TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Losyon

için 917 sonuç bulundu.

Losyon

Bebeğinizin cildi, yetişkinlerin cildinden çok daha farklıdır. Daha hassas ve narin olan bebek teni, dolayısıyla da daha farklı bir bakıma ihtiyaç duyar. Bebeklerin hassas cildi için özel olarak üretilen bebek losyonları, pişik, kaşıntı ya da kızarıklık gibi istenmeyen cilt rahatsızlıklarını sağlıklı bir şekilde önleminize yardımcı olur.

Bebek Losyonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebek Losyonu Seçerken Nelere Dikkat Etmeli?

Bebeğinizin teni çocukların ve yetişkinlerin teni ile kıyasla çok daha ince olduğu için tenine sürdüğünüz her şey, çok daha hızlı bir şekilde kan akışına doğru emilir; bu yüzden de bebek losyonu seçiminde ekstradan dikkatli olmak gerekir. Bebeğiniz için losyon seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta losyonun içeriğidir. Paraben, parfüm ve porpilen gibi yabancı maddeleri içermeyen losyonlar bebeğinizin cildi için en sağlıkı losyonlardır. Herhangi bir losyonda karar kılmadan önce dikkate almanız gereken bir diğer püf nokta da losyonun içerisinde mümkün olduğunca az bileşen olması; zira ne kadar az bileşen varsa, ürün o kadar doğal ve organik olacak demektir. Alerji ve egzema gibi istemeyen problemlerle karşılaşmamak için kokulu ve parfümlü bebek losyonlarından uzak durmanızda da fayda var. Bebek losyonu seçiminde göz önünde bulundurulması gereken bir diğer önemli husus da yetişkinler için üretilen losyon ve kremlerin bebekler üzerinde kullanılmaması gerektiğidir. Yetişkin losyonları daha kalın, sert ve dayanıklı ciltlerde kullanılmak üzere tasarlandığı için bebeğinizin cildine faydadan çok zararı dokunabilir.

Bebek Losyonu Nasıl Kullanılır?

Bebek Losyonu Nasıl Kullanılır?

Öncelikle şunu belirtmekte fayda vardır ki bebeğinize istisnasız her banyo sonrası losyon sürmek zorunda değilsiniz. Bebek vücut losyonu kullanımı, daha çok kuru ciltlerde tercih edilmeli ve ciltte herhangi bir sorun baş göstermediği sürece kullanılmamalıdır. Bununla birlikte bebeklerin en sık karşılaştırkları cilt sorunlarından bir tanesi elbette pişiktir ve bu sorunun önüne geçebilmek için doğru zamanda doğru miktarda bebek losyonu kullanmak gerekir. Bebeğinizin altını değiştirdikten sonra ve temiz bebek bezi takmadan önce poposuna bir bezelye tanesi miktarında bebek losyonu uygulamanız ve losyonu iyice cildine yedirmeniz kafidir. Bu sayede bebeğinizin pişik olma ihtimalini olabildiğince önleyecek, aynı zamanda daha konforlu bir şekilde vakit geçirmesini sağlamış olacaksınız. Bebek losyonu kullananlar, özellikle kuru ciltli bebeklerde büyük faydasını gördüğünü belirtiyor. Eğer tek taşla iki kuş vurmak istiyorsanız bebeğiniz için aynı zamanda SPF koruma faktörü de barındıran bir losyon tercih edebilirsiniz.

Bebek Losyonu Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Bebek Losyonu Çeşitleri & Fiyatları Neler?

Kategorimizde bulabileceğiniz bebek losyonu çeşitleri, pek çok farklı markaya ait olmakla birlikte bebeğinizin ihtiyaçlarına yönelik farklı seçenekler bulundurmaktadır. Mustela, Chicco, Bioderma, La Roche Posey, Johnson's Baby, Nivea, Sebamed, Bepanthol, Uni Baby gibi markaların farklı bebek losyonu alternatifleri için kategorimizi incelemeniz mümkün. Söz konusu bebek losyonu fiyatları olduğu zaman daha organik ve doğal bileşenler içerdiği için yetişkinler için olan losyon fiyatlarından bir miktar daha yüksek olduğunu söylememiz mümkün. Öte yandan n11.com'un size özel indirim fırsatları ve avantajlı ödeme seçenekleri ile bebeğiniz için ideal bir bebek losyonu satın almanız çok kolay.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(103)
(22)
(13)
(8)
(6)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(19)
(14)
(5)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(130)
ve üzeri (150)
ve üzeri (162)
ve üzeri (162)
ve üzeri (165)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL