TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ekran

için 96,026 sonuç bulundu.

Ekran

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçalarının olmazsa olmazlarından, bilgisayar donanımlarının demirbaşlarından olan ekran, PC kullanılan hemen her ofiste ve evde kendine yer bulur. Masaüstü bilgisayar ekranlarının bir diğer adı da monitör.

Bilgisayar Ekranının Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayar Ekranının Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayar ekranı, ekran kartı yoluyla üretilmiş videoları ve grafikleri gösteren bir bilgisayar donanımıdır. Bilgisayar ekranları televizyonlara çok benzer ama genelde bilgiyi çok daha yüksek bir çözünürlükte sunar. Ayrıca monitörler televizyonlardan farklı olarak duvara asılmazlar veya sehpa üzerine konmaz; kullanıcının göz hizasında olacak şekilde bir masa üstüne yerleştirilir. Bilgisayar ekranlarının farklı boyutları vardır. İnç ne kadar yüksekse bilgisayar ekranı o kadar geniştir. Ekran çözünürlüğü ise piksel olarak ifade edilir. Ekranları incelerken piksel/inç olarak verilen değerleri ürün özelliklerinde bulabilirsiniz. Günlük kullanımda standart bir ekran yeterli olabilir ama tasarım veya film gibi sektörlerde çalışıyorsanız veya bilgisayar oyunu tutkunuysanız çok daha yüksek çözünürlüklü ekranları tercih etmeniz gerekecektir.

Bilgisayar Ekranı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bilgisayar Ekranı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Bilgisayar ekranı bilgisayarın kendisi değildir. O yüzden ekranı kapatmakla bilgisayarı kapatmak aynı şey değildir. Bilgisayar ekranı açılmıyorsa ilk olarak ekranın kendi açma kapama düğmesini, ardından bağlantı noktalarını kontrol edin. Ekranlar çeşitlerinden bağımsız olarak HDMI, DVI veya VGA porta bağlanır. Bu bağlantı çeşitleri aynı zamanda ekran türlerini belirler. Ekranlar USB, DisplayPort ve Thunderbolt ile de bilgisayara bağlanabilir. Yeni bir ekran almadan önce bütün cihazlarınızın aynı türde bağlantıyı desteklemesine dikkat edin. Bilgisayarınızın çalışması ekran kartının durumuna ve bilgisayarın genel durumuna da bağlıdır. Dokunmatik olmayan ekranlar sadece görüntüyü iletmeye yarar ama dokunmatik ekranlarda başka işlemler de yapabilirsiniz. Günümüzde ekran çözünürlüğünün yanı sıra ekranda kullanılan teknolojide de büyük gelişme var. İlk televizyonlar gibi ilk monitörler de Katot Işın Tüpü (CRT) ve floresan ekrandan oluşurdu. Bugün bütün monitörler, arkadan LED’lerle aydınlatılan düz panel ekran teknolojisi kullanılarak üretilir.

Bilgisayar Ekranı Fiyatları Ne Kadar, Markaları Neler?

Bilgisayar Ekranı Fiyatları Ne Kadar, Markaları Neler?

Bilgisayar ekranı fiyatları temel olarak ürünün çözünürlüğüne ve boyutuna göre değişiklik gösterir. Günlük kullanım için ortalama bir bilgisayar ekranı fiyat ve performans açısından sizi memnun edecektir. Daha profesyonel bir ürün satın almak isterseniz ihtiyacınız olan monitörü, ilgili ürünlerin özelliklerini inceleyerek rahatlıkla bulmanız mümkün. Lenovo, HQ, Acer, HP, Asus, Dell, Toshiba, Samsung, Casper, LG, Sony, Apple, Exper, Packard Bell ve diğer ünlü bilgisayar ve elektronik markalarının ekranlarını kategorimizden hemen sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Bilgisayar Yedek Parça kategorimize göz atarak diğer ürünleri de görebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acer (509)
Apple (15)
Asus (509)
Avec (1)
Casper (208)
Dell (275)
(89357)
Exper (7)
Fujitsu (12)
HP (414)
HQ (1803)
Lenovo (300)
LG (840)
Msi (22)
Panther (10)
Quatro (2)
Samsung (382)
Sony (16)
Toshiba (351)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(581)
ve üzeri (641)
ve üzeri (665)
ve üzeri (672)
ve üzeri (687)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL