Çelik Küpe

Çelik küpe çeşitleri arasında hem kadınlar için hem de erkekler için üretilmiş olanlar bulunmaktadır. Altın, pırlanta ya da gümüş küpeye o kadar para vermek istemezseniz, uygun fiyatlı olan çelik küpe çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Çelik küpelerin kararmayan ve paslanmayan yapısı uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Altına veya gümüşe alerjisi olan kişiler, çelik küpe modellerinden takmayı tercih edebilir. Teni çok hassas olan kişilerin çelik küpe alerji yapar mı gibi soruları varsa, cildiye doktorlarına danışabilirler. Bayan çelik küpe çeşitleri arasında birçok farlı model bulunurken, erkek çelik küpe modelleri arasında daha sade tasarıma sahip olanlar bulunmaktadır.

Erkeklerin en çok tercih ettiği çelik küpe modelleri arasında halka küpeler yer almakta. Tarz sahibi bir görüntü sergilemek isteyen erkekler, siyah çelik küpe takmayı tercih edebilir. Siyah halka küpeler, her iki kulağa birlikte takıldığında olukça havalı bir görüntü oluşturmakta. Erkekler için tasarlanan çelik halka küpelerin ucunda çeşitli figürler bulunmakta. Müzikle ilgilenen erkeklerin severek takabileceği bir çelik halka küpe modeli de ucunda sol anahtarı bulunandır. Kulağında delik olmayan kişiler, deliksiz kulaklar için tasarlanan halka çelik küpe modellerini tercih edebilir. Çelik küpe modelleri arasında piercing görünümlü kıkırdak küpeler de bulunmakta. Özellikle kadınlar tarafından çok sevilen çelik kıkırdak küpe modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Çelik küpe çeşitleri arasında altın renkli, gümüş renkli ve siyah renkli olanlar bulunmakta. Erkekler genellikle siyah ve gümüş renkli olanları tercih ederken, kadınlar tüm renkleri tercih edebilmekte. Çelik küpeler anti-alerjik yapıda olduğu için güvenle kullanılabilir. Bayan çelik küpe modelleri arasında hem taşlı olanlar hem de taşsız olanlar yer almakta. Gösterişli görünmeyi seven kadınlar, taşlı çelik küpe modellerini kullanmayı tercih edebilir. Erkek çelik küpe modelleri ve bayan çelik küpe modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Çelik küpe fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Çelik küpelerinizle birlikte çelik bileklik takmak isterseniz, çelik bileklik kategorisinde yer alan bayan bileklik ve erkek bileklik modellerini inceleyebilir, zevkinize uygun olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Çelik Küpe

için 1,724 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
Astrotakı (21)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Chavin (54)
D&G (14)
Dejavu (30)
(1)
(1)
(1)
Disney (40)
(1)
(2)
(2)
(1)
Dujour (156)
Ejoya (81)
(2)
(1)
(2)
(2)
(4)
Getss (8)
Guess (14)
(4)
(3)
JORG ZENN (21)
(1)
(3)
Lidyasteel (181)
Locher's (54)
(3)
(1)
Orjinal (32)
(5)
(1)
(3)
Solfera (134)
Swarovski (262)
(1)
TAKIHANE (46)
Takımakı (34)
(1)
Tarz (11)
(2)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Çift Renk (200)
Gri (116)
Beyaz (73)
Siyah (42)
Sarı (34)
Rose (25)
Metal (12)
Üç Renk (11)
Bronz (6)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Rengi

(162)
(26)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Spor (96)
Klasik (33)
Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

(79)
(28)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (7)
Sembol (7)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Zirkon (39)
Swarovski (11)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(233)
ve üzeri (276)
ve üzeri (291)
ve üzeri (294)
ve üzeri (302)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL