İç Çamaşırı & Çorap

Bebekler en çok ayaklardan üşüdüğü için yavrunuzun ayaklarının sürekli sıcak kalmasına özen göstermeniz gerekmektedir. Bunun için de bebeğinizin ayağını kesinlikle çorapsız bırakmamanız gerekmektedir. Kız bebek çorapları, ponponlu ve fiyonklu olarak üretildiği için son derece hoş tasarımlıdır. Minik yavrunuzun kıyafetlerine göre çorap rengine ve modeline karar verebilirsiniz. Böylece bebeğinizin son derece şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Bebek çorap modelleri arasında birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Kategorimizde yer alan kız bebek çorabı çeşitlerini inceleyerek minik yavrunuz için istediğiniz çorabı kolayca satın alabilirsiniz.

Mini Damla markası tarafından üretilen kız bebek çorabı ponponludur ve üretiminde pamuklu kumaş kullanılmıştır. 0-6 ay arasındaki kız bebeklerin minik ayaklarına göre üretilmiştir. Bebek çorabı seçerken, bebeğinizin kaç aylık olduğunu göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Bebekler çok hızlı bir şekilde geliştiği için 2 aylık bebek çorabı, 4 aylık bebeğe küçük gelir. Bebek çorabı çeşitleri arasında kısa olanları ve uzun olanları bulunmaktadır. Yaz mevsiminde kısa çorapları kullanmayı tercih edebileceğiniz gibi kış aylarında da uzun çorapları hatta külotlu çorapları kullanmayı tercih edebilirsiniz. Kız bebek külotlu çorap çeşitleri arasında en çok tercih edilenler, üzerinde çizgi film karakterlerinin baskılarının buluğu ürünlerdir. Kız çocukları özellikle çiçek desenli olan renkli külotlu çorapları daha çok severler. Hem bebeğinizin eteğinin altına hem de pantolonunun altına külotlu çorap giydirerek yavrunuzun üşümesini engelleyebilirsiniz. Kız bebek çorap fiyatları için kategorimizi inceleyebilir ve dilediğinizi satın alabilirsiniz.

Tıpkı yetişkinler gibi bebeklerin de iç çamaşırları bulunmaktadır. Bebeklik döneminde bebek bezi kullanıldığı için çok fazla tercih edilmese de, tuvalet eğitimi döneminde çocuklara iç çamaşırı giydirmek gerekmektedir. Kız bebek iç çamaşırı çeşitleri arasında birbirinden farklı renk ve modeller bulunmaktadır. Minik kızınızın sağlığını korumak için düzenli olarak iç çamaşırını değiştirmeyi alışkanlık haline getirmeniz tavsiye edilir. Bebe iç giyim ürünleri için kategorimizi inceleyebilir ve minik yavrunuzun kıyafetlerine uygun olan iç çamaşırı çeşitlerini kolayca satın alabilirsiniz. Çeşitli markalar tarafından üretilen bebek iç çamaşırı fiyatları, ürünlerin markalarına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

İç Çamaşırı & Çorap

için 1,126 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(104)
(74)
(58)
(44)
(44)
(37)
(33)
(26)
(17)
(17)
(16)
(11)
(9)
(6)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(1)
(2)
Baby (9)
(3)
(5)
(1)
Bebetto (6)
Bibaby (70)
(1)
(3)
Disney (10)
(1)
(2)
(1)
(3)
(1)
Kanz (14)
Mayoral (20)
(2)
(2)
(2)
Olay (6)
Sevi Bebe (12)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(76)
ve üzeri (89)
ve üzeri (91)
ve üzeri (93)
ve üzeri (93)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL