TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Carter's, Bebek Giyim

için 189 sonuç bulundu.
Beden seçiniz

Carter's Bebek Giyim

Yenidoğan döneminde bebeklerin her bir eşyasının mutlaka dikkatli ve hassas şekilde seçilmesi çok önemlidir. Dünyaya geldikleri her hane, her birliktelik için mutluluk, neşe ve umut kaynağı olan bebeklerin yaşamlarının ilk dönemlerinde ihtiyaç duydukları ebeveynlerinin bakımının son derece hassas olması çok önemlidir. Özellikle bağışıklık sisteminin henüz tam olarak gelişmemiş olması nedeni ile her türlü riske karşı çok açıktır. Cildiyle doğrudan temas edecek kıyafetlerinin de bu nedenle özenle ve uygun şekilde seçilmesi çok önemlidir. Carter's bebek giyimi konusunda ebeveynlerin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Bebeklerin sağlığını ve cildini koruyacak, herhangi zararlı kimyasal etken maddesi içermeyen ürünlerle bebeğinizin sağlığını korurken, son derece şık ve şirin bir giyime sahip olmalarını sağlayabilirsiniz.

Carter's Bebek Giyimi ile Bebeğinizin Uykusu Kalitesini Arttırın

Carter's Bebek Giyimi ile Bebeğinizin Uykusu Kalitesini Arttırın

Yetişkinlere göre yenidoğan bebekler için her konuda mutlaka hassas seçimlerde bulunulması çok önemlidir. Yenidoğan bebeklerin hastaneden çıkışı ile birlikte gündelik yaşantısı için ihtiyaç duyduğu tüm kıyafetlerin hassas bir şekilde seçilmesi, cildinde ya da sağlığında oluşabilecek risklere karşı korunmasını sağlayacaktır. Kimyasal boya ve etken maddeleri içermeyen ve tamamen doğal olan kıyafetler yenidoğan bebekler için en ideal kıyafet seçimlerini oluşturmaktadır. Özellikle neredeyse günün tamamını uyuyarak geçiren bebeklerin, uyku kalitesini arttıracak ve rahat etmesini sağlayacak uyku tulumlarının tercih edilmesi gerekir. Tamamen organik malzemelerden üretilmiş olan kıyafetlerinde oluşturabilecek çeşitli riskler mevcut olduğundan doğrudan bebekler için özel olarak üretilen Carter’s uyku tulumu modellerinin tercih edilmesi gerekir. Carter’s bebekler için son derece hassas araştırmalar sonucunda geliştirdiği uygulamalarla ürünlerinin üretimini gerçekleştirmektedir. Bebekler için birbirinden dikkat çekici rengarenk ton ve desenlere sahip olan uyku tulumlarıyla bebeğinizin uykusunu konforlu ve kaliteli hale getirirken, soğuğa karşı da etkin bir şekilde koruma altına alabilirsiniz. Carter’s tulum modelleri hem erkek hem de kız çocukları için farklı renk çeşitliliğine sahiptir. Yenidoğan kız bebekler için pembe, beyaz, sarı ve mor gibi renk tonlarında modeller bulunuyor. Bununla birlikte yenidoğan erkek bebekler için tulumlarda mavi, beyaz, kırmızı, siyah ve yeşil gibi renk tonları tercih ediliyor. Carter’s erkek bebek polar tulum modelleri ile özellikle soğuk hava koşullarında uyku sırasında hem terlemesini hem de üşümesini önleyebilirsiniz. Nefes alan yapıya sahip olan polar tulumlar sayesinde bebeğinizin cildinin tahriş olmamasını sağlarken, soğuk havadan da etkilenmemesini sağlayabilirsiniz. Bu yüzden de özellikle kış aylarında yenidoğan bebekler için Carter’s polar tulum modelleri tercih ediliyor. Carter’s polar tulum modelleri kalın olmalarına karşın kesinlikle bebeklerin terlememesini sağlar. Ağırlıklı olarak ince dokuma pamuklu kumaşlardan üretilen ve yanı sıra hem antialerjik hem de antibakteriyel özelliğe sahip olan Carter’s bebek tulum modelleri ile gün boyunca bebeğinizin rahat ve güvenli bir şekilde uyuyabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Carter’s elbise çeşitliliği ile her ebeveynin bebeğini kendi tercihlerine ve zevkine göre en sağlıklı ve en uygun şekilde giydirebilme şansına sahip olmasını sağlıyor. Kaliteli dokusu, organik yapısı ve tabii ki cıvıl cıvıl tasarımlarıyla Carter’s bebek elbiseleri ile bebeğinizin şirin bir tarza sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Carter’s Bebek Giyimi ile Hastane Çıkışı Bebek Giyimi

Carter’s Bebek Giyimi ile Hastane Çıkışı Bebek Giyimi

Yenidoğan bebeklerin hastaneden çıkışından sonra giyimi konusunda mutlaka dikkatli bir şekilde hareket etmek gerekiyor. Özellikle de yaşamlarının bu ilk günlerinde, haftalarında dış dünyanın tüm olumsuz etkenleri ile ilk defa etkileşimde bulunan bebeklerin, sağlığını riske edebilecek her türlü olumsuz faktöre karşı koruma altında tutulması gerekir. Bu nedenle de ebeveynlerin hastaneden yeni çıkan bebekleri için mutlaka kıyafet seçimlerini bu şartlara uygun olarak yapmaya özen göstermesi gerekir. Bu noktada Carter’s, ebeveynlerin gönül rahatlığıyla yenidoğan bebekleri için kıyafet seçimlerinde bulunabilmelerine yardımcı oluyor. Carter’s hastane çıkışı kıyafet modelleri ile bebeğinizin her türlü etkene karşı güçlü bir koruma altında olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle de en temel risk faktörü olan cildine ve bağışıklığına zararlı olabilecek etken maddeleri içeren kıyafetler, ilk olarak dikkat edilmesi gereken hususlardan birisidir. Bu çerçevede de hastane çıkışları için hazırlanmış olan kıyafetler, yenidoğan bebeğiniz için en ideal kıyafetler arasında bulunuyor. Doğum sonrasında normal şekilde hastaneden çıkış yapan anne ve bebeğinin sağlığını koruyacak kıyafetlerin tercih edilmesi gerekir. İşte bu noktada bebeğinizin giyim konusunda ihtiyaç duyabileceği her şeyi içeren hastane çıkış seti modelleri yardımınıza koşuyor. Bebeğinizin vücudunun, ayaklarının, ellerinin ve tabii ki başının korunmasına yardımcı olacak tamamen sağlıklı ve doğal bebek kıyafetleri içeren hastane çıkış setlerini tercih edebilirsiniz. Hastane çıkışı erkek bebekler için mavi tonlarının ağırlıklı olarak kullanıldığı bebek kıyafeti modellerinden oluşmaktadır. Bu sayede bebeğinizin cinsiyeti ile uyumlu bir şekilde hastaneden çıkışı sırasında giydirebilirsiniz. Erkek bebek hastane çıkışı modellerinde mavi tonlarının yanı sıra birbirinden şirin desenlere de yer veriliyor. Tüm desenleri ve üretim malzemeleri kesinlikle yabancı ve zararlı kimyasal madde içermemektedir. Böylelikle ebeveynlerin hastaneden çıkış yapan ve daha doğumu birkaç gün önce gerçekleşmiş olan bebeğinin kesinlikle sağlık sorunlarına karşı etkin bir şekilde koruma altında kalmasını sağlayabilmektedir. En hafif rüzgarın dahi sağlığını ciddi anlamda riske edebileceği hastane çıkışında bebekler için tercih edilebilecek zengin model çeşitliliği bulunması işlevi kadar görselliği üzerinden de özgürce seçimlerde bulunabilme fırsatı tanıyor.

Rengarenk ve Sağlıklı Carter’s Bebek Giyimi Ürünleri

Rengarenk ve Sağlıklı Carter’s Bebek Giyimi Ürünleri

Yenidoğan bebeklerin günlük eylemlerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, yapılacak seçimlerle son derece güvenli ve doğru bir şekilde bebeğinizi giydirebilme imkanına sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği her konuda fonksiyona sahip olan bebek kıyafetlerini tercih edebilirsiniz. Carter’s bebek tulumları ise her türlü hava değişkenine karşı bebeğinizi korumanıza yardımcı olur. Hem iç mekanda hem de dış mekanda bebeğinizin her türlü olumsuz hava etkenine karşı koruma altında kalmasını sağlar. Aynı zamanda da günün neredeyse tamamında uyurken vücudunun terlemesine engel olarak, cilt tahrişi ya da terlemeye bağlı sağlık sorunları yaşamasının da önüne önemli oranda geçebilirsiniz. Birbirinden şirin tasarımlara, desenlere ve renklere sahip olan Carter’s peluş tulum modelleri de bebeğinizi giydirirken, cinsiyetine göre hareket etme özgürlüğünü sağlamaktadır. Peluş şirinliğini ve sıcaklığını bebeğinizin hayatının ilk döneminde stiline etkili bir şekilde yansıtmak istiyorsanız pelüş tulumlar tam size göre. Carter’s ayaklı uyku tulumu modelleri ise bebeğinizin uyku sırasında en fazla üşüyen bölgesi olan ayaklarının da sıcak kalmasını sağlayabilirsiniz. Erkek bebek uyku tulumu de diğer bebek kıyafetlerinde olduğu gibi mavi tonlarının ağırlığı daha fazla öne çıkıyor. Carter’s pijama modelleri bebeklerinizin günde 20 saati bulan uyku sürelerinde her zaman rahat olmalarını hem de her zaman şirin bir görünüme sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Hem erkek hem de kız yenidoğan bebeklere yönelik olarak hazırlanmış birbirinden cıvıl cıvıl ve şirin Carter’s pijama takımı modelleri bulunuyor. Bebek giyim modasının en popüler renklerini, tasarımlarını ve desenlerini içeren koleksiyonlarda yer alan zengin model çeşitliliği sunan Carter’s bebek giyim alanında en fazla tercih edilen markalardan birisi konumunda bulunuyor. Günün her anında bebeklerin ihtiyaçlarını karşılayan Carter’s eşofman takımı ile özellikle ilk yılın sonu itibarıyla daha farklı kombinler tercih edebilirsiniz. Carter’s erkek bebek ayakkabı modelleri ise bebeğinizin ilk adımlarında ona rahatlık ve konfor sağlıyor. Bebeğinizi dışarıya çıkardığınızda rüzgar ve soğuk havaya karşı tam bir korumada olmasını sağlarken, bebek modasına uygun bir kombin yapmak istiyorsanız Carter’s mont modelleri size yardımcı oluyor. Tüm bebek giyim ürünleri için Bebek Giyim kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Carter's
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4bb2 (132)
abentiny (47)
Adaliko (23)
Agu Baby (8)
Albimini (42)
Alens (2)
Ana Kuzusu (19)
Andy Wawa (236)
AndyWawa (485)
Aniij (12)
Anıl (4)
Arulens (14)
Aryako (1)
Attipas (1)
Avent (5)
Ayfi (1)
AzizBebe (183)
BABUSH (54)
Baby (845)
Baby Aspen (69)
Baby Banz (22)
Baby Corner (241)
Baby Fehn (35)
Baby Mol (2)
Baby Muu (1)
BabyClap (1)
BabyCorner (17)
Babyel (24)
Babygiz (147)
Babyjem (109)
Baleno (4)
banndu (3)
Barbie (6)
Barcelona (6)
Barmea (2)
Batman (29)
Bbs Trend (1)
Beagle (90)
Bebbek (2)
Bebbemini (14)
BEBECİX (84)
Bebemania (5)
bebeneo (2)
Bebepan (421)
Bebeque (1)
Bebessi (33)
Bebetto (89)
Bebiccino (2)
Bebitof (496)
Bebüş (35)
Becol (1)
Belis (58)
Benim (3)
BERSELÜX (3)
Beşiktaş (18)
Bhr Kids (37)
Bibaby (883)
Blackspade (15)
Bluekey (1)
Bombili (1)
Bonne Baby (16)
BREEZE (274)
Buude (39)
Bybebek (5)
Calico (1)
caramell (401)
Cars (16)
Carter's (189)
Cassiope (54)
Chicco (266)
Cicciler (2)
Ciccim (46)
Cichlid (12)
Cin Bebe (1)
Civil (5)
Civil Baby (741)
Concord (3)
Coppa (3)
Cvl (276)
Derre (11)
Disney (264)
(41)
Dream Bag (6)
DU (66)
Düt Düt (1)
E&H (21)
Ecocotton (52)
Edelweiss (22)
Elissa (2)
Elizbaby (1)
Estella (6)
evdenele (7)
FekraBaby (6)
Fenerbahçe (172)
Feyzamavm (1)
Flexi (39)
Funna Baby (57)
Funny Baby (1415)
Gaye Bebe (228)
Havuç (4)
Hayylazz (1)
Hellobaby (307)
İdilbaby (291)
İkikız (1)
Imaj time (469)
IMSEVIMSE (9)
Inch Blue (196)
İncir (38)
Itty Bitty (26)
Kanz (73)
Kara Kedi (9)
Karahan (1)
Key kids (20)
Kidboo (44)
Kidzoom (1)
Koton (90)
Kujju (1091)
La Sirena (1)
Ladybirds (89)
LipFish (52)
Losan (240)
Luggi Baby (195)
MACAWI (2)
Mackays (20)
Maclaren (1)
Mayoral (1440)
Midimod (1)
Mini Damla (70)
Mini World (649)
Minidamla (85)
Miniland (26)
Minions (1)
Minipicco (120)
Moje (8)
Molo (1)
Monna Rosa (45)
Mou Moshi (11)
Mymio (1)
Mymosa (2)
Nanica (2)
Naturaborn (58)
Nayınom (66)
Nazbaby (4)
Necix's (1)
NEKO (1)
Nenny Baby (93)
Olay (2)
Onseda (29)
ORTOPEDIA (1)
Ozmoz (67)
Panolino (81)
Panço (4)
Pediped (18)
Polosu (1)
Prenses (1)
Pugi (21)
Pugi Baby (147)
Puiko (96)
Qurdella (10)
Rabitto (1)
Roly Poly (10)
Rubies (9)
Sema baby (82)
Semabebe (32)
Sevi Bebe (184)
SİMALA (1)
SOA (1)
Soobe (68)
Spiderman (5)
Superman (15)
Tek Baby (2)
Texamed (1)
Tinky (1)
TobraAna (38)
Toms Elia (4)
Tomuycuk (23)
Tory Baby (6)
Toscana (18)
Tuc Tuc (42)
Tuffy (5)
Tweety (5)
U.S.Polo (3)
Veo Baby (200)
Vicco (98)
Victory (8)
Wogi (85)
Wonderkids (175)
Woombie (13)
Woorage (12)
Wstark (146)
Yoyko (2)
Yoyo Junior (106)
Yuppi (1)
ZCR (16)
Zeyland (305)
Zoombia (13)
Zuff (9)
Şan Bebe (32)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(20)
(17)
(17)
(15)
(14)
(13)
(10)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL