TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Portbebe

için 86 sonuç bulundu.

Portbebe

Bebekler daha dünyaya gelmeden ihtiyaçları tamamlanır. Portbebe de bebeğiniz daha dünyaya gelmeden hazır etmeniz gereken ürünler arasında yer almaktadır. Çünkü özellikle hastane çıkışında yenidoğanları taşımanın en kolay yolu portbebedir. Kategorimizde yer alan portbebe modellerini inceleyerek size en uygun modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Portbebe Modelleri

Portbebe Modelleri

Kategorimizde yer alan portbebe modelleri hayli çeşitlidir. En çok tercih edilen portbebe modellerinden bazıları; örgü portbebe modelleri, denim portbebe, su geçirmez portbebe ve pamuk kumaş portbebedir. Ayrıca yine en çok tercih edilen modellerden biri de katlanabilir portbebedir. Katlanabilir portbebe modelleri genel olarak doğumdan itibaren yaklaşık 6. aya kadar kullanılabilir. Taşıma sapları sayesinde ebeveynlere büyük kolaylık sağlayan bu portbebe modelleri, kolayca katlanır. Bu sayede sizlere muhafaza kolaylığı da sağlar. Arabada seyahat ederken ya da evde portbebeyi katlayıp kaldırabilirsiniz. Portbebe modellerinde genellikle bebeğin yüzünü korumak için çıtçıtlı takılıp çıkarılabilen şapka bulunmaktadır. Bu sayede bebeğinizin yüzünü güneşten, sineklerden ve çok soğuklarda rüzgardan koruyabilirsiniz.

Portbebe Setleri

Portbebe Setleri

Portbebeler genellikle set olarak tercih edilmektedir. Portbebe setlerinden portbebenin yanı sıra bebek bakım çantası da bulunmaktadır. Eğer bebek alışverişinizi yaparken henüz bir bebek bakım çantası almadıysanız portbebeleri tekli almak yerine set olarak tercih edebilirsiniz. Portbebe seti içerisinde yer alan bebek bakım çantası genellikle portbebe ile takımdır yani aynı renk ve desene sahiptir. Bebekleri kucakta ya da elde taşımak için elverişli olan portbebeler genellikle ilk 6 aylık kullanım için uygundur. İlk 6 aydan sonra bebekler daha da ağırlaşacağı için portbebe kullanımı hem ebeveyn için zordur hem de bebek için. Ayrıca portbebeler ortalama 6 aylığa kadar elverişli olduğundan sonraki dönemler için kullanıma elverişli değildir. 6 aylıktan sonraki dönem için bebeklerle seyahatte bebek arabası kullanmak şarttır. Bebek arabası modelleri de hayli çeşitlidir. Bebeğin yaşına, kilosuna göre farklı bebek arabaları bulunduğu gibi fonksiyonel özelliklere göre de bebek arabası modelleri şekillenmektedir. Tüm bebek arabası modellerini buradan inceleyebilirsiniz.

Portbebe Fiyatları & Markaları

Portbebe Fiyatları & Markaları

Kategorimizde her ihityaca ve her bütçeye uygun portbebe modeli yer almaktadır. Portbebe fiyatları genel olarak ürünün markasına, modeline ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Kalın süngerden üretilen portbebeler en uygun fiyatlı portbebe modelleri arasında yer almaktadır. Katlanabilir portbebe ve lüks ekstra hafif portbebe modelleri içinse bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Sayfamızda da bulabileceğiniz portbebe markalarından bazıları; Quinny, Mamas & Papas, M&Y Collection, Nenny Collection, Kraft, Kidboo, Babyjem, Bebesi gibi markalardır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının portbebe modellerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(30)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(9)
ve üzeri (16)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL