Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Sinek Koruyucu

için 141 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Sinek Koruyucu

Sinek koruyucu ve kovucu ürünler yaz aylarında sıcaktan dolayı bebeklerin maruz kalabileceği sineklerden korumaya, kaşıntıdan uzak tutmaya yarayan ürünlerdir. Hem ev içerisinde hem de dışarıda bebekleri çeşitli böceklerden uzak tutmayı sağlayan ürünler bulunmaktadır. Bunlar ev içerisinde bebek odalarında, bebeğin rahat uyumasını ve yaz aylarını rahat geçirmesini sağlarken; dış ortamlarda da böceklerin saldırısından korumayı sağlar. Bebekler yaz aylarında tahrişe maruz kalıp rahatsız olabilir. Açık alanlarda ise sinek ısırmaları yüzünden ciltleri kaşınabilir, böcekler yüzünden zarar görebilir. Çeşitli böceklerden ve sineklerden korumaya yardımcı olan sinek kovucu çeşitleri bebeklerin yaz aylarında açık havada ve evde rahat hissettirmeye yardımcı oluyor. Bebekler için hassas şekilde üretilen sinek koruyucular, yetişkinlerde farklı üretim aşamasından geçmektedir. Yetişkinler için kullanılan sinek koruyucular, bebeklerde kullanıldığı zaman çeşitli tahrişlere ve zararlı etkilere neden olabilir. Kolay uygulaması ve içeriğindeki E vitaminleri ile hem bebeklerde hem de kendiniz üzerinde üstün bir koruma sağlayabilirsiniz. Sağlık ürünleri sayfamızda yer alan sinek kovucu çeşitlerine göz atabilirsiniz.

Sinek Koruyucu Modelleri

Sinek Koruyucu Modelleri

Gece uykuları, bebekler için oldukça önemlidir. Geceleri çabuk etkilenen ve sesten irkilebilen bebekler böceklere karşı daha savunmasız durumdadır. Sinek kovucu modelleri, bebekler üzerinde en iyi şekilde uygulandığı zaman, keneler böcekler sinekler gibi birçok böcek çeşidinden bebeği korumayı sağlıyor. Yüksek vadede bebeği korumayı hedefleyen sinek koruyucular, yetişkinlere oranla daha hassas formatlarda üretiliyor. Sinek kovucu bileklik kampta, piknikte, açık havada çeşitli sinek ve böceklerden korunmak amacıyla kullanılmaktadır. Çocuklara rahatlık sağlamasının yanında yetişkinlerde yaşlı bireylerde de kullanılan sinek kovucu bileklikler, yaz aylarını daha rahat geçirmenize yardımcı oluyor. Bebeklerde ayak bileğinde kullanılan sinek kovucu bileklikler, bilekliği ağzına götürmemesine ve çeşitli sorunlarla karşılaşılmamasına yardımcı oluyor. Sinek kovucu sprey bebeklerin cildine ve sinek ısırabilecek alanlara sıkılma ile uygulanan ve bebeğe kimyasal zararları olmayan ürünlerdir. Spreylerin bebeğin göz, ağız gibi bölgelerine sıkmamak gerekir. Sinek kovucu modelleri arasında sinek kovucu bileklikler, sinek kovucu spreyler, losyonlar, sinek kovucu lambalar, sinek kovucu tabletler, sinek kovucu ev içi diğer cihazlar bulunmaktadır. Hem evlerde, hem de dış ortamlarda bebekleri ve kendinizi böceklerden koruma amacıyla bu modeller arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Lamba olarak veya tablet formatında kullanılabilen sinek kovucu ürünler, gece sinekler ve böcekler yüzünden uykularınızı bölmeden rahat uyumanızı sağlar. Hem gündüz hem de geceleri pencereniz açık uyumak, dinlenmek istediğiniz zamanlar size böcek saldırılarına karşı savunma oluşturmayı sağlar. Hipoalerjenik madde bulunduran sinek kovucuyu ürünler oldukça fazla bulunmaktadır. Bebeklerinizin alerjisi olup olmadığını dikkat etmelisiniz. Hızlı emilen formülleri, yağlı yapıları ve vücutta yağlı görünüm vermemeleri ürünlerin önemli detaylarındandır. İçeriğinde çeşitli vitaminler bulunan sinek koruyucuları, bitkisel etkenleri ile sağlığınıza faydalı maddeler içerir.

 Sinek Koruyucu Tercihi

Sinek Koruyucu Tercihi

Böcek ilaçları ve sinek kovucular arasında bazı farklar bulunmaktadır. Her zaman böcek ilacı kullanmak mümkün olmayabilir. Evlerinizde böcek ilacı kullandıktan sonra ağır bir koku etrafa yayılabilir. Ayrıca açık havalarda da kullanımı olmayan böcek ilaçları yerine sinek koruyucuları tercih edebilirsiniz. Sinek koruyucular, açık havada kolay kullanımları ile tercih edilirken diğer böcek ilaçları evde veya odada olmadığınız zamanlar ilaçlama yapmayı ve uzun süre böcekten korunmayı sağlamaktadır. Sinek kovucu doğal bitkisel etken maddelerden yapılmış koruyucuları tercih ederek hem bebekler hem de kendiniz üzerinde sağlıklı, zararsız bir koruma sağlayabilirsiniz. Organik sinek kovucu spreylerin bazıları güneşe karşı da koruma faktörleri içermektedir. Güneşli havalarda hem güneş kremi, hem de spreyler kullanmak sizi bunaltabilir diye düşünüyorsanız güneş koruması bulunan organik sinek koruyucular kullanabilirsiniz. Uzun ömürlü çeşitli sinek kovucular, solunum yolunu ve bağışıklık sistemini etkileyebileceği için sağlığa zararsız olup olmadığına dikkat etmelisiniz. Güzel havalarda dışarı çıkmanızı ve eğlenceli vakitler geçirmenizi sağlayacak ürünler, çeşitli miktarlarda bulunmaktadır. 7 ml, 50 ml, 100 ml, 125 ml, 60 ml, 175 ml gibi çeşitli miktarlarda bulunmaktadır. Kullanım sıklığınıza uygun olarak miktar tercihi yapabilirsiniz. Kolay uygulama yöntemleri ve vücutta çabuk emilmeleri sinek koruyucularını daha kullanışlı hale getirmektedir. Doğal içeriklerden oluşturulmuş spreyler, alerjisi olanlar veya solunum problemi yaşayanlar için kullanıma uygun olarak üretilmiştir. Kolayca sıkılabilen sinek koruyucuları, mevsim şartlarına göre dört mevsim kullanılabilecek yapılarda da üretilmektedir. Mevsiminize uygun üretilen sinek koruyucuların yanı sıra yaşadığınız şehre göre de dört mevsim uygulanabilen sinek koruyucularını tercih edebilirsiniz. Dilerseniz losyon, dilerseniz sprey veya bileklik formatında kullanabileceğiniz sinek koruyucuları cildiniz hızlıca emer ve gün boyu hafif hissedebilirsiniz.

 Sinek Koruyucu Kullanım Alanları

Sinek Koruyucu Kullanım Alanları

Hem evde hem de dışarıda kullanabileceğiniz sinek kovucular farklı formatlarda üretilmektedir. Evde gece lambası şeklinde ve çeşitli cihazlarda, tabletlerde kullanılabilen sinek koruyucuları bulunmaktadır. Dışarıda açık hava ve pikniklerde losyon ve sprey formatları kullanışlılık sağlamaktadır. Doğru sinek kovucu tercihi yapıldığı zaman içeriğindeki bitkisel ve organik ürünler incelendiği zaman sağlığa zararlı etkenler daha aza indirilebilir. Ayrıca bileklik şeklindeki koruyucuların bileğinize uyması, bebeklerde ayak bileklerinde sabitlenmesi önemli detaylardandır. Sinek kovucu spreylerin ne kadar süre etkili bir şekilde koruyucu olabileceğini incelemeli, bebek sağlığını olumlu etkileyecek ürünleri ve bitkisel bir formdan yapılmış ürünleri tercih edebilirsiniz. Uzun süre koruyucu etkisi olan bitkisel etken maddelerden oluşturulmuş sinek kovucular, çocuklarda ve bebeklerde böceklere karşı sağlıklı bir koruma sağlıyor. Sağlığa zararsız ve özel formüllerle bebekler için üretilen özel ürünleri tercih ederek, bebeğinizin bağışıklık sistemini koruyabilir, rahatsız hissettiren böceklerden bebeklerinizi uzak tutabilirsiniz. Sinek koruyucu modellerinin bilek koruyucuları, sprey koruyucular, losyonlar gibi çeşitleri bulunmaktadır. Bitkisel sinek kovucu ve organik sinek kovucular limon otu, nane, sedir otu gibi bitkisel içeriklerden oluşan organik yapıdaki sinek kovucular, sizi korurken sağlığınıza da olumsuz etkiler bulundurmayarak bebekleriniz ve kendiniz için içinizin rahat olmasını sağlar. Ürünleri ağız yoluyla almamalı ve bebeklerin de yüz bölgesinden uzak tutmalısınız. Etken maddelerinin miktarını incelemeli, ürünleri seçerken alerjiniz olup olmadığına da dikkat etmelisiniz. Vücudun görünen bölgelerine uygulanmak suretiyle, kıyafetlerinizi bol ve terletmeyen şekilde tercih ederek hem evden çıkmadan hem de gece yatarken kullanabilirsiniz. Güneş ışığından çocuğunuzun cildini korumak amacıyla da tercih edebileceğiniz sinek koruyucuları, üstün güneş koruma faktörleri ile kolaylıkla kullanım imkânı sağlıyor. Hemen siz de derin bir uyku uyumak, geceleri ve gündüzleri hem ev içi, hem ev dışında böcek saldırılarından sinek koruyucuları ile korunabilirsiniz. Ürün sayfamıza göz atarak sinek kovucu modellerini ve fiyatlarını inceleyebilir daha detaylı bilgi alabilirsiniz.