Tişört, Sweatshirt, Eşofman

için 1,359 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Tişört, Sweatshirt, Eşofman

Kız bebek tişörtlerinin çok farklı tasarımlarda üretilenleri bulunmaktadır. Bazılarının üzerinde değişik baskılar, bazılarının üzerinde de esprili yazılar bulunmaktadır. Kız bebekler için genelde pembe, kırmızı ve sarı tonlarından olan neşeli renkler tercih edilmektedir. Sıcak havalarda kızınızın bunalmaması için ona bebek tişörtü giydirebilirsiniz. Bebek tişörtleri de tıpkı yetişkin tişörtleri gibi kısa kolludur. Böylece minik yavrunuzun kolları dışarıda kalır ve hava alır. Bebeklerin cildi çok hassas olduğu için vücudunun dışarıdaki kısımlarına güneş kremi sürmeniz önerilmektedir. Keskin güneş ışığına maruz kalan hassas bebek cildi çabucak yanar ve bebeğinizin canının yanmasına sebep olur.

Wonder Kids, Karamela, Bebepan, Andy Wawa, 4funkyflavours, Elizbaby, Puffy Pie, Chicco gibi çeşitli markalar tarafından bebek tişörtleri ve sweatshirt'leri üretilmektedir. En çok tercih edilen bebek tişörtü çeşitleri, üzerinde baskıları bulunanlardır. Farklı renklerde ve tasarımlarda üretilen bu baskılar bebeklerin de dikkatini çeker. Böylece minik yavrunuz tişörtlerini hiç üzerinden çıkarmak istemez. Günlük hayatta, hem evin içinde hem de evin dışında minik kızınıza tişört giydirebilir ve rahat hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Bebek tişört fiyatları için kategorimizde yer alan ürünleri inceleyebilirsiniz.

Fermuarlı olarak üretilen bebek sweatshirt'leri pamuklu olarak üretilmektedir ve tamamen bebeklerin rahat etmesi için tasarlanmıştır. Hava serinlediği zaman bebeğinizin üzerine kolayca giyilip çıkarılabilen bir sweatshirt giydirebilirsiniz. Özellikle sportif bir şekilde giydirdiğiniz bebeğinizin üzerine, eşofmanı ile uyumlu bir sweatshirt giyebilirsiniz. Evinizde ve bahçenizde minik kızınızın rahatça hareket etmesini sağlamak için rengarenk bebek eşofmanlarından yararlanabilirsiniz. Bebek eşofmanları, pamuklu kumaştan üretildiği için kesinlikle minik bebeğinizi rahatsız etmez. Bazı bebek eşofmanlarının paça kısmı lastiklidir. Böylece eşofman bebeğinizin bacağına kadar sıyrılmaz ve minik kızınız rahat rahat oyunlarını oynamaya devam eder. Çocuklar yürümeye başladıktan sonra çok hareketli olurlar ve onları yerinde tutmak ne yazık ki pek mümkün olmaz. Çocukların doya doya oynaması ve oynarken rahat etmesi için birçok anne çocuk eşofmanlarından yararlanır. Eşofmanlar, bebeklerin eğilip kalkmasını engellemediği için son derece rahattır. Böylece bebeğinizin gelişimi sırasında minik yavrunuz rahat edecek.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(200)
(197)
(161)
(142)
(117)
(72)
(61)
(51)
(46)
(42)
(41)
(38)
(22)
(19)
(18)
(11)
(6)
(5)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Tuc Tuc (97)
Soobe (87)
Karamela (48)
Mayoral (39)
Organickid (33)
Soo be (28)
bonprix (19)
Kanz (14)
Disney (13)
Andy Wawa (10)
Bebepan (10)
Zeyland (10)
Elizbaby (8)
LipFish (6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(43)
ve üzeri (60)
ve üzeri (64)
ve üzeri (65)
ve üzeri (67)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL