TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Şapka, Bere, Kulaklık

için 880 sonuç bulundu.

Şapka, Bere, Kulaklık

Yeni doğan bebeklerin kafa yapısı çok hassas olduğu için en ufak rüzgarda üşüyebilir, bu nedenle bebeklere şapka takılır. Bebek şapkaları arasında birçok farklı model bulunmaktadır. Tavşan kulaklı bebek şapkaları, en çok kullanılan şapka modelleridir. Şapkanın üzerinde, tavşan kulaklarını andıran kulaklar olduğu için minik bebeklerin de adeta bir tavşana benzemesini sağlar. Özellikle bebekler uyurken şapka takılması, kafa yapısının düzgün şekil alması için son derece önemlidir. Yeni doğan bebekler için genellikle pamuklu kumaştan üretilen ve terleme yapmayan şapka modelleri tercih edilmektedir. Böylece minik bebeğinize evinizin içinde şapka takabileceksiniz. Üstelik yeni doğan bebeklere, bebeklik döneminde şapka takılırsa, kulaklarının kepçe olması da engellenmiş olur. Kız bebek şapka modelleri için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Kız bebek şapkalarının genellikle pembe renkleri tercih edilmektedir. Pembe, kız bebekleri temsil ettiği için ve onlara çok yakıştığı için bu rengin kullanımı tercih edilmektedir. Minidamla markası tarafından üretilen bebek şapkası kurdelelidir ve tavşan kulaklıdır. Yumuşak ve pamuklu kumaştan üretildiği için bebeğinizi rahatsız etmez. Soğuk havalarda bebeğinizin kafasının ve kulaklarının üşümesine engel olmak için örgü bebek şapkalarını tercih edebilirsiniz. Örgü olduğu için son derece sıcak tutar. Son derece şık tasarımlara sahip olan örgü bebek şapka modelleri için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz. Onlarca farklı modeli olan örgü bebek şapkaları ile minik kızınızı soğuk havalara karşı koruyabilirsiniz. Soğuk havalarda bebekleri şapkasız çıkarmak, direkt olarak hastalanmasına sebebiyet vermektedir.

Minidamla, Bebepan, Sevi Bebe, İdilbaby, Paper Faces, I Play Baby gibi çeşitli markalar tarafından üretilen bebek şapkalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bebek şapkaları; yazlık bebek şapkaları ve kışlık bebek şapkaları olarak ikiye ayrılmaktadır. Kışın bebeğinizin üşümesini engellediğiniz gibi, yazın da minik kızınızın kafasına güneş geçmesini engellemektedir. Yazlık bebek şapkaları da genellikle çiçek desenli olarak üretilmektedir. Çiçek desenli bebek şapkalarını, minik yavrunuzu yürüyüşe çıkardığınızda ya da plaja gittiğinizde kullanabilirsiniz. Yıkandıktan sonra çabucak kuruyabilen bu şapkalar, annelere ve bebeklere son derece rahat bir kullanım imkanı sunar.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Beden

(61)
(36)
(30)
(30)
(27)
(24)
(16)
(14)
(13)
(7)
(6)
(5)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(49)
ve üzeri (61)
ve üzeri (66)
ve üzeri (66)
ve üzeri (70)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL