TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Saç Aksesuarları

için 1,896 sonuç bulundu.

Saç Aksesuarları

Kız bebek kıyafetlerinin güzelliğine diyecek yok. Ama kız bebeğinizi giydirmek kadar saçlarını süslemek de çok keyifli. Kız bebek saç aksesuarları çok çeşitlidir ve kıyafetlerle de harika bir şekilde kombine edilebilir. Bu sevimli aksesuarlara birlikte göz atalım.

Kız Bebek Saç Aksesuarları Neler?

Kız Bebek Saç Aksesuarları Neler?

Kız bebek saç aksesuarları süs amaçlı veya pratik amaçlı kullanılabilen aksesuarlar bütünüdür. Pratik amaçlı derken, uzun saçlı bebeklerin saçlarının yüzüne gözüne gelmesini önlemek için toplamaktan bahsediyoruz. Ama süs amaçlı kullanımda saçın uzunluğunun pek önemi yok. Kız bebek saç aksesuarlarının en popüler olanı saç bandı. Lastik veya kurdele ile başa geçirilen saç bantlarının renklerinin ve üstlerindeki süslemelerin çeşitliliği sınırsız. İsterseniz sade bir saç bandı alıp kendiniz de süsleyebilirsiniz. Diğer saç aksesuarları arasında çıt çıt saç tokası, firkete, saç lastiği, kız bebek bandana ve bebek taç modelleri sayılabilir. Saç bantları ve taçlar yeni doğan fotoğrafçılığında da sık sık kullanılır, yani bunları sadece fotoğraf çekimi için de alabilirsiniz. Saç bandı setleri ile farklı kıyafetler için her an hazır olmanız mümkün. Sizin kadar bebeğiniz de bu saç aksesuarlarını beğenecek.

Kız Bebek Saç Aksesuarları İpuçları

Kız Bebek Saç Aksesuarları İpuçları

Gerek bebek saç bandı modelleri, gerek saç tokası modelleri, gerekse başka bir saç aksesuarı seçin, esas olan bebeğinizin rahatlığı. Saç bandının, tacın veya bandananın onun başını sıkmasını, saç tokasının ve lastiğinin onun saçlarını çekip saç derisine baskı yapmasını istemezsiniz. Saç bandı lastiği ve taçta beden önemli; uygun saç bandı ölçüleri ve taç ölçülerini bulduğunuzda çocuğunuz rahat edecektir. Bandana ve tokalarda ise iş biraz ebeveyne kalmış. Bunları mümkün olduğunca nazik bir şekilde ve bebeğinizin tepkilerini izleyerek takmanızda fayda var. Saç tokası aksesuar ve bandana aksesuarları varsa bunların sağlam bir şekilde tutturulup tutturulmadığını kontrol edin. Ama en ideali kopabilecek parçaları olmayan aksesuarlardır. Ayrıca, bebeğinizin güvenliği için o uyumadan önce başındaki bütün aksesuarları çıkarmalısınız. Saç lastikleri mümkün olduğunca kolay açılan türden olmalı.

Kız Bebek Saç Aksesuarları Fiyatları

Kız Bebek Saç Aksesuarları Fiyatları

Bebek saç bandı fiyat açısından bütçenizi yormayacak seviyelerde; bandana, toka ve taç fiyatları da öyle. Önemli olan onların mutluluğu ve sizin mutluluğunuz. İhtiyacınızdan çok daha fazlasını alıp kenara atmanızı da önermeyiz. Ama saç aksesuarlarının kullanışlılığını da göz ardı etmemenizi tavsiye ederiz. Mesela, yukarıda bahsettiğimiz gibi, saç lastikleri uzun saçlı bebeklerin saçlarının gözüne veya ağzına girmesini önleyebilir; örgü saç bandı ve bandanalar rahat olmanın yanı sıra çocuğunuzun terinin yüzüne akmasını da önleyebilir. Coco Pari Bebek, Paper Faces, Momidea Kitty ve Adaliko gibi birçok markanın saç aksesuarlarını burada bulmanız mümkün. Elbette saç aksesuarlarının bebek kıyafetleri ile uyumlu olması da gerekli. Bunun için, etek, elbise, tişört, pantolon ve diğer kız bebek giyim ürünlerinin yer aldığı Kız Bebek Giyim kategorimize bakabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(192)
(100)
(80)
(77)
(73)
(72)
(45)
(43)
(27)
(27)
(25)
(24)
(24)
(22)
(22)
(15)
(14)
(11)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(119)
ve üzeri (164)
ve üzeri (176)
ve üzeri (180)
ve üzeri (185)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL