Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Çelik Yüzük

için 1,418 sonuç bulundu.

Çelik Yüzük

Günümüzde hem aksesuar tercihi olarak hem de anlamlı kullanımı ile evlilik yüzükleri arayışında olanların tercihi düşünüldüğünde, çelik yüzük en çok tercih edilen aksesuarların başında geliyor. Her yaş grubu, cinsiyet ve tarza uygun birbirinden farklı çeşitleri ile günümüzde oldukça yoğun bir ilgi gören çelik yüzük tasarımları, birçok farklı özelliği ile de skalasının en gözde tercihlerinden biridir. Birçok farklı kullanım alanına uygun olarak tasarlanıp üretilen bu ürünler, gerek özel davetlerde, gerek günlük yaşantınızda parmağınızdan çıkarmak istemeyeceğiniz kadar uzun ömürlü bir yapıya sahiptir. Öyle ki; kimyasal olarak içerdiği krom ve karbon bileşimi sayesinde ezilme, bükülme, çizilme gibi tüm darbelere karşı oldukça dayanıklı bir özelliktedir. Bu şekilde özellikle evliliğin bir sembolü olarak tercih edilen çelik yüzük alyans ve tektaş hatta diğer tüm yüzük çeşitleri, kesinlikle ömür boyu yanınızda olma ve evliliğinizi taçlandırma iddiasıyla üretilerek sizlere sunuluyor. Bunu destekleyen bir diğer özelliği de paslanmaz olmasıdır. Çelik yüzükler; tüm kullanım ömrü boyunca ister altın ister gümüş ister rose gold renginde kaplamaları ve işlemeleriyle birlikte paslanmaz bir yapıya sahiptir. Bu sayede ilk günkü parlaklığını ebediyen koruyarak, hem çizilmez hem paslanmaz özelliğiyle tercih ettiğinize pişman olmayacağınız bir kullanımı sizlere sunar. Çelik yüzükler; dilediğiniz her renk ve her modelde tasarlanarak zarif, iddialı ve modern modeller gibi birçok farklı seçeneği ile satışa sunulmaktadır. Bu şekilde yüzük arayışınızda beklentinizi ve memnuniyetinizi karşılayacağından emin olabilirsiniz. Görkemli görünümleri ve göze çarpan parlaklığı ile her tarza ve yaşa uygun olarak tasarlanmış, memnuniyetiniz için özenle üretilmiştir. Ayrıca kullanım kolaylığı sunmak adına oldukça hafif bir yapıya sahiptir. Bu özelliği, ömür boyu parmağınızdan çıkarmayacağınız kullanımlar için büyük bir avantaj sağlayarak; özellikle evlilik yüzüğü arayışındaki çiftler için biçilmiş kaftan niteliğindedir. Eğer siz de tarzınıza uygun, özel ve anlamlı bir yüzük arayışındaysanız; sayfamızdan çelik yüzün modellerini inceleyebilir, birbirinden farklı birçok eşsiz modele buradan göz atabilirsiniz.

Eşsiz Çelik Yüzük Tasarımları

Eşsiz Çelik Yüzük Tasarımları

Hem kadınlar hem de erkekler için farklı tasarımları ile satışa sunulan çelik yüzük modelleri, uzun ömürlü ve paslanmaz yapısıyla çiftler tarafından çokça tercih edilmektedir. Yüzük kullanımının daha çok kadınlar tarafından tercih edildiği düşünülse de, günümüzde artan erkek yüzük kullanımı da oldukça artmaktadır. Buna etkili olan en büyük faktörlerden biri de çelik yüzük üretiminin artışı olarak görülmektedir. Erkek çelik yüzük modelleri çeşitlendikçe çelik yüzük modellerinin tercih edilme oranının da artış gözle görülür bir hal almıştır. Özellikle erkekler tarafından zarif ve gösterişli modeller yerine daha sade, işlemesiz ve genelde siyah ya da gümüş renkleri tercih edilmektedir. Özellikle siyah çelik yüzük modelleri sayesinde erkeklerin de zamanla ilgisini çeken bu aksesuar kullanımı, günümüzün stiline ve modasına uygun birçok farklı modelleri ile de oldukça yoğun ilgi görmektedir. Erkeklerin önem verdiği bir diğer konu olan ağırlık açısından da oldukça pratik bir kullanım sunan çelik yüzükler, hafif yapısı ile elinizde varlığını unutturan ve adeta hayatınızın bir parçası olmak için tasarlanmış bu çelik yüzük modelleri; erkek kullanıcılar tarafından büyük bir oranda beğeni toplamaktadır. Yüzük kullanımına karşı bir önyargısı olan her erkeğin parmağına bir kez taktığında çıkarmak istemeyeceği ve özellikle alyans olarak kullanımında oldukça hoşnut kalacağı bir deneyim sunan çelik yüzükler, her erkeğin tarzına göre ayrı ayrı tasarlanmış çeşitleri ile aksesuar dünyasında iddialı bir konuma sahip olmuştur. Ayrıca erkeklerin en önem verdiği bir diğer konu da şüphesiz uzun ömürlü olmasıdır. Gelip geçici bir kullanım yerine darbeye dayanıklı, bükülmez, çizilmez ve bunun yanında paslanmaya karşı oldukça dirençli bir kimyasal malzeme olan çelik; üretilen her yüzüğe de dayanaklılık katar ve bu yönüyle de erkekler tarafından oldukça sık tercih edilir. İçeriğinde bulunan kaliteli kimyasal bileşenler sayesinde gerek günlük aksesuar kullanımı yönünde gerekse evliliğin bir sembolü olan alyans olarak tercih edildiğinde; uzun ömürlü bir kullanım sunarak, aksesuar sektöründe adından söz ettirmektedir. Tüm renk çeşitlerini bünyesinde barındıran çelik yüzükler; özellikle gümüş ve siyah renkleriyle, bazen de altın sarısı rengi ile erkekler tarafından oldukça fazla tercih edildiği bilinen çelik takılar arasındadır. Tüm bu eşsiz özelliklerinin yanında sunduğu darbeye dayanıklı ve paslanmaz uzun ömürlü kullanıma rağmen piyasadaki diğer ürünlere kıyasla uygun fiyatlar ile kullanıcılara ulaştırılarak erkek yüzük kullanıcıları tarafından mutlaka tercih edilen ve yüksek oranda beğenilen ürünler haline gelmiştir.

Günlük Tarzına Uyum Sağlayan Aksesuarlar

Günlük Tarzına Uyum Sağlayan Aksesuarlar

Erkek yüzük kullanıcıları tarafından oldukça yüksek bir beğeni toplayan çelik yüzük modelleri, kadınlar tarafından da bir o kadar takdir ve tercih edilmektedir. Uzun ömürlü bir kullanımı destekleyen paslanmaz yapısı ve darbeye dayanıklı yapısı; özellikle kadınların günlük hayatında yüzüklerini parmaklarından çıkarmaması için oldukça önemli bir özelliktir. Bu sayede görsel özellikleri ile kadınlar tarafından tercih edilen aksesuarlar olsa da yüzüklerini ömür boyu kullanmak isteyen kadın kullanıcılar tarafından da oldukça fazla tercih edilmektedir. Ancak elbette kadınların her zaman önem verdiği asıl kıstas; daima kullanılan aksesuarların görünümü ve şıklığı olmuştur. Çelik yüzük sektörünce de kabul edilen bu durum sayesinde çelik yüzükler; günümüzde evrimleşerek oldukça modern tasarımlar ile ortaya çıkmış ve kadınların günlük aksesuar kullanımında da önemli bir yer edinmiştir. Öyle ki; kadınlar günlük hayatında özellikle evlilik yüzüklerini mutlaka parmağında taşımak ve evliliğinin sembolünü vücudunda bulundurmak ister. İşte bu gerçeğe ve önemli etmene uyum sağlamak adına oldukça farklı şık ve dikkat çekici birbirinden gösterişli modelleri ile her tarz sahibi kadına hitap eden çelik yüzükler; geniş model yelpazesi ile üretilmekte ve satışa sunulmaktadır. Kadın kullanıcıların büyük bir yoğunluğu gösterişli, taşlı, parlak ve dikkat çekici duruşa sahip bir yüzük arayışındadır. Özellikle ömür boyu parmağında taşıyacakları alyanslar için ürünün şıklığı büyük bir öneme sahiptir. Sadece alyans tasarımında değil, çelik tektaş yüzük modelleri de buna uygun olarak tasarlanarak etrafınızdaki herkesin dikkatini çekecek bir şıklıkta üretilmektedir. Göz alıcı parlak taşlar ile bezenerek bünyesinde bulundurduğu güçlü görsel etkisini, sahip olduğu birçok farklı renk seçeneği ile taçlandırmaktadır. Sarı, pembe, beyaz, siyah hatta gümüş gibi birçok farklı rengi ile her tür zevke ve tarza uygun tasarım üzerine üretilmekte ve geniş bir çeşit skalası sunmaktadır. Bilindiği gibi, kadınlar evlilik yüzüklerinin yanında, tarzlarına ve kıyafetlerine uygun modellerde aksesuarlar kullanmayı erkeklerden daha fazla sever ve tercih eder. Yüzük konusunda da her tarz kıyafete uygun modern çelik yüzük türlerini tercih ettikleri bilinmekte ve bu tercihin oranı gün geçtikçe artmaktadır. Zira çelik yüzük dünyası gün geçtikçe kendini geliştirip her tarza uygun daha fazla model ve tasarım ile karşımıza çıkmaktadır. İster özel bir davette, ister iş hayatında tatlı ve estetik bir dokunuş için kullanımınızda, dilerseniz de gününüzün diğer alanlarında her anınıza uygun birçok farklı çelik yüzük tasarımı bulunmakta. Tarzınıza en uygun günlük yüzükler, abiye çelik yüzükler ya da alyans çeşitleri için sayfamızı inceleyebilir ve kendinize uygun modellere göz atabilirsiniz. Dilerseniz taşsız yüzük modellerine de göz atabilirsiniz.

 Yeni Çiftlerin Gözdesi Çelik Yüzükler

Yeni Çiftlerin Gözdesi Çelik Yüzükler

Toplumumuzda ve hatta küresel olarak çoğu toplumun ortak kültür özelliklerinden biri evlilik yüzükleridir. Hayatınızın en önemli gelişmelerinden biri olan evlilikler; vücudunuzda bir sembolünü taşımak isteyeceğiniz kadar önemli konular olarak görülmüş ve geçmişten günümüze bu özelliğini korumaya devam etmiştir. Hem kadınlar hem de erkekler tarafından ömür boyu kendilerine eşlerini ve yaşadıkları aşklarını hatırlatacak bir sembol olarak parmaklarında taşıdıkları yüzüklere de bu sayede büyük önem vermektedirler. İşte çelik yüzükler de; bu önemli duygusal kullanıma uygun olarak uzun ömürlü kullanım vaat ederek bu yöndeki tercihinize yönelik tasarlanmıştır. Erkekler için sade tasarımlarının yanında kadınlar için de istedikleri gösterişli ve şık tasarımları ile geniş bir kullanım yelpazesine sahiptir. Özellikle yeni evlenen çiftler tarafından çift yüzükleri oldukça fazla tercih edilmekte. Buna istinaden üretilen birbiri ile uyumlu çelik çift yüzükleri de oldukça revaçtadır. Geçmişten günümüze geniş bir kullanım alanı olan çelik evlilik yüzükleri her döneme damgasını vurmuş aksesuar türlerindendir. Birbirine uyum sağlayarak herkes tarafından oldukça beğenilen çelik söz yüzüğü tarzları, evliliklerinizin eşsiz sembolü olmak adına tasarlanmıştır. Evlilik döneminde özellikle bu özel günün tarihini içine kazıyacağınız ve parmağınızda taşıyarak o günü kendinize hep hatırlayacağınız çelik evlilik yüzükleri, hayatınızın her anında hafif yapısı ve uzun ömürlü kullanımı ile yanınızda olmaya adaydır. Özellikle manevi yönü kuvvetli evli çiftler için bu özelliği ile şık, zarif ve gösterişli bir görseli birleştirerek; tercih listenizde adını birinci sıraya taşımaktadır. Çiftlerin tercih ettiği alyans tasarımlarının yanında evlilikte önemli yeri olan bir diğer yüzük çeşidi ise tektaş yüzüklerdir. Gerek hayatınızda yeni bir yola çıkacağını evlilik teklifi anlarınızı taçlandırmak üzere, gerek evlilikte alyansın yanında ayrı bir sembol olarak kullanılan çelik taşlı yüzük modelleri, bunun için özel olarak tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Bu alanda beştaş, baget yüzük, tektaş yüzük, renkli pırlanta taşlar gibi birçok farklı tasarımı ile kadınlar tarafından büyük ilgi gören çelik yüzük modelleri, her zaman hediye olarak da erkekler tarafından tercih edilen seçeneklerin başında gelmektedir. Tüm bu çeşitli modelleri ile hayatınızdaki en önemli olgulardan biri olan evliliğinizi taçlandırmak, sembolize etmek ve ölümsüzleştirmek için çelik yüzük modellerini tercih edebilir ve eşinizi mutlu edebilirsiniz. Farklı tasarım seçeneklerine Michael Kors taşsız yüzük sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 Modern ve Şık Kullanım Uygun Fiyatlarla

Modern ve Şık Kullanım Uygun Fiyatlarla

Günümüzde hem kadın hem erkekler tarafından oldukça farklı tarza hitap eden en önemli aksesuar çeşitlerinden biri yüzüklerdir. Çelik yüzük seçenekleri, bu takı tercihlerinin tamamına geniş bir yelpazede karşılık vermekte ve ihtiyaçlara göre özel olarak tasarlanmaktadır. En gösterişli ve dikkat çekici tasarımlardan, en yalın ve günlük basit kullanıma uygun modellere kadar birçok farklı tarzda tasarlanan çelik yüzük modelleri, buna uygun olarak tasarlanarak sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Eğer parlak ve gösterişli bir yüzük arayışındaysanız; eşsiz pırlantalar ile bezenmiş ve dilediğiniz renkteki parlak görünümü ile zevkinize uygun üretilen çelik yüzük modelleri mutlaka ihtiyacınızı karşılayacak ve memnuniyetinizi sağlayacak birinci tercih olacaktır. Tam tersi sade, yalın ve gösterişten uzak bir günlük kullanım tercih ediyor, aksesuarını bu yöndeki kıyafetlerinize uyum sağlasın istiyorsanız; buna uygun yüzlerce modelde de üretilmiş çelik yüzük modelleri arasından en beğendiğinizi seçebilir ve ömür boyu parmağınızda taşıyabilirsiniz. Kıyafetler ile büyük bir uyum sağlayan ve kombinlerinizin en büyük tamamlayıcılarından olan çelik yüzükler; farklı büyüklüklerde, farklı renklerde ve tarzlarda üretilerek her yaş grubuna, her tür kullanıma ve her tarza uygun sonsuz çeşidi ile herkesin tercihine uyum sağlaması ile adını duyurmakta ve yoğun bir ilgi görmektedir. Ayrıca kimyasal içeriği sayesinde hafif bir yapıya sahiptir ve bu yönüyle de hem kadınlar hem erkekler tarafından en pratik kullanılan yüzük türleri olarak kabul görmüşlerdir. Eğer bir düğün, söz ya da önemli bir yemek randevusu gibi özel davete giderken gösterişli kıyafetinize uyum sağlayabilecek görsel yönü kuvvetli bir yüzük arayışındaysanız; kıyafetinizin, çanta ve ayakkabı gibi diğer aksesuarlarınızın rengine uygun pırlanta taşlı bir çelik yüzük modeli tercih edebilirsiniz. Bu sayede girdiğiniz her ortamda bakışları üzerinize çekebilir, yakınınızdakilerden beğeni toplayabilirsiniz. Bunun dışında günlük iş hayatınızda giydiğiniz etek-gömlek takımları, şık ve günlük bir kıyafet kombininizi ve hatta yalnızca spor şık tarzda giyinip gideceğiniz herhangi bir ortamda da bu ortamlara uygun ve görünümünüzü tamamlayacak çelik yüzük seçenekleri sayesinde aksesuar kullanımınızı kolayca gerçekleştirebilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Yalnızca kadınlar için değil, erkekler için de üretilen birçok farklı modeli; tercih edeceğiniz bir takım elbise ya da iş hayatında giyeceğiniz gömlek çeşitleri için dahi önemli tamamlayıcılar olarak tercih edilebilmektedir.

 Şık Tasarımlara Ulaşmak Mümkün

Şık Tasarımlara Ulaşmak Mümkün

Çelik yüzükler için önemli bir etken de fiyat skalasıdır. Çelik madeni, ham madde olarak kimyasal yapısı ile en dayanıklı maden türlerinden olarak bilinir. Bu özelliği ile takı dünyasının hem kolyelerde, hem küpelerde hem de belirttiğimiz gibi yüzük yapımında oldukça sık tercih edilen materyallerden biri haline geldiği bilinmektedir. Çoğu takı kullanıcısı için; ister erkek olsun ister kadın, ister yaşlı olsun ister genç; her kesim için ortak bir nokta dayanıklılığıdır. Bu etmen doğrultusunda takı tercihleri arasında çelik malzemesinden yapılan yüzük çeşitleri de önemli bir yerdedir. Uzun yıllarca çizilmeden, bükülmeden, ezilmeden kullanabileceğiniz, asla ilk günkü rengini kaybetmeden parlaklığını koruyabilecek bu çelik yüzük modelleri; birbirinden farklı birçok görsel tasarımı ile birleşerek her kesimin beğenisini toplamakta ve arayışına hitap etmektedir. Bu şekilde düşünüldüğünde, tüm bu verimli kullanımının yanında; takı dünyasının ortalama fiyat düzeyine bakılarak, avantajlı fiyatlarla satışa sunuluyor olması, çelik yüzük modellerinin yüksek oranda tercih edilmesini sağlamaktadır. Her dönem revaçta olan çelik yüzük modelleri, bu özelliği sayesinde her bütçeden kullanıcının arayışına hitap ederek önemli bir tercih sebebine de sahip olmaktadır. Bu sayede ister kendiniz için aradığınız bir takı seçeneği, hem eşinize ya da sevgilinize en özel gününüzde vereceğiniz bir çelik tektaş yüzük modeli, hem de sevdiğiniz birine anlamlı bir hediye almak gibi birçok farklı tercih alanı ile mutlaka her kesimden takı kullanıcısının ilgisini çekecek çelik yüzük tasarımları, mutlaka beğeninizi karşılayacak birbirinden şık ve zarif tasarımlı modelleri ile satışa sunulmakta. Günümüzde bir doğum günü hediyesi, bir yılbaşı hediyesi, evlilik yıldönümü hediyesi, mezuniyet hediyesi, doğum hediyesi ve hatta Sevgililer Günü hediyesi gibi birçok hediye arayışında da oldukça fazla tercih edilen çelik yüzük modelleri, oldukça fazla tercih edilen ve sevdiklerinizin mutlu olmasını sağlayan güçlü bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Sizler de tüm bu geniş kullanım alanları, geniş fiyat skalası ve birbirinden çeşitli her tarza uygun modelleri arasında seçim yaparak bir çelik yüzük satın almak isterseniz sayfamıza göz atabilir ve seçenekleri değerlendirebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Kadın (815)
Unisex (378)
Erkek (208)
Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Sarı (85)
Beyaz (78)
Çift Renk (71)
Gri (58)
Siyah (47)
Metal (40)
Rose (15)
Bronz (9)
Üç Renk (7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (72)
Sembol (6)
(4)
(3)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(62)
(9)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(61)
(19)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Taş Cinsi

Zirkon (60)
Swarovski (8)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(143)
ve üzeri (190)
ve üzeri (201)
ve üzeri (202)
ve üzeri (202)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL