3 Tekerlekli Bebek Arabası

3 tekerlekli bebek arabalarının kullanımı, 4 tekerlekli bebek arabalarına göre daha kolaydır. Önde tek bir tekerlek bulunduğu için yönlendirilmesi ve kontrol edilmesi daha pratiktir. Katlandığında daha az yer kaplar. Böylece aracınızda ya da toplu taşıma araçlarında rahatlıkla kullanabilme imkanı sunar. Akşam evinize geldiğinizde tek bir hareket ile üç tekerlekli bebek arabasını katlayabilir ve bir köşede, bir sonraki kullanıma kadar muhafaza edebilirsiniz. Chicco 3 tekerlekli bebek arabasını, bebeğinizin doğumundan itibaren güvenle kullanabilirsiniz. Normal şartlarda kullanıldığında 3 yaşına kadar rahatlıkla dayanır. Sırt bölümü, bebeğinizin rahatı için desteklenmiştir ve farklı pozisyonlara ayarlanabilir. Kompakt ve hafif yapısı, ebeveynleri düşünerek yapılmıştır. Geniş alt sepeti, istenildiğinde sırt çantası olarak da kullanılabilmektedir.

Bebeğiniz biraz büyüdüğünde, oturma pozisyonuna geçtiğinde, bebek arabasının üzerinde ayaklarını koyabileceği alan olması gerekmektedir. Aksi durumda bebeğiniz aşağıya doğru kaymaya başlar. 3 tekerlekli bebek arabalarında genellikle bu alan bulunur. Hem bebeklerin rahatı hem de annelerin rahat kullanabilmesi düşünülerek tasarlanan 3 tekerlekli bebek arabası fiyatları, markalara ve özelliklerine göre değişmektedir. Baby Max, Kraft, Maxi-Cosi, Concord, Beneto gibi çeşitli markalar tarafından 3 tekerlekli bebek arabası çeşitleri üretilmektedir. Kategorimizde yer alan ürünleri inceleyerek dilediğinizi kolayca satın alabilirsiniz.

Kanz 3 tekerlekli bebek arabası, plastik ve kansorejen madde içermez. Geniş iç hacmi, çıkartılabilen ön mama tepsisi ve tam yatabilen sırt dayanağı ile bebeğinizin rahatını ve konforunu sağlar. 5 noktada birleşen emniyet kemeri, bebeğinizin güvenliğini maksimum seviyede sağlar. Alüminyum şasesi son derece hafiftir. Tente üzerinde yer alan pencereden bebeğinizi görme imkanı bulabilir ve rahatsız etmeden uyanıp uyanmadığını kolayca kontrol edebilirsiniz. 3 pozisyonlu tam yatabilen sırt desteği, bebeğinizin rahat bir uyku çekebilmesi için idealdir. 360 derece dönebilen ve sabitlenebilen ön tekerlekleri son derece kolay kullanım imkanı sunuyor. Geniş bir sepete sahip olduğu için bebeğinizin eşyalarını yorulmadan yanınızda taşıyabileceksiniz. Oturma yeri yıkanabilir yapıda olduğu için bebeğiniz üzerine bir şey damlattığında rahatça yıkayabilecek ve temiz bir şekilde kullanmaya devam edebileceksiniz.

3 Tekerlekli Bebek Arabası

için 314 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

(1)
BABY HOPE (14)
(2)
Beneto (11)
(3)
(1)
(75)
(1)
(1)
(1)
(3)
(1)
(2)
Mamajoo (23)
Maxi-Cosi (16)
(1)
McRae (6)
(2)
(1)
Quinny (129)
(1)
(1)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Taşıma Kapasitesi

(120)
(27)
(18)
(16)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(68)
(32)
(14)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(17)
ve üzeri (24)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL