TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Maşrapa & Kova

için 675 sonuç bulundu.

Maşrapa & Kova

Bebek bakım ürünlerinin olmazsa olmazı banyo aksesuarlarıdır. Maşrapa ve kova, bebek bakım seti içerisinde bulunan bebek banyo saatlerini kolaylaştıran ürünlerdir. Bebek banyo kovası ve maşrapa ürünleri, normal kova, maşrapalardan farklıdır. Bebeklerin narin ciltleri ve sudan korkmaları hesaba katılarak hazırlanmış ürünlerdir.

Bebek Banyo Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Bebek Banyo Aksesuarları Alırken Nelere Dikkat Etmek Gereklidir?

Tüm bebek banyo seti ürünlerini alırken dikkat etmemiz gereken önemli hususlar vardır. Bebeğin tenine değecek olan suyu taşıyan bebek banyo maşrapası gibi ürünlerin hazırlandığı materyaller kaliteli ve sağlıklı olmalıdır. Kalitesiz plastikten bebek maşrapa modelleri, bebeğin cildinde yan etkilere neden olabilir. Kızarıklık, alerji gibi reaksiyonların oluşmaması için bebek banyo maşrapası, antikanserojen ve antibakteriyel olmalıdır. Yoksa sıcak suyla plastikteki zararlı maddeler bebeğinizin vücuduna geçer, sağlığını etkiler. Kategorimiz üzerinden antikanserojen bebek yıkama kovası ve maşrapa modelleri arasından bütçenize uygun olanı seçebilirsiniz.

Maşarapa ve Kova Çeşitleri Nelerdir?

Maşarapa ve Kova Çeşitleri Nelerdir?

Bebek banyo aparatları olan maşrapa ve kova çeşitleri birçok farklı modele sahiptir. Sudan ve yıkanmaktan korkan bebeklerin daha huzurlu banyo yapabilmeleri düşünülerek tasarlanmış bu ürünler antikanserojendir. Babyjem markasının piyasaya sürdüğü Magic Cup modelinin ön yüzeyi düzdür ve ön yüzeyinde yumuşak bir dokuya sahip plastik bir bölüm vardır. Böylelikle bebeğinizin alnına Magic Cup maşrapasını dayayarak korkmadan, ağlamadan banyo yapmasını sağlayabilirsiniz. Skip Hop Moby banyo durulama kabı rahat bir bebek banyosu için harika seçeneklerden biri oluyor. Bu bebek banyo maşrapa modelinin iç kısmındaki şeritleri sayesinde her yönden eşit miktarda su akar. Kolay tutma kulbu olan Skip Hop Moby plastik maşrapa modelinin ağız bölümünde bulunan yumuşak kaplama plastik alnına tam oturur, böylelikle sizde gözüne su kaçmadan bebeğinizin saçlarını yıkayabilirsiniz. Sevi Bebe markasının Azo boya, toksin madde, kanserojen içermeyen bebek banyo kovası modelleri yine bebeğiniz için sağlıklı seçeneklerdendir. Sevi Bebe ve diğer bebek banyo aparatları markalarının uluslararası test raporuna sahip sağlıklı ham maddeden üretilmiş bebek kovası modellerini kategorimizden inceleyebilir, bebeğiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Maşrapa & Kova Markaları Nelerdir?

Maşrapa & Kova Markaları Nelerdir?

Konu bebek bakımı olduğunda annelerin en sağlıklısını istemesi doğaldır. İşte bu yüzden bebek banyo gereçleri titizlikle seçilmesi gereken ürünlerdendir. Banyo ve Tuvalet kategorimiz üzerinden bebek banyo kovası ve maşrapa modellerini inceleyebilir, sağlıklı bir seçim yapabilirsiniz. Ketegorimizde AisaBaby, Altınbaşak, Baby Jem, Babyjem, Braun, Hobby, Moje, Naz baby, Ninniline, Ok Baby, Prima, Sevi Bebe, Ships, Skip-Hop, Wee, Yorgancıoğlu , Zigavus gibi kaliteli ve sağlıklı bebek banyo gereçleri üreten markalar bulunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

4Moms (4)
Adore (2)
AisaBaby (1)
Aliş (4)
Aloe (2)
Angel (1)
Baby Jem (36)
Babyjem (52)
Boba (1)
(435)
Hobby (8)
Kanz (1)
Moje (14)
Mulia (1)
Polat (1)
Prima (6)
Sebamed (2)
Sema baby (13)
Sevi Bebe (48)
Skip-Hop (3)
Soft (1)
Yonca (5)
Şenyayla (26)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Set

(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Miktarı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(39)
ve üzeri (48)
ve üzeri (54)
ve üzeri (55)
ve üzeri (60)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL