Portbebe

Bebeğinizi kucağınızda rahatça taşıyabilmek için portbebe çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Portbebe rengine, bebeğinizin cinsiyetine göre karar verebilirsiniz. Erkek bebekler için genellikle mavi tonlar tercih edilirken, kız bebekler için de pembe tonlar tercih edilmektedir. Portbebenin üzerinde kolay taşıma imkanı sunan saplar bulunmaktadır. Bebek taşıma çantası olarak bilinen bu ürünler, annelere büyük kolaylık sağlamaktadır. Bebeğinizi dışarı çıkaracağınız zaman ya da misafirliğe gideceğiniz zaman portbebenin içine yerleştirerek kolayca hareket edebilirsiniz. Uzun süre bebeğinizi kucağınızda tutmak zorunda kaldığınızda kollarınızda ağrılar oluşabileceği gibi bebeğiniz de son derece rahatsız olur. Özellikle uyurken bebeğinizi kucakta tutmak, belinin açılmasına ve üşütmesine neden olacağı için hiç güvenli değildir. Hastaneye ya da aşıya götürürken minik yavrunuzu portbebede taşırsanız, rahat etmesine katkı sağlamış olacaksınız.

Bebekler, portbebenin içine yatar pozisyonda yerleştirilir. Böylece bebeğiniz istediği zaman rahat bir şekilde uyuyabilir. Özellikle toplu taşıma araçlarını kullanacağınız zaman bebeğinizi portbebenin içinde taşımak, bebeğinizi daha güvenli tutmanızı sağlar. Portbebe çeşitlerinin değişik tasarımlarda olanları bulunmaktadır. Bebek bakımını eğlenceli hale getirmek için tavşan kulaklarına sahip portbebe çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Portbebe setleri fiyatları markalara ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir ve sizin için uygun olanını kolayca satın alabilirsiniz.

Özellikle kış mevsiminde bebeğinizi soğuktan korumak için portbebe kullanmanız tavsiye edilir. Portbebe, bebekleri soğuktan ve yağmurdan korumaktadır. Kullanımı ise çok kolaydır. Ön tarafında bulunan fermuarı açılır ve bebek yerleştirilir, ardından fermuar kapatılır. En çok tavsiye edilen portbebe markaları arasında: Lullaby, Bebesi, Baby Mol gibi markalar yer almaktadır. Dilerseniz bebek bakım çantası, portbebe ve kangurunun bir arada bulunduğu bebek bakım setini satın alabilirsiniz. Chicco portbebe çeşitleri su geçirmez yapıdadır. Çökme yapmaz, kapak bölümü fermuarlıdır. Baş kısmı çıtçıtlıdır ve komple çıkarılabilir özelliğe sahiptir. Taşıma sapları ekstra güçlendirildiği için taşıma kolaylığı sağlamaktadır. Chicco portbebe fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz. Stylo portbebenin iç yatak bölümü bağımsızdır ve çıkarılarak yıkanabilir. Kalın kumaştan üretildiği için rüzgarı kesme ve soğuğa karşı koruyabilme özelliğine sahiptir.

Portbebe

için 501 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(2)
(1)
(1)
(3)
Baby Jem (11)
(1)
(2)
Babyfox (10)
Babyjem (15)
(2)
Bebesi (23)
(3)
(1)
(1)
(2)
(2)
(2)
(3)
(198)
(2)
Kidboo (8)
Kraft (47)
Lullaby (8)
(1)
Maller (18)
(2)
(5)
(1)
(4)
(5)
(3)
(1)
Quinny (30)
(2)
(2)
(1)
stylo (11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(69)
(51)
(29)
(27)
(18)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(36)
(18)
(16)
(9)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(23)
ve üzeri (33)
ve üzeri (38)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL