TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Mont, Kaban, Yelek

için 498 sonuç bulundu.

Mont, Kaban, Yelek

Bebeklerimizi kış aylarında soğuktan korumak, sağlıkları açısından önemli bir husus. Soğuk yalnız hastalıklara değil, bebeklerin narin cildinin etkilenmesine, tahriş olmasına ya da kurumasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden iyi bir erkek bebek giyim ürünü seçmek önemlidir. Mont, kaban, yelek ve erkek bebek kategorimiz üzerinden, bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Mont, Kaban, Yelek Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Mont, Kaban, Yelek Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Erkek bebek mont kaban modelleri seçerken, aldığınız ürünün kumaş yapısına dikkat etmeyi unutmayınız. Bebekler için hazırlanan mont yelek kaban modellerinin kumaşları, elyaf, kaz tüyü, polar, keten, kaşe olabilir. Kategorimiz üzerinden çok çeşitli kumaş türlerinden üretilmiş erkek bebek mont modelleri inceleyebilir, dilediğiniz tarz ve fiyat arasından seçim yapabilirsiniz. Kategorimizde bir çok farklı bebek kıyafet markaları bulunmaktadır. Monna Rosa, Nanica, Organic Bonny Baby, Organicera, SOA, Vertbaudet, Wonderkids gibi birçok ünlü ve bebekler için özel üretimde bulunan sağlıklı, organik ürünler sunan markanın arasından bütçeniz için en uygun olanı bulabilirsiniz.

Mevsimine Göre Erkek Bebek İçin Mont Nasıl Seçilir?

Mevsimine Göre Erkek Bebek İçin Mont Nasıl Seçilir?

Kategorimizde bulunan erkek bebek montları, mevsimine göre de değişik seçeneklere sahip bulunuyor. İlkbahar ayları için keten ya da şile bezlerinden rüzgarlık erkek bebek mevsimlik mont modellerini tercih edebilirsiniz. Sonbahar ve daha ılık havalar için, yağmurluk cinsinden bir erkek bebek mont tulum modellerine bakabilirsiniz. Kış ayları için ise, kaz tüylü, içi polar ya da kürklü modeller gibi daha sıcak tutacak, esintiyi içeri geçirmeyecek modelleri tercih etmenizde fayda var.

Mont, Kaban, Yelek Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mont, Kaban, Yelek Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Erkek bebek kaban, mont ve yelek modelleri seçerken ilk dikkat edilmesi gereken kumaşın cinsidir. Bebeklerin narin tenine değen kumaşlar, temas ya da terle birlikte alerjik reaksiyona sebep olabilir. Yahut sürtünmeden dolayı kızarıklık, tahriş gibi cilt yaralanmalarına sebebiyet verebilir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak için tüm bebek çocuk giyim ürünlerinin kumaş yapısına dikkat ediniz. Erkek bebek kaban modelleri, elyaf, kaz tüyü, polar, keten, kaşe gibi birçok farklı kumaştan hazırlanabilir. Kumaş seçerken ilk olarak kansorojen madde içermeyen, anti-kansorojen ibaresinin bulunduğu kaliteli kumaşlara yönelmekte fayda var. Kaliteli olmayan yanlış kumaş seçiminde, renk vermek için kullanılan boyaların niteliği belirsizdir. Bu yüzden anti-kansorejen boyaların kullanıldığı doğru kumaşları tercih etmeliyiz. Erkek bebek kaban çeşitleri kumaşlarında, antialerjik ve antibakteriyel kumaştan üretilmiş olmasına dikkat etmekte büyük önem taşır. Doğal ipliklerin kullanıldığı kumaşlar yine doğru tercih olacaktır. Erkek bebek yelek mont, kaban modelleri için terletmez kumaş seçmek, bebeğinizi hastalıklardan korur. Terleten kumaşların sıcak ortamlarda yaratacağı terli bedeni, soğukla karşılaştığı zaman hastalanabilir. Bütün bahsettiğimiz bu özellikler, terletmez, antialerjik, antibakteriyel ve doğal olan kumaşlar kalitesinden dolayı sarkma yapmaz. Böylece uzun ömürlü bir performans sunar. Bebeğiniz için en sağlıklı en doğru yelek mont ve kaban seçiminizi, kategorimiz üzerinden yapabilirsiniz. Bebeğiniz için diğer sağlıklı seçimler nedir, öğrenmek isterseniz Anne Bebek kategorimize uğramanızda fayda var.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Beden

(104)
(99)
(67)
(63)
(46)
(42)
(38)
(37)
(24)
(18)
(11)
(9)
(8)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL