Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin

Taşıma Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

3 Tekerlekli Bebek Arabası

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

3 Tekerlekli Bebek Arabası

Anne babalar daha bebek doğmadan sağlıklı ve fonksiyonel ürünler arasında yer alan arabaları da araştırmaya başlarlar. Bebek arabalarından beklenen özellikler; konforlu olması, kolay kullanılması ve toplu taşıma araçlarında ve özel araçlarda yer kaplamaması olarak sıralanabilir. Ayrıca üründe kullanılan malzemenin leke tutmaması ve yenidoğan sağlığına uygun materyallerden üretilmiş olması önemlidir. Üç tekerlekli bebek arabaları 13 kg’dan 20-25 kg’a kadar taşıma kapasitesine sahiptir. Ürünlerin sağladığı kullanım kolaylığı anne babaların bebeklerini gezdirirken rahat etmelerini sağlar. Önünde 1, arkasında 2 tekerleği olan ürünleri yönlendirmek oldukça kolaydır. Ayrıca yüksek manevra kabiliyetleri sayesinde parkların dışında, yokuş gibi engebeli yollarda da kullanmak kolaydır. Ayrıca üç tekerlekli arabalar katlandıklarında da çok yer kaplamadığından, evlerde kolay bir saklama imkanı sunarlar. Bebeğin konforlu seyahat etmesi için sırt bölümüne destekler yerleştirmiştir. Yan kısımlarından da koruma sağlayan ürünler, emniyet kemerleri ile bebeği güvende tutarken farklı yaşlara özel tasarlanmış arabaların önünde yer alan bölüm çocukların düşmesini engeller. En küçük model olan 13 kg ağırlığındaki araba modeli 0-3 yaş grubu için üretilmiştir. Maksimum taşıma ağırlığı 7 kg olan basit tasarımlı ürün emniyet kemeri ile bebeklerin güvenliğini sağlar. Kırmızı, lacivert, yeşil gibi farklı renkleri olan arabalar anne babalara renk açısından tercih de sunar. 3 tekerlekli başka bir model 0-4 yaş aralığındaki bebekler için uygundur. Taşıma kapasitesi 20 kg olan ürünün emniyet kemerinin yanında çift yönlü kullanımının da olması ve manevra özelliği dar alanlarda kullanım kolaylığı sağlar. 0-15 kg çocukların taşınmasında kullanılan diğer bir modelin ağırlığı 9,88 kg’dır. Tek el ile kapanabilen otomatik kilitleme sistemine sahip ürün katlandığında tek elle taşınabilecek kadar küçülür. Ön ve arka tekerlekler 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Ön tekerleği kilitlemeye yarayan mekanizma sayesinde arabayı kilitlemek gerektiğinde tekerleğin kilitlenmesi kolay olur. Ayrıca güneşten ve rüzgardan koruyan tente çocuğun görüş açısına göre ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Alt bölümünde yer alan sepet eşyaları taşımak için ideal ölçülerde tasarlanmıştır. Sırt desteği bebeğin rahat seyahat edebilmesi için farklı ayarlama kademelerine sahiptir. Bunun yanında 3 tekerlekli bebek arabası sahip olduğu emniyet kemeri sayesinde bebeği beş farklı noktadan kavrayarak güvenliğini garanti altına alır. Ayrıca kilosu ve boyuna göre ayarlanabildiği için farklı yaş aralığındaki çocuklarda kullanımı kolaydır. Doğumdan itibaren 3 yaşına kadar kullanılabilen ürün çocuğun yaşına göre aşağı yukarı doğru ayarlanabilme özelliğine sahiptir. Kumaşının çıkarılıp yıkanabilir olması bebeklerin hijyeni açısından önemli bir özelliktir.

3 Tekerlekli Bebek Arabası ile Bebekleriniz Güvende

3 Tekerlekli Bebek Arabası ile Bebekleriniz Güvende

Bebek arabalarının 3 tekerlekli modelleri bebeğin doğumundan yaklaşık 4 yaşına kadar kullanılabildiğinden ürünleri 3 tekerlekli bebek arabası pusetli kategorisinde değerlendirmek yerinde olur. Farklı seçeneklere sahip olan ürünler kullanım sıklığı ve alanına göre seçildiğinde hem bebeğe hem de anne babalara konforlu bir deneyim sunar. Sadece kısa mesafelerde değil uzun yürüyüşler sırasında yüksek manevra kabiliyeti ile kullanıcıyı yormayan ürünler sayesinde bebekler daha yaşına varmadan dışarıda vakit geçirebilmenin keyfine varır. Doğduğu andan itibaren dünyayı tanımaya başlayan bebeklerin dışarıda farklı ortamlarda geçirdikleri zaman bilişsel gelişimlerine olumlu katkı sağlar. Pusetli arabaların bazıları oto koltuğu olarak da kullanılabildiğinden arabadan çıkarılıp aracın oto koltuğu bölümüne monte edilebilir. Çift taraflı yatış pozisyonuna sahip modellerde ise görüş açısına yön değiştirme mümkündür. Rahat tasarımları sayesinde tatil bölgelerinde, parklarda anne babalar bebekleri ile doğanın tadını çıkarır. Ayrıca arabaların kullanım yaş aralığının 0-3 veya 4 yaş gibi geniş yaş aralığında olması sayesinde ürünler uzun süreli kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Bunun yanında tente, fren sistemi, ayarlanabilir ayak desteği ile oldukça fonksiyonel ürünlerdir. Bazı modeller güneşin yoğun olmadığı yaz aylarında tente çıktığında daha geniş bir görüş alanı sunarken güneşin faydalı ışınlarından da yararlanma imkanı tanır. Etkin fren sistemi sayesinde sadece düz yollarda değil yokuşlarda da kontrol etmek kolaydır. Ön tekerlek ürünün kontrolünü kolaylaştırır. Tutacak yerleri bastona benzeyen ürünler 3 tekerlekli baston bebek arabası olarak da anılır. Yatabilen koltuğu sayesinde bebek uyuduğunda yatağındaki rahatlığı yakalar. Kapandığında şemsiyeyi andırır şekilde kapanması hacim olarak az yer kaplamasını sağlar. Başka bir modelin ise ana kucağı ile birlikte travel sistem olarak kullanılması ürünün en önemli avantajlarındandır. Ürün, yeni doğan için puset de içerir. Portbebe bebeğe gerekli konforu sağlarken puset ise konforun yanında güvenli bir seyahati de garanti eder. Bu tip bebek arabalarında tekerlekler daha büyüktür. Amortisörlü olması bebeğin rahat etmesini sağlarken geniş tentesi güneşe ve rüzgara karşı korur. Geniş iç hacmi ve kolay katlanabilen, katlandıktan sonra da az yer kaplayan özelliği ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Tekerlerin 360 derece dönmesi ise hareket kolaylığı sağlar. Terletmeyen özel kumaşı sayesinde bebekler sıcak havalarda bile rahat eder. Sarı, yeşil, mavi, pembe, kırmızı gibi canlı renklere sahip arabalar fonksiyonel olmasının yanında estetik tasarımları ile anne babaların beğenisini kazanır.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Anne Babaların hayatını Kolaylaştırır

3 Tekerlekli Bebek Arabası Anne Babaların hayatını Kolaylaştırır

Bebeklerin ilk yılları genellikle sıkıntılı geçer. Gerek gaz gerekse başka nedenlerden dolayı huysuzlanan bebekleri sakinleştirmek kolay olmayabilir. Bu gibi durumlarda kolay açılıp kapanan arabalar anne babaların işini kolaylaştırır. Açık havada araba içerisinde dolaştırılan bebek sakinleşerek kolay uykuya dalar. Kucakta uzun süre tutulduğunda yorulan anne babalar araba ile gezdirdiklerinde aynı yorgunluğu hissetmez. Katlanabilir özelliği sayesinde kolayca indirilir, kapatıldıktan sonra da araç bagajında fazla yer kaplamaz. 3 tekerlekli çift yönlü bebek arabası modelleri ise travel sistem olarak da kullanılabilir. Ürün üzerinde yer alan ana kucağı araba üzerinde çift yönlü olarak kullanılabildiği gibi oto koltuğu ile uyumu sayesinde arabadan çıkarılarak araca da yerleştirilebilir. Araçtayken de hem anne babaya dönük hem de dışarı bakacak şekilde taşınması anne baba için de avantajdır. Özellikle uzun yürüyüşlerde bebekleriyle göz teması kurmak isteyen anne babaların tercih edeceği modeller arasında yer alır. Bunun yanında araç sahibi anne babalar da hem bebek arabası hem de oto koltuğu olan bu tip araba modellerinin işlevselliğinden faydalanmak isterler. 3 tekerlekli travel sistem bebek arabası olarak da anılan bu tip modeller sahip oldukları farklı donanımlara rağmen basit kullanım mantığına sahip olmaları ile dikkat çeker. Travel sistemin mantığı bebekler 13 kg’a ulaşana kadar bu tip ürünleri ana kucağı olarak da kullanabilmektir. Travel sisteme sahip 3 tekerlekli arabalarda ana kucağı pusetin üzerine yerleştirilerek kullanılır. Böylece anne babalar ürüne ek olarak ana kucağı taşıma derdinden kurtulur. Her haliyle bebeklerin konforu için geliştirilmiş ürünlere ek olarak ana kucağı donanımının da eklenmiş olması bebek arabası ve ana kucağı gibi iki farklı ürünün bir arada bulunması oldukça önemli bir avantajdır. Ana kucağı arabadan çıktıktan sonra katlanıp araç bagajına yerleştirmek de kolay olur. Dileyen kullanıcı ürünü ana kucağı ile birlikte kullanırken dileyen kullanıcı ise sadece araba olarak kullanmayı tercih eder. Ayrıca diğer bir aparat olan portbebe bebeğin ilk 3 ayında kullanılan bir parçadır. Tabanı biraz sert olan ürün, bebeklerin ilk aylarda yatar pozisyonda taşınması gerektiği için yatar pozisyonda taşımak için kullanılır. Portbebelerde direkt olarak tekerin üzerine takılabilen parçalar arasındadır. 3 farklı şekilde kullanılan arabalar, çocukların yaşına ve seyahat pozisyonlarına göre dönüşümlü olarak kullanılabilen ilk 4 yıllarında sağlıklı ve güvenli seyahat etmelerini sağlayan parçalardır.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Konforu Garantiler

3 Tekerlekli Bebek Arabası Konforu Garantiler

Bebek arabası gibi ürünlerde öncelikli beklentilerden biri kullanım kolaylığıdır. Kolay hareket etmesi, dar alanlardan geçerken takılmaması ve arkaya öne hareket etme kabiliyeti anne baba için kullanımı kolaylaştırır ayrıca fren ve kilit sisteminin olması da güvenlik açısından önemli bir özelliktir. Diğer bir konuda kompakt tasarıma sahip ürünlerin uzun süreli kullanıma uygun sağlam parçalardan oluşması çocuk belirli bir yaşa gelene kadar aynı aparatları yaş durumuna göre kullanabilme olanağı sunar. Doğar doğmaz alınan 3 tekerlekli arabalarda portbebe, ana kucağı gibi ek donanımlar önemliyken 3 aydan sonraki dönemde çocuk artık oturmaya başlayacağında portbebeye ihtiyaç duyulmaz. Anne babalar bebek arabası almaya karar verdiklerinde bebeğin yaşına ve kullanıldıkları alana göre ürün seçtiklerinde uzun süre aynı arabayı güvenle kullanabilme avantajından faydalanırlar. Arabanın özellikle özel araca uygun olup olmaması önem taşır. Özel araç kullanmayıp sadece toplu taşıma araçları ile seyahat eden kullanıcıların beklentisi kolay taşınabilen ve kapadığında fazla yer kaplamayan arabalardır. Bunun yanında özel araç ile seyahat edenler için arabanın ana kucağı aparatına sahip olması önemlidir. İkiz bebeği olan anne babalar için de aynı şartlar iki bebek için geçerlidir. 3 tekerlekli ikiz bebek arabası da doğumdan itibaren kullanılabilen modele sahiptir. Farklı pozisyonlara ayarlanabilen sırt desteklerine sahip olan ürün, ayarlanabilen tenteye sahiptir. Bazı modellerde tentenin üzerinde yer alan pencereler anne baba ile göz kontağını sağladığı gibi bebeklerin görüş alanını da genişletir. Tente arkasında bulunan cepler ufak tefek malzemeleri taşımaya uygundur. Her iki tarafta da bulunan baş destek sistemleri bebeklerin başlarını kontrolsüz sağa sola sallamalarının önüne geçer. Altında yer alan bölüm ise eşya taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. 26 kg’a kadar taşıma kapasitesi olan ürünleri plastik ayak desteği ile konfor sağlar. Dolgu tekerleklere yere sağlam tutunarak kullanıcının kolay manevra yapmasına yardımcı olur. Ön barın çıkarılabilir olması bebekleri alıp yerleştirme sırasında kolaylık sağlar. Bebek arabası kullanıcı yorumlarına ulaşmak için bebek arabaları sayfamızda yer alan 3 tekerlekli bebek arabası yorum bölümünü inceleyerek kullanıcı geri bildirimleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Uzun Süreli Kullanım Olanağı Sunar

3 Tekerlekli Bebek Arabası Uzun Süreli Kullanım Olanağı Sunar

Bebeğin doğumundan itibaren bebek arabasının kullanımının mümkün olması sayesinde yeni doğan rahat ve konforlu bir alana kavuşur. Bebeği kucakta taşımak bir süre sonra yormaya başlarken özel tasarlanmış arabaları sunduğu konfor sayesinde sadece bebeklere için değil anne babalar için de çocukları ile uzun süreli vakit geçirdikleri konforlu bir deneyime dönüşür. Ürünler sadece gezdirmek için değil markete, bakkala giderken de birlikte olma olanağı yaratır. Ayrıca portbebe olan modellerin de yatak kadar rahat bir alana sahip olması uzun süre dışarıda kalan anne babalar için avantajdır. Evden temiz havaya çıkan bebeğin parkta ağaçlar içinde uyuma imkanı bulması sağlığına da iyi gelir. Tatile giden ebeveynler katlandığında çok az yer kaplayan arabaları araç bagajına, ana kucağını ise aracın oto koltuğu aparatına takarak ürünü çift fonksiyonlu kullanabilmenin avantajını yaşarlar. 3 tekerlekli bebek arabası modelleri kullanıcı beklentilerine göre geliştirilen ek aparat ve donanımları sayesinde hem bebeklerin hem de anne babaların hayatını kolaylaştırırken zamanla kullanılmayan aparatlar arabadan ayrılarak başka bebeklerin kullanımı için verilebilir. Böylece iyi kullanıldığı sürece kolay eskimeyen ve yıpranmayan parçalar, ihtiyacı olan ailelerin kullanımına sunulur. Bunun yanında ikinci bebeği düşünen ebeveynler doğru koşullarda sakladıkları ürünleri tekrar kullanabilmenin avantajını yaşar. Yeni doğanlarda belirli bir yaşa kadar kas kontrolü gelişmediği için özellikle kafanın sabit kalması önemlidir. Bazı modellerde bulunan kafa destekleri bebeklerin ani hareketlerinin önüne geçerken yatak olabilme özelliği 3 aya kadar yatar pozisyonda taşımaya destek olur. Bebek oturmaya başladığında öndeki parça ve bazı modellerdeki 5 noktadan kavrayan emniyet kemerleri güvende tutar. 3 tekerli olması ürüne yüksek manevra özelliği kazandırır. Arabanın kontrolü kolay olduğundan dar alanlarda hareket kabiliyeti sıkıntı olmazken fren sistemi yokuşlarda ürünün kontrolünü kolaylaştırır. Ayrıca altında yer alan geniş eşya sepeti 13 g ve 25 g taşıma kapasitesi olan ürünler de eşyaların da taşınmasına yardımcı olur. Bazı modellerde tutacak yerinde bulunan su koyma aparatında suluk rahatlıkla taşınabilir. Böylece bebek susadığında alta buluna sepete kadar eğilmek gerekmez. Üzerinde yer alan tentede bazı modellerde pencere olması bebeğin görüş açısının genişletir. Ayrıca çift taraflı kullanım bebek ve ebeveyn arasındaki iletişimi sürekli kılar. Kategori gerek üründeki çoklu kullanım özellikleri gerekse kolay kurulum ve kullanım özellikleri ile hem bebek hem de anne baba beklentilerini karşılama konusunda iddialıdır. 3 tekerlekli bebek arabası kullananlar her koşulda ve her ortamda bebekleriyle birlikte olmanın keyfine varır. Birbirinden farklı özellikleri ile baston pusetler de sayfamızda yerini almaktadır.

 3 Tekerlekli Bebek Arabası ile Mutlu Bebekler

3 Tekerlekli Bebek Arabası ile Mutlu Bebekler

Anneanne, babaanne, teyze, hala, dayı gibi ailenin farklı kuşaklarının bir arada bulunduğu aile yaşamı günümüzde tamamen çekirdek aileye indirgenmiştir. Büyük ailelerde bebeği oyalamak ve keyifli vakit geçirmesini sağlamak daha kolayken çekirdek ailelerde bu görev ya bakıcıya ya da anne babaya kalır. Bebeği sürekli kucakta tutmak ergonomik ve sağlıklı olmamasının yanında uzmanlar tarafından da önerilen bir durum değildir. Ev ortamı ise bir süre yeterli olur. Uzmanlar bebeğin dış dünya ile etkileşiminin erken zamanda başlamasının fiziksel ve mental sağlığı açısından önemli olduğunu söyler. Belirli zamanlarda parka çıkarmak hem güneş almaları hem de sosyalleşmeleri için önemli bir aktivitedir. Tentenin ayarlanabilir ve çıkabilir olması sayesinde bebekler hem dış dünya ile daha kolay etkileşime geçerken hem de anne babaları ile iletişimlerini kaybetmezler. Bebek arabası üç teker özelliği olan modellerin önemli avantajlarından biri hafif ve kolay taşınabilir olmalarıdır. Bu sayede toplu taşıma araçlarında arabayı taşımak kolay olacağı için uzun seyahatlere de ürünler kolaylık sağlar. Tatil yerlerinde de arabalar anne babalara birlikte gezme olanağı sunar. Aynı şekilde oto koltuğu ile uyumu ana kucağına sahip modeller hem tatil yerlerinde hem de araçta birlikte olmanın keyfini yaşatır. Bazı modellerde araba kılıfının çıkarılabilir olması bebeğin dokunduğu yerlerin temiz olması açısından önemlidir. Ayrıca arabanın yaklaşık 4 yaşa kadar kullanılabilir olması kullanıcı bütçesi açısından da avantajlı bir durumdur. Kolay eskimeyen ürünler bir sonraki çocuklarla ya da ihtiyacı olan ebeveynlerle paylaşılabilir. Farklı renk ve dokuya sahip modeller sadece fonksiyonel olmasıyla değil şık tasarımlarıyla da dikkat çeker. Yaş aralıklarının 0-3 veya 4 yaş yaş, 6 ay - 4 yaş gibi farklı yaş aralıklarına uygun ürünlerin kullanıma sunulması anne babalara tercih olanağı sunar. Ana kucağı, portbebe, puset gibi 3 farklı parçanın bir arada bulunduğu arabalar olduğu gibi sadece bebek arabası olabilen omuz askıları sayesinde taşıması kolay, katlandığında kendi başına ayakta durabilen araçlarda basit tasarımlarıyla kullanıcılarının beğenisini kazanır. 3 tekerlekli bebek arabası fiyatları ürünün özelliğine göre değişkenlik gösterdiğinden hem fiyatlar hakkında hem de kategoride yer alan farklı ürün modeller ile ilgili daha fazla bilgi almak için sayfamızı incelemenizi tavsiye ederiz. Ek olarak sayfamızdan travel sistem bebek arabası modellerini inceleyebilirsiniz.