TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uyku Tulumu

için 380 sonuç bulundu.

Uyku Tulumu

İster kız bebek kıyafetleri, ister erkek bebek kıyafetleri olsun, bebek kıyafetleri seçerken ekstra dikkat etmek gerekli. Hele de bu kıyafet bebek uyku tulumu gibi bebeğinizin uykudaki sağlık ve güvenliğine etki edecekse. Burada kız bebek uyku tulumu hakkında ayrıntılı bilgi bulabilirsiniz.

Kız Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Kız Bebek Uyku Tulumu Modelleri

Kız bebek uyku tulum modelleri genel olarak bebek uyku tulumu modellerinden çok farklı değil. Pembe tonları ağırlıkta gibi görünse de her renkten ve her desenden ürün bulmanız mümkün. Günlük tulumdan farklı olan uyku tulumları geceleri rahat ve güvenli bir uykuyu garanti etmek için kullanılır. Oldukça hareketli olan bebeklere bu kıyafeti giydirdiğinizde yuvarlanmaları neredeyse imkansız hale gelir. Rahat giydirip çıkartma için fermuarlı bebek uyku tulumu veya çıt çıtlı modeller tercih edilmelidir. Pamuk dolgulu bebek uyku tulumu modelleri iç kısmın hava almasını sağlayarak bebeğinizin aşırı sıcağa maruz kalmasını önler. Bebek uyku tulumu ölçüleri yeni doğandan 3 yaşa kadar uzanır. Bebekler çok hızlı büyüdükleri için 3 yaşına gelene kadar 6 aylık bebek uyku tulumu, 1 yaş bebek uyku tulumu veya 2 yaş bebek uyku tulumu gibi birkaç farklı bedende uyku tulumu almanız gerekecek.

Uyku Tulumu: Öncesinde ve Sonrasında

Uyku Tulumu: Öncesinde ve Sonrasında

Öncelikle; kız bebek uyku tulumu alırken nelere dikkat etmeli?” Bebekler dünyaya yeni geldikleri için ciltleri muazzam derecede hassastır. Dolayısıyla, mümkün olduğunca organik ürünler tercih edilmelidir. Uyku tulumu onlara diğer iç ve dış kıyafetler kadar temas etmese de sentetik kumaşlı ve yapay boyalı ürünlerden kaçınmakta fayda var. Bebeğin kolları açıkta olacağı için onun erişiminde kopabilecek düğme, pul veya kurdele gibi küçük parçalar bulunmamasına da dikkat edin. Bebek uyku tulumu yazlık olacaksa hava alan pamuklu kumaşlar, kışlık olacaksa polar gibi sıcak tutan ama yine de hava alan ve yumuşak olan kumaşlar tercih edilmeli. “Bebek uyku tulumu nasıl kullanılır?” sorusunun cevabı basit. Fermuarı açıp bebeği düz bir şekilde içine yerleştirin, kollarını çıkarın ve fermuarı kapatın. “Bebek uyku tulumu içine ne giyilir?” derseniz de body ve zıbın uygundur çünkü daha kalın giysiler içeride bebeği bunaltabilir.

Kız Bebek Uyku Tulumu Fiyatları

Kız Bebek Uyku Tulumu Fiyatları

Kız bebek uyku tulum fiyatları normal bebek kıyafetleri ortalamasının biraz üstünde. Bunun sebebi de aslında tam olarak bir kıyafet değil uyku yardımcısı olması. Bebeklerin sağlık ve güvenliği ilk düşüneceğiniz şey olmalı. Bebek uyku tulumları uzun süre kullanılacak parçalar. Bebek büyüdükçe beden değişikliği yapmanız gerekebilir ama normal kıyafetlerden farklı olarak uyku tulumlarını biraz büyük alıp da kullanmanız mümkün. Baby Corner, Dream Bag, Green Touch, Naturabom, Sevi Bebe, Wonder Kids, Zeyland ve diğer markaların kız bebek tulumları burada sizi bekliyor. Eskilerden günümüze kadar ulaşan kundak uyku tulumuna bir alternatif olabilir. Kundak yine uyku esnasına bebeği tamamen sarıp sarmalaya yarayan bir tür örtüdür. Alt üst takım, body ve zıbın, etek ve elbise ile aklınıza gelebilecek bütün giysiler için Kız Bebek kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(45)
(45)
(34)
(23)
(22)
(18)
(17)
(17)
(16)
(15)
(13)
(12)
(9)
(8)
(6)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (50)
ve üzeri (53)
ve üzeri (53)
ve üzeri (54)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL