Saç Aksesuarı

için 1,192 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Saç Aksesuarı

Çocuk giyim aksesuarları arasında yer alan saç aksesuarları, kız çocukları tarafından kullanılmaktadır. Birçok farklı çeşitlilikte sunulan bu saç aksesuarı modelleri, hem özel günlerde hem de günlük hayatta kullanılabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Çocuk aksesuarları, yetişkin aksesuarlarıyla benzerlik göstermesine karşın onlardan daha yumuşak yapıda ve daha minimal boyutlarda üretilmektedir. Saç aksesuarları ile saç modelleri yapılmakta ya da yapılmış olan saçlar süslenmektedir. Kız çocuk saç aksesuarları, genellikle kıyafetleriyle uyumlu olarak seçilmektedir.

Saç Aksesuarları Nelerdir?

Saç Aksesuarları Nelerdir?

Saç aksesuarı modelleri, birçok farklı tasarımda üretilmektedir. Bu modeller; saç bantları, tüy saçlar ya da saç ipleri, saç tokaları, alınlıklar, postiş saçlar ve taçlardır. Tüy saçlar ve saç ipleri, saçların arasına takılan ve değişik renklerde olan süs aksesuarlarıdır. Saç bantları, ince ya da kalın olarak üretilmektedir. Bu bantlar, saçların gözlerin önüne gelmesini önlemekte ve düzenli durmasını sağlamaktadır. Postiş saçlar ise, olağan saç uzunluğunu arttıracak ya da değiştirecek modellerdedir. Postiş saç modelleri, örgü saç şeklinde de olabilmektedir. Taçlar da, genellikle kostümlerle kullanılan aksesuarlardandır. Alınlıklar ise saç üzerinde ince bir şerit gibi durmakta ve saçı süslemektedir.

Saç Aksesuarları Saça Nasıl Takılıyor?

Saç Aksesuarları Saça Nasıl Takılıyor?

Saç aksesuarları modelleri arasında yer alan her aksesuar farklı kullanım şekillerine sahiptir. Alınlık ve saç ipleri, saçın üzerine takılmakta ve genelde renkli olarak üretilmektedir. Uçları tokalı ya da klipsli olan bu aksesuarlar, saça direkt olarak takılmaktadır. Alınlık ve saç iplerinin, boncuklu saç aksesuarı modelleri de bulunmaktadır. Postiş saç modelleri, farklı saç tasarımları yaratmakta kullanılmaktadır. Postiş saçlar da toka ve klips aracılığıyla saça tutturulmaktadır. Saç bantları ve saç tokaları ise çocukların saçlarına model vermek amacıyla tercih edilmektedir. Saç bantları ve saç tokaları, tek parça halinde olduğundan direkt olarak saça tutturulup kullanılmaktadır.

Saç Aksesuarları Kullanım Alanları

Saç Aksesuarları Kullanım Alanları

Saç aksesuarları, hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılacak çeşitlilikte üretilmektedir. Saç tokaları ve saç bantları, genellikle günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilen saç aksesuarlarındandır. Kullanım kolaylığı ve değişik desenleri sayesinde, hemen hemen her kıyafete uyum sağlamaktadır. Taçlar ise kostümlerin tamamlayıcı aksesuarlarındandır. Okul müsamerelerinde ya da konseptli doğum günlerinde tercih edilen taçlar, yansıttıkları karakterin aksesuarlarıyla da tamamlanmaktadır. Bu tarz aksesuarlar, kız çocukları tarafından oldukça dikkat çekmektedir. Postiş saç ve saç ipi aksesuarları, özel günlerde kullanılabildiği gibi günlük olarak da tercih edilebilmektedir. Saçta farklı modeller elde edilmesini sağlayan bu saç aksesuarları; boncuklu, tüylü, çiçekli vb. farklı tasarımlarıyla çocukların kıyafetlerine uyumlu olarak seçilebilmektedir. Saç aksesuar fiyatları ise modellerine ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Marka

Anıt (1)
Azra (2)
Babygiz (40)
Cvl (17)
DİBA (1)
Italiana (1)
Karamela (17)
Puiko (5)
R'STORE (145)
Via Girls (1)
Winx (2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(19)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (36)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)
ve üzeri (43)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL