Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Cilt Tipi

Başka bir kelime deneyin

Koku Esansı

Başka bir kelime deneyin

Koku

Başka bir kelime deneyin

Ürün İçeriği

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Sabun

için 105 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bebek Sabunu

Sabunlar kişisel temizlik için olmazsa olmaz ürünlerdir. Lavaboda, banyoda bulundurabileceğimiz sabunlar kişisel temizlik noktasında kolaylıkla kullanabildiğimiz ve son derece işe yaradığını gözlemleyebildiğimiz ürünlerdir. Sabun çeşitlerinin kullanımı oldukça basittir ve her yaşta kullanıcı için tercih edilebilir. Sabunlar el sabunu, yüz sabunu gibi kategorilere ayrılmaktadır. Bunun sebebi sabunların içeriğinin kullanım alanına göre değişebilmesidir. Örneğin el sabunları pH değeri daha yüksek sabunlardır. Kullanım amacı genel itibariyle elde biriken bakterileri temizlemeye yönelik olduğu için içerikleri de bu yönde değişmektedir. Yüzümüz ellerimize göre daha hassas yapıdadır. Bu sebeple yüzünüzde kullanmayı tercih ettiğimiz ürünler içerik itibariyle diğer ürünlere göre daha hafif yapıdadır diyebiliriz. Bu noktada evde kullandığınız el sabunlarını yüzünüz için kullanmamanız tavsiye edilir. Sabunun genel kullanım amacı kişisel temizliği sağlamaktır. Yüzünüzde de kullandığınız krem ve diğer makyaj ürünleri veya kirli havaya bağlı olarak kir ve tozlar birikebilmektedir. Yüz sabunları bu toz, kir ve makyaj kalıntılarını temizleyerek temiz bir cilde sahip olmanızı sağlayacaktır. El sabunları da kişisel temizlik amacıyla kullanılsa da burada dikkat edilmesi gereken ellerimizle gün içerisinde birçok yere dokunduğumuz için daha fazla ve daha zararlı bakterilerin birikebiliyor olmasıdır. Bu sebeple el sabunlarının içerikleri de bu bakterilere karşılık temizlik sağlaması amacıyla düzenlenmektedir. El sabunlarının farklı versiyonları bulunmaktadır. Katı ve sıvı el sabunları el temizliğinde tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra kullanımı bir o kadar rahat olan köpük sabunları da kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen bir sabun çeşididir. Köpük sabunlar kutu içerisinde sıvı forma bulunurken ayrı bir mekanizma sayesinde köpük olarak çıkmaktadır. Bu formu ile çocuklarınızın el temizliği eğitimlerinde de tercih edebileceğiniz köpük sabunlar çocuklarınıza el yıkama alışkanlığı kazandırma noktasında sizlere büyük kolaylık sağlayacaktır. Sabunlar formları ile birbirinden ayrılırken katı, sıvı ve köpük formların her birinin ayrı zevklere hitap edebilecek çeşitli kokularda ve esanslarda çeşitleri de bulunmaktadır. Lavanta, zeytinyağı, orkide, gül, bal ve daha fazla içerikte ve esansta sabun çeşitleri mevcuttur. Dilediğiniz özde, formda ve içerikte sabun çeşidi ile kişisel temizliğinizi sağlayabilir, ellerinizi bakterilerden arındırabilirsiniz. Gün içerisinde düzenli olarak ellerinizi sabunlayarak ve çocuklarınıza da bu alışkanlığı kazandırarak hem kendinizi hem de ailenizi bakterilerden ve hastalıklardan koruyabilirsiniz.

Bebek Sabunu Çeşitleri

Bebek Sabunu Çeşitleri

Bebekler oldukça hassas bir cilde sahiptir. Bu durum bebekler için kullanılan ürünleri özenle seçmemiz ve seçimlerimiz esnasında dikkat etmeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Hem temizlik ürünlerinde hem de bebeğinizin cildini nemlendirmek gibi amaçlarla kullandığınız kremler, bebeğinizi rahatlatmak için kullandığınız yağlar ve benzeri ürünleri seçerken bebeklerin hassas cilt yapısını göz önünde bulundurmanız önerilmektedir. Bu noktada ürünlerin kimyasal madde içermiyor olması ve temiz bir içeriğe sahip olması son derece önemlidir. Bebek sabunları çocukların vücut temizliği için kullanılan ürünlerdir. Bebeklerin hassas ciltleri ile doğrudan temas ettikleri için kullanılan ürün seçiminde dikkat edilmesi bebeğinizin faydasına olacaktır. İçeriğinde alkol, paraben, boya, sls gibi yapıda ürünler barındırmayan sabun çeşitlerini bebeğinizin cildi çok sevecek. Bebek ve sabunlarında ve diğer bebekler için üretilmiş olan ürünlerde alkol, boya, paraben gibi içerikler bebeğinizin hassas cildinin tahriş olmasına yol açabilir. Bu durum kaşınma, kızarıklık ve yara gibi sonuçlara sebep olurken hem sizin hem de bebeğinizin huzursuz olmasına sebep olacaktır. Bu tür istenmeyen durumlardan ve sonuçlardan kaçınmak için bebek sabunu alışverişlerinizde bebeğiniz için tercih edeceğiniz ürünün içeriğine özellikle dikkat etmeniz tavsiye edilmektedir. Bebeğinizle birlikte mutluluk dolu bir banyo saati için farklı kokular ve özleriyle zenginleştirilmiş sabun çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Banyo esnasında bebeğinizin sevdiği kokularla zenginleştirilmiş sabun kullanımı bebeğinize banyo saatlerini daha fazla sevdirecek ve keyifli kılacaktır. Bu özlerden birine örnek vermek gerekirse lavanta; genel itibariyle kolay ve rahat bir uyku sağlaması ile bilinir. Bu noktada lavanta özlü bebek sabunları bebeğinizin banyo sonrasında rahat bir uyku çekmesini sağlayacaktır. Bebeğiniz için tercih edeceğiniz sabunlarda dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise göz yakmayan formüle sahip olmasıdır. Banyo esnasında bebeğin gözlerini yakmayan sabun formülleri bebeğinizin banyo saatini daha mutlu ve keyif dolu geçirmesini sağlayacaktır. Diğer sabun çeşitlerinde olduğu gibi bebek sabunları da katı, sıvı ve köpük formda üretilmiştir. Banyoda, tuvalet eğitiminde, el yıkama alışkanlığı kazandırma gibi etkinlik ve faaliyetlerde farklı formlarda sabunlar kullanabilirsiniz. Böylece içinde bulunduğunuz süreci bebeğiniz için daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Farklı formlarda, farklı kokularda sabun çeşitleri ile bebeğinize ve onun cildine verdiğiniz değeri bu şekilde de dile getirebilirsiniz.

Bebekler için Özel Sabun Seçenekleri

Bebekler için Özel Sabun Seçenekleri

Bebek sabunları bebeklerin hassas cilt yapıları göz önünde bulundurularak özenle hazırlanmaktadır. Bebeklerin ciltleri yetişkinlerin ciltlerine göre oldukça ince ve narin yapıdadır. Bu sebeple onların cildinde temas eden ürünleri kullanırken ekstra özen gösterilmesi gerekmektedir. Bebek sabunları farklı formları ile bebekler için kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Bunlardan biri olan, anne ve babalar tarafından da güvenle tercih edilen bebek el yıkama köpüğü sıvı formatta olmaktadır. Görünüm itibariyle sıvı formda olan el yıkama köpüğü sabunluğun farklı pompa mekanizması ile köpük formda aktarılmaktadır. Bebeklerin ve çocukların dikkatini çeken bu mekanizma ile çocuğunuzun el yıkama eğitimini kolay ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Farklı formlarda sabun çeşitleri ile bebeğinizle keyifli dakikalar yaşayabilirsiniz. Bebeklerin narin ve hassas ciltleri ile uyumlu sabun çeşitleri aynı şekilde bebeklerin ciltlerine uygun pH değerine sahiptir. pH değeri ürünlerde bulunan asit ve baz miktarının karşılığıdır. Fazla asidik ya da fazla bazik ürünler bebeğinizin cildine zarar verir ve tahriş olmasına yol açabilir. Bu sebeple bebek sabunlarında tercih edilmesi gereken pH oranı 5.5 olmalıdır. 5.5 ’in altında veya üstündeki değerlere sahip ürünler, ne kadar temiz içeriklere sahip olsa da bebeklerinizin cildine zarar verecektir. Farklı markaların, içeriği bebeklerin hassas cildi göz önünde bulundurularak hazırlanan sabun çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bebeklerin cildi düşünülerek hazırlanan bebek sabunu içerikleri bebeklerinizin narin ve hassas ciltleri için görünmez kahramanlardır. Kokusu ile sizi cezbeden bir ürün içeriği itibariyle bebeğinize uygun olmayabilir ve ciltte tahrişe yol açabilir. Bu sebeple koku, görünüm gibi faktörlerden önce alışverişlerinizde dikkat etmeniz gereken sabunların içeriğidir. Doğru ve temiz içeriğe sahip bebek sabunu faydaları ile anne babaların beğenilerini toplamaktadır. Üründen ürüne değişkenlik göstermekle birlikte bebeğinizin cildini nemlendirici etkiye sahip olması ile bebeğinizin gün içerisinde rahat etmesini sağlayacaktır. Bunun yanı sıra rahatlatıcı etkiye ve kokuya sahip bebek sabunları bebeğinizin banyo sonrası rahat ve mışıl mışıl uyku çekmesine ve tüm yorgunluk hissini vücudundan atmasına yardımcı olacaktır. Bebeğinizin cildini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bebek sabun satın alabilir ve bebeğinizin cildi için en doğru üründe karar kılabilirsiniz.

Bebek Sabunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek Sabunu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebeklerinizin hassas, narin ve kolayca tahriş olmaya müsait ciltleri için ürün alışverişlerinde son derece dikkatli olunması gerekir. Bebeklerin cilt bariyerleri yetişkinlere göre oldukça hassastır. Bu sebeple ciltlerine iyi gelmeyen bir ürün kullanıldığında kolayca kızarabilir, tahriş olabilir veya farklı reaksiyonlar gösterebilir. Bebekleri için en iyi ve en doğru kararları vermek isteyen anne ve babalar, sabun alışverişlerinde de en doğru kararı vermek isterler. Bu noktada anne ve babalar organik bebek sabunu modellerine yönelmektedir. Organik bebek sabunları doğal içerikleri ile bebeklerin cildi için uygun yapıya ve içeriklere sahiptir. Organik bebek sabunları haricinde bebeklerin hassas cilt ve ince cilt bariyerleri göz önünde bulundurarak uygun ve temiz içeriklerde bebek sabunu modellerine bünyesine yer veren markalar vardır. Anne ve babaların gönül rahatlığı ile tercih edebileceği bu markalar ve bebek sabunlarına ulaşabilmeniz mümkündür. Bebek sabunu, şampuanı gibi bebeklerin ciltleri ile doğrudan temas eden ve bebeklerin vücut temizliklerinde kullanılan ürün alışverişlerinde anne ve babaların dikkat etmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Bebeklerin banyo saatlerinde onların gözlerini yakmayacak, ciltlerine ve gözlerine zarar vermeyecek ürünlerin tercih edilmesi önemlidir. Göz yakan sabunlar, bebeklerin kötü bir banyo deneyimi yaşamasına ve banyo yapmaktan kaçınmasına da sebep olacaktır. Bu sebeple satın alınan bebek sabununun göz yakmayan formüle sahip olması son derece önemlidir. İkinci önemli nokta ise alkol, paraben ve boya gibi kimyasal maddelerin içermiyor olmasına özen gösterilmelidir. Bu şekilde kimyasal maddeler bebeklerin ciltleri ile doğrudan temas ettikleri için bebeklerin ince ve hassas cilt bariyerlerine zarar verebilme riski taşımaktadır. İnce cilt yapılarını daha da incelterek ciltlerinde kalıcı hasarlara ve tahrişlere yol açabilecektir. Bu sebeple özellikle bebeklerin vücut temizliğinde, bakımında kullanılan bebek sabunu, krem, yağ gibi ürünlerin içeriğine bu noktada özen gösterilmelidir. Güzel ve çocukların dikkatini çekebilecek kokular bebeklerin banyo deneyimini daha keyifli bir hale getirecektir. Bebeğinizin hoşuna gideceği kokulara sahip bebek sabunlarını seçerek banyo deneyimini keyifli bir hale getirebilir ve suyla daha fazla vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken ise bu kokuların doğal özlerden oluşmuş olmasıdır. Yapay maddelerle elde edilen kokular diğer kimyasallarda olduğu gibi bebeklerinizin cildini tahriş etme riski taşıyabilmektedir.

Bebek Sabunu Özellikleri

Bebek Sabunu Özellikleri

Bebeklerinizin hoşlandıkları kokular ile banyo saatlerini daha keyifli kılabilirsiniz. Farklı özler ve esanslarla zenginleştirilen sabun çeşitlerine banyo ve tuvalet sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Farklı formlarda olan sabun çeşitleri ile kullanımınızı zevkli bir hale getirebilirsiniz. Bebeklerinizin çok seveceği sütlü bebek sabunu çeşitlerinin hem hoş kokuları hem de yumuşak dokuları ile bebeklerinizi mutlu edebilirsiniz. Sütlü bebek sabunları farklı formüller ile farklı markalar tarafından üretilmekte ve tercihlerinize sunulmaktadır. Süt özlü bebek sabunları yumuşak dokuları ile bebeğinizin cildi uyum sağlar. Bebeğinizin banyo saatlerinde tercih edebileceğiniz süt özlü bebek sabunları, bebeğinizi kokusu ile rahatlatırken tam bir temizlik sağlar. Banyo sonrasında da kokusu ve rahatlığı devam eder. Zeytinyağlı bebek sabunu ise faydaları ile anne ve babaların gönlünü kazanmaktadır. Doğal olarak elde edilmiş zeytinyağı özü bebeğinizin yumuşak cildini destekleyerek nemli bir bitiş sağlayacaktır. Banyo sonrası rahatlamasını sağlayan zeytinyağı özünü hem bebeğiniz hem de siz severek kullanacaksınız. Zeytinyağlı bebek sabunları farklı formülleri ile karşınıza çıkmaktadır. Katı ve sıvı formlarını banyoda tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzun tuvalet eğitimi sonrası el yıkama alışkanlığı kazanmasında köpük formdaki bebek sabunları vazgeçilmeziniz olacak. Formları ile bebeklerin ve çocukların dikkatini çeken köpük sabunlar vazgeçemeyecekleri bir kullanım zevki sunmaktadır. Farklı markaların farklı içerikleri ile bebekler ve çocuklar için özenle tasarlanan bebek sabunlarını zeytinyağlı, sütlü ve daha fazla özleri ile tercih edebilir ve zevkle kullanmaya başlayabilirsiniz. Bebeklerinizin hassas cildine hem temizlik hem de nemlendirici bir bakım sağlamak için kremli bebek şampuanı çeşitlerine göz atabilirsiniz. Kremli bebek şampuanları hem bebeğinizin teninde hoş bir koku bırakacak hem de yumuşacık bir ciltle banyo saatini tamamlamalarını sağlayacak yapıdadır. Krem içerikli bebek şampuanlarını kullandıktan sonra ekstra nemlendirici krem kullanmanıza gerek kalmayacaktır. Banyo sonrası bebeklerin teninde yumuşak ve nemli bir bırakacak olan bu şampuanlar hem anne babalar tarafından çok sevilmekte hem de banyo sonrası bebeklerinize rahat bir hissiyat yaşatmaktadır. Doğal bitki özleri kullanılarak hoş koku kazanan şampuan ve sabun çeşitleri ile bebeklerinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Doğal ve bebeklerin cildi için zararlı, kimyasal madde içermeyen bebek sabunu çeşitlerine ulaşmak ve incelemek için sayfamızdaki ürünleri inceleyebilirsiniz.

Bebek Sabunu Fiyatları

Bebek Sabunu Fiyatları

Bebeklerin sağlığı anne ve babalar için oldukça kıymetlidir. Bebekler için tercih edilen yiyecekler, ek gıdalar, kıyafetler ve daha fazla ürün için seçim esnasında ekstra özen gösterilir. Bu ürünlere elbette bebeklerin hassas tenleri ile doğrudan temas eden ve temizlik amaçlı kullanılan sabunlar da dahildir. Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha nazik ve daha incedir. Bebekler için kullanılan temizlik ürünlerinin kimyasallar içermesi, yüksek pH değerleri bebeklerin cildine ve cilt bariyerine zarar verebilecek ve kalıcı sorunlara yol açabilecektir. Bu sebeple bebek sabun ve şampuanları seçiminde dikkat edilmesi gerekmektedir. Ürünler arasında 5.5 pH değerine sahip birçok bebek sabunu modeline ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Kremli bebek sabunları ile bebeklerinizin cildiniz temizlerken doğal bir ışıltı yakalamasını sağlayabilirsiniz. Bebek vücut sabunu çeşitlerini banyoda bebekleriniz için dilediğiniz zaman kullanabilir ve bebeğinizin rahatlamasını sağlayabilirsiniz. Anne ve babaların bildiği üzere bebeklerin temizliği kadar cilt sağlıkları da son derece önemlidir. Bu sebeple bebeklerin temizliği için kullanılan ürünlerin bebeklerin sağlığını olumsuz etkilemeyecek olması dikkat edilmesi gereken konuların başında yer almaktadır. Ancak cilt bakımı ürünlerinde olduğu gibi bebeklerin vücut temizliği ve bakımında kullanılan ürünler de dikkatle seçilmelidir. Her bebeğin cildi özeldir. Bebeğinizin cildini tanıyor olmanız bebek sabunu alışverişlerinde sizi bir adım öne taşıyacaktır. Sabun içeriğine dikkat ederek bebeğinizin cildinin seveceği ürünleri kolaylıkla seçebilirsiniz. Hem el sabunlarında hem de bebek sabunlarında köpük formlarda ya da katı, sıvı gibi farklı formlarda sabun çeşitlerinden dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Bebeklerinizin hassas ve özen gösterilmesi gereken ciltleri düşünüldüğünde bebek sabunu fiyatları ürün türüne ve markasına göre değişebilir. Bebeğinizin cilt yapısına dikkat ederek uygun sabun çeşidine ve içeriğine yönelmeniz bebeğinizin cilt sağlığını koruyabilmeniz açısından son derece önemlidir. Farklı koku ve özlerle zenginleştirilen bebek sabunlarından dilediğini seçerek bebeklerinizi sevindirebilir ve banyo saatlerini daha keyifli bir hale getirebilirsiniz. Bebek sabun modelleri oldukça çeşitlidir ve her cilt tipine uygun ürün bulmak mümkündür. Siz de bebeğiniz ve kendiniz için dilediğiniz sabun modeline sayfamızdaki ürünleri inceleyerek ulaşabilirsiniz.