TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Alez

için 823 sonuç bulundu.

Alez

Bebeğinizin yatağını ve yatak örtülerini aldınız; fakat yatağın uzun ömürlü olması için gereken bir yatak odası tekstili daha var: Bebek alezi. Sıvıların geçişini engelleyen bu faydalı ve pratik ürün hakkında ayrıntılı bilgiyi buradan edinebilirsiniz.

Bebek Alezi Nedir?

Bebek Alezi Nedir?

Alez, en basit tanımıyla yatak koruyucu demektir. Yatağınızı ve döşeğinizi içeri geçebilecek her türlü sıvı maddeden koruyabilecek bir yapıdadır. Bebek alez de aynı amacı taşır. Hatta bebek yatakları için alez gerekliliği yetişkinlerden kat kat daha yüksektir. Bebek su geçirmez alez bilhassa tuvalet eğitimi zamanlarında en büyük yardımcılarınızdan biri olmaya adaydır. Alezler model açısından pek çeşitlilik göstermezler. Hemen hepsinin köşelerinde lastikler bulunur ve bunların her biri yatağın köşelerine geçirilir. Farklılık gösteren kısım alezin doldu malzemesi olabilir. Bebek alezi ekstra koruma sağlamanın yanı sıra kolay temizlenir, konfor sunar, ısı dengesi sağlar. Bebeklerin ağızlarının suyu da sık sık akar. O yüzden dilerseniz bebek yastık alezi ile yastıkları da koruma altına alabilirsiniz.

Bebek Alez Nasıl Olmalı?

Bebek Alez Nasıl Olmalı?

Bebek yatağı için alez seçerken özen göstermeniz gereken birtakım unsurlar var. Doğal veya organik bebek alez, mesela sadece dış kısmı %100 pamuk olsa bile, kayda değer düzeyle daha konforlu olacaktır. Ayrıca, malzemenin antialerjenik veya hipoalerjenik olması da gerekir. Böylece bebeğiniz alerjen maddelere maruz kalmamış olur. Soğuk havalar için bebek yün alez tercih edebileceğiniz gibi son teknolojiyle üretilmiş, sıcaklığı dengeleyen ürünlerden de memnun kalma ihtimaliniz yüksek. Bebek alezinin kaymadan sabit durabilmesi de epey önemli. Bebek alezi ölçüleri ile bebek yatağı ölçüleri paralel olmalı. (Yastık alezinin ölçüleri tabii ki yastıklara göre ve daha ufak kalacak.) 60x120, 80x130, 70x110, 80x140, 70x120, 70x130 cm gibi birçok ölçü arasından seçim yapabilirsiniz. Alezin özellikleri arasında su geçirmezlikle birlikte leke tutmama olması da bir artı.

Bebek Alez Fiyatları Ne Kadar?

Bebek Alez Fiyatları Ne Kadar?

Bebek alez fiyatları bebek odası tekstil ürünlerinin en ekonomiklerinden. Zaten bebek yatağını koruması uzun vadede sizi yatak masrafından da kurtaracağı için bütçenize sağladığı katkı çok daha fazla. Fiyatlar markaya, malzemeye ve ölçüye göre kendi içinde bir miktar değişiklik gösterebilir ama arada uçurum olmadığı söylenebilir. Birçok farklı markanın bebek alez yatak koruyucu ve yastık koruyucu modellerini bulmanız mümkün. Alezlerin en yaygın rengi beyaz olsa da çarşaflardaki gibi renk çeşitliliği bulunuyor. Kız bebekler için pembe, erkek bebekler için mavi ve başka renkler, hatta bazen sevimli desenler de seçeneklerinizin arasında yer almakta. Alezi kullanabileceğiniz yataklar ve yastıklar, onun üstüne geçirebileceğiniz çarşaflar, uyku setleri, nevresim takımları, battaniyeler, pikeler, yorganlar ve benzerleri Bebek Odası Tekstil kategorimizde sizi bekliyor.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(114)
ve üzeri (184)
ve üzeri (195)
ve üzeri (198)
ve üzeri (200)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL