TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Biberon Isıtıcıları

için 151 sonuç bulundu.

Biberon Isıtıcıları

Bebek sahibi olan ebeveynlerin en çok kafa yorduğu konulardan biri onları sağlıklı bir şekilde besleyebilmektir. Bebekleri beslerken ise biberon kullanmak kaçınılmazdır. Biberondaki besinlerin ideal sıcaklıkta olmasının yolu da gelişmiş biberon ısıtıcılarından geçer.

Biberon Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Biberon Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Biberon ısıtıcı, biberonların yerleştirilerek hızlı bir şekilde ısıtıldığı ve bebek için ideal sıcaklığa getirildiği küçük ev aletleridir. Bu aletler görünüş olarak kettle, yani su ısıtıcıları ile oldukça benzer. Hemen hemen bütün biberon ısıtıcı modellerinde ısı kademeleri için bir ayar düğmesi ve güvenli durdurmayı sağlamak için başka bir düğme bulunur. Ama su ısıtıcılardan farklı olarak biberonu ona özel bölmeye yerleştirirsiniz. Bunu da benmari usulü çikolata eritme yöntemine benzetmek mümkün. Biberondaki bebek mamaları veya sıvılar aletin verdiği ve biberonun ilettiği ısıyla bebeğinize uygun sıcaklığa ulaşır. Bazen tam tersi durumlar olabileceği, mesela süt çok kaynak olabileceği için soğutma özelliği sunan ısıtıcılar kullanılabilir. Biberon ısıtıcı belki ilk ihtiyacınız olan bebek eşyası değil ama uzun vadede işinizi epey kolaylaştırabilir ve bebeğinizi beslerken en azından mamanın ısısı hakkında endişe etmemenizi sağlayabilir.

Biberon Isıtıcı Seçerken Dikkat Edilecekler

Biberon Isıtıcı Seçerken Dikkat Edilecekler

Biberon ısıtıcı gerekli mi değil mi hep merak konusudur. Cevap ise şunlara bağlı: Sizin alışkanlıklarınız ve kullandığınız mama formülü. Her seferinde taze mama hazırlayıp yeni süt katıyorsanız biberon ısıtıcı dışında yöntemler kullanarak da işinizi halledebilirsiniz. Ama paketli hazır mamalar veya dolapta beklemiş anne sütü kullanıyorsanız bunları ideal oranda ısıtmaya ihtiyacınız olacaktır. Bebekler ısıtılmamış sütü reddedecek diye bir şey yok ama direkt dolaptan vereceğiniz bir şeyin soğukluğu onlara iyi gelmeyebilir. Biberon ısıtıcı seçerken dikkat edilecek şeylerden biri biberon haznesinin ölçüleri çünkü biberon setleri çok çeşitli boyutlarda olabilir. Birçok ısıtıcı tek seferde tek bir biberonu ısıtacak şekilde tasarlanmıştır ve bu genelde yeterlidir. Fakat aynı anda birkaç biberon ısıtmaya ihtiyacınız varsa size bunu sağlayan modellere bakmanız gerekir. Aletin ayarları da önemli. Birçok model manuel olarak ayarlanır. Bazı ısıtıcılar, mesela Chicco biberon ısıtıcı dijital ekranı ile daha net bilgiler sunar.

Biberon Isıtıcı Fiyatları

Biberon Isıtıcı Fiyatları

Biberon ısıtıcı fiyatları markadan markaya göre değişiklik gösterse de genel olarak küçük bir elektrikli ev aleti seviyesinde seyreder. Ürün fiyatlarını incelerken bu aleti bir kere aldığınızda bebeğiniz büyüyene kadar kullanabileceğinizi da hesaba katmayı unutmayın. Chicco’nun yanı sıra, Mamajoo biberon ısıtıcı, Philips Avent biberon ısıtıcı, Beurer biberon ısıtıcı, Sinbo biberon ısıtıcı ve Arzum biberon ısıtıcı gibi birçok modeli burada bulabilirsiniz. Isıtıcılar dışında biberon emzik, biberon temizleme seti ile onlara eşlik edebilecek mama önlükleri ve ağız bezlerini Biberon ve Aksesuarları kategorimizde bulabilirsiniz. Bu sırada, biberon ısıtıcısından da yardım alabileceğiniz bebek yemekleri hakkındaki kapsamlı blog yazımıza göz atmayı ihmal etmeyin.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
Adore (1)
Aptamil (1)
Arzum (4)
Avent (9)
Baby Time (1)
Bambino (1)
bblüv (1)
Beurer (5)
Chicco (4)
Disney (2)
(56)
Dr Browns (1)
Holmen (1)
KiwiBaby (16)
Mamajoo (13)
Nuk (4)
Philips (2)
Star (2)
Switel (1)
Uni Baby (1)
Wee (1)
Wee Baby (3)
Weewell (13)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(8)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Grubu

0+ Ay (6)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(11)
ve üzeri (22)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (24)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL