Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Mont, Kaban, Yelek

için 286 sonuç bulundu.

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek

Giyim sektöründe yer alan markalar ve firmalar tarafından üretilen farklı kıyafet parçaları alıcıların beğenisine sunulur. Bu kıyafet parçaları tıpkı yetişkin kıyafetlerinde olduğu gibi çocuk kıyafetlerinde de oldukça çeşitli bir ürün skalasına sahiptir. Tekstil ürünleri söz konusu olduğunda dönemin modasının da etkili bir unsur olduğu göz önüne alınırsa ürün çeşitliliğinin olması gerekli bir durumdur. Kız çocuklarına yönelik üretilen giysiler arasında belli başlı modeller yer almaktadır. Yeni doğan gelişim süreçlerinden 3 yaşına kadar kullanıcı kitlesine hitap eden kız bebek mont modelleri bu ürünler arasında yer almaktadır. Dış koşullardan gelebilecek herhangi bir uyarana karşı oldukça hassas olan bebekler için satın alınacak montların seçimleri oldukça önemlidir. Mevsimlik kullanımlara yönelik üretilen montlar genel olarak kış aylarında kullanılırlar. Yağışlı ve kışa nazaran daha ılık günlerde ise yağmurluk tercihleri ön plana çıkmaktadır. Kız bebek mont modelleri çeşit olarak belli başlı özelliklere bağlı kalarak kendi aralarında farklılaşırlar. Bu farklılaşmalara bağlı kalarak her zevke ve beğeniye uygun nitelikte doğru ürünlerin alıcılar tarafından seçilebilmesi olanaklı hale getirilir. Firmalar tarafından dış giyim parçası olarak üretilen bir diğer kış mevsimine uygun ürün ise kız bebek kaban çeşitleri olarak satışa sunulmaktadır. Kabanlar da montlar gibi kalın ve sert havalara uyumlu kumaş yapılarına sahip olan koruyucu nitelikte ürünlerdir. Hem dış giyim hem de iç giyim alanında tercih edilebilecek kız bebek yelek modelleri de farklı çeşitler ile alıcıların beğenisine sunulmaktadır. Yelekler, diğer dış giyim parçalarına oran ile daha hafif ve ince yapıya sahip olan ürünlerdir. Özellikle yeni doğan bebekler için belirli bir yaş dönemine kadar uzunca bir süre kullanışlı olabilecek modeller arasında başlarda yer alırlar.

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek Modelleri

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek Modelleri

Çocuk giyiminde dış ve iç ortamlara hitap eden ürünler arasında yelek çeşitleri oldukça revaçta olan ürünlerdir. Kız bebeklerin yeni doğan gelişim aralığında bulundukları dönemlerden itibaren hayatları boyunca farklı çeşitlerde kullanabilecekleri yelek şeklinde kıyafet parçaları giysi dolaplarında yer eder. Kız çocuklarına yönelik yapılacak yelek tercihlerinde tercih edilebilecek modeller oldukça farklı özellikler ile alıcıların beğenisine sunulur. Penye, peluş, kadife, denim ve benzeri türde kumaşlara sahip ürünler yelek modelleri arasında yer almaktadır. Yazlık ve kışlık hava koşullarına uygun özellikte üretilen modeller de mevcuttur. Kız bebek yelek modelleri kapüşonlu ya da kapüşon olmayacak şekilde satışa sunulmaktadırlar. Çocuklar için sadece dış giyim alanında kullanımlara hitap eden diğer ürünler ise mont ve kabanlardır. Mont ve kabanlara ek olarak tulum tarzında ürünlerde soğuk hava koşullarında sıkça tercih edilmektedir. Kız bebek kaban modelleri aylık yaş aralığında olan bebekler için de üretilmektedir. Bu açıdan ürünlerin satın alınmalarında ve kullanımlarında yaş aralıkları sorun olmamaktadır. Kabanlar klasik modeller şeklinde olabilecekleri gibi kürklü ve hareketli ürün tasarımları ile de sıkça satışa sunulurlar. Kız bebek koruyucu kaban çeşitlerinin boy ortalaması ise genel olarak kısa olacak şekilde belirlenmektedir. Kabanlardan sonra mont çeşitleri de oldukça geniş bir ürün skalasına sahiptir. Montlar, soğuk havaların değişmeyen koruyucu ürünleri olarak sıklıkla tercih edilmektedir. Parka şeklinde olabilecekleri gibi kürk, polar, tüylü, vb. şekillerde de klasik modellere ek olarak beğenilere sunulmaktadırlar. Birbirinden farklı renk ve desenler ile çeşitlilik gösteren kız bebek mont modelleri aksesuarlı ya da aksesuarsız şekilde satın alınabilmektedir. Bu opsiyonel ve tasarımsal ürün farklılıkları sayesinde her beğeniye ve bütçeye hitap edebilecek tarzda ürünleri sayfamızda detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Mayoral mont, kaban ve yelek seçeneklerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek Nasıl Seçilir?

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek Nasıl Seçilir?

Çocuklar için satın alınacak giyim parçalarını seçmeden önce alıcıların modeller hakkında bilgi sahibi olmaları gerekmektedir. Mont, kaban ve yelek modelleri oldukça çeşitli özelliklerde satışa sunulurlar. Satın alma amacı ile değerlendirilen ürünlerin kumaş yapısının sağlıklı ve kaliteli olması bebeklerin ciltleri için en önemli seçim kriteridir. Ürünün sahip olduğu kumaş çoğu zaman geniş bir vücut bölgesine temas etmese bile temas ettiği farklı alanları tahriş etmeyecek ve alerjilere sebep olmayacak nitelikte seçilmelidir. Kız bebek mont özellikleri bu açıdan alıcılar için ve kullanıcılar için güvenli özellikler sunmaktadır. Tüylü, kürklü, peluş, polar gibi ürünlere reaksiyon gösterebilen bebekler söz konusu ise daha düz modellerde su geçirmez şekilde üretilen montlar tercih edilebilir Bebeklerin cilt yapılarına uygun ürün seçiminden sonra bir diğer seçim kriteri ise bedenler ile ilgili olarak şekillenmektedir. Özellikle kabanlar söz konusu olduğunda ebatlar oldukça önem arz eder. Sayfamızda yer alan modeller kız bebek kaban bedenleri açısından oldukça çeşitli aralıklara hitap etmektedir. Yeni doğan bebek zamanlarından 3 yaşa kadar bebekler için bu ürünler soğuk kış aylarında alıcılar tarafından tercih edilebilir. Dış ve iç giyimlere uygun nitelikte olan yelek tercihlerinde ise satın almadan önce kumaş özellikleri mutlaka bilinmelidir. Yeni doğan bebeklerde kullanımı yaygın olan bu giysi parçaları kaliteli kumaşlardan seçilip satın alınmalıdır. Yeleklerin satın alımları sırasında bebeklerin vücut ölçüleri dikkate alınmalıdır. Bebeklerin hareket alanlarını kısıtlayacak ve küçük ebatlarda olan ürünlerden kaçınılması gerekir. Doğru ölçülerde giysilerle bebeklerin bedensel gelişimleri desteklenmelidir. Tasarım şekillerinde ise ebatlara ek olarak baskı şekillerine ve yaka tiplerine dikkat edilmesi gerekir. Sağlıklı baskı yöntemleri ile üretilmiş ürünlerin tercih edilmesi ve sıkmayacak yaka tiplerinin alınması önemlidir.

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek Fiyatları

Kız Bebek Mont, Kaban, Yelek Fiyatları

Farklı firmalar ve markalar tarafından bebeklere yönelik üretilen birçok giysi parçası bulunur. Bu parçalardan dış giyim kullanımlarında değerlendirilen ürünlerin birbirleri arasında fiyat açısından farklılaştıkları görülür. Giysilerin etiketlendirilmeleri açısından ortaya çıkan bu farklılıkların çeşitli nedenleri vardır. Genel olarak her ürünün ana malzeme türü fiyatlar üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Denim kumaşa sahip kız bebek yelek fiyatları ile penye yeleklerin fiyatları farklı aralıklarda bulunmaktadır. Yeleklerde görülen materyal türü farklılıkları kaban ve montlarda da etiketlendirme aşamasında etkili olan bir kriterdir. Kürklü montlar ile polar montlar farklı materyal türlerine sahip olmaları ile birlikte farklı fiyat aralıklarında satışa sunulmaktadırlar. Kız bebek mont fiyatları gibi kabanların fiyat aralıkları da aynı kriterden etkilenmektedir. Ürünlerin yapım aşamalarında geliştirilen tasarım özellikleri modelden modele farklılık göstermektedir. Bazı ürün çeşitleri desenli olabilirken bazı ürün çeşitleri hayvan figürlü ya da yazılı olarak üretilmektedir. Satın alınacak olan ürünlerin sahip oldukları tasarımsal özellikler onların değişik oranlar ile satışa sunulmalarını sağlamaktadır. Dış giyim alanında üretimi yapılan modellerin şapkalı ya da şapkasız şekilde alıcıların beğenisine sunuldukları görülür. Modelin sahip olduğu ekstra özelliklere bağlı olarak kız bebek mont fiyatları farklı etiket fiyatlarına sahip olmaktadırlar. Ekstra özelliklerden birisi olan bir diğer unsur ise modelin sahip olduğu aksesuar süslemeleri olarak belirlenmektedir. Broş, taş, vb. aksesuarların bulunduğu modeller sade modellere oran ile farklı fiyat aralığında satışa sunulmaktadırlar. Kız bebek kaban fiyatları açısından özellikle belirleyici olan kürklü tasarımlar ise yine diğer modellere oran ile etiket açısından farklılaşmaktadır. Son olarak ürünlerin özellikleri dışında üretim sürecinde etkili olan işçilik süreçleri ile ilgili uygulamaların seviyesi de etiketler üzerinde belirleyici nitelikte olan kriterler arasında yer alır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(55)
(45)
(34)
(30)
(29)
(26)
(23)
(20)
(15)
(10)
(8)
(8)
(7)
(6)
(6)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)
ve üzeri (15)
ve üzeri (16)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL