TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Cibinlik

için 374 sonuç bulundu.

Cibinlik

Hem yararlı hem de şık olan bebek cibinlik ile bebeklerinizi sineklerden doğal bir şekilde korurken bebek odasında benzersiz bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Cibinlikler ve nasıl takıldıkları hakkında daha ayrıntılı bilgi edinmek için doğru yerdesiniz.

Bebek Cibinlik Nedir?

Bebek Cibinlik Nedir?

Cibin, sinek anlamına gelen eski bir kelimedir. Dolayısıyla cibinlik aslında sineklik, hatta daha belirli olarak sivrisinek koruyucu anlamına gelir. Bilhassa sıcak bölgelerde sivrisinekler fazla olduğu için onlarla baş etmek zor olabilir. Hele de küçük bir bebeğiniz varsa. Bebek beşiği cibinlik, sinek ilaçlarına başvurmadan ve kimyasal madde kullanmadan bebeğinizin hassas cildini sineklerden korumanıza yardımcı olur. Bebek cibinlik modelleri çoğunlukla yatağa takmak için tasarlanır. Fakat oyun çadırı gibi yerde kullanılabilen cibinlikler de var. Sonuçta sinekler sadece bebeğiniz uyurken gelmez. Beşiğe takılan modeller için konuşursak bebek cibinlik ölçüleri genelde standarttır. Ama alacağınız cibinliğin tülünün bebek beşiğini veya park yatağını boşluk kalmayacak şekilde örtecek kadar geniş ve uzun olmasına özen gösterin. Yoksa sinekler aralardan bebeğinize erişmenin yolunu bulabilir.

Bebek Cibinlik Nasıl Takılır?

Bebek Cibinlik Nasıl Takılır?

Bebek cibinliği takma mantığı yetişkin cibinliklerinkiyle benzer. Ama tabii burada beşik veya bebek yatağı faktörü ön plandadır. Öncelikle, bir bebek cibinlik seti aldığınızda şu parçalar sizi bekler: Bebek cibinlik demiri, bebek cibinlik tülü, bebek cibinlik aparatı. Tülün iki ucunda aparatın uçlarını geçirebilmeniz için cepler bulunur. Birer tül ucunu bir aparat ucuna, diğer tül ucunu diğer aparat ucuna geçirerek ortada kalan tülü yavaş yavaş iki yana doğru çekin. Tül aparatın etrafına tamamen geçirildiğinde büzülecek ve minik bir yuvarlak halini alacak. Aparatın iki ucunu setten çıkan parçayla birleştirin. Bu parçaya demir de takılır. Demirin takılması üç aşamada gerçekleşir. En ucuna da beşiğe sıkıştırılacak parça geçirilir. Cibinlik takmakla uğraşmak istemeyenler için kendiliğinden açılıp kolayca katlanabilen modeller de mevcut.

Bebek Cibinlik Fiyatları

Bebek Cibinlik Fiyatları

Bebek cibinliği fiyatları malzemenin oldukça bütçe dostu olması ve ölçülerinin nispeten küçük olmasından ötürü epey ekonomik. O yüzden fazla düşünmeden bebeğinizi sineklerden hemen korumaya başlayabilirsiniz. Cibinliklerin birçoğu kendiliğinden dekoratiftir. Kimisinde kendiliğinden ayrıntılar bulunur. Mesela bazı erkek bebek cibinlik modellerinde mavi şeritler, kız bebek cibinlik modellerinde pembe şeritler vardır. Kendiniz bebek cibinlik süslemesi yapmak isterseniz ekstra parçaların bebeğinizin erişemeyeceği yerlerde, iyi tutturulmuş, yeterince büyük boyutlarda, parçalanmayacak kadar sağlam olmasına dikkat ederek riskleri azaltabilirsiniz. Bebeğinizin konforlu uyuması için cibinliğin yanı sıra uyku setleri, battaniyeler, nevresim takımları, pikeler, alezler, yastıklar, yataklar ve daha birçok ürünü Bebek Odası Tekstil kategorimizde inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

2Stories (2)
Abc Baby (1)
abentiny (1)
Alermo (1)
ARAS BEBE (1)
Ari (1)
Aybi Baby (3)
Ayd Home (1)
Baby Jem (2)
BABY TECH (1)
Babycom (7)
BabyHope (1)
Babyhope (1)
Bebak (1)
Bebefox (7)
Bebexi (2)
Belis (3)
Bndeco (7)
Deniss (1)
Dinaboo (4)
(165)
Ela bebe (6)
Funna Baby (68)
G&G baby (32)
Jaju Baby (3)
Kanz (1)
Kidboo (6)
Lolybon (1)
Minibaby (5)
Moje (8)
P&M (1)
Pamuka (8)
Poetree (2)
Sebamed (1)
Sema baby (1)
Sevi Bebe (2)
Tommybaby (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(52)
ve üzeri (84)
ve üzeri (91)
ve üzeri (93)
ve üzeri (95)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL