Sinek Koruyucu

Bebeğinizin narin cildine sivrisinekler zarar vermesin diye kategorimizde yer alan sinek koruyucu ürünlerden yararlanabilirsiniz. Sinek kovucu ürünler arasında spreyler ve birtakım pille çalışan cihazlar bulunmaktadır. Birçok anne, bebeğini sivrisineklerden korumak için Chicco sivrisinek kovucu spreyi tercih etmektedir. Bebeklerin hassas cildine zarar vermeyecek şekilde üretilen Chicco sivrisinek kovucu spreyin kullanımı da son derece kolay ve basittir. Bebeğinizi dışarı çıkardığınız anda bu spreyi sıkarak, teni üzerinde sivrisineklere karşı bir kalkan oluşturabilirsiniz. Her yarım saatte bir ürünü tazelerseniz, bebeğinizin parkta ya da bahçede güvenle durmasını sağlayabilirsiniz.

Prince Lionheart markası tarafından üretilen sivrisinek kovucu ürün, uğur böceği şeklinde tasarlanmıştır. DEET ve insektisi içermez. Bu ürün, sivrisinekleri uzak tutmak için yusufçuk böceğinin kanat çırpma sesini taklit etmektedir. Yusufçuk böceği, sivrisineğin ölümcül düşmanıdır ve bu ürün yusufçuk böceğinin sesini taklit ettiği için sivrisinekleri uzak tutar. Uzun yolculuklara çıktığınızda bu ürünü aracınızın camına yapıştırarak sivrisineklerin size yaklaşmasını engelleyebilirsiniz. Üstelik akşam yürüyüşü için dışarı çıktığınızda bebek arabasına ya da pusete de bu cihazı yerleştirebilirsiniz. Sinek kovucu ses üreten bu cihazı satın aldıktan sonra uzun bir süre kullanabilirsiniz. 1 adet 9V’luk pil ile çalışır, bu nedenle yanınızda yedek pil bulundurmanız, uzun yolculuklarda zorluk yaşamamanız için son derece önemlidir.

Sinek kovucu ürünler sayesinde hem siz hem de küçük bebeğiniz dışarıda rahatça vakit geçirebilirsiniz. Her an sivrisinek tarafından ısırılma korkusu taşımadan sahilde rahatça dolaşabilir, parkta bebeğinizi sallayabilir ya da bahçenizde mangal yapabilirisiniz. Siz dışarda eğlenceli vakit geçirirken, sırf bebeğinizi sivrisinekler ısırmasın diye onu bu eğlenceli ortamdan mahrum etmeniz haksızlık değil mi? Gittiğiniz her yerde bebeğiniz de size eşlik etsin diye kategorimizde yer alan sivrisinek kovucuların fiyatlarını inceleyebilir ve istediğinizi satın alabilirsiniz.

Sinek Koruyucu

için 301 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
CEEBEBEK (61)
Chicco (17)
(1)
(1)
Dalin (8)
(167)
(1)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(22)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(25)
ve üzeri (38)
ve üzeri (47)
ve üzeri (49)
ve üzeri (51)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL