Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Adaptör

için 34,595 sonuç bulundu.

Adaptör

Bilgisayar aksesuar ve yedek parçalarının fazla göz önünde olmayan ama stratejik önem taşıyan gizli kahramanları adaptörler, her bilgisayar kullanıcısının ihtiyacı. Kendi küçük ama önemi büyük bu cihazlar, farklı verilerle çalışan iki cihaz arasında köprü kurma vazifesini üstleniyor.

Adaptör Nedir?

Adaptör Nedir?

Adaptör, aktarılan veriyi bir sunum biçiminden başka bir sunum biçimine dönüştüren donanım cihazı veya yazılım bileşenidir. Sunulan veri bir uygulamanın iki objeleri arasında bir mesaj veya bir ağ yoluyla gönderilen bir paket olabilir. Bilgisayarlar söz konusu olduğunda, adaptör terimi şarj aleti anlamında kullanılır. Aslında hatalı değil çünkü şarj aletindeki adaptör elektrik enerjisini dönüştürerek bilgisayara uygun hale getirir. Adaptör çeşitleri monitöre sinyal iletmek için kullanılan görüntü adaptörü; yazıcılar, klavyeler, fareler ve diğer bilgisayar donanımları için kullanılan USB adaptör; herhangi bir ağa bağlanmak için kullanılan ağ adaptörü ve harici disk veya başka depolama aygıtlarına bağlanmak için kullanılan sunucu veri yolu adaptörüdür. Adaptörden kastınız şarj aletiyse bu ürünler çeşitli bilgisayar markaları ve modelleriyle uyumlu olup adaptör ucu, adaptör kablosu uzunluğu ve voltaj yönünden değişiklik gösterebilir.

Adaptör Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Adaptör Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Adaptör hakkında bilmeniz gereken en temel şey ona neden ihtiyaç duyduğunuz. Şarj aleti mi bakıyorsunuz, aktarılan verileri mi dönüştürmek istiyorsunuz, hangi verileri dönüştürmek istiyorsunuz? Şarj aleti bakıyorsanız ürünün özelliklerinde kullandığınız bilgisayar markasının kullandığınız modelini mutlaka bulmalısınız. Bunun dışında 12 v adaptör, 24 v adaptör, 9 v adaptör, 5 v adaptör gibi seçenekler arasından en uygununu seçmelisiniz. Bilgisayarınızın ihtiyacından az olan voltaj ondan istediğiniz performansı elde edememenize, yüksek olan voltaj ise onun zarar görmesine yol açabilir. Normalde bir bilgisayar aldığınızda ürünle birlikte bir adaptör gelecektir ama ileride bir arıza durumunda onu değiştirmeniz gerekebilir. Adaptör ihtiyacı cihazınızın türüne ve büyüklüğüne göre de değişiklik gösterir. Mesela, dizüstü bilgisayarınız küçüldükçe adaptörü de küçülecektir.

Adaptör Fiyatları Ne Kadar?

Adaptör Fiyatları Ne Kadar?

Adaptör almadan önce kablo uzunluklarını da gözden geçirmenizde fayda var. Özellikle dizüstü bilgisayarda uzun kablolu adaptörler daha serbest hareket imkanı sağlar. Adaptör fiyatları markaya, voltaja, kablo uzunluğuna ve diğer etmenlere göre değişiklik gösterir ama genel olarak yeni bir adaptör satın almak bütçenizi yormayacaktır. Web sitemizde, LineOn, Panther, Retro, Everest, Casper, Herz, Samsung, Avec, HQ, Toshiba, Acer, Asus, HP ve daha birçok markanın bilgisayar markanıza ve modelinize uyumlu adaptörlerini rahatlıkla bulabilir ve hemen sipariş vererek kısa sürede kullanmaya başlayabilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra eğer tüm bilgisayar yedek parça ürünlerine göz atmak isterseniz buraya tıklamanız yeterli olacak.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Asus (945)
Avec (20)
Casper (8)
Codegen (9)
(32086)
Everest (525)
Herz (22)
HQ (396)
Ktools (1)
König (2)
LineOn (90)
MEAN WELL (2)
Mervesan (61)
Neutrik (2)
Panther (7)
Profigold (3)
Schuar (9)
VALUELINE (10)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,086)
ve üzeri (1,339)
ve üzeri (1,424)
ve üzeri (1,437)
ve üzeri (1,501)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL