TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kostüm

için 176 sonuç bulundu.

Kostüm

Bebek kıyafetleri, hele de kız bebek kıyafetleri seçmek başlı başına keyifli bir etkinlik. Bebeğinizi bir de ünlü çizgi film karakterlerinin kostümlerini giymişken düşünün. Ne kadar da sevimli değil mi? Kız bebek kostüm çeşitleri burada sizi bekliyor.

Kız Bebek Kostüm Modelleri

Kız Bebek Kostüm Modelleri

Kostüm, belli bir ülkenin veya yörenin kültürünü, bir mesleğin özelliklerini yansıtan veya film veya çizgi film karakterlerine bürünmeyi sağlayan kıyafetler bütünüdür. Kız bebek ve çocuk kostüm modelleri denildiğinde akla ilk olarak Elsa kostümü ve Karlar Ülkesi kostümü gelir. Bu kostüm özelinde bahsedersek, Elsa’nın elbisesi standart ama onun yanı sıra asası, tacı, eldivenleri ve hatta saçı bile olan setler bulmanız mümkün. Karlar Ülkesi (Frozen) filmi 2013 yılında vizyona girdikten sonra Disney’in diğer prensesleri biraz geride kaldı ama hala Uyuyan Güzel, Cinderella, Pamuk Prenses, Rapunzel, Şirine kostüm ve diğer klasik karakterlerin kostümlerini rahatlıkla bulmanız mümkün. Bu ünlü karakterler dışında uğur böceği kostümü, karanlıkta parlayan fosforlu ve etekli kelebek kanat seti, yeni doğan fotoğrafçılığında sık sık kullanılan tütü kostüm ve mevlütlerde giydirilen bindallı kostümü de alabileceğiniz kostüm modelleri arasında.

Kız Bebek Kostümü Seçerken

Kız Bebek Kostümü Seçerken

Kız bebek kostümü seçerken ilk dikkat edeceğiniz şey beden. Kız bebek kostümlerinin bedenleri yeni doğanlardan başlar ve 5-6 yaşına kadar gider. Yeni doğan fotoğraf çekimi için kullanılan tütü en fazla 6 aydan sonra ya da 1 yaş kostümleri 2 yaşındayken çocuğunuza olmayacaktır. Ama Elsa kostümü gibi daha büyükler için üretilmiş ürünler genelde 3-5 yaş, 5-6 yaş gibi bir iki yaş aralığına uygundur. Elbette çocuğunuzun gelişimini de göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız. Kostümü bir kostüm partisi için alacaksanız genel bir tema varsa ona uyumlu olmanız gerekebilir. Ayrıca, parti gibi ortamlarda kostümün çocuğunuz için risk oluşturmayacağından da emin olun. Mesela, boyundan uzun etekli bir kostüme kendi ya da başkaları takılabilir. Küçük bebekler için mümkün olduğunca doğal malzemelerden yapılmış ve üstünde kurdele, pul veya düğme gibi kopabilecek küçük parçaları olmayan kostümler daha uygundur.

Kız Bebek Kostüm Fiyatları

Kız Bebek Kostüm Fiyatları

Kız bebek kostüm fiyatları kostümün ayrıntılarına, boyutlarına ve içerdiği parçalara göre değişiklik gösterebilir. Kostümler genelde özel günler ve kutlamalar dışında pek akla gelmez ama kızınıza köstüm almak için ille de bir kostüm partisini beklemenize gerek yok. Blog yazımızda da anlattığımız gibi doğum günlerinde kostümlere yer var. Hiçbir sebep olmasa bile bebeğinizin evde kostüm giyerken yaşadığı coşku görülmeye, küçük bebeğinizin sevimli görüntüsü de hatıra için fotoğraflamaya değer. Kostüm dışında tulum, zıbın, pijama takımı, patik, ayakkabı, etek, elbise, pantolon, şort, tişört, mont, mayo, saç aksesuarları ve aklınıza gelebilecek her türlü kız bebek kıyafetini kız bebek kategorimizde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(19)
(19)
(16)
(15)
(13)
(10)
(10)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

4bb2 (1)
abentiny (1)
Afagroup (1)
Aniij (1)
Avent (1)
Baby (4)
Bestkids (1)
evdenele (4)
Frozen (1)
Kidzoom (1)
Panço (1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(16)
ve üzeri (28)
ve üzeri (33)
ve üzeri (34)
ve üzeri (36)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL