Diğer Sarf Malzemeleri

için 20,254 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Diğer Sarf Malzemeleri

Yazıcı ve tarayıcı işletmelerde ve ofislerde en çok kullanılan elektronik cihazlardandır. Gelişen teknolojiyle birlikte paylaşımın kolaylaşması, dosya gönderme, çıkartma ve saklamanın daha yaygınlaşmasıyla yazıcı ve tarayıcılarda sıklıkla kullanılan cihazlar olmuştur. Yazıcı ve tarayıcıları kullanabilmek için bazı sarf malzemelerine gereksinimiz vardır. Kategorimizdeki geniş ürün yelpazesi sayesinde ihtiyacınız olan tüm sarf malzemelerinin teminini sağlayabilirsiniz.

Sarf Malzemeleri Nedir?

Sarf Malzemeleri Nedir?

Aslında “sarf malzemeleri nedir?” sorusunun cevabı birden fazladır. Çünkü her cihazın sarf malzemesi olarak ihtiyaç duyduğu ürün farklıdır. Ancak sarf malzemelerinin genel bir tanımını yapacak olursak, iş yerinde kullandığınız ve gündelik işletme maliyetiniz olarak hesaplanan ürünlerdir diyebiliriz. İşletmelerde kullanılan sarf malzemelerinin bazı örnekleri; piller, bilgisayar kabloları, hesap makineleri, zarflar, yazıcı kağıtları gibi ürünlerdir. Yazıcı ve tarayıcı özelinde sarf malzemeleri ise; toner tozu, likitler için likit şişesi, fotoğraf kağıdı, kartuş gibi ürünlerdir. Tüm bu ürünler kusursuz baskı ve tarama yapabilmek için yazıcı ve/veya tarayıcıların gereksinim duyduğu ürünlerdir. Bu yüzden sarf malzemesi eksik, bitmiş olan cihazlardan tam performans elde edemeyebilirsiniz.

Sarf Malzemeleri Listesi

Sarf Malzemeleri Listesi

Eğer yazıcı ya da tarayıcı kullanmaya yeni başladıysanız ve bu cihazların sarf malzemelerine pek hakim değilseniz, sizlere yardımcı olabilecek bir sarf malzemeleri listesi sunacağız. Yazıcı ve tarayıcı sarf malzemelerinden bazıları şunlardır: Toner tozu, kartuş, CMYK mürekkep, filament, yazıcı kablosu, baskı kağıdı, fotoğraf kağıdı, yazıcılar için şeffaf yapışkanlı film, tıkalı kartuşlar için kafa açıcı solüsyon, baskı kafası değiştirme takımı, kartuş dolum seti, toner çipi gibi ürünlerdir. Küçük ya da büyük çaplı bir işletme olması fark etmeksizin yazıcı ve/veya tarayıcı kullanılan tüm işletmelerin sarf malzemeleri listesinde yer alan bu ürünlere sahip olması gerekmektedir. Hatta bazı ürünlerden (örneğin; baskı kağıdı, mürekkep, toner tozu gibi) set halinde alınmalı ve stok yapılmalıdır. Aksi durumda bunların tükenmesi yazıcı ve tarayıcı ile olan işlerinizin aksamasına neden olabilir. Sarf malzemeleri listesinde bulunan bütün bu sarf malzemelerine kategorimiz üzerinden tek bir tıkla sahip olabilirsiniz.

Sarf Malzemelerinin Önemi

Sarf Malzemelerinin Önemi

Sarf malzemeleri, en az kullandığınız cihaz kadar büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden yazıcı ve tarayıcılarınız için orijinal sarf malzemeleri kullanmaya özen göstermeniz gerekir. Ayrıca bazı büyük markalar, sahte ürün kullanımında orijinal cihazın artık garanti kapsamında olmadığına dair tüketicileri uyarmaya başlamıştır. Bunun yanı sıra sarf malzemeleri, cihazın performansını da doğrudan etkilemektedir. Piyasada en çok yazıcı malzemelerinde orijinal olmayan ürünler tercih ediliyor. Bunun temel sebebi ise sahte sarf malzemeleri fiyatlarının daha düşük olması. Ancak unutmamak gerekir ki; orijinal olmayan sarf malzemeleri, hem cihazınıza hem de geri dönüşümleri zor olduğundan çevreye zarar veriyor. Bu yüzden kullandığınız sarf malzemelerinin orijinal olmasına dikkat etmelisiniz. Böylece cihazınızı da daha uzun ömürlü kullanabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

3D Printex (33)
Adfila (8)
Brother (410)
Canon (497)
(4173)
Epson (334)
HP (2033)
Kodak (58)
Lexmark (265)
Oki (293)
oo-kuma (11)
Panasonic (122)
Philips (8)
RE/MAT (1)
Ricoh (373)
Samsung (357)
Xerox (310)
Zebra (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,153)
ve üzeri (1,384)
ve üzeri (1,446)
ve üzeri (1,473)
ve üzeri (1,530)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL