Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Yaş Grubu

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Set

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Termos ve Alıştırma Bardakları

için 857 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı - Mama Termosu

Bebekler ilk doğduklarında beslenmeye ya anne sütü ya da biberonla başlarlar. Anne sütü ve biberon bebekler için en zahmetsiz beslenme şeklidir. Bununla birlikte bebek biraz daha büyümeye başladığında bebek alıştırma bardakları bebeklerin emme dışında bir yöntemle beslenme alışkanlığı kazanmasında önemli bir etkiye sahiptir. Bebek termosu ise su ve sütün bozulmadan saklanması için önemli bir kaptır. Özellikle seyahatlerde ve zorunlu durumlarda bebek termosu anne ve babaların işini kolaylaştırır. Biberona doldurulan mama ya da anne sütü termosun içine yerleştirildiğinde mamanın ve anne sütünün sıcaklığını koruyarak 8 saat boyunca da sıcaklığının aynı kalmasını garantiler. Termosun ölçüleri her boy biberona uyum sağlayabilecek şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca hem sıcak hem de soğuk içeceklerde kullanılan termos modelleri bebek çanta ya da arabalarında olduğu gibi el çantalarında da taşınabilecek boyutlardadır. Isı yalıtımlı termoslar özellikle anneler için dış ortamlarda oldukça konforludur. Diğer yandan alıştırma bardağı da bebeklerin beslenme alışkanlığı kazanması için oldukça kritik bir malzemedir. Alıştırma bardağına başlamak için 9 ayı beklemek doğru olur. Bardağa başlamadan önce kullanılan pipetli bardak ve suluk modelleri bardağa geçiş için alıştırma adımlarıdır. Beslenme sırasında bebeklerin de rahat kullanabileceği modeller ergonomik yapılarıyla bebeklere rahatlık sağlarken kendi kendine su ya da meyve suyu içmeyi başaran bebekler sonraki beslenme saatinde de alıştırma bardağını kullanma konusunda zorluk çıkarmaz. Hem termos hem de alıştırma bardağı bebeklerin sosyal gelişimlerine katkı sağlarken aynı zamanda anne babaların da hayatlarını kolaylaştıran fonksiyona sahip modelleriyle dikkat çeker. Termos ve alıştırma bardağı tavsiye konusunda desteğe ihtiyacınız varsa sayfamızda yer alan yorumları ve ürün çeşitlerini inceleyerek alacağınız modele karar verebilirsiniz.

 Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı ile Mutlu Aileler

Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı ile Mutlu Aileler

Bebekler doğdukları andan itibaren öğrenmeye başlarlar. İlk anne sütü ya da biberon mamasıyla başlayan beslenme serüvenleri su alıştırma bardağı gibi yardımcı eşyalarla devam eder. Bir süre suyu anne sütünden alan bebekler büyümeye başladıklarında dışarıdan aldıkları suya ihtiyaç duyarlar. Anne babalar biberonlarla verdikleri suyu zamanla bebeklere özel tasarlanmış suluk ve bardaklarda vermeye başlarlar. Alışma sürecini keyifli hale getiren bardak modellerinden bazıları esnek pipetli olarak tasarlanmıştır. Çocukların sularını kendileri içebilmesi için oldukça başarılı bir tasarım olan alıştırma bardağının kavisli tasarımı kullanım kolaylığı sağlarken sızdırmaz tasarımı sayesinde kolay dökülmez. 12 ay ve sonrası çocuklar için uygun olan model büyüyen çocukların kendi başlarına su içmelerini destekler niteliktedir. Takılıp sökülmesi kolay olan ürünün bulaşık makinesinde yıkanabilmesi avantajdır. 6 ay ve üzeri için tasarlanan 200 ml’lik damlatmaz bardağın ucunda bulunan aparat ise yumuşak dokuya sahiptir. Silikon uç su içmeyi kolaylaştırırken başlığının bazı biberon modelleriyle uyumlu olması avantajdır. Polipropilen malzemeden üretilen akıtmaz alıştırma bardağı iki tarafında çocukların tutmalarını kolaylaştıracak kulpa sahiptir. Suluk şeklinde tasarlandığı ve kilitli olduğu için çocuklar su içerken suyun dökülmesi yada akması söz konusu olmaz. Seyahat sırasında da rahatlıkla kullanılan ürün damlatmaz kapak sistemine sahip olmasının yanında pratik olduğu için anne babaların işini kolaylaştırır. Diğer yandan bazı bebek mama termosu modelleri de paslanmaz çelik yapısı, 300 ml kapasitesi ve içerisinde bulunan çatal bıçakla dikkat çeker. Piknik ve seyahatlerde kullanıma uygun başka bir termos modeli 1.6 litre hacme sahiptir. Vakumlu ve paslanmaz çelik yapısı yiyecekleri istenilen ısıda tutmaya destek olur. Yiyecekleri %100 muhafaza eden ürün yolculuklarda anne babaların hayatını kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. İçi çelik olan ürünün yüzeyi plastik olup kulpuyla ufak bir sefer tasını andırır.

 Çocuklarınızın Beslenme Düzeni için Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı

Çocuklarınızın Beslenme Düzeni için Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı

Çocukların büyüme çağlarında beslenme düzenleri oldukça önemlidir. Bu dönemlerde bebek termosu ve alıştırma bardakları anne babaların profesyonel yardımcısıdır. Mama termosu bebekler için hazırlanan süt ya da mamayı uygun sıcaklıkta tutmayı sağlarken mutlaka bebek çantalarında olması gereken ürünlerdendir. 8 saatten 24 saate kadar mama sıcaklığını koruma özelliği olan mama termosları seyahatlerde anne babaların imdadına yetişir. Bebekler oldukça sık aralıklarla beslenme ihtiyacı hissederler. Bu durum özellikle park gibi dış mekanlarda bazı durumlarda anne babalar için sıkıntılı bir durum haline gelebilir. Eğer anne emziriyorsa dış alanda emzirme alanı bulamadığında mama saatini geçirme ya da park keyfini yarıda bırakarak eve dönme durumunda kalabilir. Bu gibi durumlarda mama ya da anne sütünün saklandığı termoslar avantajdır. Evden çıkmadan önce bebeğin kaç aylık olduğuna göre hazırlanan gıdalar termosa doldurulduktan sonra bebek çantasında ya da bebek arabasının kenarında bulunan şişe taşıma bölümünde rahatlıkla taşınır. Paslanmaz çelikten üretilen ürünler koku yapmadığı ve hijyenik olduğu için anne babalar tarafından sıklıkla tercih edilir. Bazı termosların yanında ayrıca kaşık bulunası ise diğer bir avantajdır. Bebek yemek termosu modelleri özellikle ek gıdaya geçmiş bebekler için her ortamda avantaj sağlar. Uzun süre bozulmadan kaldığı için anneler diledikleri zaman bebekleriyle gezmenin keyfine varır. Açık havanın bebek gelişimine ve sosyalleşmesine etkisi düşünüldüğünde günde en az bir kere bebeği sokağa çıkarabilme özgürlüğüne sahip olmak oldukça önemlidir. Gelişen teknolojinin bebek sağlığı ve beslenmesi için ürettiği ürünler hem bebek sağlığını hem de anne baba konforunu korumaya yöneliktir. Kategori bebeklerin beslenme düzeninin mekandan bağımsız olarak oluşturulmasına katkı sağlayacak farklı ürünleri kullanıcılarıyla buluşturur. Ergonomik yapılarıyla bebek için termos ve alıştırma bardakları hayata dokunan ürünler arasında ilk sıralarda yer alır.

Bebeklerin Gelişimi için Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı Modelleri

="Bebeklerin Gelişimi için Bebek Termosu ve Alıştırma Bardağı Modelleri

Dünyaya gelen her canlıda olduğu gibi bebekleri olan anneler için bebeklerinin beslenmesi ilk öncelikleridir. Bununla birlikte bir süre sonra sadece beslenme değil sosyalleşme de önemli bir ihtiyaç haline gelir. Bir süre anne sütü ya da biberon mamalarıyla beslenen bebekler bir süre sonra dış dünya ile tatma yoluyla iletişim kurmaya başlarlar. Dünyayı ilk olarak her şeyi ağızlarına alarak tanımaya başlayan bebeklerin kaşıkla yemeye, bardakla su içmeye geçişleri için birkaç aşamayı tamamlamaları gerekir. Bu hem zihinsel hem de sosyal gelişimlerine destek olacak bir süredir. Mama saklama termosu mama saklama konusunda en önemli kaplar arasında yer alır. Dışarda su ya da gıda temin etmek istemeyen ev hijyeninde hazırladığı yiyecekleri bebeğine yedirmek isteyen anneler hazırladıkları gıdaları ihtiyaçlarına uygun termoslarla diledikleri yere taşıyabilmenin avantajını yaşar. Akıllı teknolojinin termos modellerinde de kullanılmış olması ise kategorinin önemli adımlarından biridir. Bazı termos modellerinin su geçirmez Led ekrana sahip olması su sıcaklığının zamanın belirlenmesine destek olur. Yüksek sızdırmazlığa sahip olan ürünün bardağında yer alan vakum ısı transferini engeller. Eğer içindeki yiyeceğin ısısı 42° C üzerinde ise aynı sıcaklıkta tutma süresi 6 saattir. Led ekranı sayesinde kullanılmadığında ise otomatik olarak kapanır. Diğer yandan cam alıştırma bardağı 30 ml ölçüsü, suluk ve biberon ağzına uyan modeliyle camın hijyenik ve sağlıklı dokusunu bebeklerinizle buluşturur. Bazı alıştırma bardağı modelleri ise pipetli ve paslanmaz çeliktir. Kaymaz silikon kılıfı bebeklerin tutmasını kolaylaştırırken askısı sayesinde her yere asılabilme konforu sunar. Ayrıca özel kapağı pipetin temiz kalmasına destek olur. 3 yaş ve üzeri için uygun olan 350 ml hacme sahip model BPA, PVC ve ftalat gib kimyasal bileşimle içermediği için anne ve babalar bebeklerinde güvenle kullanabilirler. Alıştırma bardağı ve bebek termosu fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için ürünlere göz atabilirsiniz. Ayrıca, biberon ve aksesuarları için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.