Sunum Kumandaları

için 2,444 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sunum Kumandaları

Günümüzde sunumların son derece yaygın bir anlatı metodu haline dönüşmesiyle projeksiyon cihazlarına, projeksiyon cihazı aksesuarlarına ve yardımcı cihazlara olan ilgi ve talep de arttı. Bu yardımcı cihazlardan biri olan sunum kumandaları görüntüyü ve ekranı yönetmek, yönlendirmek için kullanıcılara yardımcı olan önemli araçlar arasında yer almaktadır.

Sunum Kumandaları Çeşitleri

Sunum Kumandaları Çeşitleri

Sunum kumandaları, pek çok farklı özellik ve işleve sahip olabilir. Kategorimizde tüm ihtiyaca uyum sağlayacak geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Genellikle kablosuz olarak tercih edilen sunum kumandası çeşitleri arasında mouse olarak da kullanılabilen modeller bulunuyor. Böylece siz de sunum kumandanızı mouse olarak kullanabilir böylece bir cihazdan iki aygıt performansı elde edebilirsiniz. Sunum kumandalarının özellikleri birçok marka ve modelde ortak olmakla beraber; farklı özgün işlevler ve özellikleri bulunan çeşitler de bulunmaktadır. Bu da sunum kumandası fiyat skalasını genişleten önemli bir faktördür. Ayrıca çoğu sunum kumandasında bulunan bir diğer önemli özellik de kırmızı lazer özelliğidir. Bu işlevi özellikle aktif olarak sunum gerçekleştiren kullanıcıların göz önünde bulundurması gerekir. Çünkü bu özellik sayesinde cihazı işaretleyici olarak da kullanabilirsiniz.

Sunum Kumandaları Markaları

Sunum Kumandaları Markaları

Karşınızdaki kişi ya da kişilere etkileyici, unutulmaz ve kusursuz bir sunum gerçekleştirmek için başvurabileceğiniz sunum cihazları ve bu cihazların olmazsa olmaz tamamlayıcısı sunum kumandası sizlere büyük kolaylık sağlar. Kategorimizde pek çok marka, model ve özelliğe sahip sunum kumandaları yer almaktadır. Bunlardan biri olan Logitech Wireless Presenter sunum kumandası, sezgisel kontrolleri ve kırmızı lazer işaretçisi ile kullanıcılara yardımcı olacak kablosuz bir sunum cihazıdır. Kablosuz oluşuyla büyük kolaylık sağlayacak olan Logitech r400 fiyat bilgilerini ve diğer özelliklerini sitemizden incelemeniz mümkün. Bunun yanı sıra Targus AMP09EU sunum kumandası da kablosuz bir cihazdır. Ayrıca Dark markasına ait RF kablosuz sunum kumandası da kırmızı lazerli wireless bir kumandadır. Tüm bunların yanında bu kategoride Trust, Everest, Codegen, Mack ve Ednet gibi pek çok markaya ait sunum kumandası yer almaktadır. Bunlara ve çok daha fazlasına kategorimiz üzerinden göz atabilirsiniz.

Sunum Kumandaları Fiyatları

Sunum Kumandaları Fiyatları

Yukarıda da bahsetmiş olduğumuz gibi sunum kumandaları, ayırıcı pek çok özelliğe sahip bulunmaktadır. Ayrıca projeksiyon cihazı ve projeksiyon aksesuarları üretimi gerçekleştiren pek çok markaya ait sunum kumandası piyasada bulunmaktadır. Tüm bunlar sunum kumandalarının geniş bir fiyat skalasına sahip olmasını gerektirmiştir. Ayrıca kumandaların kablosuz erişim mesafeleri de fiyatı etkileyen bir diğer önemli unsurdur. Bu yüzden bir sunum kumandası almadan önce cihazı hangi mesafeden kullanacağınızı ya da hangi mesafelerden kullanmanız gerekeceğini doğru bir şekilde saptamalısınız. Kategorimizde yer alan geniş ürün yelpazesi sayesinde siz de bütçenize uygun ve doğru bir sunum kumandasına kolayca sahip olabilirsiniz. Böylece sunumlarınızı daha kolay, daha akılda kalıcı ve etkileyici bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz Projeksiyon ve Aksesuarları kategorimizde yer alan diğer ürünlere göz atabilir tüm gerekli ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Artes (24)
Codegen (10)
(214)
Edimax (1)
Everest (65)
LENATECH (1)
Logitech (122)
Sony (1)
Targus (9)
Trust (40)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(139)
ve üzeri (188)
ve üzeri (193)
ve üzeri (195)
ve üzeri (199)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL