Çelik Bilezik

Altın bilezik ve gümüş bilezik modelleri gibi çelik bilezik modelleri bulunmaktadır. Altın, pırlanta ve gümüş bileziklere ayıracak bütçeniz yoksa çelik bilezik modellerin tercih edebilirsiniz. Klasik giyinmeyi seven kadınlar, günlük giysilerini çelik bileziklerle tamamlayabilir ve gün içinde son derece şık görünebilir. Çelik bilezik modelleri arasında taşlı ve taşsız olarak tasarlanan birbirinden farklı çeşitler bulunmaktadır. Çelik takılar arasında yer alan çelik bileziklerin altın rengi, gümüş rengi ve siyah rengi olanları bulunmaktadır. Günlük kıyafetinize ve diğer takılarınıza göre çelik bileziğinizin hangi renk olacağına karar verebilirsiniz. Çelik bileklik modelleri arasında düz renkli olanlar ve renkli detaylarla süslenmiş olanlar bulunmaktadır.

Çelik bilezik satın alırken bilek ölçünüzü göz önünde bulundurmanızda yarar olacaktır. Aksi durumda bilezik, bileğinize büyük ya da küçük gelebilir ve sizi zor durumda bırakabilir. Çivi tasarımına sahip olan çelik bilezik modellerinin farklı görüntüsü kadınlar tarafından fazlasıyla sevilmekte. Çelik bilezik kategorisinde aradığınız modeli bulamıyorsanız, çelik bileklik kategorisinde kategorisinde yer alan ürünlere bakabilirsiniz. Çelik bileklik modelleri arasında hem erkek bileklik modelleri hem de bayan bileklik modelleri bulunmaktadır. Swatch çelik bileklik modelleri, en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Swatch çelik bileklik fiyatları ve modelleri için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Günlük hayatta ya da bir davete giderken, elbiselerinizi tamamlamak için gösterişli çelik bileklik veya çelik bileklik modellerini tercih edebilirsiniz. Şık bir gömlek ve etek kombininizin üzerine sade bir çelik bilezik takarak son derece asil bir görüntü oluşturabilirsiniz. Çelik bilezik modelleri arasında hem spor görünüme sahip olanlar hem de klasik görünüme sahip olanlar bulunduğu için tarzınıza göre dilediğinizi satın alabilirsiniz. Çelik bilezik modelleri arasında özel tasarım olanları bulunmaktadır. Dilerseniz çelik bileziğinizin üzerine isim yazdırabilir ve künye olarak kullanabilirsiniz. Erkekler de çelik künye modellerini günlük hayatta rahatlıkla kullanabilir. Çelik künye yerine altın künye takmayı tercih eden kişiler, altın takılar kategorisinde yer alan ürünleri inceleyerek dilediğini satın alabilir. Çelik bilezik fiyatları ve çelik bilezik modelleri için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Çelik Bilezik

için 314 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(4)
(1)
(4)
(4)
(1)
(1)
Enox (8)
(1)
Getss (56)
(1)
Locher's (13)
(1)
(2)
Swarovski (187)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Gri (11)
Sarı (11)
Metal (8)
Rose (6)
(5)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Spor (23)
Klasik (13)
Başka bir kelime deneyin

Yüzey Tipi

(22)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Sembol (7)
(5)
(3)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(5)
ve üzeri (8)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)
ve üzeri (9)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL