Kategoriler

Marka

Cinsiyet

Başka bir kelime deneyin

Maden Rengi

Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Çelik Bilezik

için 189 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Çelik Bilezik

Kadın, erkek ve çocuk olmak üzere herkesin çok severek deneyimlediği aksesuarlar olan çelik bilezik ürünleri, tarzınızı tamamlamanız konusunda şık birer takı olmaktadır. Sayfamızda yer alan sağlam materyalli bu bileklik ve bilezikler, birçok farklı tasarımda ve detaylarda beğeninize sunulmaktadır. Uzun ömürlü yapılarsa sahip olan bu tasarımlar, kolay deforme olmayacak biçimlerde imal edilmiştir. Kategorimizde beğeninize sunulan ürün çeşitleri arasında çelik materyali ile beraber deri malzemesinin de kullanıldığı şık tasarımlar da bulunmakta olup, bu ürünler oldukça geniş bir yelpazede sizlere sunulmaktadır. Bu geniş çeşitliliğin içerisinde başlıca taşlı ve taşsız olmak üzere iki grup ürün de yer almaktadır. He iki tip üründe de spor bileklik modelleri, klasik çelik bilezik modelleri ve fantezi bileklik tasarımları olarak sınıflandırılabilecek her tarza uygun bilezik ve bileklikler mevcuttur.

Birbirinden Şık Yapılarıyla Taşlı Çelik Bilezik Modelleri

Birbirinden Şık Yapılarıyla Taşlı Çelik Bilezik Modelleri

Bu çelik bilezik veya bilekliklerde eskitme, mat, kaplama gibi özellikler de yer alabilmektedir. Erkeklerin tercihi olarak genel itibariyle mat siyah çelik ürünler öne çıkarken, kadınların sıklıkla tercihte bulunduğu ürün modeli olarak ise rose altın kaplama çeşitler kendini göstermektedir. Bu her iki popüler çelik bileziklerin yanı sıra ayrıca unisex olarak değerlendirilebilecek nice tasarımları da kolaylıkla bulabileceksiniz. Taşlı ve taşsız olmak üzere bu ürün modelleri ele alınacak olursa, öncelikle taşlı modellerini sıralayarak ürünleri tanıtmak uygun olacaktır. Taşlı ürün modelleri başlıca zirkon, safir, ametist, zümrüt ve swaroski olmaktadır. Daha başka değerli doğal taşın da mevcut olduğu çeşitli çelik bilezik modelleri de kategorimizde yer alan pek çok model arasında bulunmaktadır. Başlıca kadın taşlı modellerinde swaroski ve zirkon gibi parlak yapılı ürün çeşitleri yer almaktadır. Ayrıca altın kaplama çelik tasarımlar da kadınlar için olan çeşitler içerisinde sıklıkla talep edilen modeller olmaktadır. Kaplama taşlı olan ürün çeşitlerinde rose ve altın kaplama olan tasarımların yanı sıra gümüş, iki renkli ve üç renkli bilezikler de bulunabilmektedir. Erkeklere özel tasarlanan modellerde ise mat oniks tarzı sade şıklıkta ürün çeşitleri ile beraber deri malzemesinden eklentili aksesuarlar bulunabilmektedir. Beğeninize sunulan zirkon taşlı modelin genel özellikleri ele alınacak olursa bu ürünler, hakiki paslanmaz çelik içerikli çeşitler olmaktadır. Kadınlara özel tasarlanan bu ürünlerin genel itibariyle uzunlukları 18 cm, kalınlıkları 10 mm ve ağırlıkları ise 25 gr kadar olup, bileğinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz hafif ve estetik tasarımlar olmaktalardır. Her çeşit kıyafetiniz ile rahatlıkla kombinleyebilmeniz de mümkündür. Bu tasarımlar üzerinde roma rakamları işlenmiş olmakta olup, rose (bronz), gümüş veya altın sarısı olarak kolaylıkla bulunabilir tasarımlardır. Erkek tasarımları arasında yer alan modellerde ise üst kısmı siyah çelik olan deri tasarımlı ürün modelleri gibi ürünler, 1,2 cm genişliğe sahip olan 20,5 cm uzunluğu bulunan 316 L çelik yapısıyla beğeninize sunulan kusursuz aksesuarlardan biri olmaktadır. Ayrıca bu modelleri bileğe göre ayarlama yaptırabilmeniz de mümkündür. Bu durumda yapısında herhangi bir bozulma söz konusu olmayacaktır. Klasik bir ürün tipi olan yüzeyi parlak çift renkli bu takılar, her çeşit klasik giyim ile şık bir kombin alternatifi olabilecektir. En yüksek fiyatlı modelden en hesaplısına kadar pek çok farklı içerikte birbirinden şık çelik bilezik modellerini sayfamızdan inceleyerek değerlendirebilirsiniz.

Taşsız Çelik Tasarımlar İle Çelik Üçlü Bilezik Modelleri

Taşsız Çelik Tasarımlar İle Çelik Üçlü Bilezik Modelleri

Taşsız ürün çeşitleri arasında pek çok farklı markanın birbirinden kaliteli üretimleri yer almaktadır. Daha sade ve minimal tasarımlarda bulunabilen bu ürünler ile daha spor tarz giyimleriniz ile kombin sağlayabilmeniz mümkündür. Taşsız çelik tasarımları başlıca otantik, modern, klasik ve fantezi olmak üzere 4 grupta değerlendirmek uygun olur. Her bir ürün grubu içerisinde de tarzınıza hitap edebilecek tasarımları kolaylıkla bulabileceksiniz. Bu tasarımlardan bir örnek vermek gerekirse, öncelikle içi kumaş dolgulu olan çelik bilezik çeşitlerinin taşsız modellerde sıklıkla tercih gördüğünü bilmeniz gerekir. Ayrıca kalp motifli rose gold kaplama olan ürün modelleri ile “love” yazılı ürün tasarımları da gençlerin en çok tercih ettiği modellerden bazılarıdır. Özellikle çelik kelepçe tasarımlar hem erkek hem de kadınların en çok beğendiği sade ve şık modeller ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Çelik üçlü bilezik tasarımları olarak ise oldukça farklı niteliklerde modeller mevcut olmaktadır. Bu ürünleri sırasıyla; 15 gr olandan itibaren, 16 gr, 17 gr, 18 gr, 19 gr, 20 gr, 25 gr, 30 gr, 40 gr ve 50 gr olarak elde edebilmeniz mümkündür. Her bir ürün çeşidi de 22 ayar burma bilezik olmaktadır. Metal rengi sarı altın olan bu tasarımlar, işçiliksiz bilezikler olarak beğeninize sunulmaktadır. Bu bilekliklerin hepsinde de bileğinize uygun ölçülerde numaralandırılmış olan tasarımlar yer almaktadır. En küçük 5,8 numaradan başlamak üzere 6,0 numara, 6,2 numara, 6,4 numara, 6,6 numara ve 6,8 numara olarak elde edilebilirler. Çelik bilezik 22 ayar altınlar 0,916 saflığında has altından oluşmaktadır. Sizlere özel kutusunda sertifikası ile beraber sunulan bu tasarımları güvenilir bir şekilde teslim alabileceksiniz. Bu ürünlerde burmalar, CNC işçiliği olduklarından dolayı sarma ile kalem şekilleri üzerinde değişkenlik söz konusu olmaktadır. Ancak değer ve gramaj olarak herhangi bir farklılık söz konusu olmamaktadır.

Geniş Çeşitlilik İle Beğeninize Sunulan Çelik Bilezik Fiyatları

Geniş Çeşitlilik İle Beğeninize Sunulan Çelik Bilezik Fiyatları

Farklı tasarımlarda aksesuarlar olarak tarzınızın güçlendirmeyi amaçlayan bütün bu ürün tasarımları arasında, hem taşlılarda hem de taşsızlarda uygun maliyetlerde zevkinize göre bir ürün çeşidini rahatlıkla bulabileceksiniz. Genel itibariyle taşlı modellerin taşsızlara göre daha maliyetli olabileceği de düşünülüyor olsa da tasarımdan tasarıma ve markadan markaya fiyatlarda büyük değişikliklerin meydana gelebildiği de bilinmelidir. Bu durumda alanında bilinen bir markanın üretimi olan taşsız bilezikler içerisinde taşlılardan daha yüksek mali değerde modellerin de var olduğu söylenebilir. Ancak marka algısının kalite ile bağdaşması da doğru olmayacaktır. Bu durumda aynı kalitede bulunabilen popüler olmayan bir markanın üretiminin de bütçenize uygun tasarımlarının bulunabileceğini bilmeniz gerekir. Çok şık olduğunu düşündüğünüz taşlı bir ürün tasarımının benzer kalitede ve görünümde olan modelinin daha uygun fiyatlarda beğeninize sunulmuş olabileceğini de bilmeniz gerekir. Çelik bilezik fiyatları taşsız modellerde tasarım farklılıklarına göre, renklerine göre ve yüzey çeşitlerine göre değişkenlik gösterebilmekteyken, taşlı tasarımlarda ise bu kriterlere ek olarak üzerinde yer alan doğal taşın değerine göre farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. Bu taşların büyüklüğü veya ürünün genelinde kullanılan materyalin çokluğuna göre de maliyetleri belirlenebilmekteyken, 22 ayar bileziklerde ise fiyatlar daha çok gramajı doğrultusunda değerlendirilmektedir. Diğer ürün çeşitlerine göre en değerli modellerin de bu 22 ayar olan çeşitler oldukları söylenebilir. Altın kaplama çelik bilezik modelleri, her türlü resmi davette şık kıyafetler ile lüks bir aksesuar niteliği taşıyabileceklerinden dolayı oldukça yaygın bir kullanımda bulunulan tasarımlar olmaktadırlar. Kadınlar üzerinde eşsiz bir zarafet sunan bu tasarımlar, erkeklerin hediye maksadıyla başvurdukları ürünlerin en başında yer almaktadır. Çelik üçlü bilezik ürünlerinden diğer farklı tarz estetik modellere kadar her bir üründen kullanım deneyim elde etmekten büyük memnuniyet duyacaksınız. Bu tasarımlardan edinmek isterseniz sayfamızı inceleyebilirsiniz.