Cibinlik

Yaz mevsiminin sıcak günlerinde bebeğinizi sivrisineklerden korumak için cibinlik modellerinden yararlanabilirsiniz. Cibinlik, bebek yatağının etrafını sardığı için içeriye sivrisineklerin girmesine müsaade etmez. Böylece bebeğiniz hava sıkıntısı çekmeden rahat rahat uyur. Cibinlik, tıpkı bir avize gibi tavana asılarak kullanılır ve kesinlikle bebeğinizi rahatsız etmez. Sivrisineklerden korunmak için bebeğinizin üzerine kimyasallar sıkmak yerine, doğal ve etkili çözümlerden biri olan cibinliği tercih edebilirsiniz.

Rengarenk üretilen cibinlik modellerinden, bebeğinizin odasının dekorasyonuna uyanını kolayca seçebilir; hem bebeğinizi sivrisineklerden koruyabilir hem de odanın daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Sivrisinek derdi olmayan birçok anne tarafından cibinlik modelleri süs olarak kullanılmaktadır. Odaya ayrı bir hava katan cibinlik çeşitlerinin farklı modelleri bulunmaktadır. Pembe cibinliğin içinde bebeğinizin prensesler gibi uyku çekmesine destek olabilirsiniz. Cibinlik modellerinin tavana asılan ve yatağa monte edilen çeşitleri bulunmaktadır. Tavana asılan modellerin monte edilmesi biraz uğraştırıcı olsa da daha sağlam bir kullanım imkanı sunar. Yatağa takılan cibinlik çeşitlerinin monte edilmesi ve çıkarılması daha kolay olduğu için istediğiniz zaman yıkamak için çıkarabilir ve geri takabilirsiniz. Cibinlikler toz toplayacağı için çabuk kirlenir, bu nedenle düzenli olarak yıkamanız gerekmekte. Çamaşır makinesinin narin yıkama programında yavrunuzun cibinliğini kolayca yıkayabilir ve ütüleyerek tekrar kullanabilirsiniz.

4Moms, Funna Baby, Kidboo gibi çeşitli markalar tarafından bebek cibinliği modelleri geliştirilmiştir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek hoşunuza gideni kolayca satın alabilir ve yavrunuzun odasının dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz. Cibinlik monte etme işlemini son derece sağlam yapmanız gerekmektedir, aksi taktirde çocuğunuz uyandığında çekiştirerek koparabilir. Funna Baby markası tarafından üretilen cibinlik, özel tülde imal edilmiştir ve hem dekoratif amaçlı hem de sivrisineklerden koruma amaçlı kullanılır. Tülde bulunan delikler sayesinde bebeğiniz nefes almada zorluk çekmeyecek. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek cibinlik fiyatları hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Cibinlik renklerini bebeğinizin cinsiyetine göre tercih edebilirsiniz.

Cibinlik

için 2,045 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
4Moms (7)
(1)
(1)
(1)
AndyWawa (21)
(2)
(1)
(1)
Aybi Bebek (11)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
Bebekonfor (23)
(2)
(3)
(1)
Bndeco (8)
(1)
(1)
Dinaboo (136)
(898)
Ela bebe (6)
(2)
Elitte Fit (13)
Funna Baby (520)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
Kidboo (237)
(1)
Lolybon (24)
medy (9)
MedyBebe (6)
(2)
Moje (6)
(2)
(1)
(3)
(3)
(1)
Tommybaby (11)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(54)
ve üzeri (111)
ve üzeri (137)
ve üzeri (141)
ve üzeri (147)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL