KIZ ÇOCUK ALT & ÜST TAKIM

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kız Çocuk Alt & Üst Takım

Kız çocukları için üretilen alt üst takımlarını çeşitli model seçenekleri ile kullanabileceksiniz. Alt üst takımı çocuk kıyafetleri genellikle birbiri ile uyumlu şekilde tasarlanır. Alt üst kıyafetleryazlık ve kışlık olarak ayrı şekildedir. Ayrıca alt üst takımlarında evde ya da dışarda giymek için tercih edeceğiniz farklı modeller bulunur.

Alt Üst Kız Çocuk Kıyafetleri Nelerdir?

Alt Üst Kız Çocuk Kıyafetleri Nelerdir?

Çocuklara gün içinde rahat bir kullanım sağlayan alt üst takımlar genellikle pamuk, polyester, keten, saf ipek, polar gibi malzemelerden üretilir. Çocuk elbiselerinde mümkün olduğunca pamuk kumaş tercih etmeniz yararlı olacaktır. Alt üst takımları genelde hazır şekilde satılır. Bununla beraber siz de alt ve üst parçaları bir araya getirerek çocuklarınız için bir takım kombin edebilirsiniz. Bu tarz takımın alt bölümünde etek, şort, pantolon, eşofman modelleri bulunur. Kız çocukları kıyafetlerinde yazın en çok tercih edilen alt üst takımlarının altında şortlar, etekler bulunur. Bu sayede çocukların bacakları rahat hava alır ve terlemezler. Kışlık alt takımlarında da genelde pantolon ve eşofmanlar vardır. Ayrıca çocuk gömlekleri de alt üst takımlarda tercih edilir. Gömleklerde de yazlık kışlık modeller olduğu için alt üst takımın içinde rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çocuk Elbiselerinde Takım Giyme Kolaylığı

Çocuk Elbiselerinde Takım Giyme Kolaylığı

Alt üst takımların hem çocuklara hem annelere sağladığı birçok faydası vardır. Örneğin bu tür takımlarda alt üst kıyafetlerin kumaşları aynı olduğu çocukların vücut ısı ayarı da aynı dengede olur. Bu şekilde takım kullanmak alt ve üst kıyafetler için ayrı ayrı arayışa girilmesini de önler. Alt üst takımların birbirine uyum sağlayan modelleri sayesinde çocuklarınıza şık kıyafetler giydirmiş olacaksınız. Alt üst takımın incelik ve kalınlığı mevsime göre değişiklik gösterir. Çocuk yazlık takımlarında teri çeken pamuk malzemeli modelleri tercih edebilirsiniz. Tişörtlü takımlar hafif yapısı sayesinde çocuklara rahat hareket etme özgürlüğü verir. Gömlek pantolon ya da gömlek etek kombinesini de rahatlıkla çocuğunuza giydirebilirsiniz. Çocuk kışlık takımlarının üst bölüm modelleri genelde kalın olur. Bundan dolayı da çocuklar için bu ekstra yelek, hırka kullanmayabilirsiniz.

Kız Çocuk Takımlarında Modeller

Kız Çocuk Takımlarında Farklı Modeller

Alt üst takımlarının çok çeşitli modelleri vardır. Bunlar fermuarlı, çıtçıtlı, düğmeli gibidir. Alt üst takımı seçimi yaparken çocuğun beden yapısını ve numarasını bilmeniz gerekir. Dar yaka modeli sevmeyen çocuklar için v yakalı, oval yakalı modellere sahip üst takımlarını tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz üstünü kendisi rahatça giysin ve çıkarsın istiyorsanız fermuarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Alt takımlarda kullanılan kıyafetlerin bel kısımlarının lastikli olması çocuklar için rahat bir kullanım sağlar. Alt üst takımı seçerken U.S Polo, Pierre Cardin, Disney, Civil Girl, Best Kids gibi çocuk giyim markalarından yardım alabilirsiniz. Kız çocuğu alt üst kıyafetleri kategorisinde uygun fiyat seçeneklerini görmek ve satın almak için Kız Çocuk Giyim kategorisine tıklayabilirsiniz.