Kartuş

için 54,831 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kartuş

Yazıcılar artık hayatımızın her alanında her an işimize yarayacak ürünler haline geldiler. Eskiden yalnızca iş yeri ve ofislerde yaygın olarak kullanılan yazıcılar, artık hemen hemen her evde de bulunmakta. Dolayısıyla, yazıcılarımızı kullanırken onun en elzem parçalarını da tanımamız gerekir. Kartuş, yazıcılarımızın belge yazdırmasına imkân veren en önemli yazıcı parçasıdır. Baskı alacağınız belgeyi yazan mürekkebi içinde barındıran kartuş çeşitlerine web sitemiz aracılığıyla ulaşabilir, sizin ve yazıcınız için en uygun kartuşları hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Kartuş Nedir?

Kartuş Nedir?

Kartuş, yazıcıların içine yerleştirilen küçük mürekkep depolama ürünleridir. Kartuşlu yazıcı modelleriyle birlikte kullanabileceğiniz mürekkep kartuşu, püskürtmeli yazıcılarda kullanılır. Kartuş mürekkepleri yazıcının çalışma mekanizması sayesinde püskürtülerek yazıcı tarafından yüzeye yazdırılır ve siz de belgenizin bir baskısını almış olursunuz. Çoğu kartuşun belli bir yazdırma kapasitesi bulunmaktadır. Bu kapasite yazıcınızın marka ve modeline göre değişiklik gösterir ve sizin de kullanmanız gereken yazıcı kartuşu söz konusu marka ve modelle uyumlu olmalıdır. Kartuşlar belge yazdırma kapasitelerinin sonuna geldiklerinde kartuş mürekkebi biter ve dilerseniz yeni bir kartuş satın alabilirsiniz ya da kartuş dolum yoluna gidebilirsiniz. Hem renkli hem de siyah beyaz mürekkep barındıran kartuşları, bittikten sonra sürekli kartuş doldurma zahmetinden kurtulmak için yeni teknoloji ürünleri olan bitmeyen kartuşlu yazıcı modelleri satın alabilirsiniz. Kartuşlu yazıcılar için üretilen ve biten kartuşları hızlıca kendi evinizde doldurmanızı sağlayan kartuş dolum seti satın almak da bir başka seçenek olarak değerlendirilebilir. Bu ürünlere de web sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir biçimde ulaşabilirsiniz.

Bitmeyen Kartuş Nedir?

Bitmeyen Kartuş Nedir?

Son dönemlerde oldukça popüler hale gelen bitmeyen kartuşlu yazıcı modelleri sayesinde tercih edilebilir hale gelen bitmeyen kartuş çeşitleri, çok fazla baskı alması gereken ve daha ekonomik yöntemler arayan kişiler için idealdir. Bir kartuş ile 5000 kadar baskı alabilmenizi sağlayan bitmeyen kartuş çeşitleri sayesinde iş yerinizde, okullarda, ofislerinizde, evlerinizde dilediğiniz kadar baskı almanın keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca uzun vadede kârlı da çıkacaksınız.

Kartuş Fiyatları Ne Kadar?

Kartuş Fiyatları Ne Kadar?

Satın alacağınız kartuşun yazıcınızla uyumlu olması (örneğin HP marka bir yazıcınız varsa HP yazıcı kartuşu satın almalısınız) gerekir. Öte yandan, kartuş satın alırken bütçenizi de düşünmek zorundasınız. Bu nedenle, en uygun kartuş fiyatları ve bitmeyen kartuşlu yazıcınız varsa, en ekonomik bitmeyen kartuş fiyatları arıyor olmanızdan doğal bir durum yok. En kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla satın almak için web sitemiz size pek çok avantaj sunmaktadır. Canon, Epson, HP gibi markaların kartuş çeşitlerine kategorimizden ulaşabilirsiniz. Yazıcılara dair diğer aksesuarlar için ise buraya tıklamanız yeterli!

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Brother (1552)
Canon (6584)
Epson (5692)
HP (13459)
Lexmark (488)
Lustre (28)
Oki (222)
Photoink (5506)
Samsung (313)
Xerox (416)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kartuş büyüklüğü

(7596)
(675)
(467)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2,116)
ve üzeri (2,634)
ve üzeri (2,772)
ve üzeri (2,813)
ve üzeri (2,918)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL