Hırka, Kazak, Yelek

Minik yavrunuzun soğuk havalarda üşümesini engellemek için kız bebek hırka çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Bebek hırkaları çok minik olduğu için fazla yer kaplamazlar ve çantalara kolayca sığarlar. Böylece bebek hırkalarını gittiğiniz her yere yanınızda götürebilir ve ihtiyaç duyduğunuzda kullanabilirsiniz. Birçok anne tarafından örgü kız bebek hırkaları tercih edilmektedir. Örgü bebek hırkalarının birçok farklı rengi ve modeli bulunmaktadır. Örgü bebek hırkaları kalın olduğu için genellikle kış mevsiminde kullanılmaktadır. Sıcak yaz akşamlarında esen ılık rüzgardan bebeğinizin etkilenmemesi için yanınızda yazlık bebek hırkası taşıyabilirsiniz. Minik yavrunuzun sağlığını korumak için iç organlarının üşümemesine son drece dikkat etmeniz gerekmektedir. Ciğerlerini ve böbreklerini rüzgardan korumak için bebeğinize hırka giydirmeniz iyi bir seçenek olabilir.

Bebek hırkaları kolay giydirilip, kolay çıkarılabildiği için terlediğinde kolayca üzerinden çıkarabilir, aynı şekilde üşüdüğünde ise hemen üzerine giydirebilirsiniz. Bebek kıyafetleri arasında en pratik olanı bebek hırkalarıdır. Bebek hırkalarının fermuarlı ve düğmeli modelleri bulunmaktadır. Hırkanın modeline göre düğmeli ya da fermuarlı olanını tercih edebilirsiniz. Düğmeli bebek hırka modellerinin de çok süslü ve güzel tasarımlara sahip olanları bulunmaktadır. Bazı hırkaların düğmeleri çizgi film figürlerinden oluştuğu için son derece dikkat çekicidir. Bu ürünler sayesinde bebeğiniz hırkasını çok sevecek ve hiç üzerinden çıkarmak istemeyecek.

Etek kombinlerini ya da pantolon kombinlerini süslü bir hırka ile tamamlayarak bebeğinizin son derece şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Yaz mevisimnde tişörtün üzerine giydirebileceğiniz bebek hırkasını, kışın da bebek kazağının üzerine giydirerek bebeğinizin üşümesini engelleyebilirsiniz. Özellikle seyahatlere çıkarken, bebeğinizin hava değişikliğinden etkilenmemesi için mutlaka yanınızda hırka bulundurmanız tavsiye edilir. Kız bebek hırka modelleri için kategorimizi inceleyebilir ve minik yavrunuz için istediğinizi satın alabilirsiniz. Bebepan, Bebitof, İdilbaby, Wonder Kids, Minidamla, Minnie Mouse, Chicco, Andy Wawa gibi çeşitli markalar tarafından üretilen bebek hırkalarının fiyatları, ürünlerin özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Baskılı hırka modelleri arıyorsanız, Chicco hırka modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı tasarımlara ve baskılara sahip olan ürünlerden istediğinizi satın alabilir ve minik yavrunuza giydirebilirsiniz.

Hırka, Kazak, Yelek

için 839 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(116)
(107)
(95)
(78)
(44)
(39)
(25)
(22)
(21)
(11)
(11)
(11)
(10)
(10)
(9)
(7)
(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

(1)
(1)
(1)
Bebepan (11)
(1)
(2)
Bibaby (23)
(3)
(1)
(3)
Elizbaby (8)
Feyzamavm (6)
İdilbaby (13)
(3)
(1)
(1)
Losan (6)
Mayoral (45)
(1)
Missemo (6)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(3)
(1)
(3)
(5)
(2)
(4)
(1)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(37)
ve üzeri (45)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)
ve üzeri (46)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL