Bijuteri Bilezik

Bijuteri bilezik modelleri arasında birbirinden farklı onlarca model bulunmaktadır. Altın, gümüş ve pırlanta bileziklere çok fazla para vermek istemiyorsanız, uygun fiyatlı olan bijuteri bileziklerini takmayı tercih edebilirsiniz. Bijuteri bilezikler de tıpkı gerçek altın ya da gümüş görünüme sahiptir ve yakından bakılmadığı sürece gerçeğinden ayırt edilemezler. Gösterişli görünmeyi seviyorsanız, siz de hem günlük hayatta hem de özel bir yere giderken bilezik takmayı tercih edebilirsiniz. Altın görünümlü Adana burma bilezikler ve Trabzon bilezikleri, en çok tercih edilenler arasındadır. Altın bileziklere ayıracak kadar bütçeniz yoksa, kategorimizde yer alan altın görünümlü bileziklerden satın alabilirsiniz.

Kalın bilezik takmayı seviyorsanız, altın görünümlü ve sedef işlemeli bilezikleri takmayı tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kalın bileziklerden birkaç tanesini tek kolunuza takarak son derece modern ve gösterişli bir görüntü oluşturabilirsiniz. Diğer imitasyon altın bilezik modelleri için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz. Adana burma bileziklerinden bileğinize birkaç adet takarak son derece modern görünebilirsiniz. Özellikle düğünlere giderken, abiye elbiselerinizi altın takılarla süslemek yerine imitasyon bilezik modellerini takmayı tercih edebilirsiniz. Altın kaplamalı bilezik modelleri arasında işlemeli olanlar ve fantezi altın kaplama bilezik modelleri de bulunmaktadır. İşlemeli bilezik modelleri, gerçeğini aratmayacak şekilde özel olarak tasarlanmıştır. İmitasyon bilezik yerine altın bilezik takmak isterseniz, altın takılar kategorisinde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz. Bijuteri bilezik fiyatları, ürünlerin markalarına ve modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Bijuteri bilezik modellerini, taşlı bilezikler ve taşsız bilezikler olarak ayırabiliriz. Taşlı bilezikler, adından da anlaşılacağı gibi taşlarla süslenmiştir. Taşsız bilezikler ise daha sade bir görünüme sahiptir. Sade giysilerle kullanmak için taşlı bilezikleri tercih edebileceğiniz gibi, süslü elbiselerinizle uyumu yakalamak için taşsız bilezikleri de tercih edebilirsiniz. Günlük hayatta kullanım için daha sade tasarımlara sahip olanları seçebilirsiniz. Günlük kullanmak için bilezik yerine bileklik takabilirsiniz. Bijuteri bileklik modellerini incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. Bijuteri bileklik modelleri arasında hem kadınlar için hem de erkekler için tasarlanmış olanları bulunmaktadır. Erkekler daha çok deri bileklikleri tercih ederken, kadınlarsa daha süslü olanları tercih etmektedir.

Bijuteri Bilezik

için 950 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(5)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(3)
Coquet (12)
(5)
(5)
(3)
(391)
(2)
ebijuteri (130)
(2)
Ejoya (103)
(3)
(1)
(1)
flovely (17)
Forentina (20)
(3)
(1)
Imagine (27)
JWL (16)
(1)
(4)
Locher's (12)
(5)
(1)
Noemi (19)
(1)
(1)
(5)
Roman (16)
(3)
(1)
(3)
Stonyworks (20)
(1)
(1)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Maden Rengi

Sarı (134)
Bronz (41)
Beyaz (31)
Üç Renk (17)
Siyah (12)
Gri (7)
Pembe (7)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün – Model Tipi

Spor (126)
Klasik (102)
Fantezi (15)
Başka bir kelime deneyin

Tema – Koleksiyonlar

Aşk (24)
Çiçekler (20)
Sembol (10)
(5)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taş Cinsi

Zirkon (100)
Swarovski (19)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yüzey Tipi

(42)
(41)
(24)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Taş Rengi

(22)
(20)
(6)
(5)
(4)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

İnci Rengi

(7)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (24)
ve üzeri (26)
ve üzeri (27)
ve üzeri (28)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL