaları kombinlere canlılık katmaktadır. Şort alışverişleri genel olarak yaz aylarında yapılmaktadır. Çünkü çocuklara yönelik olan şortlar seneden seneye beden olarak küçülmektedirler. Çocukların hızlı gelişim göstermesi ile ilişkili satın alımlar yapılmaktadır. Çocuklar ise bu sayede her senenin kendine has modasını dolaplarına taşımaktadırlar. Moda yıldan yıla değişse dahi model farkı yaratan temel unsurlar değişmez. Kız çocuk şort modelleri bazı temel faktörlere bağlı olarak farklılaşmaktadırlar. Bu faktörler sırası ile üretimde kullanılan malzemelerin kalitesi, kesim çizgileri, boy uzunluk ölçüleri, ürünün dizayn şekli, modelin rengi ve zamanın modası ile ilgilidir. Her yıl değişen moda anlayışlarının yetişkin bireyler gibi çocukların giyim tarzlarını da etkilediği bilinmektedir. Değişen moda anlayışları ile yakından ilgilenen çocuk giyim markaları zamanın modasına uygun kız çocuk şort modelleri tasarlamaktadırlar. Modeller üretilirken kullanılan renkler ise moda gibi her yıl farklılaşmaktadır. Her senenin hit renkleri kız çocuk giyim alanına dahil olmaktadır. Bir diğer farklılaşma şekli ise yaş grubu aralıklarını kapsamaktadır. Farklı yaş grupları ile birlikte üretilen modellerin tarzları da değişmektedir. Küçük kız çocukları ve gelişme döneminde olan kız çocukları için üretilen modeller birbirinden farklı modeller olarak tasarlanmaktadırlar. Her şort modeli ayrıldığı diğer modellerin özelliklerinden farklı çizgilere sahiptir. Bazı modeller ince ve yaza uygun modeller iken bazı modeller ise kalın kumaştan ve soğuk günlerde kullanıma uygun modeller olarak üretilmektedir. Bazı modeller kız çocuk desenli şort tarzında beğenilere sunulurken bazı modeller ise düz renklerde alıcıların beğenilerine sunulmaktadırlar. Birçok marka tarafından oldukça çeşitli modellerde üretilen kız çocuk şort parçalarının fiyat aralıkları her bütçeye uygun olarak şekillenmektedir. Böylelikle zarif şort modellerine sahip olunması mümkündür. Ebeveynlerin çocukları için aldığı şort modelleri aynı zamanda aile yakınları tarafından hediye olarak da alınabilmektedir. İhtiyaca yönelik ya da hediye olarak alınması fark etmeksizin model seçim işlemi önemli bir karar aşamasıdır. Kız çocuklar için şort modeli seçilirken seçim işlemi detaylı olarak yapılmalıdır. Çünkü çocukların tenleri yetişkinlere göre daha hassas özellikler gösterebilmektedir. Kaliteli ve güvenilir ürünler seçmek için modeller hakkında iyi bir şekilde bilgi sahibi olunmalıdır. Bilgi sahibi olduktan sonra seçim aşamasını etkileyen diğer faktörler göz önünde bulundurulmalıdır.

 Kız Çocuk Şort Modelleri

Kız Çocuk Şort Modelleri

Kız çocuk kıyafetleri arasından yaz günlerinin öne çıkan parçaları şortlar olmaktadır. Temiz ve bakımlı olmaya özen gösteren çocuklar zarif şortlar giymeyi tercih etmektedirler. Şortlar hakkında genel kanı sıcak yaz günlerinde tercih edilen parçalar olmalarıdır. Fakat beğeni ve tercihlere göre kız çocuk şort modelleri sonbahar ve kış günlerinde de giyilebilmektedir. Mevsimlere bağlı giysi tercihinin yapıldığı genel algının kırılması ile kız çocukları için üretim yapan markalar ürün modellerinde çeşitliliğe gitmektedir. Kız çocuk şort modelleri öncelikle malzeme yapısına bağlı olarak farklılaşmaktadırlar. Şile, keten, kot ve penye modeller en sık satın alınan modeller arasında bulunmaktadır. Kot ve penye malzemeden üretilen modeller yaz aylarında oldukça fazla kullanılmaktadırlar. Çünkü pamuklu yapıları sayesinde sıcaklarda terlemelere karşı vücudun hava almasını sağlarlar. Yaş aralıkları modelleri farklılaştıran unsurlardan biridir. Yeni doğan bebekler için sade tasarımlı şort modelleri öne çıkarken çocuk yaşta olan kızlar için modaya uyum gösteren ürünler öne çıkmaktadır. Gelişmekte olan kızlar sezonun hit parçalarına göre giyinmeyi tercih edebilmektedirler. Bacak boyu ölçüleri baz alınarak modeller kız çocuk uzun şort ve kız çocuk kısa şort olarak tasarlanmaktadırlar. Böylelikle ihtiyaç ve tercih seçeneklerine uyumlu ürünler beğenilere sunulmaktadır. Modeller düğmeli, fermuarlı ya da belden lastikli olma özelliklerine bağlı olarak da farklılaşmaktadırlar. Fermuarlı ve belden lastikli modeller giyen kişiye oldukça rahat bir hareket alanı sağlamaktadır. Hareket alanı ve rahatlığı engellenmeyen çocuklar ise günlerini daha huzurlu bir şekilde geçirebilmektedirler. Rahatlığı sağlayan bu modellerden sık tercih edileni ise kız çocuk askılı şort modelidir. Şortun giyileceği ortama göre modeller de ayrışmaktadırlar. Gündelik kullanımlar için spor modelleri tercih edilmektedir. Ev dışı kullanımlar için ise klasik ve şık kesime sahip modeller olarak üretilmektedirler. Modelin tasarımının sahip olduğu çizgiler ise başka bir farklılaşma unsurudur. Kız çocuk desenli şort , baskılı şort, fiyonklu şort, işlemeli şort, çiçekli şort, fırfırlı şort vb. modeller farklı tasarımları ile birbirlerinden ayrılırlar. Genel algıyı kıran kış şortlarından biri ise kadife malzemeden yapılmış şortlardır. Bu şortlar altlarına giyilecek sıcak tutan çoraplarla şimdilerde şık tercihler olarak öne çıkmaktadır. Modeller son olarak renk çeşitliliğine bağlı olarak ayrışırlar. Genellikle yaz aylarına hitap eden ve canlı renklerde üretilen şort modelleri dikkat çekmektedir. Kış aylarına uygun üretilen şort modellerinde ise kışa daha uygun pastel renklerin kullanımına gidilmektedir. Sayfamızdan mont, kaban ve trençkot modellerine de bakabilirsiniz.

 Kız Çocuk Şort Modeli Nasıl Seçilir?

Kız Çocuk Şort Modeli Nasıl Seçilir?

Yeni bir kıyafet satın alırken genelde diğer parçalara uyumlu olmasına dikkat edilmektedir. Alınacak kıyafetin sahip olunan diğer kıyafetlerle uyumlu olması önemli bir noktadır. Seçim için ise tek başına yeterli bir kıstas değildir. Doğru ve kaliteli ürünlere sahip olmak için seçim aşamasında dikkat edilmesi gereken farklı etkenler de mevcuttur. Alıcılar ve kullanıcılar yeni ürün tercihi yaparken sözü geçen belli başlı etkenleri göz önünde bulundurmalıdırlar. Bu etkenlerden ilki öncelikle şort denilince akla gelen mevsim şartlarıdır. Sıcak dönemlerde penye ve hava alan farklı ürün dokusuna sahip modeller tercih edilmektedir. Kız çocuk şort çeşitleri oldukça fazla olduğu için serin hava şartlarında ise daha kalın malzemelerden üretilen modeller tercih edilmektedir. Kız çocuk şort modeli seçilirken dikkat edilmesi gereken ikinci etken vücut tipidir. Her birey farklı vücut tipine sahiptir. Satın alınacak ürünlerin seçimi bu ölçülere bağlı olarak doğru bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Bacak ve basen bölgesinin bele göre ince bir yapıda olması ya da ince ve uzun bir vücut yapısına sahip olunması model seçimlerine yön vermektedir. Bu etken kız çocuk uzun şort ve kız çocuk kısa şort parçaları için de etkili olabilmektedir. Vücut özelliklerinden biri olan kilo oranları model seçimini etkileyen üçüncü unsurdur. Kilo oranlarına göre bazı beden kalıpları öne çıkarken bazı beden kalıpları geri planda kalmaktadır. Hareket özgürlüğü sağlayan şort modellerinin seçimini etkileyen dördüncü etken giysinin giyileceği ortam olarak belirlenmektedir. Kız çocuk şort modelleri spor ve klasik kesimlere bağlı olarak tercih edilmektedirler. Spor kesime sahip modeller genel olarak günlük kullanımlar ve ev ortamı içerisinde tercih edilmektedir. Klasik kesime sahip modeller ise dış ortamlar için kombinlerde yer almaktadır. Kot şortlar, işlemeli şortlar, fiyonklu şortlar, bermuda şortlar gibi modeller klasik çizgilere sahip modellerdir. Klasik çizgilerle şık ve zarif kombinler elde edilirken spor modellerle rahat ve şık kombinler elde edilmektedir. Modeller arasında seçim yapılırken dikkat edilmesi gereken son ve uyum açısından önemli etken modelin sahip olduğu renktir. Her zevke ve beğeniye uygun renklerde yüzlerce kız çocuk şort modelleri bulunmaktadır. Renk seçimi sezona ait parçalar arasında doğru olan parçayı satın almak açısından önem arz etmektedir. Çünkü yıldan yıla renk trendleri değişebilmektedir. Alt giyim ürünleri olan şortların canlı ve enerjik renkler içermesi sık kullanıldıkları yaz aylarında tercih edilme sebeplerinden biridir. Birbirinden özel tasarımlara sahip elbise ve jile modelleri için sayfamızı inceleyebilirsiniz!

 Kız Çocuk Şort Kombinleri

Kız Çocuk Şort Kombinleri

Kız çocuk şort modelleri farklı kombinler için ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış fark etmeksizin öne çıkan ürünlerdir. Çeşitli özelliklere sahip olmalarıyla birbirinden ayrılan şort modelleri kız çocukları için tarz oluşturma ürünleri arasında yer almaktadırlar. Yapıldığı malzemeye, tasarım çizgilerine ve daha birçok unsura göre farklılaşan modeller oldukça farklı kombinler ortaya çıkarılmasını sağlamaktadırlar. Yaz günlerinde giyilecek kız çocuk şort modelinin spor tarzda kombinlenmesi oldukça pratik şekilde gerçekleşmektedir. Rahat ve havadar şortların üzerine yine rahat ve havadar üst giyim parçaları tercih edilebilir. Renkli tişörtler, kısa kollu bluzlar, kolsuz bodyler ya da crop toplar şort kombinlerinde yazın tercih edilen ürünleridir. Giyilen şortun rengi düz ise üst giyim daha hareketli renklerden ve desenlerden kombin edilebilmektedir. Ayakkabı olarak düz renkli ayakkabı modellerinin yanı sıra renkli ayakkabı modelleri ya da sandaletler yaz kombinlerine uyum sağlamaktadır. Kız çocuk desenli şort modelleri hareketli parçalar olduklarından dolayı daha düz üst giyim parçaları ile kombinlenmektedirler. Alt ve üst parçalarının uyumlu olması şıklık açısından pozitif etki sağlamaktadır. Ayakkabı olarak sandalet ve düz renk spor ayakkabı tercihleri desenli şort kombinleri için tamamlayıcı etki gösterirler. Sonbahar ve ilkbahar aylarında kullanılacak şortlu kombinler ise yaza göre daha uzun parçalar içermektedir. Serin hava şartları dolayısıyla üşütmemek için opak ve kalın çoraplar şortların altına giyilmektedirler. Üst giyim parçaları sweat, bluz, kazak, vb. daha kalın olan modeller arasından seçilmektedir. Ayakkabı tercihlerinde spor ayakkabı tercihi sürdürülebilir. Spor ayakkabılar dışında bilekte botlar da şort kombinlerinde kullanılmaya başlanmaktadır. Bahar aylarında kız çocuk şort siyah deri ceketler ve uzun trikolar ile de kombinlenebilir. Şort kombinlerinde ek aksesuar kullanımı bahar aylarında hava koşullarına bağlı olarak başlayabilmektedir. Şal ve atkı kullanımının başladığı bu aylar kombinler için de kışa hazırlık sinyallerini vermektedir. Son olarak soğuk kış aylarında kullanımı olanaklı hale gelen kız çocuk şort çeşitleri ile yapılabilecek kombinler mevcuttur. Bahar aylarında tercih edilen ince yapılı bluz ve kazakların yerini daha kalın üst giyim ürünleri alır. Kot ve yün şort modellerinin sıkça opak çoraplarla birlikte kombinlendiği bilinmektedir. Kombinlere üst giyim parçaları olarak kalın gömlekler, süveterler, kazaklar gibi modeller eşlik ederler. Spor ayakkabıların yerini çizmeler ve postalların aldığı kombinler ön plana çıkmaktadır. Kış ile birlikte atkı, bere, vb. aksesuarlar kombinlerde yer almaya başlamaktadır.

Kız Çocuk Şort Giyimi Kış Mevsimine Uygun mu?

Kız Çocuk Şort Giyimi Kış Mevsimine Uygun mu?

Tekstil ürünlerinde belirli mevsimlere hitap eden özellikte birden fazla ürün çeşidi bulunmaktadır. Bazı ürünler sadece yaz ayları için kullanıma açık iken bazı ürünler ise sadece kış ayları için kullanıma açık ürünler olarak görülmektedirler. Kız çocuk şort giyim parçaları ise kullanımı tek mevsimlik görülen bu ürünler arasında yer almaktadır. Soğuk kış günleri ve genelde kısa olarak üretilen şortları aynı zaman diliminde birleştirmek genel kanının tersine bir kombinleme şekli oluşturmaktadır. Yetişkin ürünleri gibi kız çocuk şortları da kış aylarında çeşitli parçalarıyla uyumlu ve kullanışlı kombinlerde bulunabilmektedir. Soğuk hava şartlarına uygun şekilde kız çocuk şort özellikleri belirlendiği takdirde kışlık kullanımlar için doğru şort modellerine sahip olmak mümkündür. Kot şort modelleri ve yün şort modelleri kış mevsimi için sıkça tercih edilen modeller arasında bulunmaktadırlar. Bu modeller malzeme yapılarından dolayı sıcaklık avantajı sağlayabilecek kumaş kalınlığına sahip modellerdir. Kot şort modellerinin ve yün şort modellerinin altına opak kışlık çocuk çorapları ya da taytlar giyilebilir. Opak kalın yapıda çoraplar ve kot şort modelleri sıkça kombinlenen parçalar arasındadırlar. Ek olarak modelin sahip olduğu renk ile uyumlu olan ve şıklığı tamamlayan çorap renkleri tercih edilebilir. Kış mevsiminde giyilmeye uygun kız çocuk şort modelleri çocuk çizmeleri ve postalları ile birlikte de giyilebilmektedir. Üst giyim parçaları olarak kazak, bluz, sweat, gömlek, ekose gömlek ve süveter gibi kalın kumaştan parçalar kışlık şort kombinlerinin ayrılmaz parçaları olarak kullanılmaktadırlar. Bu parçalara ek olarak farklı aksesuar modelleri duruma göre kombinlere eklenebilmektedir. Hava durumuna bağlı olarak şapka, bere, eldiven, atkı, fular ve şal gibi aksesuarlar tercih edilebilirler. Kışın şort kullanımı kız çocuklarının doğum günleri, ev ziyaretleri, sınıf gezileri ve farklı organizasyonlara farklı kombinlerle katılabilmesini mümkün kılmaktadır. Şort modelleri ile kış aylarında yapılan özel etkinliklerde bile rahat ve şık olunması mümkündür. Dış mekanda yapılacak aktiviteler için boyu uzun olan palto ve kalın ceketler giyilerek şort ile üşümeler kolayca engellenebilmektedir. Serin sonbahar günlerinde ise şortlar deri ceketler ve bilekte botlarla tamamlanarak kombinlenebilirler. Bilek botlarının yanı sıra çizmeler ile de kombinler tamamlanabilmektedir. 'Kız çocuk şort siyah' ağırlıklı diğer kombin parçalarıyla tamamlanarak gündelik kullanımlara da uygun şekilde giyilebilmektedir. Sayfamızda kız çocuk şort modelleri sahip oldukları ürün çeşitliliği ile dört mevsim şort kullanımına uygun özellikte şortları içerecekşekilde satışa sunulmaktadırlar.

 Kız Çocuk Şort Fiyatları

Kız Çocuk Şort Fiyatları

Çocuk giyiminde yıllardır üretim ve satış yapan birçok önde gelen marka bulunmaktadır. Üretim yapan markaların ürün çeşitliliği ise oldukça geniş bir yelpazeye sahip olabilmektedir. Alt giyim, üst giyim, ev içi ve dış giyim gibi farklı kategorilerde ürünler farklı markalarca üretilmektedir. Giysiler bu markalar tarafından sağlık şartlarını ve kaliteyi esas alan şekilde piyasaya sunulmaktadırlar. Kız çocuk şort modelleri de üreten bu markalar değişik ihtiyaçlara seslenebilen şort modelleri tasarlamaktadırlar. Yaz aylarının gözde parçası olan şortlar kısa, uzun, dar, geniş, yüksek bel, düşük bel, yazlık, klasik, spor, desenli,vb. özelliklerle model tasarımlarında değişim göstermektedirler. Kız çocuk şort özellikleri üreticiler tarafından sıkça geliştirilmektedir. Çünkü giyim sektörü modayı takip eden dinamik bir sektördür. Bu sebeple ürün çeşitleri günden güne daha da artmaktadır. Özellik farklarından dolayı ürünlerin fiyat aralıklarında da değişimler meydana gelmektedir. Malzeme yapısı olarak daha nadir bulunan parçalar sık kullanılan parçalara oranla yüksek fiyatlı bir etikete sahip olabilmektedirler. Sık bulunan malzemeler ise farklı nedenlere bağlı olarak fiyat açısından değişim gösterebilmektedirler. Malzeme yapısına ek olarak kaliteli malzeme kullanımı ile dayanıklı hale getirilen ürünler fiyat etiketine etki etmektedirler. Üretim sürecinde kullanılan işçilik emeği bedelleri fiyat aralıklarının belirlenmesinde etkili olan bir diğer faktör olarak dikkate alınmaktadır. İşçilik emeği diğer ürünlere göre daha fazla olan ürün fiyat olarak farklı etikete olabilmektedir. Markaların pazar durumları ise fiyatlandırma sürecinde etkili olan güçlü faktörlerdendir. Marka bilinirliği, marka kişiliği ve tüketici nezdinde markanın sahip olduğu imaj fiyatlandırma süreçlerinde etkili olabilmektedir. Çünkü markalaşma kültürü tüketici ve alıcı üzerinde ürün yüksek fiyatlı olsa dahi satın alımların gerçekleşmesini sağlamaktadır. Bu alıcıların markaya verdikleri değer ile de ilgili bir durumdur. Aynı zamanda üretimden satış sonrası marka hizmetlerini içeren süreçler de ürünlerin fiyat aralıklarında belirleyici role sahip olabilmektedir. Sayfamızda her zevke ve bütçeye uygun fiyat aralığında bulunan yüzlerce kız çocuk şort modeli alıcıların beğenisine sunulmaktadır. 'Kız çocuk şort' çeşitlerinde belirli dönemlerde kampanyalar yapılmakta ve birçok farklı üründe indirimli fiyatlar verilmektedir. İndirim kampanyası yapılan dönemlerde markaların ürünleri takip edilerek aranılan doğru ürünlere uygun fiyatlar ile sahip olmak mümkündür. Kız çocuk şort çeşitleri arasından aradığınız en doğru modeli bulduğunuzu düşünüyorsanız, modeli hemen sepetinize ekleyip alışverişi tamamlamanız kaliteyi satın almanız için yeterlidir.