Yatak

Bebek yatağı seçimi, bebeğin sağlığı açısından son derece önemlidir. Bu nedenle ne çok yumuşak ne de çok sert olmalıdır. Bazı ebeveynler bebeğinin rahat ve konforlu bir şekilde uyuması için yumuşak yatar tercihi ederler. İyi niyetle yaklaştıkları bu düşünce aslında son derece yanlış; çünkü yumuşak yatak, yeni gelişmekte olan iskelet ve kas sisteminin ortopedik yönden olumsuz etkileyecektir. Üstelik çok yumuşak yataklarda bebeklerin nefes alma yollarının kapanma tehlikesi bulunmaktadır. Bebek yatağının çok sert olması da konforu azaltacak ve uyku kalitesini düşürecektir. Bu nedenle bebek yatağının yarı ortopedik olması tavsiye edilir.

Dilerseniz yatak ile çarşaf arasında sıvı geçişini engelleyecek ince bir koruyucu kullanabilirsiniz. Bu yatağın ortopedik durumunu değiştirmeyecektir. Bebeğinizin konforu için seçtiğiniz yarı ortopedik yataktan en iyi sonucu almak için nevresim takımı ve yorgan da doğal malzemelerden üretilmiş olmalıdır. Bir de bebeğinizin rahatça hareket edebilmesi için yorgan çok ağır olmamalıdır. Yatak seçiminiz, bebeğinizin vücut gelişimi ve rahatı için son derece önemlidir. Bu nedenle bebek yatağı seçiminizi uygun olarak yapmanız gerekmektedir.

4Moms, Moje, Ankara Visco, Midilife, Pooly, Kraft, Sunny Baby, Kidboo, Bebetto, Sevi Bebe gibi birçok marka tarafından bebek yatağı çeşitleri üretilmektedir. Kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve bebeğiniz için en uygun olan bebek yatağının hangisi olduğuna kolayca karar verebilirsiniz. Bebek yatağı fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bebek yatağı seçiminizi yaparken beşik ölçülerini mutlaka bilmeniz ve bu ölçülere uygun yatak seçimi yapmanız gerekmektedir.

Visco Sense bebek yatağı, bebeklerin her an mutlu olabilmesi için açık hücreli visco teknolojisiyle ortopedik olarak tasarlanmıştır. Açık hücreli visco ve sünger katmanlardan oluşmaktadır. Böylece boyun, baş ve omurgayı destekler. Yıkanabilir ve fermuarlı üst kılıfı sayesinde son derece kullanışlıdır. Su geçirgenliğini önleyen alezi vardır. Sevi Bebe markası tarafından üretilen bebek yatağı süngerden üretilmiştir ve tamamen bebeğinizin rahatı düşünülerek tasarlanmıştır.

Yatak

için 2,656 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
Air Comfort (277)
(3)
(1)
(4)
(1)
BABY HOPE (27)
Baby Jem (40)
(4)
(1)
(1)
(2)
(4)
(1)
(1)
Bucca (8)
(1)
(1)
(1)
(2)
(1)
(1)
(813)
Dormina (8)
Dr Otto (48)
(1)
Elitte Fit (11)
Funna Baby (12)
Heyner (328)
(4)
İdaş (7)
(1)
(2)
(1)
KiwiBaby (6)
Kraft (56)
(1)
(4)
(1)
(1)
Maxi-Cosi (44)
(1)
(1)
Midilife (113)
(1)
(1)
(5)
(1)
Moje (13)
OPALİN (192)
(1)
Papetto (11)
Pooly (146)
Pukka Home (118)
(2)
Sevi Bebe (17)
Ships (7)
(3)
Sunny Baby (22)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Viskay (17)
WellMatt (25)
Yataş (11)
ÖZELL. (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(326)
ve üzeri (558)
ve üzeri (620)
ve üzeri (638)
ve üzeri (652)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL