KIZ ÇOCUK ELBİSE & JİLE

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Denokids Elbise

Kız çocuklarının vazgeçilmezi elbiseler, dört mevsim kullanılan bir parçadır. Bu nedenle elbiseler, kız çocuklarının dolabında büyük bir yer kaplar. Doğum günlerinde de hediye olarak tercih edilen bir seçenektir. Denokids elbise çeşit çeşit elbise modelleriyle sizin de kızınızın da kalbini çalacak. İster zarif, ister eğlenceli, ister spor her stilde elbise bulabileceğiniz Denokids'te yüzlerce elbise sizleri bekliyor.

Denokids Kız Çocuk Elbise Modelleri ile Her Âna Bir Elbise

Denokids Kız Çocuk Elbise Modelleri ile Her Âna Bir Elbise

Denokids'in 1'den 10 yaşa kadar kız çocuklarına hitap ettiği kız çocuk elbise kategorisinde her âna uygun elbise bulmak mümkün. Pullu, payetli, simli modellerin yanı sıra günlük elbiseler de seçeneklerinizin arasındadır. Doğum günlerinde giyebileceği eteği tütülü elbiseler bulunurken, günlük hayatta modaya uygun salopet elbiseler ile moda onlardan sorulacak. Bayramlarda da tercih edebileceğiniz daha zarif bir stil için kolları fırfırlı modellerle kızınız küçük bir hanımefendiye dönecektir. Özellikle kedi aşığı kızlar için tasarlanan onlarca Denokids kedili elbise modelleri üstlerinden bir daha çıkarmak istemeyecekler. Yılbaşı için kırmızının şıklığını ve yılbaşı ruhunun eğlencesini yakalayacakları kat kat tüllü, beli kemerli, göğsü peluş detaylı ve eteğindeki peri baskısı olan Denokids Yılbaşı elbise yeni yılınızda evinize neşe getirirken kızınızı da o gece bir prensese çevirecek. Geyik seven minikler için de bu yılbaşı kırmızı Denokids geyikli elbise modelleriyle eğlenceleri hız kesmeden devam edecek. Daha konforlu bir tarz için tunik takımlar günlük koşuşturmacalarında rahatlıklarını garantilerken, tulum modelleri ile hem şıklığı hem sportif tarzlarını yansıtacaklar.

Denokids Elbiseler Çocuğunuzun Rahatını Düşünür

Denokids Elbiseler Çocuğunuzun Rahatını Düşünür

Tercih ettiğiniz Denokids elbise kız çocuk modelleri pamuk, elastan, polyester, viskon ve lurex materyalleriyle üretilir. Pamuk nemi ve teri iyi emen bir özelliği olduğundan hareketli kız çocukları için pamuklu kumaşlar doğru seçim olacaktır. Pamuklu kumaşların yumuşak bir dokusu olduğundan dolayı çocuğunuzu rahatsız etmez. Elastan ise aşırı esnek olduğundan dolayı özellikle tunikli model taytlarında tercih edilen bir çeşit elyaftır.Diğer kumaşların da esneklik kazanması için elastandan belli oranda karıştırılır. Polyester kumaş etiketlerde sıklıkla gördüğünüz polyesterin leke tutmayan ve yıkamayla solmayan bir yapısı vardır. Bu sayede defalarca makinede yıkasanız bile ilk gündeki rengini koruyor olacaktır. Yumuşak ve ipeksi dokusuyla çocuklarınıza rahatlıkla giydirebileceğiniz bir kumaş türüdür. Viskon kumaş ise pamuğa oranla daha iyi nemi hapseder ve iki kat daha fazla esner. Terletmeyen ve nefes alan bir yapısı olduğu gibi yumuşaktır ve zarif gözükür. Lurex ise parlak simli kumaşlara verilen addır.

Denokids Elbise Seçme Rehberi

Denokids Elbise Seçme Rehberi

strong>Denokids kız çocuk elbise modellerinde hem sizin hem de kız çocuğunuzun beğenebileceği yüzlerce elbise bulunmaktadır.Eğer hediye alıyorsanız da en şıkır şıkır olanını seçin. Küçük kız çocukları tütülere, simlere bayılırlar. Ancak yaşlarına göre küçük pulları koparıp yutabileceklerini de unutmayın. Günlük hayat için ise önemli olan giydikleri elbisenin içinde kendilerini rahat hissetmeleridir. Elbise seçerken yaşına göre değil kilosu ve boyuna göre seçmeniz doğru olacaktır. Kimi zaman yaşıtlarından daha zayıf yada daha uzun olabiliyorlar. Bir beden büyük almanız halinde de elbiselerin içinde daha çok hareket alanı sağlayacak ve onları sıkmayacaktır. Böylelikle oyunlarına kaldıkları yerden devam edecekler. Elbiselerde düğmeli modellerdense fermuarlıları tercih edin. Giydirmesi çok daha kolay olacaktır. Geniş renk yelpazesi ve çeşitli elbiselerde bulunan 3 boyutlu aplikesiyle çocuğunuzun da sizin de favoriniz olacak. Denokids kız çocuk elbise fiyatları ve modelleri görmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz.