TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Baskül

için 216 sonuç bulundu.

Baskül

Bebeğinizin kilo kontrolünü evinizden rahatça takip edebilmek bebek baskülü alabilirsiniz. Oldukça az yer kaplayan baskül çeşitlerinden birini banyonuzun küçük bir bölümüne yerleştirebilirsiniz. Baskül, ağırlık ölçmek için evlerde ve sağlık kurumlarında kullanılan bir alettir. Özellikle çocukların kilo takibini yapma ve gelişimini izlemek için çocuklu ailelerin evinde mutlaka baskül bulunmalı. Çocuğun kilo artışında bir terslik varsa mutlaka çocuk doktoru ile görüşülmeli ve gerekli önlemler alınmalıdır. Hem çocuğunuzun sağlığını hem de kendi sağlığınızı, düzenli olarak tartılarak takip edebilirsiniz.

Beurer, Weewell, Diri Gold, Sinbo, Freesure gibi birçok marka tarafından baskül çeşitleri üretilmektedir. Üstelik çocuklar için özel üretilen basküllerin tasarımı son derece renklidir. Dilerseniz banyonuzda, dilerseniz de çocuğunuzun odasında kullanabileceğiniz basküller ile düzenli olarak kilo takibi yapabilirsiniz. Arçelik bebek tartısı ve Beko bebek tartısı, birçok ebeveyn tarafından tercih edilmektedir.

Beuer bebek tartısı, 2 adet 1,5V AA pil ile çalışır. 20 kg taşıma kapasitesi ve 5kg'lık ölçeklendirmesi vardır. Kavisli tartma yüzeyi sayesinde bebeğinizin kilosunu rahatça ölçebilme imkanı sunar. Büyük LCD ekranı sayesinde kiloyu rahatça okuyabilme imkanı sunar. Sürekli hareket eden bebeğin ağırlığının tespit edilmesi için otomatik ve manuel durdurma işlevi vardır. Kaymayan kauçuk ayakları ve kolay temizlenebilme özelliği ile son dere kullanışlıdır. Bebek tartısı fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek ihtiyacınız olanı kolayca satın alabilirsiniz.

Sıradan basküllerde bebeklerin kilo ölçümü için önce anne tek başına baskül üzerine çıkar, sonra ise kucağında bebeğiyle tekrar çıkar; çıkan sonuçtan annenin tek kilosu çıkartılır ve bebeğin kaç kilo olduğu tespit edilir. Bebeklerin kilo artışı haftalık olarak düzenli bir şekilde izlenmeli. Evinizde bebek baskülü kullanmayacaksanız, yetişkin baskül üzerinden mutlaka kilo takibini yapmanız gerekecektir.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (1)
abentiny (1)
Acura (1)
Arnica (1)
Arzum (3)
Beurer (12)
Bravo (1)
Cam (1)
Cosmed (1)
Dermokil (1)
(152)
Fakir (6)
Golden (3)
Growp (1)
Kidsline (1)
Mastech (4)
Medisana (9)
Plusmed (2)
Sinbo (4)
Tekinhan (2)
Vms (1)
Weewell (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (43)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL