Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

İç Çamaşırı & Çorap

için 1,453 sonuç bulundu.

İç Çamaşırı & Çorap

Kız bebek iç çamaşırı ve kız bebek çorap çeşitleri, kız bebek kıyafetlerinin görünmez kahramanlarıdır. İster etek, ister elbise... Hangi kıyafeti giydirirseniz giydirin onlarsız olmaz. Bebeğiniz için en iyi iç çamaşırlarını ve çorapları seçmek için sizin için hazırladığımız bilgilere mutlaka göz atın.

Kız Bebek İç Çamaşırı Hakkında

Kız Bebek İç Çamaşırı Hakkında

Kız bebek iç giyim dahilinde kız bebek külot, boxer, fanila veya atletleri bulabilirsiniz. (Alıştırma külodu ile body & zıbın farklı kategorilerde sizinle.) Sadece kız bebek değil, genel olarak bebek külot ve diğerlerini alırken onları dünyaya daha yeni gelen hassas bebekler için aldığınızı aklınızdan çıkarmamalısınız. Yeni doğan bebek iç çamaşırı kesinlikle doğal olmalı, hiçbir ağır kimyasal veya yapay boya içermemeli. Yeterli esnekliği de sağlayan organik pamuklu ürünler bebekler için idealdir. Kız bebek iç çamaşırlarının bedenleri yeni doğanlardan başlayarak 3 yaşa kadar uzanır. Bedenler 0-6 ay, 6-12 ay gibi aralıkları kapsar ama direkt aya bakmadan önce bebeğin kendi gelişimini de göz önünde bulundurmalısınız. Kız bebek külot modelleri arasında canlı renkler ve desenler, fırfırlar ve dantellerle Karlar ülkesi ve Minnie Mouse gibi lisanslı çizgi film karakterlerini bulabilirsiniz.

Kız Bebekler İçin Çorap Modelleri

Kız Bebekler İçin Çorap Modelleri

Kız bebekler için çorap alırken aynı iç çamaşırlarındaki gibi organik kumaştan olmasına ve zararlı malzemeler içermemesine özen göstermelisiniz. Bebek çorap bedeni seçmek diğer kıyafetleri seçmekten daha kolay çünkü genelde daha standart. Ama bunlarda da modele bağlı olarak lastiklerin bebeğin bileklerini, butlarını veya belini sıkmamasına dikkat edin. Lastiklerin iz yapması kaçınılmaz olsa da bu iz uzun süre koyu renkli halde kalıyorsa çorap sıkıyordur. Gündüz de gece de bebeğin kan dolaşımının sekteye uğramaması için çorapların yeterince esnek olması gerekir. Bebek çorap modelleri saymakla bitmez. Soket çorap dışında bebek külotlu çorap, özellikle de bebek muz çorap en çok aranan çorap modelidir. Külotlu çoraplar külot ve bebek bezini toparladıklarından dolayı da bu kadar rağbet görmekte. Yeni yürümeye başlayan bebeklerin güvenliği için ise bebek kaymaz çorap şart.

İç Çamaşırı ve Çorap Fiyatları

İç Çamaşırı ve Çorap Fiyatları

Kız bebek iç çamaşırı ve kız bebek çorap fiyatları oldukça hesaplı. Zaten iki ürünün yelpazesi de o kadar geniş ki hem çocuğunuza hem de bütçenize uygun parçaları bulmakta zorlanmayacaksınız. İç çamaşırı ve çorapta çoklu ürünler oldukça yaygın. Mesela 0-6 ay için 3’lü veya dörtlü çorap veya külot setleri alabilirsiniz. Sadece bebek külotlu çorap modellerini çoklu değil tekli olarak bulmanız daha olası. Zaten onları diğer parçalar kadar sık değiştirmeyeceksiniz. Baby, Baby Corner, Babyjem, Bibaby, Disney, Frozen, Hello Kitty, Mayoral, Minnie Mouse, Sevi Bebe, Wonder Kids ve daha birçok bebek iç çamaşırı ve çorap markasını burada bulabilirsiniz. Elbette kız bebek kıyafetleri bu kadarla kalmıyor. Alt üst takım, body ve zıbın, etek, elbise, tulum ve aradığınız bütün kız bebek giyim parçaları Kız Bebek kategorisinde.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(230)
(186)
(159)
(152)
(118)
(113)
(108)
(102)
(81)
(62)
(57)
(53)
(32)
(20)
(17)
(8)
(5)
(5)
(4)
(4)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(74)
ve üzeri (88)
ve üzeri (94)
ve üzeri (99)
ve üzeri (104)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL