TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sinek Koruyucu

için 136 sonuç bulundu.

Sinek Koruyucu

Bilhassa yaz aylarında, artan sıcakla birlikte sivrisinekler, keneler ve diğer sineklerle böcekler harekete geçer. Bu canlıların saldırısına yetişkinler bile engel olamazken savunmasız bebekler iyice zor durumda kalır. Onların taze ciltleri maalesef cazip ve kolay hedeflerdir. Çaresi sinek koruyucu veya sinek kovucu ürünler. Ama bebekler için olması kaydıyla.

Sinek Koruyucu Ürünler Neler?

Sinek Koruyucu Ürünler Neler?

Sinek kovucu ürünler çok çeşitli ama bebekleri sineklerden koruyan ürünler daha kısıtlı. Yetişkinler için üretilen ürünlerdeki kimyasal maddelerin birçoğu özellikle birkaç aylık bebekler için oldukça zararlıdır. Sinek kovucu spreyler, sinek koruyucu krem veya losyonlar sivrisinek ve kene gibi genel bir etki alanına sahiptir. Ama doğrudan bebeğinizin cildiyle temas edeceği için içeriklerindeki bütün maddelere dikkat etmelisiniz. Doğal veya organik bebek sinek koruyucu ürünler DEET, alkol, parfüm ve petrol türevleri gibi kimyasal maddeleri içermedikleri iddiasındadır. Bunlar sedir ağacı, okaliptüs, aloe vera ve diğer keskin kokulu bitkilerden destek alabilir. Bebeğin cildine temas etmeyen ürünlerle muhatap olmak istemeyenler için başka sivrisinek koruyucu ürünler de var: Mesela ultrasonik sivrisinek kovucu, başka bir deyişle sinek kovucu ses (diğer sineklere ve arılara da etki edebilir), sinek kovucu lamba, sinek kovucu cihaz (sinek kovucu tablet ile çalışır).

Bebekleri ve Çocukları Sineklerden Korumak

Bebekleri ve Çocukları Sineklerden Korumak

Bebeklerde sinek koruyucu kullanımı bebekleri ve çocukları korumak için gerekli. Ama bazı önlemler alarak bu ürünlerin etkisini daha fazla göstermesini sağlayabilirsiniz. Güzel havalarda evlatlarınızla birlikte açık havada gezmeye gitmek, piknik yapmak veya pencere açık uyumak olmazsa olmaz. Haliyle ısırıklar da kaçınılmaz. Doğal sinek koruyucu spreyin yanı sıra onun içinde bulunan idris otu, limon otu, nane, sedir otu ve yukarıda da bahsedilen diğer bitkileri yanınızda taşıyabilirsiniz. Çocuklarınıza soluk renkli geniş kıyafetler, sandalet yerine çorap ve ayakkabılar giydirerek, böceklerin yoğun olduğu sabah erken saatlerde ve alacakaranlıkta dışarıda durmayarak, cezbedici kokulara sahip losyonlar kullanmayarak çocuklarınızı korumanız mümkün. Sinek koruyucu ürünlerin çoğu hipoalerjeniktir. Ürün doğal olsa da içinde çocuğunuzun alerjisi olan bir madde varsa onu kullanmayı bırakın. Bazı sinek koruyucular hem sineklerden hem de güneşten koruma özelliğini taşır.

Sinek Koruyucu Fiyatları

Sinek Koruyucu Fiyatları

Bebekler için olan sinek kovucu fiyatları yetişkinler için olan standart sinek kovuculardan biraz daha yüksek fiyatlara sahip olabilir çünkü bu ürünler daha özel formüllere sahiptir ve de öyle olması gerekir. O yüzden, bağışıklık sistemi yeni gelişen bebeğinizin rahatsız olmaması ve bu haşerelerden rahatsızlık kapmaması için onun için en iyi sinek kovucuları kullanmaktan kaçınmamalısınız. Daha uzun ömürlü sinek ve kene kovucu ürün olarak ultrasonik sinek kovucuları veya sinek koruyucu lambaları tercih edebilirsiniz. Sinek kovucu mum ve sinek kovucu tablet almadan önce de bebeklerin solunum yoluna zararları olup olmadığını araştırın. Ceebebek, Chicco, Dalin, Kraft ve diğer markaların sinek koruyucularını burada; sinek koruyucunun yanı sıra burun aspiratörü, ateş ölçer, tırnak makası, buhar makinesi ve sterilizatör çeşitlerini ise Sağlık Ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Bion (8)
Bioterra (1)
Chicco (4)
Defans (13)
(8)
Dr. Wipe (1)
Dynamic (8)
Enkov (1)
Esemmat (10)
Incia (15)
Insect (1)
Milkway (1)
Nutralen (2)
Off (9)
Sin Off (8)
Sinkov (18)
Siveno (7)
Trukid (3)
Zero Bite (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(98)
(15)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (36)
ve üzeri (41)
ve üzeri (42)
ve üzeri (42)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL