Saç Aksesuarları

için 614 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Saç Aksesuarları

Kız bebeklerin saçları uzadığında anneler genellikle süslü tokalarla ve saç bantlarıyla minik yavruların saçlarını toplarlar. Kız bebek saç aksesuarları, bebeklerin olduğundan daha sevimli ve daha tatlı görünmesini sağlar. Üstelik bu ürünler sayesinde minik bebeğinizin saçlarına değişik şekiller verebilirsiniz. Kız bebek saç modelleri için internette bulunan videoları izleyebilir ve küçük kızınızın saçlarına her gün farklı bir şekilde verebilirsiniz. Kız bebek saç aksesuarları arasında: taç şeklinde olan fiyonklu tokalar, süslü bandanalar, saç lastikleri, klipsli tokalar yer almaktadır. Tüm bu ürünler sayesinde kızınızın saçlarını şekilde şekle sokabilirsiniz. Bir davete ya da bir düğüne giderken, süslü bir saç tokası ile küçük kızınızın saçlarını tutturabilir ve son derece göz alıcı görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kız bebek saç aksesuarlarını, minik yavrunuzun elbiselerine göre seçerseniz, kıyafetinin bir bütün gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Süslü, tatlı bir elbisenin üzerine yine aynı renklerde ya da birbiri ile uyumlu renklerde bir saç aksesuarı takarak bebeğinizin olduğundan daha sevimli görünmesini sağlayabilirsiniz. Kız bebek saç bantları, bebek saç aksesuarları arasında en çok kullanılan ürünlerdir. Dilerseniz saç bandı ve ayakkabıdan oluşan takımı satın alarak minik yavrunuzun elbiselerini kombinleyebilirsiniz. Set içerisinde yer alan ürünler birbiri ile aynı süslenmiştir ve son derece göz alıcı bir uyum oluşturmaktadır. Çiçekli bebek bandı takımı, 0-6 ay arasındaki bebekler için tasarlanmıştır. Saç bantları, bebeklerin kafa boyutuna göre üretildiği için, kategorimizdeki ürünleri incelerken bebeğinizin yaşını da göz önünde bulundurmanız yararınıza olacaktır.

Minik bebeklerin saçları uzadığında onları rahatsız etmemesi için bebek saç lastikleri ile toplayabilir ve minik yavrunuzun rahat etmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle sıcak havalarda bebeğinizin açık saçla dolaşması, ensesinin terlemesine neden olur. Son derece rahatsız edici olan bu durumu önlemek için kızınızın saçlarını at kuyruğu yaparak toplayabilir ve süslü tokalar takarak güzelleştirebilirsiniz. Dilerseniz kızınızın saçlarını örebilir ve fiyonklu klipsli tokaları kullanarak süsleyebilirsiniz. Ya da gözünün önüne gelen bir tutam saçı, klipsli fiyonklu toka ile tutturabilir ve rahatça hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen bebek saç aksesuarları fiyatlarını inceleyebilir ve dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(77)
(64)
(61)
(60)
(58)
(58)
(57)
(57)
(56)
(55)
(55)
(55)
(54)
(54)
(51)
(32)
(6)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Soobe (64)
Adaliko (7)
(5)
(5)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(51)
ve üzeri (74)
ve üzeri (81)
ve üzeri (83)
ve üzeri (89)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL