Alez

Alez, koruma özelliği olan yatak örtüsüdür. Hatta yatağın üzerine serilen çarşaf görünümündedir; fakat yatak çarşafı değildir. Alezlerin yapısında pamuk, polyester kumaş, PVC kaplamalı kumaşlar yada elastik bantlar kullanılabilmektedir. Kullanılan malzeme, yatağın sıvı geçirmez, yanmaz yada hijyenik olmasını sağlar. Alez kullanmanın en büyük avantajları arasında: yatağı koruma, yatak çarşafının kaydırmama ve ıslaklığı yatağa geçirmeme özelliği bulunmaktadır. Yüksek ısıda yıkanabilme özellikleri ile son derece hijyeniktirler. Alez çeşitleri, yatak boyutlarına göre üretilmektedir. Kategorimizde bebek yatağı alezi çeşitlerini bulabilirsiniz.

Bebek alezi, bebek yataklarının ölçülerine göre üretilmektedir. Bu nedenle satın almadan önce bebeğinizin yatağının ölçülerini bilmeniz gerekecektir. Alezin bir diğer faydası da bakteri oluşumunun önüne geçmesidir. Zararlı bakterilerin bebeğiniz üzerinde alerjilere sebep olmasın diye yatağında alez kullanabilirsiniz. Üstelik bebeğiniz altına kaçırdığında alez sıvıyı emer ve yatağa geçmesini engeller. Alezi çamaşır makinesinde kolayca yıkayabilirsiniz; fakat yatağa bulaşan istenmeyen lekelerin temizlenmesi ne yazık ki çok zordur. Bebek yatağını temiz bir şekilde kullanmaya devam edebilmek için kategorimizde yer alan bebek yatağı alezi çeşitlerinden edinebilirsiniz.

Alez üretiminde kullanılan kumaş, alerji oluşumuna yol açan bakteri ve mantar oluşumunun önüne geçer. Kan, idrar, ter sıvısı gibi maddelerin yatağa temasını engellerler. Böylece bebek yatağının üzerinde herhangi bir leke olmadan, temiz temiz kullanma imkanına sahip olursunuz. Alez, kolay kullanım imkanı sunduğu için bebek bakımında birçok anne tarafından tercih edilmektedir. Bakteri oluşumunu engelleme ve yatak çarşaflarının kırışmasını önleme gibi birçok artıya sahiptir. Kenarlarında bulunan lastikleri sayesinde yatağa ya da bazaya kolayca geçirilir. Aziz Bebe Kidboo, Moje, Bebepan, Funna Baby, Sevi Bebe, Bebefox gibi markalar tarafından üretilen bebek yatağı alezi fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek, hangi ölçülerin size uygun olduğuna karar verebilir ve tek tık ile kolayca satın alabilirsiniz. Özdilek bebek yatağı alezi, leke tutmaz ve kötü koku oluşumunu engeller. Üst yüzeyi yumuşak havlu kumaş ile, arka yüzeyi ise vinil ile kaplanmıştır. Kenarlarındaki lastikler sayesinde yatağı tam olarak sarar.

Alez

için 563 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(4)
(3)
(2)
(1)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(1)
(3)
(3)
(189)
(1)
(2)
(4)
(3)
(1)
(3)
(1)
(1)
Lolybon (6)
(4)
(1)
(1)
(3)
(1)
Moje (11)
(4)
(1)
(3)
(5)
Pukka Home (40)
Sebi Bebe (6)
(1)
(1)
Sevi Bebe (34)
(5)
(4)
(1)
(1)
(4)
Özdilek (7)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(73)
ve üzeri (122)
ve üzeri (132)
ve üzeri (135)
ve üzeri (139)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL