Projeksiyon Perdesi

için 1,089 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Projeksiyon Perdesi

Teknolojinin ilerlemesiyle birlikte birçok konferans, toplantı salonunda; dersliklerde, amfilerde ve işletmelerde kullanılmaya başlayan projeksiyon cihazlarının olmazsa olmaz aksesuarı ve hatta tamamlayıcısı olan projeksiyon perdesi, dev ekran elde etmenizi sağlayan bir araçtır. Projeksiyon cihazından elde edeceğiniz verimi önemli ölçüde etkileyecek olan projeksiyon perdesi kategorimizde pek çok ortam, ölçü ve alana uyumlu ürün yer almaktadır.

Projeksiyon Perdesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Projeksiyon Perdesi Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Eğer ideal dev ekran ortamı oluşturmak ve kaliteli seyir deneyimi yaşamak istiyorsanız projeksiyon cihazı seçiminde olduğu kadar projeksiyon perdesi seçiminde de titiz davranmanız gerekir. Projeksiyon perdesi kumaşı ve projeksiyon perdesi ölçüleri dikkat etmeniz gereken önemli iki husustur. Ayrıca projeksiyon perdesinde kumaş kadar önemli olan bir diğer nokta da perde yüzeyinin özelliğidir. Perdenin yüzeyini kaplayan malzemenin cinsi ve materyalin kalitesi görüntü kalitesinde de önemli rol oynamaktadır. Bu yüzden iyi bir projeksiyon perdesine sahip olmak ve kusursuz görüntü performansı elde etmek istiyorsanız tüm bunları göz önünde bulundurmanız gerekir. Örneğin özel projeksiyon yüzeyi ile üretilen bir perdenin sunduğu görüntünün çözünürlüğü bozulmadan sizlere ulaşır. Bu yüzden seçiminizi özel projeksiyon yüzeyi ile üretilen bir perdeden yana da kullanabilirsiniz. Kategorimizde özel projeksiyon yüzeyli perdelerin yanı sıra mat beyaz yüzeyli projeksiyon perdeleri de yer almaktadır.

Projeksiyon Perdesi Çeşitleri

Projeksiyon Perdesi Çeşitleri

Kategorimizde her ihtiyaca ve kullanım alanına yönelik olarak projeksiyon perde modelleri bulunuyor. Klasik beyaz projeksiyon perdesinin yanı sıra siyah ya da yeşil renkteki projeksiyon perdelerini de tercih edebilirsiniz. Bunların yanı sıra perdenizi alanınızın durumuna göre ister duvara monte ederek isterseniz de tavandan asarak da kullanabilirsiniz. Sitemizde her iki kullanıma da uygun perdeler yer almaktadır. Ayrıca eğer perdenizi daha portatif bir şekilde kullanmak ve farklı zamanlarda birkaç odada birden açabilmek istiyorsanız bunun için tripod projeksiyon perdelerini tercih edebilirsiniz. Tüm bunların yanında işletmenizin, evinizin ya da ofisinizin büyüklüğüne göre bir perde tercih edebilmeniz için de sitemizde pek çok farklı ölçüye sahip ürün bulunmaktadır. 240x135 cm, 240x200 cm, 200 x 200 cm, 180x180 cm, 350x300 cm, 300x225 cm, 400x300 cm kategorimizde yer alan projeksiyon perdesi ölçülerinden yalnızca birkaçı. Ayrıca masanızın üstünde kullanmanız için ideal ölçüdeki 81x61 cm’lik projeksiyon perdelerine de bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz.

Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon Perdesi Fiyatları

Projeksiyon perdesi fiyatları perdenin yüzeyine, ölçülerine ve markasına göre farklılık göstermektedir. Ancak sitemizde her ihtiyaca olduğu gibi her bütçeye uygun projeksiyon perdeleri de yer almaktadır. Siz de bunlar arasından alanınıza ve cebinize uygun birini tercih ederek geniş ekranda seyir deneyiminin keyfini sürebilirsiniz. Projeksiyon perdesi alanında iyi markalardan olan Codegen, Liteout, Procolor, Projecta, Xblack, Axino gibi pek çok markaya ait ürüne bu kategori üzerinden ulaşabilirsiniz. Fakrlı mağazalara ait ürünleri inceleyerek bütçenize en uygun ürünü kolayca sitemizde sipariş edebilirsiniz. Ayrıca Projeksiyon ve Aksesuarları kategorimizde yer alan diğer ürünlere de göz atabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı kolayca buradan giderebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

ArtScreen (22)
Axino (125)
Codegen (211)
(156)
Everest (43)
Lite-out (25)
Logitech (3)
Peak (17)
Projecta (37)
SOPAR (9)
Xblack (19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(72)
ve üzeri (105)
ve üzeri (107)
ve üzeri (108)
ve üzeri (111)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL