TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

3 Tekerlekli Bebek Arabası

için 51 sonuç bulundu.

3 Tekerlekli Bebek Arabası

Daha bebekler dünyaya gelmeden onlar için hazır edilen eşyalardan biri de bebek arabasıdır. Bebek arabalarının farklı model, işlev ve özellikte bulunanları vardır. Bunlardan biri de 3 tekerlekli bebek arabasıdır. 3 tekerlekli bebek arabası; adından da anlayacağınız üzere üç adet tekerleği bulunan bebek arabalarıdır. Kategorimiz üzerinden üç tekerlekli bebek arabası modellerini inceleyebilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Özellikleri

3 Tekerlekli Bebek Arabası Özellikleri

Üç tekerlekli bebek arabası dört tekerlekli bebek arabasına göre daha konforlu bir kullanım sağlar. Çünkü üç tekerlekli bebek arabasının önünde bir tekerlek bulunduğundan arabayı yönlendirmesi ve dengeyi kurması çok daha kolaydır. Bunun yanı sıra üç tekerlekli bebek arabaları katlandıklarında daha az yer kaplar. Bu sayede bebek arabasını hem aracınıza veya toplu taşımalara kolayca sığdırabilir hem de evinize ya da bahçenize yerleştirebilirsiniz. Bebeklerin doğumundan itibaren kullanıma elverişli olan üç tekerlekli bebek arabalarının birçoğunda sırt bölümü, bebeğinizin sırtının rahat etmesi için desteklenmiştir. Ayrıca dilerseniz sırt bölümünü farklı pozisyonlarda ayarlayabilirsiniz. Kompakt ve hafif oluşu sayesinde bir yerden bir yere kolayca taşıyabileceğiniz üç tekerlekli bebek arabaları farklı model ve özelliklerle kategorimizde sizleri bekliyor. Bebek arabası hakkında detaylı bilgiye bu yazımızdan ulaşabilirsiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Markaları

3 Tekerlekli Bebek Arabası Markaları

Bebek arabası alırken dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi arabanın konforu ve sağlamlığıdır. Sağlamlık ve konfor, kalite ve güvenilir marka ile ilişkili olduğundan seçeceğiniz marka oldukça önemlidir. Kategorimizde de bulabileceğiniz en çok tercih edilen bebek arabası markaları arasında; Kanz, Chicco, Pierre Cardin, Beneto, Maxi-Cosi, Sunny Baby gibi markalar yer almaktadır. Tüm bu markaların ve çok daha fazlasının üç tekerlekli bebek arabası modellerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Quinny Buzz Xtra 3 tekerlekli bebek arabası; dayanıklı tekerlekleri ile uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım olanağı sunar. Ayrıca rahat oturma ünitesi, ekstra geniş güneş koruma tentesi, ayarlanabilir ayak desteği, ön ve arka teker süspansiyonu gibi özellikler de bu arabada sizleri beklemektedir. Bunun yanı sıra bir başka model olan Sunny Baby Camenta üç tekerlekli bebek arabası; doğumdan itibaren kullanıma uygundur. Açısı ayarlanabilir itme sapı, itme kolunda bardaklık, çift yönlü kullanılabilen oturma ünitesi, arka tekerlerde fren sistemi, çıkarılabilir ön bar özellikleri de bulunmaktadır.

3 Tekerlekli Bebek Arabası Fiyatları

3 Tekerlekli Bebek Arabası Fiyatları

Bebek arabası fiyatları arabaların markasına, modeline, özelliklerine ve fonksiyonlarına göre farklılık göstermektedir. Bebek arabası satın alırken fiyatından önce sağlam, kaliteli ve konforlu oluşuna dikkat etmenizi öneririz. Bu özelliklere sahip bir bebek arabası uzun ömürlü olacağından tasarruf elde etmenizi de sağlayacaktır. 3 tekerlekli bebek arabası fiyatları genel olarak diğer modellerle benzerlik göstermektedir. Üç tekerlekli modellerin bazıları çift oturma yönü, taşıma ile birlikte kullanılabilme (travel sistem) gibi özelliklere de sahiptir. Bu da sizi bir ana kucağı masrafından kurtarır. Gelişmiş fonksiyonlara sahip bir bebek arabası almak istiyorsanız bütçenizi biraz esnetmeniz gerekebilir. Dilerseniz üç tekerlekli bebek arabası fiyatlarını kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. Ayrıca tüm bebek arabası modellerini görmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Baby Max (1)
Baby2Go (1)
Babyhope (1)
Bob (1)
Quinny (5)
Soo Baby (16)
Tripper (21)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(44)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL