Termos ve Alıştırma Bardakları

Biberon termosu, bebeğinizin sütünü veya mamasını biberonun için sıcak bir şekilde muhafaza etmenizi sağlar. Seyahate veya pikniğe gittiğinizde, bebeğinizin mamasını, biberon termosunun içinde taşıyabilirsiniz. Chicco biberon termosu, paslanmaz çelikten üretilmiştir ve uzun süreli kullanım imkanı sunmaktadır. Termosun içindeki plastik malzeme çıkarıldığında, sıcak veya soğuk katı yiyecekler ile soğuk içecekler için normal bir termos olarak kullanılabilir. Tabanı kaymayan malzemeden yapılmış olduğu için olası kazaları önlemeye yardımcı olmaktadır. Bebeğinizin gıdalarını sıcak veya soğuk olarak yanınızda kolayca taşıyabilme imkanı sunan biberon termoslarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir.

Su, bebeğinizin gelişimi için son derece önemlidir, bu nedenle bebeğinize bol bol su içirmeniz gerekmektedir. Su içmeyi alışkanlık haline getirmek için damlatmaz silikon bardaklardan yararlanabilirsiniz. Bu bardakların üzerinde silikon emzik bulunur ve kesinlikle dışarıya sızdırmaz. Böylece bebeğiniz su bardağını, devrilme tehlikesi olmadan istediği yere taşıyabilecek. Philips Avent bardak, silikon bardak uçlarına sahiptir ve damlatmayı engeller yapıdadır. Bebeğinizin suyunu veya meyve suyunu bu bardağın içine koyabilir ve acaba halının üzerine ya da koltukların üzerine döküldü mü kaygısı yaşamadan kolay sıvı tüketmesine katkıda bulunabilirsiniz. Yumuşak silikon ucu, bebeğinizin hassas damağı için koruma sağlar. Son derece kolay tutulabilme özelliğine sahiptir. Hijyen sağlamak için kapaklı yapıdadır. Bulaşık makinesinde kolayca yıkanabilmektedir. Bebek bardaklarının renklerini, bebeğinizin cinsiyetine göre seçebilirsiniz.

Bebeğinize bardaktan içmeyi öğretmek için alıştırma bardaklarından yararlanmanız gerekmektedir. Alıştırma bardakları kırılmaz ve damlatmaz yapıda olduğu için son derece güvenlidir. Bebeğiniz cam bardaklardan sıvı tüketmeye çalıştığında dökebilir ve etrafın kirlenmesine sebep olabilir. Ya da cam bardağı yere düşürdüğünde, cam parçaları ile kendini yaralayabilme ihtimali yüksektir. Bu nedenle bebeğinizin eline cam bardak vererek riskli durumların olmasına sebebiyet vermeyin. Kategorimizde yer alan alıştırma bardaklarını inceleyerek bebeğiniz için en uygun olanına karar verebilirsiniz. Çizgi film karakterleri ve hayvan figürleri ile tasarlanan alıştırma bardaklarının aynı zamanda boyundan asılma özelliği de bulunmaktadır. Böylece çocuğunuzla birlikte yürüyüşe çıktığınızda onun da düzenli sıvı tüketmesine katkıda bulabilirsiniz.

Öne Çıkanlar

Termos ve Alıştırma Bardakları

için 3,698 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
(1)
Avent (252)
(4)
Baby Jem (110)
Baby Time (7)
Babyjem (89)
(1)
Bebedor (245)
Bibaby (13)
Bondigo (29)
Boon (7)
Chicco (425)
(1)
(1145)
Dr Brown (19)
Dr Browns (25)
Dr.Browns (29)
(2)
Laken (30)
(5)
Mamajoo (28)
(2)
(3)
Neavita (18)
Nip (6)
Nuby (12)
Nuk (72)
Philips (32)
Sevi Bebe (33)
Skip-Hop (126)
Suavinex (42)
(1)
Svan (24)
(1)
Twistshake (64)
(1)
(1)
Wee (105)
Wee baby (105)
(1)
Wee Baby (61)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yaş Grubu

6+ Ay (153)
0-12 Ay (120)
0-6 ay (94)
12+ Ay (67)
18+ Ay (25)
6-18 ay (17)
0+ Ay (15)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(107)
(50)
(46)
(24)
(13)
(12)
(8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(96)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(245)
ve üzeri (320)
ve üzeri (334)
ve üzeri (339)
ve üzeri (356)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL