Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Termos ve Alıştırma Bardakları

için 3,504 sonuç bulundu.
Marka seçiniz

Termos ve Alıştırma Bardakları

Bebeğinizin sütünü ya da mamasını sıcak bir şekilde muhafaza etmenize yarayan biberon termosları ve ona su içme alışkanlığı kazandıracak alıştırma bardakları, bu kategorimizde sizleri bekliyor.

Biberon Termosu Nedir, Ne İşe Yarar?

Biberon Termosu Nedir, Ne İşe Yarar?

Uzun sürebilecek bir seyahate çıkmayı planladığınızda ya da bebeğinizle birlikte piknik keyfi yapmak istediğinizde mamasını bir şekilde muhafaza etmeniz gerekiyor, değil mi? İşte tam da bu noktada devreye giren biberon termosu, biberonun içine koyduğunuz ev yapımı mamanın ya da anne sütünün sıcaklığını korumasını sağlayan, mucizevi bir üründür. 8 saate kadar ısı koruma özelliği olan bu biberon saklama termosu, standart biberon ölçülerinde tasarlanır ve her yerde yanınızda taşıyabilmeniz için ergonomik bir tasarıma sahiptir. Bebek bireron termosunu kendi çantanıza koyabileceğiniz gibi bebek çantasına ya da bebek arabasının kompartmanlarına kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Isı yalıtımlı termos biberonlar hem sıcak hem soğuk içecekler için gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Alıştırma Bardağı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Alıştırma Bardağı Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Bebeğinizin yeme-içme alışkanlarını oturtmak ve sağlıklı bir beslenme rejimi oturtmasını sağlamak için alıştırma bardağı kullanımı oldukça önemlidir. Eğer alıştırma bardağı ne zaman kullanılmalı diye merak ediyorsanız, bu sürecin 9 aydan itibaren başladığını söylememiz mümkündür. Biberondan bardağa geçiş döneminde kritik rol oynayan alıştırma bardakları, bebeğinizin 9-18 aylık döneminde kullanmaya alışması gereken bir gereçtir. Pipetli bardaklar ve bebek sulukları, 6 aylık dönemden itibaren bebeğinizin beslenme rejimine sokulmalı ve ona bardak kullanma alışkanlığı kazandırmak üzere düzenli olarak kullanılmalıdır. Bebeğiniz için alıştırma bardağı önerisi alırken bardağın bazı özelliklere sahip olmasına dikkat etmelisiniz. İlk etapta iki kulplu alıştırma bardağı kullanmayı tercih etmeli ve bebeğinizin her iki eli ile de bardağı kavrayabilmesini sağlamalısınız. Bununla birlikte her öğünde biberon yerine alıştırma bardağı ile başlamak ve bazı günlerde suya alternatif olarak meyve suyu ya da süt vermek de bebeğinizin bardak kullanımına alışmasına destek olacak etmenlerden.

Biberon Termosu & Alıştırma Bardağı Fiyatları Ne Civarda?

Biberon Termosu & Alıştırma Bardağı Fiyatları Ne Civarda?

Kategorimizde bebeğinizin beslenme alışkanlarıklarını adapte edecek pek çok faydalı ürün bulmanız mümkün. Termos biberon kullananlar, özellikle açık hava aktivitelerinde bu ürünün fazlasıyla faydasını gördüğünü belirtmekten geri kalmıyor. Termos biberonların yanı sıra yine bu kategorimizde bulabileceğiniz termos biberon çantaları da çoklu biberon kullanımı için ideal ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Alıştırma bardağı ve termos biberon fiyatları, marka ve model özelliklerine göre farklılık gösterebiliyor. Bebedor, Wee Baby, Baby Jem, Skip-Hop, Twistshake, Chicco, Dr. Brown, Nuk ve Philips Avent gibi markaların alıştırma bardağı ve termos biberon çeşitleri bu kategorimizde beğeninize sunuluyor. Daha fazla bebek bakım ve sağlık ürünü için Bebek Bakım & Sağlık kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aloe (40)
Angel (2)
Angels (2)
Avent (43)
Baby Jem (33)
Baby Time (21)
Baby&plus (9)
Babycup (1)
Babyjem (29)
Babytime (14)
bblüv (2)
Bebedor (177)
Chicco (193)
Disney (1)
(1145)
Dolu (1)
Dr Brown (3)
Dr Browns (4)
Ezpz (2)
KOSOVA (10)
Laken (5)
Lansinoh (1)
MamaCup (1)
Mamajoo (341)
Medela (1)
Milk&Moo (1)
MirDesign (31)
Munchkin (9)
Mycey (47)
Neavita (2)
Nip (1)
Nuby (5)
Nuk (127)
Oioi (155)
Palmer's (1)
Philips (15)
Sebamed (5)
Sema baby (125)
Sema Bebe (60)
Sevi Bebe (26)
Skip-Hop (86)
Stokke (1)
Suavinex (7)
Toms Elia (12)
Tomy (1)
Tuffex (1)
Twistshake (20)
Wee (57)
Wee Baby (438)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

6+ Ay (149)
12+ Ay (62)
0-6 ay (45)
0+ Ay (41)
0-12 Ay (24)
6-18 ay (16)
18+ Ay (12)
(5)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(149)
(40)
(7)
(5)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(49)
(24)
(22)
(21)
(20)
(18)
(17)
(14)
(11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(167)
ve üzeri (212)
ve üzeri (225)
ve üzeri (230)
ve üzeri (237)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL