Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Renk

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Marka

Fm
Mam
Opk
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Çelik Küpe

için 8,351 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çelik Küpe

Pek çok kişi, gerek günlük hayatlarında gerek özel gün ve davetlerde özenli giyimin yanında şık aksesuarlarla görünüşlerini tamamlamaktan hoşlanır. Aksesuar kullanımını yalnızca kadınlara indirgemek doğru olmayacaktır. Aynı oranda erkeklerin de kendilerini tamamlanmış hissetmek için kullandıkları araçlar arasında sıklıkla aksesuarlar yer alır. Bu aksesuarlar içinde en sık başvurulanlar ise genellikle küpelerdir. Haftanın her günü her saat takılabilecek olan bu aksesuar çeşidi özenli ve tamamlanmış bir dış görünüş elde edebilmek için en çok tercih edilen takı çeşididir. Çelik küpeler özellikle kişilere kendilerini özenli ve şık hissettirecek bir araç ve sürekli takılan bir aksesuar olduğundan bu materyalin güçlü ve dayanıklı bir maddeden üretilmiş olması, uzun yıllar kullanılabilmesi için öncelikli şarttır. Her gün binlerce farklı küpe modeli üretilir ve bu modeller arasından en beğenilen tasarımı seçmek kolay değildir. Fakat küpenin üretiminde kullanılan maddenin baştan belirlenmesi tercih yapılırken işleri kolaylaştıracaktır. Bu noktada genelde hem dayanıklı hem de alerjen madde içermeyen çelik küpelerin kullanılması tavsiye edilir. Çelik küpe bayan modelleri arasında kadınlara ihtişamlı bir görüntü kazandıracak birçok model vardır. Küpe seçimi genellikle kıyafete bağlı olarak yapılır. Örneğin, büyük sallantılı veya halka küpeler yakası görece açık üstler ile tercih edilir. Sade ve gösterişsiz bir elbise tercih edildiyse küpelerin ihtişamlı bir boyutta ya da şekilde olması daha şık bir görüntünün elde edilmesine yardımcı olabilir. Bunun yanında örneğin ağır bir gece elbisesi tercih edildiyse yine aynı şekilde büyük ve çok dikkat çeken bir küpenin kullanılması göz yorabilir ve abartılı olabilir. Bu nedenle kıyafetin asaletine ve gösterişine bağlı olarak bir küpe modeli tercih etmek daha doğru olacaktır. Günlük kıyafet ve resmi takımlar giyilecekse bu tarz kıyafetleri küçük figürlü ya da minik halka küpelerle tamamlamak istediğiniz görüntüyü kazanmanıza yardım edecektir. Örneğin, çelik halka küpe bayan günlük kombinlerinde yakalanmak istenen doğal şıklığın tedarikçisi olacaktır. Bunun yanında günlük kombinlerde üçlü küpeler de sıklıkla tercih edilmektedir. İnce ve hafif modellerden daha kalın ve gösterişli tasarımlara onlarca farklı üçlü küpe modeline ulaşmak mümkündür.

 Paslanmaz Özelliği ile Dayanıklı Çelik Küpe Materyalleri

Paslanmaz Özelliği ile Dayanıklı Çelik Küpe Materyalleri

Aksesuarlar içinde küpelere özel bir ilgisi ve sevgisi olan kullanıcılar için küpede onlarca farklı model bulunmaktadır. Fakat bunlar içinde her zevki tatmin edebilecek, her tarza uyum sağlayabilecek birkaç spesifik tasarımlar bulunmaktadır. Özellikle bu tasarımlar yıllardır kullanıcıların favorileridir. Öyle ki zamana ve eskimeye meydan okurlar. Bunlar arasında normal küpe delikleri için en çok tercih edilen tasarımlardan biri çelik halka küpe modelidir. Halka küpeler her ne kadar her yaş grubu tarafından severek kullanılsa da kaliteli bir küpe kullanmak hem sağlığınız hem de satın aldığınız ürünün uzun yıllar bozulmadan ve eskimeden kullanılabilmesi açısından oldukça önemlidir. Bu noktada çeşitli pozitif özellikleri nedeniyle çelik küpeler tavsiye edilmektedir. Çelik küpe özellikleri incelendiğinde bu materyalden üretilmiş olan küpelerin paslanmaz ve kolayca bozulmaz yapıda oldukları görülmektedir. Çelik küpeler darbelere karşı dayanıklıdır, hasar kaldırabilir dolayısıyla oldukça sağlamdır. Dayanıklılığı nedeniyle uzun yıllar herhangi bir problem söz konusu olmadan gönül rahatlığıyla kullanılabilecek ürünlerdir. Tüm bunların yanında çelik küpelerin en önemli özelliği paslanmaz olmasıdır. Bu sayede sağlığınızı asla tehdit etmez. Paslanmaz özelliği çeliği suya karşı dayanıklı hale getirmiştir, böylece duşta veya denizde sürekli çıkarmanıza gerek kalmaz hiçbir sorun yaşamadan suda da takabilmenize imkân tanır. Bunun yanında en az çelik kadar sağlam ve paslanmaz, kararmaz özelliklere sahip bir diğer madde titanyumdur. Titanyum küpe oldukça hafiftir dolayısıyla kulağınızı yormaz. Olabildiğince doğal maden kullanılarak elde edilen titanyum oldukça serttir dolayısıyla kolay hasar almaz. Alerji düşmanı titanyum hiçbir koşulda kararma yapmadığı için uzun ömürlüdür, eskimeden ilk günkü tasarım şıklığı ile kullanılmaya devam edilebilecek bir üründür. Çelik küpelerde rose, gold ve beyaz renkler mevcuttur. Böylece favori renge uygun olacak şekilde rahatlıkla tercih yapılabilir. Bunun yanında bu tür küpeler çeşitli kalınlık ve boyutlara sahiptir. Dayanıklı, sağlıklı materyaliyle birlikte popüler ve trend modellerin yanında, kreatif ve yenilikçi tasarımlar için sayfamızı ziyaret edebilir , tarzınıza bambaşka bir boyut katacak yepyeni modeller arasından en beğendiğiniz modeli sipariş ederek hayallerinizdeki görüntüye bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 Her Zevke ve Bütçeye Uygun Çelik Küpe Modelleri

Her Zevke ve Bütçeye Uygun Çelik Küpe Modelleri

Halka çelik küpe çeşitli boy ve takım halinde tasarlanmış modelleriyle her kıyafete, etkinliğe ve her saç modeline kolaylıkla uyum sağlayabilecek ve size kendinizi tamamlanmış hissettirecektir. Halka tasarımının yanında çelik küpe kelebek model de zarif dizaynı ile zamansız bir model haline gelmiştir. Yıllardır eskimez ve kadınlar tarafından özellikle günlük hayatta 7/24 kullanılır. Küçük ve hafif yapısıyla ne kulağı ne de gözü yorar aksine nazik ve yalın bir stile imza atar. Kulakta birden fazla delik, son yılların trendlerinden biri haline gelmiştir. Özellikle üçlü delikler gençlerin yeni favorisidir. Kulağında birden fazla deliğe sahip olan kadınlar genellikle takım halinde küpe takmaktan hoşlanırlar. Birbirleriyle uyumlu olacak ve büyükten küçüğe, geriye doğru sıralanacak şekilde takabilecekleri takım küpeler son zamanların vazgeçilmez takı tasarımları arasında yerini almıştır. Dolayısıyla son zamanların en çok tercih edilen aksesuar bütünü üçlü çelik küpe olmuştur. Bu tür küpeler takım olarak aynı renk ve modeldedirler fakat tek farkları boyutlarıdır. Popülaritesini yıllardır kaybetmeyen ve çok uzun zamandır sevilerek kullanılan bir diğer model olarak karşımıza yıldızlı çelik küpe çıkmaktadır. Yıldız figürü gerek kıyafetlerde gerek aksesuarlarda sıklıkla yer verilen bir desendir. Küpelerde de yer alması günlük şıklığınızı tamamlayıcı nitelikte olacaktır. Bu tür çelik takılar birçok saç modeliyle uyumlu olduğu gibi aynı zamanda daha dikkat çekici bir tasarıma da sahiptirler. Çelik zincir küpe kadınlara aradıkları özel gün zarafetini temin edecek niteliklerde farklı model ve boy aralıklarında tasarlanır. Aynı zamanda bazen bu tür zincir küpelerin ucuna çeşitli figürler de iliştirilebilir. Kadınlar arasında trend olan bir başka model çelik yonca küpe tasarımıdır. Umut, inanç, sevgi ve şansı temsil eden dört yapraklı yonca kısaca iyi şansı simgeler. Bu nedenle çok farklı eşyaların üzerinde desen ve figür olarak kendine yer bulmuştur. Son zamanlarda özellikle temsil ettiklerinin keşfedilmesi üzerine popülerleşen bu bitki figürü, aksesuarlarda da sık sık kullanılır hale gelmiştir. Kolye uçlarında bilekliklerde hatta ve hatta halhallarda kendine yer bulan bu figür aynı şekilde küpelerde de sıklıkla kullanılmaktadır.

 Piercing Severler İçin Alerjiyi Engelleyen Çelik Kıkırdak Küpeler

Piercing Severler İçin Alerjiyi Engelleyen Çelik Kıkırdak Küpeler

Çelik küpeler sağlam ve paslanmaz oldukları için sıklıkla tercih edilir. Üstelik çelikten üretilmiş normal küpelerin yanında aynı zamanda piercingler de mevcuttur. Kıkırdak gibi hassas bölgelerin deldirilmesinin ardından bu bölgede kullanılabilecek temel materyal çelik olmaktadır. Kıkırdak bölgesi deldirildikten sonra steril tutulmazsa ve kaliteli materyalden üretilmiş bir küpe kullanılmazsa kolaylıkla iltihap kapabilecek bir bölgedir. Dolayısıyla bu bölgeye kaliteli madenlerden üretilmiş, paslanmaz ürünlerin takılması iltihabı engelleyecek bir tedbir olacaktır. Çelik kıkırdak küpe tam olarak bu amaca hizmet eder. Paslanmayı engelleyen yapısı kulakta alerji yapmaz, iltihap kapmasına neden olmaz, bölgenin sağlıklı ve steril tutulmasına yardımcı olur. Kıkırdağın deldirilmesinin hemen ardından 6 hafta boyunca küpenin çıkarılmaması tavsiye edilir. Aksi takdirde bir iltihaplanma söz konusu olabilir. Dolayısıyla 6 hafta boyunca kulakta tutulacak küpenin kaliteli ve doğal bir madenden elde edilmiş bir ürün olması kulağınızın daha çabuk iyileşmesine, ağrısının daha kısa sürmesine ve iltihaplanmanın önlenmesine yardımcı olur. Bu noktada titanyumdan üretilmiş küpeler de alerjik bir cilt yapısına sahip olan kişilere özellikle tavsiye edilmektedir. Titanyum alerjen bir madde içermediği için kulağınıza rahatsız vermez, iltihabı engeller ve su ile temas etmesinde hiçbir sakınca yoktur çünkü paslanmaz bir özelliğe sahiptir. Kulağınızın su ile temas edeceği her anda küpenizi çıkarmanıza gerek kalmaz. Bu nedenle özellikle deldirme işleminin ardından geçecek 6 haftalık süreçte bu tür bir madenden elde edilmiş bir ürün tercih etmek sağlık açısından oldukça önemlidir. Böylelikle kulağınızın suya ve sabuna dokunacağını her anda küpenizi çıkarmanıza gerek kalmaz ve bu da kulağınızın tahriş olmasını ve mikrop kapmasını engel olur. Titanyum ve çeliğin sağlık açısından sayılan tüm avantajlarının yanı sıra aynı zamanda oldukça şık görünüşe sahip oldukları yadsınamaz bir gerçektir. Sert duruşuyla çelik ve titanyum kıkırdak küpeler, tarzınızı tamamlamanıza yardımcı olacaktır. Titanyum ya da çelik piercing küpeler günlük kullanıma uygun olduğu kadar özel gün ve etkinliklerde de kullanılabilecek ve formal ve casual kıyafetler için şıklık sağlayacak ürünlerdir. Bu tür küpeler aynı zamanda 7/24 takılabilecek bir tasarıma sahiptir. Sayfamızdan taşlı küpe seçeneklerine de bakabilirsiniz.

 Erkekler İçin Son Dönemlerin Vazgeçilmez Aksesuarı: Çelik Küpeler

Erkekler İçin Son Dönemlerin Vazgeçilmez Aksesuarı: Çelik Küpeler

Aksesuarlar, kadınlar için olduğu kadar erkekler için de stillerini tamamlayacakları birer araçtır. Kolye, küpe ve bileklik iki cinsiyet için de severek kullanılan unisex takılar haline gelmiştir. Fakat özellikle küpeler, son yıllarda erkeklerin favorisi olmuştur. Daha modern bir görünüm elde etmek isteyen erkeklerin tercih ettiği küpeler de modellerine göre değişmektedir. Fakat modelden de önce erkeklerin bir küpede öncelikle dikkat ettikleri şey renktir. Siyah çelik küpe erkek takılarında özellikle tercih edilen renk ve materyaldir. Daha kalın ve dar halka modelleri takmaktan hoşlanan erkekler bu modelde genellikle siyah rengi seçerler. Halka küpeler geçmişten beri kullanılan ve sıklıkla tercih edilen bir modeldir. Zarif görünümünün yanında her kıyafetle uyumlu bir tasarıma sahip olduğu için zamana meydan okuyan bir tasarımdır. Çeşitli çaplarda boyutları bulunan halka küpeler; ister özel gün, davet gibi çeşitli etkinliklerde ister günlük hayatta rahatlıkla kullanılabilir, her ortama ve stile şıklık katar. Çapının boyutuna göre onlarca çeşit model ortaya çıkar ve her modeli farklı zevkleri cezbeder. Bu tasarımdaki küpeler aynı zamanda çelik ile buluşunca, uzun yıllar eskimeyen, yeni gibi kullanılabilen vazgeçilmez bir ürün haline gelir. Fakat bunun yanında erkekler için de üretilmiş çok farklı erkek çelik küpe tasarımları bulunmaktadır. Erkeklerin en çok tercih ettiği kalıp çelik sıkıştırma küpe olarak karşımıza çıkmaktadır. Kulak henüz deldirilmişse özellikle alışma sürecine kadar genellikle bu küpeler kullanılır. Sıkıştırılabilir klipsi sayesinde herhangi bir şekilde düşmez, kaybolmaz. Erkeklere özel olarak üretilmiş daha ince ve geniş halkalardan, minik nokta şeklindeki figürlere kadar bambaşka zevklere hitap edecek onlarca seçenek mevcuttur. Genellikle giyimle uyumlu olacak şekilde küpede siyah rengin tercih edilmesi durumu özellikle tercih eden kişi erkek ise sıkça rastlanılan bir durumdur. Dolayısıyla çelik siyah küpelerin de en büyük tüketici kitlesi erkeklerdir. Bunun yanında çeliğe son halini veren metalik renk de yine erkeklerin favorilerinden bir tanesidir. Farklı tasarımların arasında stilinizi tamamlayacak en doğru ürünü bulabilmeniz için sayfamızda yapacağınız bir gezintiyle yüzlerce model ve boyut arasında favorilerinizi seçebilir, siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Tercihe göre taşsız küpe seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz.

 Cinsiyet Fark Etmeksizin Herkesin Beğenisine Sunulmuş Unisex Çelik Küpe Tasarımları

Cinsiyet Fark Etmeksizin Herkesin Beğenisine Sunulmuş Unisex Çelik Küpe Tasarımları

Geçmişten beri kadınların favori ürünü olan küpeler son zamanda hem kadın hem de erkeklerin favori aksesuar ürünü haline gelmiştir. Kimi modeller yalnızca kadınlar için kimi modeller ise daha çok erkeklerin beğeneceği şekilde üretilmiş olsa da bazı modeller her iki cinsiyete mensup kişilerin de beğenebileceği şekilde unisex olarak tasarlanmıştır. Bu modellerin başında şüphesiz çelik sıkıştırma küpe gelmektedir. Bu küpeler genellikle erkeklerin kulağında dikkat çekse de aslında unisex bir üründür ve aynı oranda kadınlar tarafından da takılır. Sıkıştırmalı yapısı sayesinde kaybolması zor olan ve bu nedenle oldukça kullanışlı olan bu tasarım eskimeyen ve zamanın ötesinde bir stile sahiptir. Bunun yanında bir diğer unisex ürün üçgen çelik küpe olarak karşımıza çıkar. Bu şekildeki modeller hem kadınlar hem de erkekler tarafından tercih edilmektedir. Fakat boyutuna göre kimi modellerin kadınlar için üretildiğini söylemek daha uygun olacaktır. Unisex modelleri görece daha ufak ve kalın bir tasarımda üretilmiştir. İki cinsiyete de uygunluğu ile bilinen bu modellerde genellikle siyah renk kullanılmıştır. Siyah çelik küpe bu anlamda unisex ürünlerin genelindeki temel benzerliktir. Birçok kıyafetle kolaylıkla uyum sağlayabilen siyah, küpe tasarımlarında uygulanan vazgeçilmez renklerden biridir. Hem kadın hem de erkeklerin uzun ömürlü bir ürün için seçtikleri çelik küpe fiyatları açısından da oldukça uygundur. Fiyat performansı açısından değerlendirildiğinde ve uzun ömrü göz önünde bulundurulduğunda çelik küpeler fiyatı bakımından bütçeyi zorlamaz, her cebe hitap edebilir. Üstelik kolay kolay eskimeyeceği ve paslanmayacağı için de devamlı yeni bir ürün aramanıza gerek kalmayacaktır. Tüketici istediği boy, kalınlık ve figürde kendi zevkini en iyi şekilde yansıtacak küpe modelini rahatlıkla bulabilir. Çelik küpeler bir kez alındıktan sonra yıllarca yeniymiş gibi kullanılabilirler bu açıdan oldukça avantajlıdırlar. Sayfamızdaki geniş fiyat aralığı içinde bütçenize en uygun filtrelemeyi yapabilir, cebinizi yormayacak bir ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak, stilinizle uyumlu en doğru parçayı bulmak için sayfamızı ziyaret edebilir, yüzlerce model arasında gezintiye çıkabilir, favori ürünleri sepetinize ekleyebilir ve tek bir tık ile evinize sipariş edebilirsiniz.