Çocuk Abiye

Çocuk abiyeleri özel günler, davetler ve diğer organizasyonlar için sıklıkla kullanılan elbise türlerindendir. İnce kumaş, kalın kumaş, kısa kollu, uzun kollu, straplez, tüllü, tülsüz, kabarık, düz modelde çok çeşitli abiye seçenekleri bulunur. Bu kategoride çocukların yaşına uygun en doğru modelde abiyeyi nasıl tercih edebileceğiniz ile ilgili bilgi sahibi olacaksınız.

Çocuk Abiyelerinde Kullanılan Kumaşlar

Çocuk Abiyelerinde Kullanılan Kumaşlar

Çocuk için abiye elbise modellerinde de yetişkin abiyelerindeki gibi kadar fazla çeşit vardır. Çocuk abiyelerinde genelde organze kumaş türleri kullanılır. İnce ve şeffaf yapıya sahip organze kumaşta onlarca renk çeşidi vardır. Bu kumaş aynı zamanda parlak ve yanardönerli görünümlere sahiptir. Abiyelerde sıklıkla kullanılan diğer kumaş türü de satendir. Saten kumaşların arasında mat görünümde olanı da vardır. Böylelikle çok ışıltılı abiye tercih etmeyenler saten kumaştan hazırlanmış sade, mat model çocuk abiyelerini alabilirler. Saten kumaşın kalınlık dereceleri değişkenlik gösterir. Kalın saten kumaştan yapılan abiye elbiseleri kış döneminde de kullanabilirsiniz. İpeksi görünüşü veren saten kumaşlar ile düz ve kabarık modellerde çocuk abiye elbiseleri üretilir. Abiyelerin birçoğunda tül detayı vardır. Yukarıda saydığımız kumaşlar ile tüller çok güzel kombin edilir.

Çocuklar için En Güzel Tütü Elbiseler

Çocuklar için En Güzel Tütü Elbiseler

Tütü elbiseler, kristal tülden yapılır. Tütü elbiseler genellikle kabarık modellerde tercih ediliyor. Kristal tülün maliyeti düşük olduğu için uygun fiyatlarda tütü abiye elbiseyi rahatlıkla bulabilirsiniz. Balerin elbiseye benzer modellerde tütü elbiseleri çocuklar kullanırken zorluk çekmezler. Çünkü bu elbiselerin kumaşı tülden olduğu için hafif bir yapısı vardır ve çocuğun üzerinde ağırlık oluşturmaz. Aynı zamanda balerin elbise tipinde olan tütü abiyeler dizüstünde olacağı için çocuğun rahat hareket etmesine yardımcı olur. Tütü abiye elbiselerini çocuklarınıza özel günlerde hem gece hem gündüz giydirebilirsiniz. Tütü elbiselerde kuyruklu modeller de bulunur. Bu elbiselerin ön tarafı mini etek şeklinde arka tarafı da kuyrukludur. Tütü elbise modellerinde uzun kollu olanları tercih ederek ve kalın çorap giydirerek rahatlıkla kışın da çocuğunuza giydirebilirsiniz.

Çocuk Abiye Modelleri

Çocuk Abiye Modelleri

Alacağınız çocuk abiyesi sade olsun isterseniz Hotice abiye modellerini inceleyebilirsiniz. Pamuklu brokar kumaştan yapılanları tercih edebilirsiniz. Bu kumaştan yapılan abiyeler, gündelik yaşamda çocuklara elbise amaçlı olarak da giydirilebilir. Abiye tercihi yaparken tek parça yerine alt üst parçalarını ayrı şekilde de seçip alabilirsiniz. Bunun için DobaKids ve kategoride bulunan diğer markanın modellerine bakabilirsiniz. Düğün tarzda abiye modelleri seçmek için ise Ebebiş gelinliklerini inceleyebilirsiniz. Denizkızı modeli abiyelerde çocuklar için tercih edilen modeller arasındadır. Çocukların sevdikleri hayal kahramanlarının resimlerinin bulunduğu abiye tarzı elbiseleri de tercih edebilirsiniz. Diğer kız çocuk giyim ürünlerini bulabileceğiniz kategorimize buradan ulaşabilirsiniz.

Çocuk Abiye

için 920 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(183)
(147)
(144)
(136)
(127)
(104)
(87)
(85)
(70)
(69)
(66)
(62)
(61)
(44)
(43)
(42)
(39)
(38)
(38)
(28)
(27)
(24)
(22)
(19)
(17)
(13)
(8)
(8)
(8)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Denokids (1)
Gamzelim (1)
Hotice (14)
Lome (3)
Necix's (3)
Nk Kids (1)
OZMOZ (5)
Ozmoz (5)
Pamina (106)
Çikiko (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(98)
ve üzeri (124)
ve üzeri (128)
ve üzeri (131)
ve üzeri (134)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL