BİJUTERİ BİLEZİK

Daha Fazla Filtre+
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Bijuteri Bilezik

Kategorimizde bulunan bijuteri bilezik modelleri, taşsız, taşlı, inci bilezik modellerini kapsamaktadır. Swarovski taşlı modern bileziklerden Trabzon Örgü geleneksel kelepçe bileziklerine kadar çeşidin bulunduğu kategorimizde spor, fantezi, modern, otantik her tarza hitap edecek bijuteri bilezik modelleri bulunmaktadır. Popüler modellerden olan bilezik ince ve kelepçe bilezik bijuteri modellerini de kategorimizde bulabilirsiniz.

Taşsız Bijuteri Bilezik Modelleri

Taşsız Bijuteri Bilezik Modelleri

Taşsız bilezik çeşitleri, klasik kelepçe bilezikleri, modern el bilezik aksesuarları, otantik ahşap bilezik modelleri gibi çok farklı alternatiflere sahip bulunmaktadır. Altın ya da gümüş kaplama imitasyon bilezik modelleri, geleneksel ve otantik tasarım örnekleri sunuyor. Ahşap, bronz, titanyum, çelik, altın & gümüş kaplama gibi pek çok farklı materyalden tasarlanmış taşsız bilezik modellerini Roman, Selcan Takı, SheModa, Star Accessories, Stonyworks, Coys, Daxx, EES Designs, Ejoya, Street Fashion, Stylathlon, JWL, Lachida, Locher's, Marzio Fiorini gibi birçok farklı markadan seçenekler sizleri bekliyor. Taşsız bilezik modelleri arasında deri, çelik, gümüş, ahşap gibi farklı materyallerden hem erkek hem kadın için hazırlanmış tasarımlar bulunmaktadır.

İnci Bijuteri Bilezik Modelleri

İnci Bijuteri Bilezik Modelleri

İnci her türlü mücevherata yakıştığı için birçok farklı tasarım ve tarzda kullanılabilir. İnci bilezik model ve çeşitleri, hem fantezi ve klasik tarz takı sevenlere hem de spor ve sade tarz takı sevenlere hitap ediyor. İnci bilezik çeşitleri, hem günlük kullanım için uygun bir takıdır hem de söz hediyesi olarak çok tercih edilen bir takı çeşididir. Nişan ve düğün gibi daha büyük törenler için, kelepçeli sıra dizi inci bilezikler daha çok tercih edilmektedir. Bujiteri Bilezik kategorimiz üzerinden kelepçeli, sıra dizili, tek incili, figürlü, çift incili bijuteri bilezik modelleri arasından seçim yapabilirsiniz. Coys, 2B Trendy, 3M, 4mystyle, 6 Renk, Acarsu, ArteraImagine, Odak Aksesuar, Stylathlon, Sylvia, Takı&Trend gibi markaların inci bilezik modelleri arasından bütçenize ve zevkinize göre bilezik hediyelik modeli seçebilirsiniz.

Taşlı Bujiteri Bilezik Modelleri

Taşlı Bujiteri Bilezik Modelleri

Bujiteri Bilezik kategorisinde bulunan taşlı bilezik modelleri, akik, kaplangözü, turkuaz, ametist, mercan, kehribar gibi doğal taşların ve swarovski, safir, zümrüt gibi değerli taşların kullanıldığı tasarımlara sahip bulunuyor. Erkeklerin ve kadınların severek kullandığı taşlı bilezik modelleri, deri, zincir, figür gibi ekstra aksesuarlara sahip olabilir. Bunun yanı sıra zirkon taşlı bilezik altın kaplama modelleri, gümüş taşlı bilezik çeşitleri, kristal taşlı şahmeranlar, kelepçe bilezik aksesuarları, taşlı bilezik setleri bulunmaktadır. Ejoya, Sylvia, Tarz, Veronya, Zis İtalyan, Zümra Takı, Kösem Sultan, Lapetiteidylle, Locher's, MONİLE, Moulin Rouge, Evira, Fabos, Forentina, Imagine gibi kaliteli markaların son moda tasarımları arasından dilediğiniz bilezik modelini Bijuteri Takılar kategorimizde bulabileceksiniz.