TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fotoselli Batarya

için 714 sonuç bulundu.

Fotoselli Batarya

Fotoselli batarya ya da sensörlü batarya olarak adlandırılan bataryalar banyolarında sensör teknolojisinin avantajlarından yararlanmak isteyenler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alıyor. Çoğunlukla halka açık mekânlarda, alışveriş merkezlerinde ya da turizm için önemli olan yerlerin tuvaletlerinde görmeye alıştığımız fotoselli bataryalar artık tüketicilerin evlerinde de kendilerine yer bulmaya başladı.

Fotoselli Batarya

Fotoselli Batarya

Özellikle yeni nesil, modern ve şık banyo dekorasyonu için tamamlayıcı olan fotoselli bataryalar evinize şık bir hava katmanın ötesine geçerek dünyamızın gittikçe tükenmekte olan su kaynaklarına da hassas bir yaklaşımın simgesi olmaya aday. Su kaynaklarının verimli ve tasarruflu kullanılması herkesin en büyük meselelerinden biridir. Hal böyle olunca, evlerimizdeki su tüketimini etkileyen her türlü önlemi almak dünyaya karşı bir sorumluluk olarak önümüzde belirir. Fotoselli bataryalar tam da bu duyarlılığa yanıt veren teknolojilerdir. Hem azalan su kaynakları konusunda duyarlılık gösterip hem de su faturanızı azaltmak ve evdeki gereksiz su kullanımının önüne geçmek istiyorsanız, fotoselli batarya modelleri arasından birini seçmeniz en ideal olan seçenektir.

Fotoselli Batarya Özellikleri

Fotoselli Batarya Özellikleri

Fotoselli batarya satın almanızın en önemli avantajlarından biri de temizliğinin oldukça kolay olmasıdır. Çevirmeli ya da aç kapa batarya modelleri ya da musluk modelleri gibi çok parçalı bir yapıya sahip olmadığından, fotoselli bataryanın temizliği daha kolay bir hale gelmektedir. Örneğin ofislerinizde çok kullanılan tuvalet ve lavabolarda fotoselli batarya tercih etmeniz, kendi kişisel hijyeniniz için de oldukça avantajlı olacaktır. Elinizi bataryanın hassas sensörlü kısmına tuttuğunuzda akmaya başlayan ve çektiğinizde duran su, pek çok kişi tarafından dokunulan musluklara dokunmamanızı sağlayacak, ellerinizi yıkadıktan sonra gönül rahatlığıyla kurulayıp çıkmanızı sağlayacaktır. Fotoselli batarya fiyatı açısından çok çeşitlilik gösteren bir ürün yelpazesiyle karşılaşırız. Bu nedenle, bütçenizi zorlamayacak bir fotoselli batarya bulmanız oldukça kolaydır. Sitemizde her bütçeye ve her zevke göre fotoselli batarya bulabilir, alışverişinizi hızlıca ve güvenli bir biçimde gerçekleştirebilirsiniz. Fotoselli bataryalar, adaptörlü fotoselli batarya ve pilli fotoselli batarya modelleri olarak çeşitlenir.

Ara Musluklar

Ara Musluklar

Fotoselli batarya teknolojisine ek olarak zaman ayarlı musluk modelleri de söz konusu teknolojinin bir uzantısıdır. Zaman ayarlı musluk edinmenin avantajları da fotoselli bataryanın avantajlarıyla benzer bir çizgide ilerler. Zaman ayarlı musluk ve fotoselli batarya markaları arasında ECA, Artema, GPD, Creavit ve Aquamix gibi markalar bulunur ve bu markaların ürünleri çok çeşitli tasarım ve modellerde tüketicinin beğenisine sunulmuştur. Eğer banyonuzun ya da mutfağınızın tesisatında ve dekorasyonunda toptan bir değişikliğe gitmek isterseniz, fotoselli batarya modellerinin yanı sıra Bataryalar ve Musluklar kategorisinde bulunan pek çok diğer ürüne de ulaşabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Marka

Acar (1)
Adell (2)
Aquamix (18)
Ar (1)
Artema (79)
Artmix (1)
Bien (8)
BMS (7)
Creavit (22)
(81)
ECA (30)
Fildişi (4)
Foma (4)
Geberit (26)
GLP (1)
Gms (28)
GPD (115)
Grohe (61)
Hansgrohe (3)
İtimat (4)
K.A.S. (1)
Kale (39)
Kare Banyo (14)
KEUCO (1)
Lavella (1)
Lider (2)
Likya (1)
MaxiFlow (2)
Newarc (20)
NSK (21)
Penta (9)
Poli (1)
Prestij (1)
PSA (5)
Punto (2)
Qua (2)
Stecell (28)
Tema (1)
Venezia (11)
Vilas (1)
Vitra (2)
Xiaomi (5)
Xinda (1)
Yıldız (2)
ÇAPA (5)
Şenpres (3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Pirinç (72)
Krom (27)
Çelik (9)
Plastik (8)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Parça Sayısı

(21)
(20)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Hacim

(20)
(7)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (51)
ve üzeri (51)
ve üzeri (51)
ve üzeri (52)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL